Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Tybor99 válasza SoulReaver (#6850) üzenetére


Tybor99
tag

Lehetséges. Én eddig azért nem csalódtam mert p9 re írt cunaja kiváló romokat és nem idegesítettek a frissitesek

DE most 1 hónapja turelmetlenkedek kamera hiba miatt

(#6852) andrys83 válasza SoulReaver (#6850) üzenetére


andrys83
aktív tag

Én gondolkodok a g7ben. Szerettem az lgt barmennyire sok baj volt velük. G7 nagyon bejön.

(#6853) Pistike1985 válasza andrys83 (#6852) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én is nézegettem a MM-ban, de elég karcsú az akksija. :(

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#6854) andrys83 válasza Pistike1985 (#6853) üzenetére


andrys83
aktív tag

mindegyik ugy van kalibálva 1 napot kibirjanak....Ünnep után lehet rámegyek sokkal jobban testreszabható a telefon. a notch is sokkal variálhatóbb.

(#6855) Pistike1985 válasza andrys83 (#6854) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Hát, te tudod. Azért a 3000-es akkumulátor az elég gyenge szerintem. :(

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#6856) andrys83 válasza Pistike1985 (#6855) üzenetére


andrys83
aktív tag

Még megvárom a frissitést azért:)Amugy van egy 10000mah gyorstöltőm(powerbank)...ha kell hozzá:D

[ Szerkesztve ]

(#6857) SoulReaver válasza andrys83 (#6852) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom... G6 után, nekem elhasalt az LG... G7-ben is 4gb ram... vicc.

(#6858) andrys83 válasza SoulReaver (#6857) üzenetére


andrys83
aktív tag

Én úgy vagyok vele egyenlőre bőven elég bele p20 pro sem használja ki a 6-ot.....Lg g6 azért nem jött be mert nem volt értesítő led.azért adtam el:)Amúgy tetszett a formája is.

(#6859) SoulReaver válasza andrys83 (#6858) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem baj az, ha több van, legalább nem fogy el. Engem is az értesítési led hiánya zökkentett ki főleg. Aztán meg a szoftveres bakik, akadozások... Fényképezője sem volt olyan jó, mint a p20pro-nak, de a G7-nek sem jobb úgy vettem észre.

Egyenlőre nekem semmi bajom a p20pro-val.

(#6860) hossszú válasza knox83 (#6826) üzenetére


hossszú
őstag

Igen, most 9.0.0.163.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#6861) andrys83 válasza SoulReaver (#6859) üzenetére


andrys83
aktív tag

Amugy hibátlan.ezt a 2 dolgot remélem helyre hozzák..

(#6862) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Van valakinek tapasztalata okos ora ertesitesekkel kapcsolatban? Konkretan egy garmin vivomove hr, minden szep es jo de semmi ertesites nem jon meg az orara. A hozzaferes ertesiteshez engedelyezve, az akkumlatornal kezire teve es mind a 3 pipa. De semmit sem jelez. A telefonnal van kapcsolata mert az app mindent rogzit, a keszulekkereso is kuld jelzest az orara. Csak az ertesitesek/hivas nem muodik. Koszi elore is.

(#6863) Risard válasza nababika (#6862) üzenetére


Risard
aktív tag

Az óra appjában kell beállítani mit küldjön át órára. Amazfit en legalább is így volt.

(#6864) nababika válasza Risard (#6863) üzenetére


nababika
aktív tag

Az megtortent, de semmit sem kuld at. Csak a keszulekkereses mukodik. Pedig rogton csatlakozik ha a kozelebe kerul az ora. Minden mast szepen szinkronizal. csak az ertesitesek. :-(

(#6865) Ernesst válasza nababika (#6864) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia! Elvileg ennek a háromnak kell teljesülnie:
1. Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Alkalmazások / Beállítások (fogaskerék) / Speciális hozzáférés / Hozzáférés az értesítésekhez / itt a Garmin appja legyen engedélyezett
2. Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Alkalmazások / Connect app / Értesítések / Értesítések engedélyezése
3. Beállítások / Alkalmazások és értesítések / Alkalmazások / Connect app / Engedélyek / mindent engedélyezni, amiről értést szeretnél kapni
Így csinálod?

(#6866) nababika válasza Ernesst (#6865) üzenetére


nababika
aktív tag

Igen. Most végig néztem, és így van minden beállítva de semmi értesítést nem küld az órára.

(#6867) fairlane001 válasza Janaboy (#6831) üzenetére


fairlane001
csendes tag

Igen próbáltam kártya nélkül is.

(#6868) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Most töltöm le a Pie-t. Érdekes, hogy magától nem küldött értesítést, de manuális keresésre azonnal felajánlotta (független clt-429 c32, előtte a 157-est látta legfrissebbnek).

