Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Black Phone válasza Sumptuous (#6895) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszönjük szépen :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6902) Black Phone


Black Phone
senior tag

Leges legjobb,hogy végre Web-os 2.0 Lg tévével is tökéletesen megy a Megosztás ,még asztali mód is van ami számomra hibátlan :C :C :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6903) knox83 válasza Black Phone (#6901) üzenetére


knox83
senior tag

Ez tutira az ami otan jönne?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6904) vjohnny


vjohnny
újonc

Sziasztok! Van egy CLT-L09 (C782)-es telom. Erre fel lehet tenni a C432-es Rom-ot?

(#6905) andrys83


andrys83
aktív tag

Valaki feltette már az otgs verziot? Vajon ez hivatalos? Fog erre menni frissites? Ha nem beta este felé megcsinálnám.

(#6906) Black Phone válasza andrys83 (#6905) üzenetére


Black Phone
senior tag

azt nem tudom amit feltettem hivatalos -e,majd biztos valaki majd megerősíti ,de utána rögtön jött egy 140mb frissítés is és idáig nagyon szépen teszi a dolgát

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6907) andrys83 válasza Black Phone (#6906) üzenetére


andrys83
aktív tag

Okes. Köszi. Akkor ma nekiülök. Csak nem beta akkor.

(#6908) Ernesst válasza vjohnny (#6904) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Önmagában nem.
Tudomásom szerint ehhez nyitott bootloader és oem info módosítás kell.

(#6909) fairlane001 válasza Janaboy (#6831) üzenetére


fairlane001
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#6910) Sumptuous válasza andrys83 (#6905) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én felraktam, miest megláttam.. Rájöttem, hogy tökéletesen működik, van benne magyar nyelv, stb. Egyből jött rá a telekomos frissítés.

Ezután osztottam meg veletek. Ez elvileg egy olyan szervizes szoftver, amit a tönkretett, hibás működésű p20pro-kra tesznek a szervizesek, hogy újra működjön. Teljes értékű 163-as frimware. Nyugodtan használhatjátok... A telepítés előtt van egy verifikáció, szóval a huawei-en kívűl senki sem nyúlt/nyúlhatott bele.. :D

Egyedül ez nem tetszik benne eddig:

(#6911) badmad válasza Sumptuous (#6910) üzenetére


badmad
senior tag

Köszi ,hogy megosztottad velünk...korrekt leírás most tolom felfelé. :)) idüközben fent is van...nekem is rögtön jött a 140 megás frissités.

[ Szerkesztve ]

(#6912) vjohnny válasza Ernesst (#6908) üzenetére


vjohnny
újonc

Koszi!

(#6913) Tybor99


Tybor99
tag

[link]

Szerintetek ez az otg kábel megfelelő ?

(#6914) badmad válasza Tybor99 (#6913) üzenetére


badmad
senior tag

Persze ...Én nem is otg-vel csináltam hanem egy ilyennel.

(#6915) andrys83 válasza badmad (#6914) üzenetére


andrys83
aktív tag

Nekem is ilyen. S8hoz alapbol járt

(#6916) Pompi válasza badmad (#6914) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez is OTG ;) csak nem kábel hanem egy más kialakítású megoldás. OTG = On The Go

Feel Good Inc.

(#6917) badmad válasza Pompi (#6916) üzenetére


badmad
senior tag

Végül is igen...csak nem részleteztem.. :)

(#6918) badmad válasza andrys83 (#6915) üzenetére


badmad
senior tag

Bizony bizony nekem is onnan van.

(#6919) Tybor99


Tybor99
tag

Végül a 4. Boltba lett egy kábel.... (jász GSM a megmentő)

Sietesbe el is felejtettem USB elosztót venni

(#6920) knox83 válasza Tybor99 (#6919) üzenetére


knox83
senior tag

Mmbe vettem hamat, 3790..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6921) Tybor99 válasza knox83 (#6920) üzenetére


Tybor99
tag

én most 2k vettem Jászgsm ;)

(#6922) knox83


knox83
senior tag

Tudom kell a mentés de ha így otgn keresztül megy fel a pie, az alkalmazások is törlődnek? Otan tudom , hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6923) Tybor99


Tybor99
tag


igaz 500 ft sd kártya olvasó de kocsiba zenét hallgatni elég ;) meg most ez van kéznél .

minden törlődik ;)

[ Szerkesztve ]

(#6924) Pistike1985 válasza knox83 (#6922) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Igen. Legyalul mindent!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#6925) knox83


knox83
senior tag

Hát gyerekek nekem ez bukó, a leírás szerint csináltam mindent, fehér emui felirat majd 2 perc múlva software install failed.. És van egy reboot gomb.

