Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) beyruth82 válasza Klaya1986 (#28399) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem terveztem a cserét ilyen hirtelen de a kényszer rávitt.Bár lejárt a teló részletfizuja ezért gondolkoztam mire váltanék és eszembe jutott hogy xiaomi megfizethető áron kínál remek telókat.Csúcs huaweit megint csak 2 év hűséggel tudnék venni amibe nem akarok újra belemenni + redes kártya tizen x ezer ft az máris 25-30 K lenne havonta.Ezt meg kifizettem egyben és átállok flottás csomagra 7 ezerért(ugyan azt kapom mint most 15 ezerért) és némi kompromisszumért cserébe máris havi + 18-20 ezerrel több marad a zsebembe.Tapasztalat
megy majd priviben.

(#28402) Klaya1986 válasza beyruth82 (#28401) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

:R

(#28403) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy nem működik az nfc?

Régrn fizettem vele, de most próbálgattam, egyáltalán nem olvas (személyi, bankkártya)

(#28404) yodamester10 válasza jézusom (#28403) üzenetére


yodamester10
őstag

Én minden nap szinte használom és működik,de hogy érted hogy nem olvas?

(#28405) SkiDev


SkiDev
senior tag

A múltkor olvastam, hogy valakinek csinált egy szürke és színes csíkos képet. Jelentem nálam is sikerült előjönnie. Remélem ennyi volt, mert már én is elejtettem a telefont, betört az üveg (még mindig gyári fóliával tolom), az érintés persze jó, de a szerviz ki tudja hogy áll hozzá. :U Az lenne a legjobb, ha úgy, mint a G4-emhez. Elejtettem, körbe lepattogzott a keret, viszont bootloopkor gyakorlatilag új telefont kaptam.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#28406) jézusom válasza yodamester10 (#28404) üzenetére


jézusom
addikt

Nem reagál rá, semmit nem csinál. A fülesem is NFC-s, azt hittem idáig a fülessel van baj, meg van nfc matricám is, azt sem olvassa.

(#28407) mirci18 válasza beyruth82 (#28394) üzenetére


mirci18
addikt

Remélem javítják minnél előbb.
Egyébként 122 megabit netnél telefonon mi szükség többre?
Nálam 150-ből sokszor 100-at se lát.
Torrentezni szoktam telefonról de sokszor ott sem használja ki a sávszélességet.

Én nem tartok okostelefont tartaléknak.
Van egy ősrégi nyomógombos meg egy galaxy young ilyen célokra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#28408) miyu válasza beyruth82 (#28394) üzenetére


miyu
tag

Szia!

nekem ugyanez volt, megállapították hogy úgynevezett belső törés és hogy ez biza mechanikai behatás

(#28409) miyu válasza miyu (#28408) üzenetére


miyu
tag

ebben az esetben nekem tokban esett le mosógépmagasságból amúgy.

lemondtam a dologról mivel 95e ért akarták javítani, így inkább vettem használtan egy ugyanilyet 70e ért.

a legszebb az egészben hogy 2 héttel később 150-160 környékén kiszállt a motor telefontartóból a telefon (csak már okosan egy erősített ilyen eléggé vaskos szilikontokban tartva) és hát szánkázott végig az úton.
megálltam, visszasétáltam, megvártam míg nemmenek át rajta 3an és még ment a kicsike :)

a tok megvédte, az alsó sarkán a fémből harapott egy kicsit az aszfalt, de amúgy sehol egy karc (a tok nyilvnán tiszta karc, a huawei szervízben felrakott "üveg" fólia sértetlen)

(#28410) beyruth82 válasza mirci18 (#28407) üzenetére


beyruth82
veterán

Elég csak maga a tudat,hogy 122 az 500-ból. :D

#28408) miyu
Nálam is nyílván megállapítják de ha 20 ezer az önrész merta többit a biztosító fizeti akkor megéri kijelzőt cseréltetni szerintem.

