Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) einhorn87


einhorn87
csendes tag

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni! Eddíg teljesen megvoltam elégedve a telefon kamera minőségével, de ma valami nagyon idegesítő dologgal kerültem szembe!Azt nem tudom hogy valami kamera beállítás lehet a probléma,de az hogy ilyen minőségű képet csináljon a világ legjobb kamerás mobiljának kikiáltott telefon az durva.Valaki mondja már el erről a véleményét legyen szíves.Teszek ide pár képet amit ma csináltam.Az első kettő sima,a 3. esti.

[ Szerkesztve ]

(#6502) vidaila válasza einhorn87 (#6501) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nincs a lencsén véletlen védőfólia?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#6503) einhorn87 válasza vidaila (#6502) üzenetére


einhorn87
csendes tag

Nem tudok róla hogy lenne rajta!Alapból tesznek rá?

(#6504) Motaba78 válasza einhorn87 (#6503) üzenetére


Motaba78
őstag

alapból nincs rajt fólia, nincs véletlenül átállítva a fotó szekcióban valami ?

Üdv. szintén Szfvár.

(#6505) Bozso89 válasza einhorn87 (#6501) üzenetére


Bozso89
csendes tag

zsíros a lencse, töröld le szemüvegtörlő kendővel ;)

(#6506) Rotyi válasza einhorn87 (#6501) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Az elsőnél olyan mintha párás vagy szennyezett lenne a lencse.
Az összes kép ilyen, vagy több is készült és azok közül csak ezek?

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#6507) einhorn87 válasza Rotyi (#6506) üzenetére


einhorn87
csendes tag

Ennyi képet csináltam,holnap újra próbálom,megtörlöm a lencséket hátha tényleg az volt a gond! Nem nagyon láttam rajta semmi zsírosodást,viszont 1 próbát persze megér!
Ne haragudjatok ha nem ide való téma volt, de muszáj volt megtudnom hogy normális-e az ilyen kép vagy nem igazán! :)

(#6508) merlin201 válasza einhorn87 (#6507) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Nem volt esetleg bekapcsolva valami extra funkció a kamerán pl. Fénnyel festés. Lehet az zavart be.

(#6509) richies válasza merlin201 (#6508) üzenetére


richies
senior tag

Ilyet nekem is csinalt mar parszor, ugyanigy este s lámpánál. Resrart megoldotta, behulyult valami.

Asszem nalam akkor jott elo amikor csintam ejszakai modban, simaban, megint ejszakai s utana húzta a csikokat vertikalisan végig a képeken.

[ Szerkesztve ]

Rozsomak of Power

(#6510) vlesi69 válasza einhorn87 (#6503) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is írtam már, hogy szinte mindenki telefonnal fotóz de a lencsét meg szokta elötte törölni? Használjuk a telefont ohatatlanúl is összetapogatjuk a lencsét, lencséket és homályos képek lesznek. Vagy mint a többiek is írták a beállításokat nézd meg. Egyébként nem néz ki roszzúl még ha nem is ez akart lenni végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#6511) csordas11 válasza richies (#6500) üzenetére


csordas11
aktív tag

Úgy tűnik, hogy eléggé megnöveli a telefon méretét.

(#6512) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Sziasztok.

Most lettem tulajdonosa eme csodás készüléknek és szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek.
2 SIM kártyát szeretnék használni.A kérdés hol tudom beállítani, hogy a hívás kezdeményezésekor választani lehessen melyik kártyáról menjen a hívás?
Segítségeteket előre is köszönöm.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#6513) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Néztem, hogy most a Mate 20 és a P20 Pro egy árban vannak. Nem tudok dönteni, . Ami fontos , a fotó és a zene. Ki tuzdna ebben segíteni? Jópár évre venném, így még nehezebb a döntés .

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#6514) Rotyi válasza csabili74 (#6513) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Szerintem ha a specifikációk alapján nem tudsz dönteni, akkor menj el egy olyan helyre ahol mindkettőt kézbe veheted. Nálam ez döntött S9+ és P20 Pro között.
Nagyon mellélőni egyikkel sem fogsz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#6515) Motaba78 válasza Angerfis (#6512) üzenetére


Motaba78
őstag

Mindkettő kártya benne van akkor a tárcsázábón mindkettő kártya megjelenik amelyikra kattintasz arról indul a hívás.

