Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) maaniac válasza philoxenia (#6249) üzenetére


maaniac
aktív tag

Igazából mi meg örüljünk, hogy nem jártunk úgy mint a pixelek meg a note 9 a kamerával ;]

(#6252) Rotyi válasza maaniac (#6251) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Miért ők hogy jártak?
Note9 Snapdragonosokról hallottam.

Ami majdnem az, az nem az!

(#6253) maaniac válasza Rotyi (#6252) üzenetére


maaniac
aktív tag

Pixeleken is leáll a kamera app, tehát nem tudják használni végképp.

(#6254) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!

Hogy tudok wifi-n keresztül képeket küldeni az asztali PC-re?? Beléptem a "fájlkezelőbe", azon belül a "hálózati környezetre", ott megtaláltam a PC-t. Kér felhasználónevet és jelszót. A PC "otthoni csoportra" csatlakozik (mert több gép fut itthon). Megadtam a nevet és az otthoni csoport jelszavát, de semmi. Mit rontottam el? :F

Túl macera mindig vezetékkel csatlakozni a szgéphez.. :(((

* bepipáltam az "anonim" fület a jelszókérés alatt, így már látom a megosztott könyvtárakat.

[ Szerkesztve ]

(#6255) Hegepapa


Hegepapa
csendes tag

Sziasztok szép napot... Most tervezem a p20 vagy pedig a pro vásárlását... Az lenne a kérdésem megéri e a felárat a pro?

(#6256) Sumptuous válasza dhcodoki (#6254) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia! Fordítva is probálhatod. A telefonhoz csatlakozz a számítógépről.. Egyszerűbb :DD

Beállítások-> Készülék kapcsolatok-> Huawei share-> Számítógép-megosztás

Üdv

(#6255)Hegepapa: Szerintem megéri a felárat... Egyértelműen jobb kamera, amoled, nagyobb akku, szvsz. szebb kijelző ..

[ Szerkesztve ]

(#6257) balazs0102 válasza Hegepapa (#6255) üzenetére


balazs0102
senior tag

Ezt mindig az igények döntik el. Ha kell amoled, infra, 3 kamera, vízállóság, nagyobb kijelző,stereo speaker akkor igen 😀

[ Szerkesztve ]

(#6258) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Ti próbáltátok tévével össze kötni ,nekem sajna nem jön össze,már más programokat is kipróbáltam,tv kiírja,hogy p20 pro próbál csatlakozni és ennyi . Más telefonokkal nincs ilyen gondom .
Valami ötlet esetleg ?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6259) tuki2200 válasza Hegepapa (#6255) üzenetére


tuki2200
senior tag

Meg.

(#6260) knox83 válasza Hegepapa (#6255) üzenetére


knox83
senior tag

Simán megéri.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6261) Hegepapa


Hegepapa
csendes tag

Köszönöm a válaszokat... P 9 plus lesz cserélve...

(#6262) dhcodoki válasza Sumptuous (#6256) üzenetére


dhcodoki
senior tag

B@szki, igazad van!! Köszi! ( fától az erdőt.. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#6263) kali válasza Hegepapa (#6255) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Egy fontos Pro előny nem került említésre, ami a több RAM.

(#6264) Balázs1986 válasza Black Phone (#6258) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia! Nálam hasonló a szitu WebOS 2.0 tv-vel. Néha megy a miracast, de leginkább nem. De pl. Youtube és társai simán átjátszhatók. Mondjuk szerintem ez inkább a tv bűne lesz, mert előtte is ugyanez volt a Redmi Note 4 esetén.

(#6265) Black Phone válasza Balázs1986 (#6264) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Köszi szépen ,akkor nekem is ez lesz ,köszi :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6266) Caranita válasza maaniac (#6253) üzenetére


Caranita
aktív tag

Ezt most tapasztaltuk mi is P20Pro-n.

Egyszerűen elfeketedett a kijelző, és semmire sem reagált.

Forced restart segített, és utána is akadozott az app.

Hogy mi lehetett, nem jöttem rá.

Egyiptomban voltunk, de nem volt már meleg, délután fél5 körül fotózgattunk.

Folyamatosan ment a camera app, és kb fél óra alatt lőttünk kb 200 képet, lehet ez nem tetszett neki :))

(#6267) hdman


hdman
őstag

Sziasztok! Új vagyok a hüvely világában, eddig Samsung S user voltam. Az elmúlt pár napban képbe kerültem a P20 és a Mate sorozattal.

