Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) sonye válasza xZer0kidx (#28900) üzenetére


sonye
senior tag

Én a 10-est fogom nyúgni még ki nem purcan.
Aztán addig csak lesz valami változás. Meg hátha valami új technológiával az üzemidőn is tudnak javítani. Vagy valami bitang akkut tesznek majd az új mobilokba.

Engem ez a fényképezős tudás kicsit elszomorított.
Mindegyik gépnél játszik hogy lebitíthatják a tudását és ez elég aggasztó.

(#28902) GEIL válasza sonye (#28901) üzenetére


GEIL
addikt

Imádom, mert még mindig "prémium érzet megfogni"....9.0-s andriddal, AOD-val is minimum 5 órás a SOT-om.....gyors és stabil....minden megy rajta mi kell.

De széles látószögű kamera és vezeték nélküli töltés az jó volna a jövőben.....Mate30 pro-t terveztem,....de ha 2020 február-március körül nemlesz idehaza hivatalosan Mate30 pro teljes google támogatással, akkor bizony LG és Huawei után beállok Samsung-hoz egy S10+ -szal vagy majd még meglátom hogy mivel. :R :K :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#28903) KZP válasza GEIL (#28902) üzenetére


KZP
őstag

Én is S10+ -ra váltottam pár hónappal ezelőtt, és nem bántam meg. :K
(Pedig előtte nagyon Samsung ellenes voltam.)

[ Szerkesztve ]

(#28904) g4mer


g4mer
senior tag

Almához nem megy át senki? :U

Nyomkodtam kicsit a mediamarktban az új szériát, szép ez a zöld szín, 11 pro max tetszene de brutálisan drága, fél misi, sima 11 meg semmi extra.
P30 Pro viszont nagyon komoly, de a sima p30-cal is megelégednek :) De lehet visszarakom a 8-at a mátére és betudom azt "telefonvásárlásnak" ;]

Sic Parvis Magna

(#28905) Tsebacsi válasza g4mer (#28904) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én nézegettem, de basszus az ára... Ezek elmennek oda ahova gondolom...
Még szolgáltatós rablánccal is durva ára van.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28906) zoleeno1 válasza g4mer (#28904) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kizart dolog:DDD En még kivarok, tenyleg semmi gondom ezzel (kopp-kopp). De, ha nem lesz megoldas/feloldás a 30 pro-ra, en valszeg a oneplus 7t/7tpro felé lépek. Vagy esetleg xiaomi... De a oneplus jobban mozgat, kivancsi vagyok arra az agyon dicsőített oxygen os-re:)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28907) g4mer válasza Tsebacsi (#28905) üzenetére


g4mer
senior tag

És így is rengetegen kihozzák majd 0 ft kezdőrészlettel, aztán 2 évig meg nyögik a tartozást :)

zoleeno1: Google pixel-ek?

Sic Parvis Magna

(#28908) SkiDev válasza zoleeno1 (#28906) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nekem a fantáziám a Mi9 Pro izgatja. Minden van benne ami kell, 150k körül van külföldön, de még nem lehet vásárolni. Csak ne tettek volna rá notchot, ha már a Mi9T/Mi9T Pro infinity kijelzős. :( Viszont a kijelzős ujjlenyomatolvasó, három jó kamera, faltól falig kijelző, 4000-es aksis (40W kábel/30W wireless) hívogató. Bár lehet mire ideér, addigra a P30 Pro konkurenciája lesz.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#28909) yodamester10 válasza g4mer (#28907) üzenetére


yodamester10
őstag

Gondolom sokkal menőbb kicsapni 400 at a pultra ;)

(#28910) Tsebacsi válasza yodamester10 (#28909) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem sikerült fognod a lényeget, látom: "nyögik" :U

Amúgy De, kicsit menőbb helyből kicsengetni 400-at, nem tudván, hogy az a 400 honnan is van. ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28911) yodamester10 válasza Tsebacsi (#28910) üzenetére


yodamester10
őstag

Én minden telefonomat részletre veszem a telenornál 0 kamattal még sose kellett "nyögnöm" az árát ;)

[ Szerkesztve ]

(#28912) xZer0kidx válasza sonye (#28901) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen az M10pro még nálam is használatban lesz egy darabig, aztán majd meglátjuk merre tovább. Az üzemidővel eddig sem volt gond szerintem ezután sem lesz. Kicsit mindig növelik az akku méretét kicsit kevesebbet fogyaszt a cpu a többi meg annyit amennyit kell, ez minden évben meglesz. A fényképező engem is elszomorít, de kevésbé mint pl. az s7edge-nél ahol a frissítés miatt baromi lassú lett a teló. Ilyen szempontból itt sokkal jobb a helyzet mert a rendszer sebesség nagyon pöpec több mint 1 év után is.