(#6516) imcsoo válasza csabili74 (#6513) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Én is e kettő telefon közt vacilálok, hiába kicsit jobban tetszik a Mate 20 csepp notch-ja, akkor is szerintem jobb vétel a P20 Pro, szóval nekem ez lesz a befutó. :)

(#6517) knox83 válasza csabili74 (#6513) üzenetére


knox83
senior tag

Tényleg nézd meg élőben, a mate 20 pl 3mmel magasabb és szélesebb ami szerintem számít. Igaz hogy 980 van benne, de nem hinném hogy a gyakorlatban érezhető a különbség, max ha játszol. A 4gb kevés, illetve nincs stabilizátor, kamera gyengébb ami döntő lehet..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6518) _Moriarty_ válasza Angerfis (#6512) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Sztem ha nem állítod be alapesetnek, hogy a hanghívás pl. 1. sim, net 2. sim, akkor mindkét simet felkínálja híváskor. Előző telómnál így volt, most ezen be van állítva hanghívás 1. sim, ezért nekem hívásnál nem kínálja lehetőségként a 2. simet.

(#6519) Ernesst válasza _Moriarty_ (#6518) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Igen, igy igaz. Érdekesség:
Ha viszont alapértelmezettként beállítod az egyik SIM-et a hívásokhoz (Beállítások / Vezeték nélküli és egyéb hálózatok / Két kártyás beállítások / Alapértelmezett hívó SIM), akkor a tárcsázóban megjelenő egyetlen hívó gombot hosszan nyomva, jobbra, vagy balra "söpréssel" kiválasztható a másik SIM is.

(#6520) janosibaja válasza _Moriarty_ (#6518) üzenetére


janosibaja
őstag

@Moriarty: Pontosan így van nálam is.

Hanghívás: 1 SIM, adat: 2 SIM (de tud fogadni telefonhívást a másodikról is, csak kitelefonálni nem tudok róla).

@Ernesst: ez szuper, köszi, nem tudtam :-)

[ Szerkesztve ]

(#6521) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Köszönöm mindenki válaszát sikerült beállítanom :D

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#6522) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Valaki vásárolt már témát a saját téma appból? Lenne egy téma, amit megvennék, de két bankkártyával sem tudtam fizetni.
Mi lehet a gond? Az app annyit írt, hogy sikertelen, vegyem fel a bankkal a kapcsolatot :F

(#6523) atosan válasza _Moriarty_ (#6522) üzenetére


atosan
addikt

Nekem is ugyan ezt írta ki mikor venni akartam egyet.

Maine coon

(#6524) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok!

A telefon mennyire kezelhető egy kézzel? Vagy abszolút kétkezes?

(#6525) sirokipatrik válasza Sawyer_ (#6524) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

6.1 colos. Csodák nincsenek.

(#6526) kp78 válasza Sawyer_ (#6524) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem ezzel a módszerrel jól használható egy kézzel, én Mate10pro-n sokszor használom. :)

(#6527) gubolaa válasza csabili74 (#6513) üzenetére


gubolaa
tag

Végül a mate 20 vagy a p20 pro között döntöttél?

Én a feleségemnek keresek telót és nála a fotó a lényeg. Nem nagyon érdekli a proci és a játék élmény.

Valaki szerint még vélemény esetleg? Mert a kamera a lényeg és a topic elején olyan megosztó kommentek volták a képek minőségével hogy teljesen elbizonytalanodtam.

Válaszokat, tanácsokat köszönöm.

Adam

(#6528) Risard válasza _Moriarty_ (#6522) üzenetére


Risard
aktív tag

Én vettem nem is egyet.

(#6529) mufi


mufi
senior tag

Hogyan tudom megnezni, hogy melyik program es honnan allitja be a hatterkepeket a kepernyozarhoz?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6530) _Moriarty_ válasza Risard (#6528) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Bakker, simán engedte? Egy csomót vásárolok neten, még sosem volt gondom.
Milyen bankos vagy? Nekem K&H-s Visa és Maestro kártyával sem engedte.