(#28411) olajbogyo válasza mirci18 (#28383) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Köszi, de nem volt szükségem a kissé "kioktató" magyarázatra, hogy ki, és mikor vegyen telefont. Akár hiszed, akár nem, nincsenek pénzügyi gondjaim. Nem az az oka annak, hogy nem veszek több hasonló ár kategóriás telefont, hogy sokallom az árát. Egyszerűen az, hogy nem ad hozzá többet az életemhez annyival, mint az olcsóbb társai. Ennyi....
Azért jól nézne ki, ha mindenki csak az akciós termékeket tudná megvenni. Képzeld el autóból sem a legolcsóbbat vettem, és még csak akciós sem volt.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#28412) mirci18 válasza beyruth82 (#28410) üzenetére


mirci18
addikt

Ne gondolkozz rajta.
Én már rég elengedtem.
A 150 megabitet sem használom ki mivel jelenleg nincs pc-m.
Annó az asszonynak nem dualbandes wifis telója volt neki csak 50-et látott mégsem panaszkodott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#28413) mirci18 válasza olajbogyo (#28411) üzenetére


mirci18
addikt

Megint nem olvasol a sorok között.
Én csak arra akartam rávilágítani hogy sokan megvették a telefont 200-240 k-ért aztán sírnak hogy pénzkidobás volt.

Én csak rámutattam hogy érdemes megvenni de csak akkor ha leakciózzák mert akkor racionálisabb döntés.
Nem attól leszel jobb ember vagy értékesebb ha el tudod mondani van elég pénzed és nem szorulsz rá az akciókra. Így nem okos ember vagy hanem a fogyasztói társadalom mintapéldánya a forgalmazók kedvenc balekja.

Szerintem logikusabb kivárni hiszen én megvettem a telefont féláron nem kaptam rosszabbat mint ti.
Gyakorlatilag középkategória árán kaptam felső kategóriát.

A telefon gyártók is azért adják a telefont annyiért amennyi mert mindíg vannak heavy youserek akik képesek fizetni felárat hogy elmondhassák már az elején megvették.

Arról nem is beszélve hogy mivel én később vettem a telefon a kezdeti gyerekbetegségeken nekem nem kell átesni.
Szoftveres hiba hardveres hiba (lásd Mate 20 pro rossz lg kijelzői).

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#28414) beyruth82


beyruth82
veterán

Sikerült vodafone kárrendezéssel beszélnem. Kaptam kárrendezési számot mehetek be vele a szolgáltatóhoz.20 ezer ft-t kell fizetnem és vinni a készüléket. Cserélni fogják a kijelzőjét? Annyit megér akkor ugye?

(#28415) Urgot válasza beyruth82 (#28414) üzenetére


Urgot
kezdő

Hát ha neked megéri, nekünk is.. :)

(#28416) beyruth82 válasza Urgot (#28415) üzenetére


beyruth82
veterán

Kijelzőcsere ér-e 20 ezret tekintve, hogy vettem egy xiaomi mi 9T-t is így az egyik póttelefon lesz vagy eladom.Ennek fényében kérdeztem. :U

(#28417) zoleeno1 válasza beyruth82 (#28416) üzenetére


zoleeno1
addikt

20k-t szerintem siman megér. Nekem legalábbis megérné.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28418) yodamester10


yodamester10
őstag

Végre egy jó hír.

(#28419) koxx válasza yodamester10 (#28418) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Induloarat kell jol beloni. De mintha azt olvastam volna, hogy a google playbol mar ki lesz zarva a M30.

(#28420) yodamester10 válasza koxx (#28419) üzenetére


yodamester10
őstag

Kicsit én is tartok ettől a trámpos marhaságtól,akkor marad a not10plus.

