Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) bollizolee válasza Cunaja (#10235) üzenetére


bollizolee
tag

Ez hiányzik a P7 után a legjobban. Amúgy sikeresen frissitettem B360-ról B378-ra a leirásod alapján :R de úgy érzem tovább kell haladnom a root irányában :))

(#10252) joy_k


joy_k
tag

Eva-L19, 360 rom csak érdeklődni szeretnék hogy ez mennyire reális, és másnak is ilyen? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#10253) hislah válasza joy_k (#10252) üzenetére


hislah
aktív tag

Ez mesés! ;)
Bár látom, hogy vagy 30 órát kikapcsolt mobilhálózattal toltad. Akkor mégsem kiemelkedő. Annyira. :)

[ Szerkesztve ]

(#10254) gabor907


gabor907
tag

Sziasztok!

Tegnap jött meg a P8-am utódja egy gyönyörű szép kék P9, úgyhogy társulok hozzátok :)

C150B183 van rajta.

létezik, hogy ez a hivatalos legfrisseb verzió?

üdv,

core

(#10255) MK VII válasza gabor907 (#10254) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Igen létezik... Elvileg hamarosan kiadja a Telekom is a Nougat-ot.

(#10256) joy_k válasza hislah (#10253) üzenetére


joy_k
tag

Igen 2 éjszakát repülő üzemmodban aludt, mert a fejem mellett van, az óra végett nem akarom ki kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#10257) vhunor


vhunor
őstag

A 3 hónapos kijelző törésre vonatkozó garanciában csak a kijelzőt vagy az egész telefont cserélik? Kicsúszott a kezemből a szállodai éjjeli szekrény felett 10 centivel, de persze pont úgy, hogy az uvegezett asztallap sarkára, és 3 helyen is beütötte, plusz a hátlapon lett egy horpadas mert a tök nem jött meg utazás előtt...

(#10258) MK VII válasza vhunor (#10257) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Csak a kijelzőt cserélik.
Hátlap cserét vagy fizeted vagy úgy marad..

[ Szerkesztve ]

(#10259) pepetech válasza vhunor (#10257) üzenetére


pepetech
őstag

Csak kijelző. Telefont hardver hiba végett cserélnek. Ha van biztosításod azzal jobban jársz. 23 ezer környékén kapsz egy vadonat új telefont.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#10260) MK VII válasza pepetech (#10259) üzenetére


MK VII
veterán

Ja ja.. Biztosításra 23k az egész telefon.

(#10261) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Javaslom a blogomban elolvasni a Root hozzáférés 4-es és 5-ös pontját! [Itt]

Bekerült a dupla érintéses ébresztés, és a navigációs sáv eltüntetése. Csak B378-as, root hozzáféréssel rendelkező romon tesztelve. :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10262) erikke17 válasza Cunaja (#10261) üzenetére


erikke17
őstag

Sziasztok, frissítettem B360rol B361re szerviz menün keresztül, majd innen OTA B378ra.

HiVoicet elég sokat használom de valamiért nem megy ezt írja:[kép]

Valami ötlet rá? Töröltem alkalmazás adatait, ki be kapcsoltam a funkciót telefont újra indítottam.

Előre is köszönöm.

Hossz bocsi Cunaja hogy neked címkéztem de tőled is el fogadok infót :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10263) Newlachka


Newlachka
őstag

Ha valaki lenne c150-ről aki átmenne c432-re előtte a cust-ot mentse már ki!

(#10264) Sungoo válasza Cunaja (#10261) üzenetére


Sungoo
addikt

Még egyszer megpróbálom. :) Melyik az az weather app? :)

(#10265) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Hogyan lehet azt beállítani, hogy az e-mailok egyből megjöjjenek, ne csak szinkronizáláskor? Wp-ről váltottam, ott ez ment simán. Nem értem...

(#10266) JDMKid válasza Sungoo (#10264) üzenetére


JDMKid
tag

én is kíváncsian várom a választ :D

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#10267) Newlachka válasza Pinyo16689 (#10265) üzenetére


Newlachka
őstag

ne kapcsold ki a szinkronizálást

(#10268) vhunor válasza MK VII (#10260) üzenetére


vhunor
őstag

Biztosítás? Azt utólag is lehet?