(#6531) Risard válasza _Moriarty_ (#6530) üzenetére


Risard
aktív tag

Unicredit s Mastercard

(#6532) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Az Outlook alkalmazás (akinek telepítve van) másnál sem villogtatja az értesítési ledet új e-mail érkezésénél? :F

[ Szerkesztve ]

(#6533) sirokipatrik válasza _Moriarty_ (#6530) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Most vettem én is egyet 49 forintért, nekem is simán engedte. Kiválasztod a kártyát, kéri a 6 számjegyű kódot, és kész. OTP-s mastercard.

(#6534) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

A záróképernyőn lévő változó képek ideje változtatható? Mondjuk csak 2-3 óránként váltson képet?

Köszi,
Üdv

Janaboy

(#6535) _Moriarty_ válasza Risard (#6531) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

És sirokipatrik:

Köszönöm, most sikerült, nem tudom múltkor mi volt a gond, de akkor valamiért nem ment.

(#6536) gti16v válasza Sumptuous (#6132) üzenetére


gti16v
őstag

szia!
most volt időm neki ugrani,mert szinte alig bírom tölteni,le kéne adnom...de előtte lementeném...tudsz segiteni? nem látja a PC...köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6537) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.
A hétvégén kicsit kiborultam, mikor már a kedvenc mozi foglaló alkalmazásom is egy teljes oldalas reklámmal indult. Elkezdtem hát írtani, amit tudtam. A google beállításokban reseteltem a reklám azonosítómat, amivel elvileg az összes eddigi böngészés infom repült. Megjárattam pár vírus írtót is.
Végül elég jól sikerült a dolog. A mozis app-ból is eltűnt a reklám és a fb messengerből is. Szóval lényegében jó lett.
De viszont a nagy turkálásban találtam egy go clean című appot. Ez elvileg kiírja, hogy melyik appban melyik reklám motor dolgozik.
Így:

A kérdés az lenne, hogy hogyan tudnék megszabadulni ezektől? Látszódik pl, hogy az "admob" több helyen is ott van. Próbáltam guglizni, de az admob kezdő oldalán azt írja, hogy regisztráljak a belépéshez, ugyanis nincs regisztrálva a címem. <-akkor meg hogy lehet, hogy ott van a háttérben?
Szóval az első kérdés: hogyan tudnék megszabadulni a képen narancssárgával írt reklámoktól?
A 2 kérdés a tartalék kérdés. Ajánlották a Lucky Patcher appot erre megoldásnak. Sajnos hiába keresgéltem, nem találtam használható verziót. Amiket leszedtem, csak teljes oldalas reklámokat dobáltak. :((

Tudnátok segíteni, légyszi?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6538) istnag válasza -Maci- (#6537) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem vedd meg az alkalmazásokat, vagy keress olyat ami pénzért ad reklámmentességet!

(#6539) -Maci- válasza istnag (#6538) üzenetére


-Maci-
őstag

Igen, jórészt erre törekszem. Van jópár app, amit megvettem. Én is annak vagyok a híve, hogy inkább kifizetem azt az ~500Ft-ot, csak ne idegesítsenek szét reklámokkal.
Illetve, amit lehet böngészőből használok, mert ahhoz nagyon jó blokkolók vannak.
Viszont mindezek ellenére van, ami kiesik ebből a két kategóriából:
Pl:
-FB
-FB messenger
-Instagram
-Viber
Illetve van egy olyan appom is (DigiCal+), amiből a fizetős verziót használom, a a GoClean mégis lát benne reklám ,motort.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6540) Sumptuous válasza -Maci- (#6539) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Az admob egy alkalmazásba építhető google motor, amely hírdetéseket jelenít meg, és az alkalmzás fejlelsztőjének ezáltal pénzszerzést biztosít. (Én is ezt használom..) Nagyon sok ingyenes alkalmazásba beépítésre kerül, ugyanis, mint tudjuk: semmi sincs ingyen! :DD Ha szeretnéd kikapcsolni, és ezzel lemondani a fejlesztő támogatásáról, akkor ajánlom figyelmedbe a Block This! nevű vpn-t. Én is ezt használom, de csak a nagyobb multik reklámjait dobom vele a kukába, ők ezt úgysem érzik meg.. A kisebb fejlesztők reklámjait mindig külön engedélyezem, ezzel is támogatva munkájukat.. :C