(#28902) GEIL: S10+ akksijától azért nincsenek a topicjában annyira elájulva. Tudom nem minden az üzemidő, hisz ott a jó kamera trió, a kijelző, stb. ,de a "döcögő" menü meg társai annyira nem hiányozna... vagy a fene tudja, lehet meg lehet vele békélni :D

(#28911) yodamester10: Én is részletre veszem. Most jöhetne a szokásos "egyben is kitudnám fizetni" duma, de felesleges. Kényelmes és nem "nullázom" le a házi kasszát ezáltal.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#28913) Tsebacsi válasza yodamester10 (#28911) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Továbbra sem ment át a lényeg. Nagyon örülök, hogy Te nem nyögöd, sőt, repdesek!

Azokról beszélünk, akik inkább a gyerektől is elveszik a falatot, de a legújabb ájfon viruljon a kezében. Teccikérteni végre a nyögést? :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28914) yodamester10 válasza Tsebacsi (#28913) üzenetére


yodamester10
őstag

Az más,azt én sem értem.

(#28915) g4mer válasza Tsebacsi (#28913) üzenetére


g4mer
senior tag

Pontosan, nem egy ilyet ismerek, van ismerősöm, rokkant nyugdíjas, 80ezres nyugdíjából csak havi 39k a telefon + tv törlesztő, természetesen az extra csomagok dukálnak hozzá :), de a legjobb, hogy nem is ért hozzá..

Régi időkben pedig én úgy emlékszem, hogy korlátozva volt, hogy ki milyen nagyságú áruhitelt vehet fel. Ezeknek a cégeknek felelősségük lenne azért valamilyen szinten korlátozni, hogy egy létminimumon élő felelőtlen ember ne verje már magát 2 évre ilyen adósságba.

Sic Parvis Magna

(#28916) zoleeno1 válasza Tsebacsi (#28913) üzenetére


zoleeno1
addikt

Azokat mondjuk jol szajon kene ba.ni... Nem felvagasbol, nem kene senkitől elvegyem a falatot, megvehetnem az max-ot is. De egyszeruen semmilyen modon nem tudok azonosulni az apple feelinggel, nalam szoba sem jöhet...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28917) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok!GYorstöltés nem működik.meghalt a a kábel vettem ujjat.elvileg tudja:Valőszinü hogy kábel probléma?vegyek másikat?üdv

(#28918) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Ha lehet ennek a hírnek hinni, akkor remélhetőleg a Google megkapja a licencet :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#28919) zoleeno1 válasza xZer0kidx (#28918) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hiszem, ha látom... Volt itt mar annyi katyvasz ezzel kapcsolatban, nevetséges az egész ügy... Mindenesetre nagyon jo lenne:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28920) V-I-D-A válasza andrys83 (#28917) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Gyors vagy szuper? Nem ugyanaz.

(#28921) karldergroße válasza andrys83 (#28917) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hol lehet ujjat kapni? Valami szervkereskedőnél? :))

(#28922) xZer0kidx válasza zoleeno1 (#28919) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Valóban nevetséges. Na nem akarom újramelegíteni ezt a témát de hihetetlen ami e körül zajlik.
Hát jó lenne, nekem bejön ez a "futurisztikus" design (gondolom addig amíg véletlen le nem ejteném aztán sírhatnék :D) + specs

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#28923) g4mer


g4mer
senior tag

Meghalt a topic, mindenki eladta a telóját, vagy mi? ;]

Sic Parvis Magna

(#28924) zoleeno1 válasza g4mer (#28923) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mindenki várja a csodát, mi lesz a 30 pro-val :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28925) Bodor válasza zoleeno1 (#28924) üzenetére