(#10269) MK VII válasza vhunor (#10268) üzenetére


MK VII
veterán

Nem. :N

(#10270) Cunaja válasza Sungoo (#10264) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Weather & Clock Widget, fizetős verzió!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10271) Sungoo válasza Cunaja (#10270) üzenetére


Sungoo
addikt

:R

(#10272) Pinyo16689 válasza Newlachka (#10267) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Jó, de ott meg kell adni a gyakoriságot, és csak akkor érkezik meg a levél, ha szinkronizál.

(#10273) erikke17 válasza erikke17 (#10262) üzenetére


erikke17
őstag

Erre valaki ? :( Valahogy újra lehet telepíteni hi voicet? Gondolom update keverhetett be valamit, vagy factory reset?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10274) Cunaja válasza erikke17 (#10273) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Gyorsítótár törlése, majd adatok törlése az alkalmazáson. Ha ez nem segít, csak az F.R. marad.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10275) pepetech válasza Pinyo16689 (#10272) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem alapból szinkronizál a gmail

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#10276) Pinyo16689 válasza pepetech (#10275) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Én outlookot használok, lehet, hogy az a baj? De elvileg nem lehetne, mert wp-n a gmail is működött.
Még egy kérdésem lenne. A Mate 9-en van avast vírusírtó. Azt a 7.0 hozza? Mert a P9-en nincs. Vagy az 5.0 EMUI?

[ Szerkesztve ]

(#10277) Newlachka válasza Pinyo16689 (#10276) üzenetére


Newlachka
őstag

van a p9-en és az is avast. csak a telefonkezelőben van...

(#10278) pepetech válasza Pinyo16689 (#10276) üzenetére


pepetech
őstag

Szerintem a nougat hozza a telefonkezelőbe van benne.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#10279) hislah válasza Cunaja (#10261) üzenetére


hislah
aktív tag

Nyomom nyomom. B378 fent van. Bootloader nyitva. Bárcsak emlékeztem volna, hogy low level formatot csinál közvetlenül utána... Fa...omba. XD XD XD :)

(#10280) tajjron


tajjron
újonc

Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem, hogy mit lehet kezdeni a hangvezérléssel, hogyha nem működik. Pontosan az a problémám, hogy mikor hangutasítással ébresztem fel a telefont (Okay emi), akkor négyszer, ötször működik, a "where are you" és a "call ...." parancs, de utána, mikor próbálok valamilyen parancsot adni a készüléknek, akkor nincs ott az az efekt, ami utalna arra, hogy halja amit mondok. És ez lenne a kérdésem, hogy ez miért nem működik, a készülékkel van a baj, vagy elrontok valamit? A választ előre köszönöm :D

(#10281) Pinyo16689 válasza pepetech (#10278) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Van már hivatalos nougat? L09-em van.

(#10282) erikke17 válasza Cunaja (#10274) üzenetére


erikke17
őstag

Mindkettő volt de sajnos semmi.

Valahogy esetleg újra telepíteni régebbi verzióra?

De FR egyszerűbb lesz ennyi update után ráfér :D

FR beállításokból vagy honnan?

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10284) hislah válasza Cunaja (#10261) üzenetére


hislah
aktív tag

Sajnos nem működik a dupla érintés. Kiválasztható, de nem csinál semmit. :(
Valami ötleted lenne esetleg? :)

Zárképernyőt kétszer érintve lezár. Egyelőre ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#10285) Cunaja válasza hislah (#10284) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Valamit rosszul csináltál, mert nálam megy.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10286) bsoma


bsoma
újonc

2 napja vettem, nekem tetszik

[ Szerkesztve ]

(#10287) hislah válasza Cunaja (#10285) üzenetére


hislah
aktív tag

Törlések megvoltak. Másolások is. Jogosultságok rendben. Megcsinálom mégegyszer hátha.

(#10288) Septum15 válasza tajjron (#10280) üzenetére


Septum15
aktív tag

Ha nem azt a két parancsot adod, akkor az a baj. Az én tapasztalataim alapján csak az a 2 dolog van a programban

(#10289) hislah válasza Cunaja (#10285) üzenetére


hislah
aktív tag

Semmi változás. Néhány google alkalmazást letiltottam. Lehet az zavar be? Illetve volt egy huawei backup, amit restore-oltam. Amúgy friss a rendszer.
Van esetleg valami alkalmazás, ami screen off után futni kell hagyni?

[ Szerkesztve ]

(#10290) Cunaja válasza hislah (#10289) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nincs, de várjuk meg másnál megy-e?

