Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) balazs0102 válasza sirokipatrik (#6340) üzenetére


balazs0102
senior tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#6352) balazs0102 válasza Sumptuous (#6336) üzenetére


balazs0102
senior tag

Csodák nincsenek, látszik már a vágóhíd utcán is délután volt, kevés fénnyel.. :DDD

(#6353) Tybor99 válasza ADAM1337 (#6350) üzenetére


Tybor99
tag

Igen az :))

Itt meg egyáltalán nem volt fény
10megapixel [kép]
40megapixel raw kidolgozás [kép]

[ Szerkesztve ]

(#6354) Sumptuous válasza balazs0102 (#6352) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Így van. Meglepődtem, hogy innen is látszik a főtéren lévő óriás.. Ezt mutattam haveroknak, és meglepően jól kivehető a képen a cucc :D Nyilván nem egy superzoom, de azért egy 3 másodperces képtől és egy telefontól nehéz és indokolatlan többet várni :D

Bárcsak így tudnék festeni... :'D

(#6355) Tybor99


Tybor99
tag

Szerintetek tehet kárt ha esténként ezt használom? [kép]

(#6356) balazs0102 válasza Tybor99 (#6355) üzenetére


balazs0102
senior tag

Hogy tehet e kárt arról fogalmam nincs de én biztos nem használnám.

(#6357) Tybor99 válasza balazs0102 (#6356) üzenetére


Tybor99
tag

30 perc után Lehuztam mivel nagyon melegnek ítéltem meg a töltőt
Így a p9 töltőjével töltöttem [kép]

(#6358) V-I-D-A válasza Tybor99 (#6357) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Attól meg az akkumulátor fog melegedni, mivel átvált gyorstöltésre, ami 50%-al több hőt termel, mint a szupertöltés. A hő az akkumulátor legnagyobb ellensége. Forrás: [link]

Véleményem szerint használd a gyári töltőjét, azzal teszel a legkevesebb kárt benne.

[ Szerkesztve ]

(#6359) Harcsai válasza Tybor99 (#6357) üzenetére


Harcsai
senior tag

Azért h őszinte legyek, nem értelek benneteket. Ez a töltős játék erősen túl van misztifikálva. Képesek vagytok egy 300Ft-ért vásárolt gyerekjáték adapterével tölteni a telefonotokat, hogy 2 éves korára ne csak 80%-át tudja az akksi? Cserébe ha elszáll a töltő, lehet kuka a telefon. Hát én inkább a gyári töltőt használom.
Alapvetően nem neked szól, inkább csak a véleményem a témáról. Csak te vetetted fel legutóbb :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6360) Huroq válasza maaniac (#6349) üzenetére


Huroq
senior tag

Köszönöm. :R

(#6361) simonjoe


simonjoe
senior tag

Lehet tölteni 500mA-es töltővel! Csak az ne legyen valami bazári, védelem nélküli. Én 400mA-al töltöm, és köszöni jól van.

Joe

(#6362) Tybor99 válasza Harcsai (#6359) üzenetére


Tybor99
tag

Próbálok odafigyelni rá de nem tudom normális
tartományokba tartani suliba meg hülyén néz ki hogy toltogetem

Azt meg nem akarom hogy 15% töltöre rak 90 feltolt majd reggel megint töltöre rak majd varialom

[ Szerkesztve ]

(#6363) v.e.s.


v.e.s.
csendes tag

Sziasztok!

Spiegen Rugged Armor tokhoz keresnék kijelzővédő üveget.

Vettem egy Mocolo 2.5D keretes üveget,viszont a tok feltolta és cserélnem kellett.Most egy sima no name üveget használok,de ez meg kicsi a kijelzőre (a tetején egy csíkban nem véd).

Gondolkoztam a Spiegen keretes üvegen,de félek azt is feltolná a tok.

(#6364) lolmak


lolmak
csendes tag

Sziasztok,

régóta van már egy p20 pro-m és követgetem a fórumot is, nagyon meg vagyok a telefonnal elégedve de az utóbbi időben 2 apróságot is észrevettem és ebben kérném a segítségeteket, véleményeteket;
- az első, hogy mostanában (pedig nem frissült a rendszer) sokszor észreveszem, hogy pl az asztalon fekve felvillan a kijelző és kiírja, hogy Arc felismerése majd elsötétül pedig nem nyúlok hozzá és értesítések sem jönnek. Eddig ilyen nem volt és most többször is észreveszem egy nap, mondjuk nem akkora ügy
- másik pedig, hogy videónézésnél (youtube, twitch meg zene is) megy a hang mellett egy alap zúgás, sistergés ami főleg alacsony hangerőnél szembetűnő, néha már-már hangosabb mint a videó (mondjuk legalacsonyabb hangerőn pl este nagy csöndben feltűnő) Nem tudom, hogy ez normális-e de pl telefonáláskor nem tapasztalok hanghibát, zúgást úgyhogy gondolom nem magukkal a hangszórókkal lehet a baj..