Kérdésem: p20 pro vagy Mate 20? Mate 20 vgy p20 pro? :)

Sopron city :)

(#6268) Motaba78 válasza hdman (#6267) üzenetére


Motaba78
őstag

Most jelenleg a p20 pro-t mondanám, mivel a mate 20 pro kijelzője, hogy most mindegyik-e még nem tudni, de csúnyán zöldes színárnyalatokat produkál.
Ez is ha minden jól megy megkapja a 9.0 verziót.

(#6269) kali válasza hdman (#6267) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Pro verziókban gondolkodj csak szerintem (főként a több RAM, jobb IP védelem, OIS...stb. miatt).
Még a régebbi SoC által hajtott P20 Pro-t is inkább venném a fentiek miatt, mint az újabb, de bizonyos tekintetben gyengébb Mate 20-at.

(#6270) maaniac válasza Caranita (#6266) üzenetére


maaniac
aktív tag

Igen, ezt javították az egyik frissítésben, én csak onnan tudok róla hogy volt ilyen hiba, ha jól emlékszem bekapcsolt vakunál produkált ilyet.

(#6271) hdman


hdman
őstag

Köszönöm! a válaszaitokat :)

Sopron city :)

(#6272) Hegepapa


Hegepapa
csendes tag

Köszönöm a segítséget a döntéshez... Egy órája tulaja lettem egy p20 pro telefonnak... Eddig brutális jó.... P9 plusot vált...
😊

(#6273) spawn21 válasza Hegepapa (#6272) üzenetére


spawn21
veterán

Használd egészséggel :)

iPhone 13p

(#6274) Tybor99


Tybor99
tag

Sehogy se lehet vissza rakni egy régebbi firmware-t? Idegesít a 4d predektiv focus hiánya 😑

(#6275) kali válasza Tybor99 (#6274) üzenetére


kali
legenda

Megoldható a PC-s Firmware Finder és a megfelelő (régebbi verziós) HiSuite segítségével, de nézni kell a bootloadert...stb., mert ha volt közben meghatározott változtatás a gyártó részéről (xloader.img és társai) és attól régebbire akarsz visszaállni, akkor téglázod a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#6276) Tybor99 válasza kali (#6275) üzenetére


Tybor99
tag

P9 mókoltam cunaja segítségével de most még új a p20pro nem akarok nagyon belenyulni csak idegesít hogy nem működik egy olyan dolog ami hasznos számomra :( nah de se baj remélem karácsony előtt jön a 9.0

(#6277) kali válasza Tybor99 (#6276) üzenetére


kali
legenda

Hagyd akkor inkább, hátha érkezik hamarosan a 9-es.

(#6278) Risard


Risard
aktív tag

Telenorosok nálam jött a 160as végű firm

(#6279) Risard válasza Risard (#6278) üzenetére


Risard
aktív tag

November végén az októberi biztonsági csomag 😊

(#6280) Motaba78


Motaba78
őstag

(#6281) knox83 válasza Risard (#6279) üzenetére


knox83
senior tag

November végén az augusztusi....

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6282) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Elég béna kérdésem van, de ha megvakulok sem látom, mit kéne.
Hogy a fenében lehet kikapcsolni a billentyűzetnél az ujj húzós automata kitöltést? Időnként megcsúszik az ujjam pötyögés közben és erre beíródik egy teljesen más szó, mint amit akartam.
Kerestem a rendszerbeállításoknál (nyelv és bevitel) illetve a billentyűzet beállításoknál, de ott is ki van kapcsolva. Hol kéne kilőnöm?

Köszönöm előre is

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6283) Risard válasza -Maci- (#6282) üzenetére


Risard
aktív tag


Swiftkey en belül kézmozdulat bevitelre gondolsz?

(#6284) -Maci- válasza Risard (#6283) üzenetére


-Maci-
őstag

Szerintem igen, erre. Nem tudom kikapcsolni. Csak 2 opció van benne. Van ez a "Flow" és "kézmozdulatok". Miért nem tudom kikapcsolni? :F

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6285) mufi


mufi
senior tag

Meg mindog nincs frissites p20prora, eszem a telenor szivet....
Mas: p20pronal lehet standard launcherrel barmit is valoztatni a fokepernyo megjelenesen? Konkretan arra gondolok, hogt pl lehet e a tavolsagon valtoztatni az oldalszamlalo pontos es a vissza, home stb gombok kozott...?
Tudom anno a fozott romokon ezt lehetett, ez igy elegge idegesito ez a stock stikus, p10 vagy p9nel is sokkal szebb a home screen mint ennel....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6286) Sumptuous válasza mufi (#6285) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem igazán értem, mire gondolsz. Elég olvashatatlan az írásod..
De kb. mindent lehet állítani. Ha valami gyári nem tetszik, akkor van rá kismillió 3rd party megoldás.

