Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) Kis Tigris válasza Rotyi (#6600) üzenetére


Kis Tigris
tag

Köszönöm :) Igazából csak összehasonlításnak kell a Mate 20 kijelzojéhez képest. Ugyanis jövő hónapban lejár a Voda 2 évem, s Mate 20-at akartam kihozni a mostani Mate 8 helyett. De annyi "Green" kijelzős Mate 20 van, valamint a csere/javítás körül is annyi mizéria van, hogy inkább valószínű hogy P20 Pro lesz belőle :/ A különbözeten meg veszek legfeljebb valamit a DSLR felszerelésemhez :)
Mas: lassan 1 éve megy már ez a telefon, ez idő alatt osszegyulhetett ha van valami hibájuk, bosszantó dolguk. Ha vannak, mik ezek? :)

[ Szerkesztve ]

(#6602) Janaboy válasza Kis Tigris (#6601) üzenetére


Janaboy
veterán

Mi most vettünk ket mate20prot a vodabol es mind2 BOE kijelzovel jött.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#6603) janosibaja válasza Kis Tigris (#6601) üzenetére


janosibaja
őstag

Én újra megvenném ezt a telefont :) , egészen apró bosszúságaim vannak.

Hogy a LED alig látszik és gyakorlatilag konfigurálhatatlan, az AOD meg nagyon kevés információt jelenít meg és más, külső gyártó AOD-applikációja pedig szörnyen túlfogyaszt a Huawei-en. Tudomásom szerint az AOD-ot a 9-es Androiddal sem javítják-bővítik (ha egyszer megjön az új droid végre), a LED meg hardveresen olyan, amilyen.

Az előző Samsungomnak legalább ekkora volt a kijelző fényereje, de mégis kevésbé csillogott. Ez engem (mást lehet, hogy nem) akkor zavar, amikor az autóban navigációnak használom a mobilt, s néha nem látom rendesen a képet, annyira csillog, tükröződik. Más hiba nem jut eszembe.

(#6604) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv srácok!

Van egy kis problémám!

Van az okos vezérlő app. Van benne makró mód, azaz egy távirányító gombjainak a funkcióit képes megtanulni a telefon. ( Amennyiben az előre programozott távirányítók listájában nincs benne az ami neked kell).

Na most... Ez a kép fogad :

A problémám valójában az.... Hogy a billentyűzet hang kivan kapcsolva. Nem megy média ( zene, YouTube, etc... )A háttérben. Sőt más futó alkalmazásokat is bezártam. Mégis mindig ez jön ki. Ötlet?

(#6605) poero válasza laci1892 (#6604) üzenetére


poero
aktív tag

Próbáltad már egy újraindítás után is?

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#6606) laci1892 válasza poero (#6605) üzenetére


laci1892
senior tag

Igen, de semmi. Sőt... Megvásárlás óta ilyen. Idáig megvoltam az előre programozott lehetőségekkel... Gondoltam kipróbálom a makrót.. de hiába

(#6607) Hopsz


Hopsz
tag

Sziasztok,

Nem rég vettem a telefont és nagyon kis faja gép, ellenben van amit nem értek.
Napközben eszméletlen képeket csinál, nagyon tetszik a kamera. ellenben este mind automódban mind éjszakaiban nagyon furák a képek.

A fények narancssárgák, de nagyon, az ég szürke lesz fekete helyett. Néztem esti képeket és azok nem ilyeneke, hanem ahogy kéne a színeknek lennie. Honor 8-am volt előtte,azzal nagyon jó estiket tudtam lőni állványról, de ezek a képek elszomorítanak. Hiába állítgatok nem változik, utólag kell korrigálnom.

Tudtok esetleg segíteni, h szoftveres a gond vagy esetleg vmi a kamerával van. Vagy csak nekem furák ezek??

(#6608) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Életszerű....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6609) firemanus82 válasza Hopsz (#6607) üzenetére


firemanus82
senior tag


A hó miatt "erősebbek" a fények és ezért szürke az ég és valószínűleg a fenyszennyezes miatt narancssárgássak a képek. Nekem ilyen képet lőtt. A lakásból kiszurodo fény látszik a hóban és szemből a neon közvilágítás. A narancs színű közvilágítás messze volt tőlem.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6610) Pistike1985 válasza Hopsz (#6607) üzenetére


Pistike1985
aktív tag


Nekem ilyen képeket készít sötétben. Én elégedett vagyok vele.Amint nálam is látszik, függ a megvilágítástól is hogy "sárgul-e".

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#6611) DonDragonka válasza laci1892 (#6604) üzenetére


DonDragonka
őstag

Sajna nincs tippem, csak annyit tudok mondani hogy nálam frankón működik, sőt egy csomó régi kütyüt programoztam fel...