(#28421) zoleeno1 válasza koxx (#28419) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, elvileg ezt nyilatkozta a gugli. Eskü e miatt várom a legjobban a bemutatót, hogy mi lesz... Sajna én elképzelhetőnek tartom, hogy engyenlőre china only lesz...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28422) kazanka válasza zoleeno1 (#28421) üzenetére


kazanka
őstag

Minden politika nélkül,az azért nem megengedhető, hogy minden szinten,mindent ellopnak,semmi után nem fizetnek jogdíjat,sőt még neki áll feljebb ha szólnak érte.Amit most Trump meglépett azt már Reagannek meg kellett volna tenni.

(#28423) zoleeno1 válasza kazanka (#28422) üzenetére


zoleeno1
addikt

Már hogy a viharba ne fizetett volna a huawei?:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28424) Sgr_A válasza kazanka (#28422) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem ellopta az amcsik vitték oda
Ugyan ezt csinálta az50-es években jappán majd a 80-as években délkorea

(#28425) GEIL


GEIL
addikt

Google play meg Gmail nélkül sajnos kiszállok a Huawei-ből.....G4 marad extra tartaléknak....fiamnak jó lesz a Mate10 pro....én meg benézek egy S10+ -t vagy Note10+-t jövő februárban kb.......úgyis van itthon 4 db vezeték nélküli töltőpadom is...meg Fortnitehoz ad a Samsung exclusive skin-t is....stb stb......akksitól tartok a leginkább a Samsungnál.....de majd meglátjuk merre terelődök ha meglesz az új Mate30 széria bemutatója.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#28426) kazanka válasza zoleeno1 (#28423) üzenetére


kazanka
őstag

Nem telefonokról beszélek ,hanem általánosságban mindenről.Az egyszer használatos műszaki cikkektől kezdve a kozmetikumokon keresztül hamisított gyógyszerekig.

(#28427) koxx


koxx
MODERÁTOR

Voda DS-re megjött a 306-os update.

(#28428) apezka válasza koxx (#28427) üzenetére


apezka
tag

Leírás szerint android augusztusi biztonsági frissítés. Mondjuk a 3.82Gb meglepő méret neki.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#28429) beyruth82 válasza kazanka (#28426) üzenetére


beyruth82
veterán

A kereskedelmi háború nem emiatt van.Az usa gazdasági hegemóniája a vége felé közeledik. Egy sor ország a nyakán liheg köztük az éllovas kína. Egyes kínai cegek,bankok,befektetők már előrébb is tartanak mint az amerikai konkurensek.Ez az amit az usa kormánya(illetve a mögöttük álló amerikai gazdasági érdekcsoportok) nem akarnak tétlenül nézni és minden eszközzel meg akarják akadályozni.

(#28430) Blero2 válasza GEIL (#28425) üzenetére


Blero2
tag

Nem értem miért sír mindenki, hogy úristen, nem lesz googly play meg gmail és a többi google app.
Előre nem lesz feltelepítve, utólag azt teszel fel rá belőlük, amit akarsz.
Senki nem használt itt custom romokat korábban, hogy ennyire fogalma sincs mi hogy működik?

(#28431) koxx válasza Blero2 (#28430) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy új 350ezres telót nem állsz neki romolni. Na meg nehogymár nekem kelljen hekkelni, hogy használhassam :U garivesztést kockáztatva.

(#28432) SkiDev válasza koxx (#28431) üzenetére


SkiDev
senior tag

Illetve az egységsugarú felhasználó, aki életében nem hallotta azt a szót, hogy root, biztosan neki fog állni az új telónak.... Hamarabb vesz helyette mást. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#28433) Klaya1986 válasza Blero2 (#28430) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Akármennyire is jó telefonok a Huawei készülékek, alapból én sem azt választanám, ha baszakodni kellene velük. Főleg nem egy 3 kiló feletti ársávban.