Köszi,
Dani

(#6365) ADAM1337 válasza v.e.s. (#6363) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem spigen combom van és tökéletesen passzol, nem lesz gond vele.
rugged arnor meg ez a fekete peremes spigen üveg. (speedshop-ba ami kapható)

(#6366) Risard válasza ADAM1337 (#6365) üzenetére


Risard
aktív tag

Spigen üveg alatt gyülik a por rendesen perem alatt.

(#6367) ADAM1337 válasza Risard (#6366) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem a tok alatt inkább, de gyűlik, szerintem mindegyiknél, nem annyira vészes a spigen tok pl nálam lefedi pont nem látszódik.

(#6368) v.e.s. válasza ADAM1337 (#6367) üzenetére


v.e.s.
csendes tag

Köszönöm!

Teszek vele egy próbát,nekem a tokkal annyi a bajom,hogy alig fedi a kamerát.

(#6369) tuki2200


tuki2200
senior tag

Segitseg! Parom p20 pro-ja elkezdte azt a hulyeseget, hogy nem mutat ertesitest nemfogadott hivasokrol, se led, se ikon, se semmi. Se zart, se nyitott kepernyonel, de ha belep a hivas app-ba ott mutatja csak nem jelzi sehol. Ujrainditas volt, gyari beallitasok visszaallitas is megvolt, semmi valtozas, ertesitesek kozott minden bekapcsolva a tobbi alkalmazas tokeletesen jelez. Eleg idegesito...

[ Szerkesztve ]

(#6370) Risard


Risard
aktív tag

Valaki használja Amazfit Stratossal a telefont? Mik a tapasztalatok?

(#6371) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Páromnak a telóját elnyomkodtam. LG-hez vagyok szokva és a Huawei rendszere kicsit más. Zárolt képernyőnél hogy fognak megjelenni az értesítések? Eddig "bizalmasan" látszódtak az értesítések. Sikerült elnyomkodnom úgy, hogy most már semmi sem jelenik meg. :)) Viszont párom azt szeretné, ha képernyőfeloldás nélkül is megnézhetné, hogy milyen mail jött, vagy épp mit írtak neki. Ezt milyen úton módon tudom beállítani? LG-nél egyszerű volt, mert zárolt képernyőnél lehetett állítani teljes megjelenítést, bizalmas, vagy tiltás opciót értesítésekre. A P20 pro-n viszont semmit se találok :(

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6372) _Moriarty_ válasza dajkapeter (#6371) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Alkalmazások és értesítések, alkalmazások és ott válassz alkalmazást és mindent be tudsz állítani.

(#6373) Ernesst válasza dajkapeter (#6371) üzenetére


Ernesst
aktív tag

A zárképernyős értesítések kezelése:
Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Értesítések kezelése / 3 pontos menü / Zárképernyő értesítések /Minden értesítés megjelenítése

(#6374) Sumptuous válasza dajkapeter (#6371) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia! A fentebb leírtak, illetve van egy, ami az arcalapú feloldással van összefüggésben, ezt a Biztonság és adatvédelem -> Arcfelismerés -> Intelligens záképernyő értesítések alatt találod. (Szerintem azért nyultál hozzá, mert ezt a beállítást kerested..) Illetve fontos még a zároltképernyő téma is. Csak (nem kizárolag) a Magazin feloldás jelenít meg értesítéseket. Ezt is csekkolhatod.

Üdv!

(#6375) vlesi69 válasza Risard (#6370) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én Amazfit Paceval használom az nem sokban különbözik a Stratosstól, tökéletesen működik vele, méri a futást, a bringázást, pulzust, alvást stb...a telefonon meg mindent le tudok olvasni. Ha letöltöd az alkalmazást ott mind a két óra fent van csak ki kell a megfelelőt választani.

(#6376) spadge válasza lolmak (#6364) üzenetére


spadge
tag

Nekem ez a súgás dolog nagyon voice-cancelingnek tűnik, és ezesetben normális. 😊 Kiszűri a külső zajok nagyrészét a füles. Nem feltétlenül a telefon munkája, sokkal inkább fül- vagy fejhallgató fícsör.
Ha kikapcsolod az arcfelismerést is felkel? Szerintem, az arcfelismerés miatt keltegeti, én csinálnék egy teljes visszaállítást, szerintem az meggyógyítja. 😀

(#6377) Risard válasza vlesi69 (#6375) üzenetére


Risard
aktív tag

Tehát akkor a huawei saját appjával nem kommunikál?