Dload mappa azn belül clt29 benne a zippel és kívül az update zip ugye?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6926) badmad válasza knox83 (#6925) üzenetére


badmad
senior tag

Kezd újra valamit nem jól csinálsz mennie kell! :)

(#6927) knox83


knox83
senior tag

Biztosan nem kell kicsomagolni a zipet? Faxom hogy itt lámázok, mindenkinek megy csak nekem nem.
Youtubeos videón kicsomagolja..

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6928) sirokipatrik válasza knox83 (#6927) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Tuti hogy ki kell csomagolni, ugyanis abba van az update.app, azzal tudja csak frissíteni. Zip-et a gyári recovery nem tud felrakni.

(#6929) knox83 válasza sirokipatrik (#6928) üzenetére


knox83
senior tag

Akkor ez volt a lámázásom titka:D Már csomagolom ki. Thx!

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6930) knox83


knox83
senior tag

Most sem jó:D Leírnátok hülye gyerek módjára mit csináltatok?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6931) Black Phone válasza knox83 (#6930) üzenetére


Black Phone
senior tag

Dload mappaba ez legyen exfat-ra legyen formázva a pendrive ,ha L29-es telod jónak kell lennie

(#6932) knox83 : Igen, a amit letöltöttél azt teljesen kicsomagolod utána azt a mappát ami a te telefonod érint + update.zip úgy marad és mehet a másolás a pendrive-ra

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6932) knox83 válasza Black Phone (#6931) üzenetére


knox83
senior tag

De itt az update az zippelve van amit küldesz. A clt29-es mappán belül ki van tömörítve? Egy sandisk 16 gb-os pendrive van, exfat-ra van formázva..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6933) kuk@c


kuk@c
tag

Sziasztok!

Egy amatőr kérdésem lenne felétek: anno beállítottam h.265 kódolásra párom P20 Pro telóján a videók felvételét.
Ezzel eddig nem is volt gond... Most lementettem őket és sehogy nem bírom normálisan lejátszani PC-n a felvételeket. Hang van, a kép az vagy fekete vagy zöld, vagy el sem indul a lejátszás. MPC-HC, VLC vel próbáltam eddig, nem jött be.

Ti mivel játszátok le PC-n az ilyen videókat? Vagy nem használja senki a h.265-t eme csodás okok miatt? :)

Válaszotokat előre is köszönöm!

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#6934) knox83 válasza Black Phone (#6931) üzenetére


knox83
senior tag

Lassan kezdem feladni, bejön a fehér EMUI felirat és ennyi. Pendrive exfat-ra formázva dload mappán belül a clt29, azon belül kicsomagolva, ezen kívül az update.zip.
[/

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6935) aprokaroka87 válasza kuk@c (#6933) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy litt többet tudnak segiteni.
Viszont javaslom hogy ird le hogy milyen pc lenne az amin le szeretnéd játszani.

Cpu, gpu, ram.
ilyenek.

(#6936) Niki16041718


Niki16041718
újonc

Sziasztok. Nagyon idegesítő jelenséget tapasztalok az utóbbi napokban. A telefon magától értesítő hangokat játszik le... Ha megnyitom a messengert akkor is ha ki lépek messengerbol akkor is... Ha auxon keresztül hallgatok autóban zenét akkor is pittyog minden fel percben szinte... Mit mondjak idegesítő nagyon sehol sem találok egy beállítást sem.. Valaki?

(#6937) Sumptuous válasza knox83 (#6934) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Csomagold ki az asztalra az egész letöltött 6Gb-os zip et. Van benne egy software mappa, azt nyisd meg, látni fogod azon belül a dload mappát. Abból töröld ki azt a mappát amelyik nem tartalmazza a telefonod verziószámat. Az így módosított dload mappát mindenféle más tömörítgetés nélkül másold fel a pendrive gyökerébe.

Remélem C432-es telefonod van!

(#6938) knox83 válasza Sumptuous (#6937) üzenetére


knox83
senior tag

Természetesen 432-es van (432 patch3). Megpróbálom elölről pontosan így, ahogyan írtad. Az egyik kolléga bele zavart, hogy ki kell tömöríteni a zippeket..Köszi!

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6939) andrys83


andrys83
aktív tag

Ha nem ilyen rohadt lassan csorogna lefele én is megcsinálnám a frissitést

(#6940) Pistike1985 válasza andrys83 (#6939) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én telefonon, wifivel szedtem le, úgy gyorsan lejött.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#6941) knox83 válasza Sumptuous (#6937) üzenetére


knox83
senior tag

Tényleg passzolom, pontosan azt csináltam amit írtál...

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6942) Sumptuous válasza knox83 (#6941) üzenetére


Sumptuous
senior tag

30% fölött van az akkumulátor töltöttség?