(#6869) pool46


pool46
csendes tag

Kezdek aggódni. Sajnos nekem sem híre sem hamva a frissítésnek :( 157 nél áll. 😔

(#6870) Balázs1986


Balázs1986
addikt

A Pie-ban újra működik a 4D focus :)

(#6871) sirály69 válasza pool46 (#6869) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem még .156-nál áll.... :(((

Szerver Hosting Debrecenben

(#6872) andrys83 válasza sirály69 (#6871) üzenetére


andrys83
aktív tag

Nekem is. Hol vetted?

(#6873) andrys83 válasza Balázs1986 (#6868) üzenetére


andrys83
aktív tag

Dual független?

(#6874) firemanus82


firemanus82
senior tag

Nálam is 156 432 patch 03. Manuális keresést követően sincs nálunk frissítés.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6875) ADAM1337 válasza Balázs1986 (#6870) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

60fps alatt is ?

(#6876) einhorn87 válasza andrys83 (#6873) üzenetére


einhorn87
csendes tag

Az enyém például Exteme Digitalba vásárolt, májusban vettem duál simes független, 156-os fw van rajta, 4 hónapja semmi, szerintem majd februárba vagy márciusba kapok valamit előbb nem valószínű.
Telekomos kártyával használom, nem igazán értem hogy van aki megkaptam Telekomos kártyával meg a 157-et is és a Pie-t is, én meg még a 157-et se. Kezdek csalódni a Huaweibe, főleg úgy hogy olyan funkció nem működik már hónapok óta amit jó lenne hasznalni(4D fókusz)

(#6877) firemanus82 válasza einhorn87 (#6876) üzenetére


firemanus82
senior tag

Dettó. Mi is a edigital nal vettük.

Már ezt is megprobaltam

https://consumer.huawei.com/hu/support/how-to/detail-troubleshooting/?resourceId=hu-hu00416930

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6878) andrys83 válasza einhorn87 (#6876) üzenetére


andrys83
aktív tag

Nekem MM 156 a vége. Legalabb egy datumot tennenek ki ne talagasson az ember...

(#6879) sirály69 válasza andrys83 (#6872) üzenetére


sirály69
őstag

Telekom nál vettem....

Szerver Hosting Debrecenben

(#6880) andrys83


andrys83
aktív tag

Firmware findert hasznalja valaki? Megprobalnam azzal a frissitest. De a leirt beallitasokkal nem megy

(#6881) Asbee válasza andrys83 (#6880) üzenetére


Asbee
veterán

Nem megy a firmware finder ezen a telefonon. Keresőt lehet közben használni. Megtalálni minden infót. Megy a sírás ezerrel, de utána kevesen olvasnak, hogyan frissít a Huawei stb. Akinek ennyire fontos nyissa ki a bootloadert, aztán mehet a rom telepítgetés. Nekem is 156-on áll. Ha hisztizek miért nem jön vagy idegeskedek akkor sem fogom előbb megkapni. Ez van, huawei ilyen egy ideje.

(#6882) feri1014 válasza Asbee (#6881) üzenetére


feri1014
senior tag

Vagy ott a szervíz, nyugodtan be lehet vinni és ott verni az asztalt, nem itt értelmetlenül vergődni már napok óta.

(#6883) andrys83 válasza feri1014 (#6882) üzenetére


andrys83
aktív tag

Szerintem senki nem vergődött. Nem kell tenni a dolgokhoz. Azért van a forum hogy kérdezzünk. Segitsünk.Ha nem tetszik valami ne olvassad. Vagy tartsd meg a véleményed magadnak.

(#6884) Tybor99


Tybor99
tag

Nem a frissítés hiányával van bajom hanem azzal hogy fotózás miatt vettem a telefont és 1 hónapja az első naptól kezdve mióta b156 patch 3 van fent ez nem megy és igen idegesít hogy 200k telon nem megy és van akinek 3 hónapja nem működik egy olyan dolog ami igen csak fontos ha valaki nem csak havi 10 képet csinál

[ Szerkesztve ]

(#6885) Asbee válasza Tybor99 (#6884) üzenetére


Asbee
veterán

És itt mit tudunk vele kezdeni, ha mindig le van írva?

(#6883) andrys83: Napi szinten előkerülő téma. Erre van a kereső vagy egy kis visszaolvasás. Picit utána is lehet nézni a dolgoknak, mielőtt kérdezünk. Megértem azt is aki várja a 9.0-át, de megint ez kezd a napi téma lenni.

[ Szerkesztve ]

(#6886) feri1014 válasza andrys83 (#6883) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha még nem tűnt fel, mindegy, hogy hol vásárolták a telefont és milyen rom volt a frissítés előtt rajta. Semmivel nem vagy előrébb, ha még 50 komment születik a témában. Ha ennyire kell a 9.0, akkor vidd be szervízbe, már biztosan felrakják ott neked.

(#6887) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Holnap délelőtt tervezek telefont venni, de egyszerűen képtelen vagyok még mindig dönteni :D Már ott tartok, hogy holnap a rendelés előtt feldobok egy érmét, aztán fej vagy írás. Samsung S9 mellett gondolkozom a P20 Pro-ban is (bár kicsit feljebb van a keretemen), de a P9 után kicsit félve állnék neki.