Viszont...
Az a szem ikon az miaz? Sejtem nézi hogy nézed e, de hol kell ezt bekapcsolni?
Köszi szépen 😊 😊 😊

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#6612) kp78 válasza DonDragonka (#6611) üzenetére


kp78
addikt

"Az a szem ikon az miaz?"
Az a szemvédelem/szemkímélő mód, ami a felső menüsávban bekapcsolható. :)

(#6613) DonDragonka válasza DonDragonka (#6611) üzenetére


DonDragonka
őstag

Volt olyan hogy nem értette a régi távirányítót, de csak egy és akkor se ezt írta ki...

kp78köszi

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#6614) janosibaja


janosibaja
őstag

Hol is lehet a SIM kártya PIN kódját megváltoztatni? Új a (céges) SIM, de régen csináltam ilyet, nem találom sehol a Beállításokban... :R

(#6615) Janaboy válasza janosibaja (#6614) üzenetére


Janaboy
veterán

Biztonsági es adatvédelem - Tovabbi - SIM-kártya zarolas

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#6616) janosibaja válasza Janaboy (#6615) üzenetére


janosibaja
őstag

Nagyon kösz! :R

(#6617) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Sajnos a oneplus 6 garanciális problémái miatt a második esélyesre fordult az érdeklődésem.

Nem találtam sehol, vagy csak át siklottam felette, de van a p20 pro-n értesítési led?

(#6618) Rotyi válasza SoulReaver (#6617) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Van.

Ami majdnem az, az nem az!

(#6619) RedCat


RedCat
senior tag

Megjött a 9.0 a gyári függetlenre. Most települ... 4.03 GB :)

[ Szerkesztve ]

(#6620) knox83 válasza RedCat (#6619) üzenetére


knox83
senior tag

Ne b+:)) ez gyors volt. Bár a telekomnál nem jön semmi 8ra vagy 2 hónapja szoval ez se lesz😄

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6621) lmano válasza RedCat (#6619) üzenetére


lmano
tag

Hol vetted?

(#6622) Ernesst válasza RedCat (#6619) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Ha már kipróbáltad, "belaktad", egy rövid élménybeszámolót szívesen vennék róla a napokban, ha időd engedi. Lehet, hogy más is. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#6623) RedCat válasza lmano (#6621) üzenetére


RedCat
senior tag

Bestbyte

(#6624) knox83 válasza RedCat (#6623) üzenetére


knox83
senior tag

Ez azért érdekes, mert állítólag csak Kínában, majd most Szingapúrban tették elérhetővé. (ha a híreknek lehet hinni)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6625) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A sima p20 mennyivel csinál gyengébb képeket a pro-tól?

(#6626) Risard válasza knox83 (#6624) üzenetére


Risard
aktív tag

Biztos ottani import

(#6627) lmano válasza Risard (#6626) üzenetére


lmano
tag

Én az MM-ben vettem az enyémet, a feleségemét a T-től. Mindkettőn a 156-os van, és egyidőben kapták a frissítéseket is, már ameddig ugye.

(#6628) firemanus82 válasza lmano (#6627) üzenetére


firemanus82
senior tag

Mi az asszonnyal az e-digitalban vettük, magyar független és Vodafone hálózaton (asszony dualban még a Telekom-ot is használja) és ugyancsak 156-os frissitesunk van...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6629) RedCat válasza knox83 (#6624) üzenetére


RedCat
senior tag

Erre nem tudok mit mondani. Én Magyarországon vettem, hivatalos forrásból (Bestbyte). Itt egy kép a szoftver verzióról. Eddig nekem is 156-os volt, tegnap este találta a frissítést.

Ezen kívül mit nézzek meg?

[ Szerkesztve ]

(#6630) Tybor99 válasza RedCat (#6629) üzenetére


Tybor99
tag

mate 10 pro ma kapta meg a frissítést hivatalosan itthon

Nah de tényleg lökhetnék a frissítést a 4d focus hiánya nagyon idegesít már -.-

Ti hogy takarítanátok a telefom kijelzőjét ? mindig ilyen zsebpor mondhatni van rajta és eléggé irritál mikor az ember elkezdi nyomkodni és szutykos ergo nem lehet róla lesöpörni -.-

[ Szerkesztve ]

(#6631) knox83 válasza RedCat (#6629) üzenetére


knox83
senior tag

Elhiszem, félre ne érts nem kötekedésnek szántam csak a hivatalos huaweiblog infot írtam:) milyen egyébként? Mi az első benyomás?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6632) RedCat válasza Tybor99 (#6630) üzenetére


RedCat
senior tag

Lehet, de az enyém p20 pro :) Nem tudom hogy sikerült megtalálni a frissítést.