(#6378) dajkapeter válasza Sumptuous (#6374) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ! _Moriarty_ (#6372), Ernesst (#6373)

Elvielg aureeel válasza segített, de mindegyiket megnéztem, biztosra mentem! Sikerült! Köszönöm szépen a segítségeket!

Amúgy LG G3, G4, G5 után kicsit hiányolja párom a dupla koppot, de úgy olvastam, hogy nincs benne.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6379) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Van itt valami, amit nem értek. Pontosan beazonosítani sem tudtam, de következő a jelenség:
Csöng a telefon, bejövő hívás van:

-Egyik esetben ilyenkor a képernyő alján megjelenik egy piros, egy zöld és egy üres korong. Amelyik
ikonrahúzom az üres korongot, a szerint felveszi/elutasítja.

-Második esetben csak a piros és a zöld korong jelenik meg, a fentebb említett üres korong nem. Ilyenkor a
kettő közül amelyikre bökök, a szerint felveszi/elutasítja.

Nem tudok rájönni mért van 2 féle. Baromi idegesítő, mert sosem tudom nagy hirtelen, hogy melyik eset van.
Tudnátok segíteni?

Köszönöm

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6380) Balázs1986 válasza -Maci- (#6379) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha feloldott képernyőnél kell műveletet választanod akkor elég rábökni a megfelelő ikonra.
Ha lezárt képernyőnél kell műveletet választanod, akkor a véletlen felvétel/elutasítás elkerülése végett a csúszkát kell a megfelelő helyre húznod.
Itt a 4 kép, ami a híváskezelést elmagyarázza.

[ Szerkesztve ]

(#6381) sirokipatrik válasza -Maci- (#6379) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Így van, ahogy az előttem szóló írta. Szinte minden telefonon így van. De ha bekapcsolod hogy ha a füledhez emeled a telefont, akkor nem is kell ezzel foglalkozni, rögtön felveszi. Idejét nem tudom mikor használtam utoljára ezeket a csúszkákat. Sőt, így még hívni is lehet, azt mondjuk nem tudom működik-e. De a felvétel az tuti hogy megy.

(#6382) -Maci-


-Maci-
őstag

Sirokipatrik
Balazs1986

Hát erre rá nem jöttem volna! :DDD Már azt hittem valami baj van. :U

Köszönöm szépen a segítségeteket! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6383) vlesi69 válasza Risard (#6377) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Huawei egészség appja gps alapján méri a futást bringázást, a lépést, nem tudom hogy a Huawei Watchal kompatibilis e. Az órához letöltöd az Amazfit appot összeszinkronizálod és használhatod. Ha nem viszel telefont csak az órát, arról is lehet zenét hallgatni, gpst elindítod futsz, bringázol haza mész összepárosítod és ott lesz minden adat a telefonon. Nekem fent van a Huawei app, az Amazfit, és a Runastic, ha tekerek mind megy.

(#6384) _Moriarty_ válasza dajkapeter (#6378) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem is hiányzott, de a feloldás egyszerű ujjlenyomattal, lezárás nova-val duplakoppal. Hamar meg megszokható.

(#6385) trichie16


trichie16
csendes tag

Sziasztok!
Délután megyek húgom szalagavatójára, gondoltam videózom kicsit. Azon gondolkoztam milyen minőségben lenne a legjobb,de valahogy nem tudom eldönteni :D
-Full HD, a 60 fps miatt.
-Full HD+ a stabilizáció miatt, valamint ahogy néztem a 4D prediktiv fókusz is csak itt működik,
-4K csak simán a nagyobb felbontás/minőség érdekében.
Valahogy nem tudok dűlőre jutni, szerintetek?

Nyilván szinház, valószinűleg elég sötét környezet, fények. Nem kell magyaráznom :D

(#6386) Rotyi válasza trichie16 (#6385) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Én a Full HD+-t választanám.
Stabilizáció miatt.
Átlagos felhasználásnál a többi nekem nem nyújt érezhető többletet. (Még)

Ami majdnem az, az nem az!

(#6387) Risard válasza vlesi69 (#6383) üzenetére


Risard
aktív tag

Köszi szépen 👍

(#6388) trichie16 válasza Rotyi (#6386) üzenetére


trichie16
csendes tag

Igaz, köszi, egyébként én is azt részesitettem inkább előnyben, de igy már biztos.