Próbáld meg kikapcsolni a telefont, majd csatlakoztatni a pendrivet, és nyomd egyszerre mind a 3 gombot (hang fel, hang le, bekapcsoló).

Ha így sem megy, próbáld meg másik pendrive-al. Más ötletem sajnos nekem sincs. Mennie kéne...

(#6943) knox83 válasza Sumptuous (#6942) üzenetére


knox83
senior tag

Igen, direkt feltöltöttem 90%-ra. Az a fura kicsit rákerestem a metódusra és szinte mindenhol azt írták ki kell csomagolni. (nem értem komolyan) pl:

This Guide is only for Huawei users.
You need MicroSD Card or internal memory space to try any Stock ROM
A Micro SD card of 8GB or more should be available. It is recommended that The Micro SD card is made by Sandisk, Kingstone, or Kingmax.
Make sure you have enough battery to run the upgrade process. It is recommended that the power of the battery is more than 30%.
Upgrade operations may erase all your user data. So if there is some important information, you should backup them before the upgrade. Follow Complete Backup Guide to backup your phone.
Before flashing, you should unzip the SDupdate_Package.tar.gzfile, and get out UPDATE.APP to do upgrade operation on your SD Card. To unzip, we may sometime share two zip file, Update.zip package always comes with the main update.app which is a complete OS. Where has data file comes with data files from Huawei? Check the below file list.
└ ---> dload
├ --> DUK-L09_hw_eu│ └ --> update_data_hw_ eu.app├--> UPDATE.APP
There are two methods to upgrade your phone. One is a Normal upgrade and Force Upgrade
GetDroidTips.com is not responsible for any damage to your phone while installing this Update.
Make sure that you have latest USB drivers installed
Take a complete backup of your phone and then proceed.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6944) Sumptuous válasza knox83 (#6943) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én nem nagyon olvastam utána a metódusnak. Így volt leírva, ezért így csináltam, és működött. Szerintem ott sem ezzel lesz a probléma, hanem az adapterrel, a fájlokkal vagy a pendrive-al. Esetleg próbáld meg letölteni az álományt mégegyszer, és előről kezdeni a folyamatot. Sokaknak (szvsz. mindenkinek) sikerült egyből a dolog, ezért nem értem hogy nálad mi lehet a gond.

Próbáld meg újra exFat-ra formázni a pendrivet, letölteni újra a fáljt, és kövesd, amit írtam. Ha nem megy, akkor esetleg szervízben ugyanezt megcsinálják..:D Ha meg nekik sem megy, akkor megoldják máshogy.

Sok sikert!

(#6945) knox83 válasza Sumptuous (#6944) üzenetére


knox83
senior tag

Próbálkozom..:) Köszi a segítséget. (Nagy égés, hogy csak nekem nem megy :D )

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6946) Harcsai


Harcsai
senior tag

Még véletlenül sem célozva senkire!!!!
Veszedelmes dolgokat műveltek az elmúlt pár órában.
Maga a szoftverezés nem bonyolult, de olyannak, aki még a letöltő linket sem találja meg segítség nélkül... Khmm.. mondjuk hogy merészség nekiállni.
Ráadásul ha bármi probléma adódik, így, fórumon keresztül segíteni egy kevésbé hozzáértőnek, aki lehet hogy azt sem tudja mit csinál...
Bocs! Senkit! Tényleg senkit nem akarok megbántani!!!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6947) brian1974


brian1974
tag

Esetleg olyan kiskapu létezik, amelyikkel nem gyalulom le a telefont? Nincs sok kedvem újrapakolászni mindent.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#6948) brian1974 válasza Harcsai (#6946) üzenetére


brian1974
tag

Igazad van, de itt azért eléggé segítőkészek a kollégék. Néha annyira részletes egy hozzászólás, hogy egy totál laikus is elboldogul. Nem mindenki balek, mint pl én, aki az első p20 promat úgy letégláztam, hogy a szervíz kicserélte szerencsére, mert még ők sem tudtak vele mit kezdeni. Ha olvastam volna, nem jártam volna így.... de szerencsém volt.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#6949) Harcsai válasza brian1974 (#6948) üzenetére


Harcsai
senior tag

Valószínűleg az update script tartalmaz egy full wipe parancsot. Ha valaki beleássa magát, valószínűleg kiszedhető, de nem ota romról lévén szó, hanem valamilyen szervíz romról, nem tudjuk mi lenne wipe nélkül. (Valószínűleg működne, mint ota rom, csak a szervizesnek így egyszerűbb, gyorsabb...)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6950) brian1974 válasza Harcsai (#6949) üzenetére


brian1974
tag

Köszi a segítséget! Inkább akkor nem babrálom....😃 keresek valami progit, amivel az alkalmazásokat a beállításaival együtt le tudja menteni és később szinte egy gombnyomással vissza lehet pakolni.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.