(#6536) gti16v: Szia! Nem tudom, hol akadtál el, mert elég jól magyaráz a telefon, de ha leírod, szívesen segítek/segítünk. Akár privátban is.. :R

(#6541) -Maci- válasza Sumptuous (#6540) üzenetére


-Maci-
őstag

Igen, valami ilyesmire vágytam. :DD :C

Hogy tudod beállítani, hogy mit blokkoljon és mit ne? Én nem látok túl sok beállítási lehetőséget. Konkrétan annyit, hogy engedélyezem a blokkolást, vagy nem. Szóval leírnád pár szóban, hogy hogyan kell jól beállítani?
Illetve még rugózok ezen az Admob témán. Ugyanis a GoClean nevű app ,ég mindíg úgy érzi, hogy ez ott van nekem valahol. :U Hogyan lehetne megszabadulni tőle?

Köszönöm a segítséged. :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6542) Sumptuous válasza -Maci- (#6541) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Van az oldalmenüben egy 'Whitelist' ahol a kivételeket hozzá tudod adni :))

Szvsz. nem nagy baj, hogy valamelyik appban ott van admob. Amíg azt az alkamzást, ami tartalmazza, nem nyitod meg, addig nem fog reklámot megjeleníteni az admob.. :D Ne legyél tul paranoiás! :DD

Ezek a vírusszerű reklámozások nem igazán kivitelezhetőek az admob-al. Ahhoz más reklámszolgáltató kell.

[ Szerkesztve ]

(#6543) -Maci- válasza Sumptuous (#6542) üzenetére


-Maci-
őstag

Rendben, akkor az nekem nem kell.... :DDD
Az állapot sorról el lehet tüntetni a kis kulcsot az alkalmazás kikapcsolaása nélkül? (Nem találoma beállításoknál)

Illetve mégegy: Az Instát meg lehet valahogy fosztani a hirdetésektől?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6544) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Esti módban készült kép, minden beállítás automatán, utómunka nélkül:

(#6545) Sumptuous válasza -Maci- (#6543) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem hiszem, hogy el lehet tüntetni.. Eleinte engem is zavart, de azóta örülök, hogy mutatja, ha fut, mert újraindítás után nem mindig indul el magától, illetve néhány weboldal nem szereti az adblocokos elérést így látom, ha azért nem éri el a telefon az oldalt, mert fut az adblock, vagy maga az oldal a rossz.

Én a GBInstát ajánlom, nekem is az van fent, bár én nem igazán használom.. De eddig bevált :)) Lehet nem minden reklámot szűr, de szerintem kevesebb van benne, mint az eredeti alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#6546) -Maci- válasza Sumptuous (#6545) üzenetére


-Maci-
őstag

Akkor már inkább nézem a kis kulcs ikont, mint a reklámokat! :C
Köszönöm szépen, rengeteget segítettél! Király vagy! :R :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6547) divot


divot
veterán

Ha valakit érdekel az autós töltő téma: ma vettem egy ilyet, Huawei Supercharge AP38, és tudja a szupertöltést.

(#6548) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Nálatok a legfelső kamera tökéletesen középen van a számára kialakított lyukban? :F

(#6549) Pompi válasza V-I-D-A (#6548) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem sima P20 van ugyan, de nekem az alsó kamera nincs középen. Anno amikor észrevettem rákerestem a témára és megnyugtattam magam, hogy másnál is előfordul ez és ez nem hiba kategória.

Feel Good Inc.

(#6550) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Ehez a telefonhoz létezik e Uv-s üveg fólia?
S9-hez vettem az Ebay-n 1200Ft -körül és nagyon jó.
Viszont erre nem találok.
Tud vki ebben segíteni?
Köszönöm

-Galaxy S20 - The best-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.