Hahó, felrakott még valaki dupla érintést?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10291) laszlolczka válasza Cunaja (#10290) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nálam is megy.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10292) Cunaja válasza laszlolczka (#10291) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

:R

Látod?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10293) hislah


hislah
aktív tag

Látom... Mindenki B378-on van?

(#10294) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv srácok! Egy olyan kérdésem lenne hogy a minap a kijelző bal alsó sarkában megjelent egy pixelhiba.
Csak fehér kijelzőn venni észre, ( fehér pixelhiba). A telefon még garanciális. Amennyiben ezt beviszem a huaweihez ( szervízbe ) ott foglalkoznak ezzel? Telenorba konkrétan csaj közölte 3 pixel hiba alatt ők szerint nem foglalkoznak vele... O.o....

(#10295) pitweiler


pitweiler
csendes tag

Sziasztok!
A Nova launcherbe bele lehet valahogy tenni a huawei hwt.témákat?

Hétvégén nagy nehezen sikerült felrakni a B378-at.
Köszönöm Cunaja segítségét,türelmét.Nagy sokára jöttem rá hogy mi is lehetett a hiba hogy nem akart felmenni a 7-es.

(#10296) hislah válasza Cunaja (#10292) üzenetére


hislah
aktív tag

A köcsögdudáját! Keresem a megoldást, erre ezt olvasom az XDA-n:

"Working Huawei P9
EVA-L09C432B182
Thank you."

FCUK
Há onnan jövök ezé! :D
Megyek is vissza. :P

[ Szerkesztve ]

(#10297) laszlolczka válasza hislah (#10293) üzenetére


laszlolczka
őstag

Inkább félnek a roottol.Az emberek 90%-a telót úgy használja ahogy a dobozból kivette.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10298) Newlachka válasza laci1892 (#10294) üzenetére


Newlachka
őstag

én holnap küldök vissza ezzel a hibával egy telefont(P9-et).
gondolom kijelzőcsere lesz

(#10299) MM válasza Pinyo16689 (#10272) üzenetére


MM
őstag

Microsoftos fiókhoz a saját kliensben Exchange módot állíts be "Vállalti"-ként, akkor biztosan választhatsz frissítést új elemek érkezésekor, és tudsz névjegyeket is létrehozni ehhez a fiókhoz a telefonon.
Ha nem ezt választod, hanem pop3/smtp fióknak állítod be, akkor csak meghatározott időközönként tud frissíteni. Amit ajánlok, hogy a Gmail fiók(ok)hoz pedig a Gmail klienst állítsd be.

Ezen kívül nálam 6.0 alatt az sem működött rendesen, ha Gmail klienssel állítottam be Exchange-ként Microsoftos fiókot (hotmail.com / outlook.com), mert akkor meg új névjegyet nem engedett létrehozni ehhez a fiókhoz, csak a többihez tudtam szinkronizálni...

Fenti hibák egyébként még 6.0 alatt fordultak elő, előtte Nexus 5X-el 7.0/7.1 alatt mindenre jó volt egyszerre a Gmail kliens hiba nélkül. De 7.0 óta nem próbáltam.
Itt a gyári email kliens abból a szempontból is "gagyi", ha egy emailben több képet kapsz, csak egyesével tudod megnyitni, nem elég egyet, és utána lapozni közöttük - ezt ma már kb az összes többi kliens lekezeli, még a WP is 8.1 alatt...

Összefoglalva, nálam az alábbiak szerint működik most a levelezés, mindegyiknél bejövő levélnél/küldésnél frissít:
GMAIL kliens:
- elsődleges Gmail fiók (ide csak email, appok és naptár szinkronizálva, névjegyek nem)
- másodlagos gmail fiók (csak email)
P9 saját email kliens "Vállalati"-ként (ez fontos!):
- saját microsoftos fiók Exchange módban (ide email, névjegyek, naptár szinkronizálva) - WP-ről jöttem :D
- céges office365 fiók szintén exchange módban (email, naptár)

Új névjegyet (amit telefonon hozok létre) pedig bármelyik fiókhoz tudok így társítani.

[ Szerkesztve ]

(#10300) #38015744 válasza gretzky77 (#10200) üzenetére


#38015744
törölt tag

Naaa újraraktam a ROM-ot,de sajna továbbra sem lehet semmilyen gyàri témát beállítani..Nem tudom mi a hiba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.