Ezeket lehet állítani: [kép] [kép] [kép] [kép]

(#6287) mufi válasza Sumptuous (#6286) üzenetére


mufi
senior tag

Erre gondoltam a virtualis navigacios savra. Koszi. Az utolso tema nagyon szep, milyen ikonok/tema?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6288) mufi válasza mufi (#6287) üzenetére


mufi
senior tag

Ja es azt a beallitast a navigacios savra hol talalom?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6289) Sumptuous válasza mufi (#6287) üzenetére


Sumptuous
senior tag

A navigációs sáv beállítasai: Beállítások -> Rendszer -> Rendszer navigáció és itt a navigációs sáv beállításai alatt tudod személyre szabni.. De tudod használni a 'fő gombot a képernyő alatt' is érintéses gesztusokkal, így nem foglal helyet a képernyőn a navi sáv. :)

A téma saját készítésű. Az alaírásomban van a Play Store link hozzá. Maga a téma: Daren Pro illetve az ikonpakk a Kraken theme-é :R

(#6290) winben


winben
aktív tag

Mit gondoltok, egy Rode VideoMic Me működőképes tud lenni ezzel a telóval?

Az oké, hogy ott az usb-c -> jack dongle, de mégis hogyan rögzítem a mikrofont a készülékre...?

(#6291) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

Egy kis érdekesség hogy a Google új Fuchsia OS rendszere már fut Huawei készülék alatt. Pontosan Kirin 970-es chip-ek alatt.
Fuchsia OS on Huawei

(#6292) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Megjött az Ali-s type c hdmi adapterem 2usb-s verziós 17usd volt.

Első blikkre gyors meglepően, totál használható alap netezős gépként a cucc, nyilván angol kiosztás.
Third party appok is elindulnak, egész átgondolt a youtube appot akartam volna 1080p-be meglesni de 720p volt a max amit engedett beállítani de az folyamatos volt.

Egyetlen hátránya van de az is inkább azért mert nem olyat rendeltem, hogy zabálja az aksit, kb 10perc 10% saccra, mivel a kijelzőt ébren tartja még ha van 2 beviteli eszközöd is, és nyilván csak feloldott állapotban tölt-be az EMUI desktop.

(#6293) winben válasza ADAM1337 (#6292) üzenetére


winben
aktív tag

Ha már felállt az EMUI desktop akkor már úgy tudom le lehet lockolni a kijelzőt. Legalábbis nekem világító kijelző nélkül ment a rendszer mikor legutoljára próbáltam.
Az angol kiosztást pedig át tudod magyarra állítani, csak annyi, hogy minden egyes csatlakozáskor újra be kell állítani egymás alatt 4 helyen a qwertz/magyar kiosztást.

(#6294) ADAM1337 válasza winben (#6293) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Neked töltős adaptered van ?
Mennyire merít úgy hogy ha már le van lockolva a telefon ?

(#6295) Mottie válasza Sumptuous (#6289) üzenetére


Mottie
őstag

A fizikai gombos kezelest szvsz nagyon konnyu volt megszokni es szebb is a navi sav nelkul

Be Victorious!

(#6296) winben válasza ADAM1337 (#6294) üzenetére


winben
aktív tag

Van usb-c az adapteren, igen. Hááát. Ha terhelve van a készülék és még a kijelző is világít aligha tartja egyáltalán szinten is az akksit még akkor is nagyon lassan merülget.
Ha csak általános dolgokat csinálok (netezés, videó nézegetés) + a képernyő sötét és a rendes gyári töltő van az usb-c csatira rádugva akkor szépen lassan tölti is a telefont.

(#6297) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
A P20 Prohoz gyarilag jar type c - jack atalakito?
Mennyire jol hasznalhatoak azzal a jack-es fülhallgatók? :R

(#6298) winben válasza #04441088 (#6297) üzenetére


winben
aktív tag

Igen, jár, a pipa alakú jack csatikkal is tudom használni. Ugyanaz, mintha közvetlen a telóba lenne dugva.

(#6299) farkas-lány


farkas-lány
csendes tag

Telenoros készülékre jött egy .160-as frissítés.

(#6300) knox83 válasza farkas-lány (#6299) üzenetére


knox83
senior tag

Telekom teljesen beállt, semmi nem jött 2 hónapja, 156 és ennyi.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.