(#6389) sirokipatrik válasza trichie16 (#6385) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Pont tegnap csináltam egy tesztet a házban, majd utána a kertben kutyákkal, végig próbáltam az összeset a HD kivételével, és tv-n (4k-s) vissza néztem őket. Full hd-nál illetve full HD+-nál be illetve kikapcsolt stabilizációval. Ugyanis nekem is lesz egy hasonló esemény 🙂
Arra jutottam, hogy a full HD illetve annak a plusszos változata stabilizációval gyönyörűen kompenzálja a mozgásokat. Viszont ennyi az előnye, a minősége borzalmas: nincs részlet, illetve ha mozog valami, akkor mosódik nagyon, látszik hogy ilyen utó élésítést csinál ami agresszív. Ha kikapcsoltam a stabit, akkor nagyon jó, de: a 4k-val egyik sem ér fel. Az ugyanis messze a legszebb, nincs semmilyen stabilizálás, de ha ügyesen fogod, akkor a legjobb minőséget ezzel kapod. És ami miatt jó volt a teszt: hogy én h265-re raktam a kódolást, viszont a tv valami oknál fogva nem vitte. Úgyhogy átállítottam h265-re, úgy már jó volt.

Ja és a hangzás: egész oké, szerintem nem úgy adja vissza az ember hangját, mint amilyen a való életben, de a szél zajt, illetve az autókat szépen kiszűrte. Majd a zenére leszek kíváncsi, hogy ott mit mutat.

És megvalami: full HD+-nál tv-n alul és felül is van fekete sáv, mint a filmeknél. Nem néz ki rosszul, de szokatlan. Én az UHD-t javaslom, alatta nem igazán, vagyis csak stabilizálás nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#6390) trichie16 válasza sirokipatrik (#6389) üzenetére


trichie16
csendes tag

Értem. Az elmosodas miatt én is aggódom. Lehet hogy akkor mégis 4k mellett adom le a voksom, biztos ami biztos, annyira nem remeg a kezem :D Ja és kétszer írtál H.265-öt :D

[ Szerkesztve ]

(#6391) tuki2200 válasza tuki2200 (#6369) üzenetére


tuki2200
senior tag

Senkinek nincs otlete? Sajnos igy kuka a telefon, mert erosen befolyasolja a munkavegzest (szinte ellehetetleniti) hiaba a jo hw, ha a sw meg mindig egy kinai fos...

(#6392) Harcsai válasza tuki2200 (#6391) üzenetére


Harcsai
senior tag

Gondolom az enyémen faca kis júeszéj ájóesz futhat mert bár én nem állogattam el semmit, de a fórumon említett hibákból semmit sem tapasztalok. Kapom az értesítéseket rendesen.
Esetleg egy visszaállítás?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6393) balazs0102 válasza tuki2200 (#6391) üzenetére


balazs0102
senior tag

Kínai fos? A clone -nak nyiss egy topicot :DDD
Ez a telefon nagyon messze áll a kínai fostól.

(#6394) spawn21 válasza tuki2200 (#6391) üzenetére


spawn21
veterán

Nincs beállítva hogy ne mutasson jelzést?
Egy ideje nem használok droidot, de a ne zavarjanak csinált ilyet.
Gyári visszaállításnál ennek el kellett volna tűnnie

iPhone 13p

(#6395) tuki2200 válasza spawn21 (#6394) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nincsen, minden mast tokeletesen jelez. LED-del, ikonnal, szalaggal is. A hivast is jelzi, csak ha leteszik, hogy nem lett felveve nem mutatja sehol h kerestek. Be van kapcsolva minden ertesites. A beallitasok is vissza lettek allitva gyarira minden... 1,5 honapot tudott normalisan mukodni... mivel munkaeszkozrol van szo igy eleg erzekenyen erint minket pont ez a hiba... ahj nem veletlen kerultem eddig is a kinai szemetet...

[ Szerkesztve ]

(#6396) spawn21 válasza tuki2200 (#6395) üzenetére


spawn21
veterán

Nem szemét, vannak ilyen dolgok

Most amerikai prémium 430 ezer Ft-os telefont használok és a rendszer hemzseg a hibáktól
Ez ilyen, egyik sem tökéletes.

iPhone 13p

(#6397) ffodi


ffodi
veterán

Képek

A fotós topicban nem voltak túl lelkesek...

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#6398) Rotyi válasza ffodi (#6397) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Te meg vagy vele elégedve?

Ami majdnem az, az nem az!

(#6399) ffodi válasza Rotyi (#6398) üzenetére


ffodi
veterán

Alapvetően igen, sőt van 1-2 kép ami szerintem kifejezetten hangulatos és jó lett.

...egyébként nem arról van szó, hogy leszólták volna, hanem túl sok reakciót nem váltott ki senkiből, gondoltam itt nagyobb sikere lesz. :D

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#6400) Rotyi válasza ffodi (#6399) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Olvastam.
Az a lényeg, hogy te elégedett legyél. Szerintem.

Ami majdnem az, az nem az!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.