Jelenlegi P9-em sebességével és akkujával a mai napig nincsen gondom, de az, hogy flagshipként ott hagyták a sz*rba frissítések nélkül 1 főverzió váltás után elég nagy tüskét hagyott bennem. Nem ezért fizettem anno egy rakás lóvét..
S van egy nagyon rossz tulajdonsága, ami miatt utálom, mégpedig az, hogy vagy nem, vagy késve jelenít meg értesítéseket -az összes kivétel hozzáadás ellenére- ha kicsit hosszabb ideig inaktív a telefon (pl akkor jeleníti meg, amikor bekapcsolom a kijelzőt). Ez mennyire jellemző P20-on?

Van itt esetleg olyan, aki S9-ről jött át, vagy P9-ről és tudna nekem segíteni, pár mondatban?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6888) laci1892


laci1892
senior tag

Amatőr kérdés. De a keresővel az l29-es modellre ezt találta. Ezt fel lehet rakni? Vagyis... Erre a telefonra ez a megfelelő?

Bocs az amatőr kérdés miatt

(#6889) laci1892 válasza laci1892 (#6888) üzenetére


laci1892
senior tag

Márhigy elvileg ez az nem?

Az előző rossz.

[ Szerkesztve ]

(#6890) Asbee válasza laci1892 (#6889) üzenetére


Asbee
veterán

7 hsz-el ezelőtt írtam le, hogy nem megy a firmware finder. itt már. Komlyan ennyire nem megy egy kis tájékozódás?
Ha meg nyitva a bootloader, van custom rom telepítő, gondolom nem lenne ilyen kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#6891) Pompi válasza laci1892 (#6888) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Amatőr kérdés. De a keresővel az l29-es modellre ezt találta. Ezt fel lehet rakni? Vagyis... Erre a telefonra ez a megfelelő?"

Ahogy többször elhangzott nem használható a firmware finder telepítésre (ezt az app ki is írja), de arra, hogy mi lenne a "megfelelő" arra ott a "check firmware access", az kiírja az adott updatehez, hogy jó-e a kiválasztott telefonra.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#6892) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok. Aki mániákus frissítő, és szeretné már végre élvezni a pie-t, találtam egy kiskaput. Itt a link. Le kell tölteni és egy pendrivere rátenni. Kell egy type-c usb OTG és ennyi. Nem kell nyitott bootloader meg egyéb garanciavesztő dolog. Én most raktam fel, nézegetem még, de működik :D Mentsetek le mindent, mert sajnos nem lehet felrakni sima 'frissítés' módon.

(#6893) MárkyMárk válasza Sumptuous (#6892) üzenetére


MárkyMárk
tag

És hol lehet letölteni??? :D

(#6894) Asbee válasza MárkyMárk (#6893) üzenetére


Asbee
veterán

Ott a címében a link...

(#6895) Sumptuous válasza MárkyMárk (#6893) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ezt remélem nem komolyan kérdezed.. Innen tudod letölteni.

Segítek, hogyan kell:
0. Lementesz minden fontos fájlt a telefonodról!!
1. Windows alól formázol exFat-ra egy pendrivet..
2. A letöltött fájl/software mappából kimásolod az asztalra a dload mappát. Ha L29 es telefonod van, akkor kitörlöd a mappából a L09-es mappát.. Ha L09-es a telefon, akkor pedig az L29-es mappát kell törölni. (Minden mást hagyj érintetlenül!)
3. Bemásolod az exFat-ra formazott üres pendrive gyökerébe az asztalon lévő dload mappát.
4. Csatlakoztatod a pendrivet a telefonra, majd a tárcsázóba beírod ezt: *#*#2846579#*#*
5. A megjelent menüben kiválasztod a "4. Software Upgrade" menüt, majd ezen belül az egyetlen "1. Sd card upgrade" menüt.
6. Ha mindent jól csináltal, újraindúl a telefon, és kezdődik a móka. Vársz 10 percet és örülsz a frissen sült pitének : :C

[ Szerkesztve ]

(#6896) Tybor99 válasza Sumptuous (#6895) üzenetére


Tybor99
tag

és ha nincs otg kábelem ? :))

(#6897) V-I-D-A válasza Tybor99 (#6896) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Akkor így: [link]

(#6898) Tybor99 válasza V-I-D-A (#6897) üzenetére


Tybor99
tag

Nincs sd kártya bővítés ❤️😂

(#6899) V-I-D-A válasza Tybor99 (#6898) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Simán rakd a belső tárhelyre a dload mappát. Meg fogja találni. A kódot sem kell bepötyögni, kapcsold ki a telefont, majd tartsd lenyomva mindhárom gombot.

Ezen a videón a belsőre rakja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6900) V-I-D-A válasza Tybor99 (#6898) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Kipróbáltam, nem működik belső tárhelyről! Bocs a fals infóért! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.