Amúgy egész jónak tűnik eddig, kicsit más a status bar és a rendszer mintha pörgősebb lenne. Eddig egyetlen idegesítő dolgot találtam, mégpedig, hiába van 24h időformátum beállítva, az AOD 12h formátumú. Most is azt írja hogy 4:17 és kész. Sehol sem találtam meg, ez hol lehetne 24h formátumra állítani. Amúgy az AOD ugyanolyan "buta" mint a 8.1 alatt volt. Óra, dátum, akku, sms és nem fogadott hívás. Konfigurációs lehetőség ki-be kapcsolás, ennek időzítése és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6633) spadge válasza Hopsz (#6607) üzenetére


spadge
tag

A tárgyak a képen csak azt a fényt tudják visszaverni, ami rávetül. 🙂 Ha a fényforrásból kadmiumsárga üvegen keresztül érkezik a fény, sajnos mindent "besárgít". Nem a teló hibája. Jó, talán az automatika kicsit túltolja a fehéregyensúlyt. 😀 Egyszerűen egy képszerkesztővel (pl. Adobe Lightroom) gyönyörűen lehet utómunkázni.

(#6634) lusjen válasza firemanus82 (#6628) üzenetére


lusjen
csendes tag

Én is az E-digitalban vettem. Neked is rakott fel a gyári verzió mellé egy egyéni verziót? Nekem a gyári CLTL29 8.1.0.157(C432) mellé (ahogy beleraktam a vodás SIM kártyát) rakott egy VDF.HU8.1.0.6(LT.F01) verziót, ami egy szolgáltatói konfigurációs frissítés. Ha a Telekom kártyát raktam be az 1. SIM helyre, akkor meg telekomos egyéni verziót telepített.

(#6635) Tybor99 válasza lusjen (#6634) üzenetére


Tybor99
tag

és ha kiveszem akkor meg lesz android 9.0 ? :D

(#6636) Risard


Risard
aktív tag

1 órája osztotta meg facen a p20 pro oldal.
Itt a mate 10 et megerősítik
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6637) Tybor99 válasza Risard (#6636) üzenetére


Tybor99
tag

(#6638) knox83


knox83
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek hogy az én kis csofikámra mikor jön meg🤣

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6639) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok.Ma arra lettem figyelmes hogy csináltam havas tájképet pro módban 40 megapixellel,és a raw képek feltűnően kékek vagy szürkék lettek de a kép közepe az maradt fehér.ez mitől lehet?nincs elállítva semmi. Kísérleteztem vele.Másnak is ilyen?Csak a raw.Amit mellé elment jpgbe azzal semmi gond..

[ Szerkesztve ]

(#6640) lusjen válasza Tybor99 (#6635) üzenetére


lusjen
csendes tag

Nem lesz, kipróbáltam. :D Csak arra szeretnék választ kapni, hogy miért rak rá egy ilyen egyéni szolgáltatói verziót, amikor elvileg gyári független és hogy másnak is van-e ilyen, aki nem szolgáltatótól vette.

(#6641) Caranita válasza lusjen (#6640) üzenetére


Caranita
aktív tag

Azért, hogy megfelelően működjenek a szolgáltatások.

Pl. VoLTE, mobil alkalmazások automatikusan feltelepülnek, apn beállítások eltárolódnak stb

(#6642) lusjen válasza Caranita (#6641) üzenetére


lusjen
csendes tag

Köszönöm a választ. De miért nem telepít mindenkinek egy ilyet? Akivel beszéltem ismerőssel, annak nincs ilyen. Nekem honnan jött ez, nem tudom? :F

(#6643) Janaboy


Janaboy
veterán

Nektek a SwiftKey entere allo modban nem viselkedik furán?
Olyan mintha hosszabban kellene ranyomni.
Fekvoben meg jo simán.

Janaboy

(#6644) V-I-D-A válasza Janaboy (#6643) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Nálam nincs semmi gond vele.

(#6645) firemanus82 válasza lusjen (#6634) üzenetére


firemanus82
senior tag

Igen a voda nekem ezt telepítette

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6646) KRobi88


KRobi88
kezdő

Már érkezik is az Android 9 Pie a Huawei P20 Pro-ra! [link]

-

(#6647) n42 válasza KRobi88 (#6646) üzenetére


n42
tag

A) Gondolom ez még a kártyafüggetlen készülékekre igaz, a szolgáltató verzió késik pár hetet, hónapot...?

B) Nektek nincs bajotok a Play áruházzal, nem tudok semmit leszedni, semi wifivel se mobilnettel... "letöltés..." és úgy marad, nem jön semmilyen adat....

(#6648) Pompi válasza KRobi88 (#6646) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

2 napja erről szól a topik csókolom :DDD

Feel Good Inc.

(#6649) feri1014 válasza Pompi (#6648) üzenetére


feri1014
senior tag

Még pár napig ez megy, aztán jönnek a "na kinek érkezett meg?, miért nem kaptam még meg?" kérdések. ;]

(#6650) philoxenia válasza feri1014 (#6649) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Telekomosra jött már valakinek? :F

;] :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.