(#28434) zoleeno1 válasza kazanka (#28426) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezt ertem, de ennek mi koze a huawei elleni, trumpli féle ámokfutásnak?:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28435) zoleeno1 válasza koxx (#28431) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezzel pontosan igy vagyok en is, ezert lenne megoldás, hogy pl 250-ert adjak. Hűség hosszabbitassal, ami pont most jár le, ki tudnam hozni a T-tol olyan 180 körül:D Tudom, nincs esély rá, de nekem ez lenne a jo:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28436) koxx válasza zoleeno1 (#28435) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

...és a kezed a bilibe lóg :DDD

(#28437) zoleeno1 válasza koxx (#28436) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kb... :DDD :O

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28438) robee19 válasza koxx (#28431) üzenetére


robee19
tag

Miért kellene ROM-olni? Pusztán annyiról van szó, hogy első bekapcsolás után neked kell feltelepítened ezeket a programokat manuálisan.

(#28439) GEIL


GEIL
addikt

Gmail és play áruház telepithető és ugyanúgy működne ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#28440) bkiky01 válasza GEIL (#28439) üzenetére


bkiky01
senior tag

Elvileg igen.. Ki kell próbálni..

(#28441) hanti válasza robee19 (#28438) üzenetére


hanti
senior tag

Ennyire azért nem egyszerü, a szerver beazonosít minden egyes telefont főleg kompatibilitási okokból. Az appok viszont beszerezhetőek más forrásokból is könnyen, csak a frissítés a gond.

(#28442) sarkan válasza koxx (#28427) üzenetére


sarkan
aktív tag

És itt megtalálható a Volte?
Most hiába keresem nincs.

(#28443) 7Heads Drago válasza kazanka (#28422) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Aham szóval megint itt tartunk.
Na mert ki nem lop ha megteheti büntetlenül? Ilyen az emberi természet, és nagyon kevés ember van aki nem használja ki a lehetőséget.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#28444) 7Heads Drago válasza koxx (#28427) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem is megjött a update. Ez most miért ilyen nagy? Ki akarják használni az ucso lehetőséget az update-re mielőtt bezárja előttük a kapukat a Google?
És ha fogadnom kéne azt mondanám hogy most sok minden javítva lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#28445) koxx válasza sarkan (#28442) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tényleg, nem is néztem.

7Heads Drago: egyelőre semmi változást nem látok, mindjárt megnézem a change logot.

[ Szerkesztve ]

(#28446) surgyi válasza koxx (#28445) üzenetére


surgyi
senior tag

Nekem is jött ma délelőtt egy több mint 3Gb-os csomag. Érdemes felrakni vajon? Remélem az akku idő javul,mert 9.1re frissítés nálam rontott.

(#28447) xZer0kidx válasza kazanka (#28422) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ez más kínai vállalata igaz lehet, a Huaweire már kevésbé, hisz az 5. helyen állnak a kutatás fejlesztésre legtöbbet költő tech cégek listáján(megelőzve pl. az Applet). Ráadásul a fentarthatósági jelentésűk szerint a környezetvédelemre is odafigyelnek azért.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#28448) beyruth82


beyruth82
veterán

Ma a kárrendezési számmal bevittem a telefont a vodafonehoz és leperkáltam a 20 ezer önrészt.Kb mennyi idő a javítás (kijelző csere lesz elvileg)? Van tapasztalata valakinek ebben?

(#28449) Blero2 válasza koxx (#28431) üzenetére


Blero2
tag

Nem is kell. Alapból olyan rommal adják akkor ki. Valahol korábban volt is róla szó, hogy AOSP-vel jöhet a Mate 30 széria, ami ugye egy csupasz android, mindenféle előtelepített szemét nélkül.
De majd úgyis elválik mi sül ki belőle.
Veszni nem fogja hagyni a Huawei a mobil üzletágat, ez tuti.

(#28450) Urgot válasza beyruth82 (#28448) üzenetére


Urgot
kezdő

Ezt miért nem ott kérdezted meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.