Bodor
veterán

Én csak az Android 10-et várom a telefonomra, kíváncsi vagyok, hogy jobb lesz-e, mint a kamera elrontós 9-es.... :U

(#28926) plaszy válasza g4mer (#28923) üzenetére


plaszy
őstag

Én S8-ra váltottam. Jövőre meg S9+ lesz. Nem hajtok az aktuális csúcsokra.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#28927) zoleeno1 válasza Bodor (#28925) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szerintem kizárt dolog, de ne legyen igazam :DDD szerk: ja félreértettem, azt hittem azt várod, hogy javuljon a kamera, arra írtam, hogy kizárt :) Nagy csodát én egyébként sem várok tőle :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28928) jansky1


jansky1
senior tag

Mikorra várható az android 10?

(#28929) Tsebacsi válasza jansky1 (#28928) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jövő tavasz.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28930) Bodor válasza zoleeno1 (#28927) üzenetére


Bodor
veterán

Nem azt várom, hogy javuljon a kamera, hanem hogy ne legyen rosszabb,mint a 8-ason, amit most is használok.

(#28931) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Kamerában már nem lesz javulás szerintem sem. 2 éves modell, aminek 8.0 után "véletlenül" jóval gyengébb lett a kamera szoftvere. Marad így úgy gondolom. Android 10 meg ugye emiu 10... Láttam összehasonlító videót 9.0 VS 10. Igazából nem vágtam hanyatt magam. Értesítési panel más, illetve a beállítások menü. És kb ennyi.

(#28932) g4mer válasza plaszy (#28926) üzenetére


g4mer
senior tag

Mate 10 pro-ról s8-ra? Nem érzed downgradenek?

Én s9+-t meg note 9et nézegettem, de nem érzem olyan hű de jó üzletnek, hogy +90et ráfizessek egy note9-re

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#28933) plaszy válasza g4mer (#28932) üzenetére


plaszy
őstag

Eddig nem. Most erre futotta. Amire kell, arra elég nekem. Kisebb méretben is, pont jó. Mate csak egy kiugrás volt a Samsung világából, de nem hiszem, hogy visszatérek Huaweire.

S9+ nem ér jelenleg annyival többet nekem. Majd jövőre, ha kijön az S11 ugyis lemegy az ára. Az S8 meg marad másodtelónak.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#28934) g4mer válasza plaszy (#28933) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem is az első Huawei telefonom ez, nagyon megvoltam vele elégedve a 8as androiddal. Amúgy, akinek volt mate 9, mate 8, ott is ugyan ezt csinálta a huawei, kinyírta szoftveresen amikor jött az utód?

Sic Parvis Magna

(#28935) phoenix64


phoenix64
őstag

Hát, aki sokat hallgat zenet vezetekes fulessel, annak nem nagyon ajanlott ez a telo... 2 hete csereltek alaplapot mert behalt az USB-C, ugy h tolteni lehetett de fuleseket nem erzekelte. Mar most kezd ujra kontaktos lenni a fulesektol, recseg halkul elmegy a hang ugyh mehet vissza szervizbe...

(#28936) spileraaa


spileraaa
senior tag

Huawei Mate 10 Pro
érdemes még venni 2 év után

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#28937) zoleeno1 válasza spileraaa (#28936) üzenetére


zoleeno1
addikt

Amennyiben kérdés, tekintve az árát, szerintem igen. Nagyon egyben van ez a készülék, a 9.0 óta romlott a kamera, de ettől függetlenül nincs semmi hw-es szeria hiba, villamgyors a mai napig.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28938) Kiskutya válasza spileraaa (#28936) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem már 2 éves de még 1 évet tuti meghagyom. Tavasszal jön a 10-es frissítés is szóval szerintem még érdemes.

hmm...

(#28939) g4mer


g4mer
senior tag

Aki használ snapchat-et: Titeket értesít rendesen az app?

Ez az egyetlen, ami nem küld értesítéseket, ha be van zárva. Már volt minden, újraraktam, a telót is, semmi. Ugyan olyan.

Sic Parvis Magna

(#28940) spileraaa


spileraaa
senior tag

ez menyire igaz?

gyenge kamera,eltérő színek jellemzik , videókamera sötétebb részek elvesznek, ujjlenyomat olvasó 10/6 érzékelés, autómatikusan nem talál biztonsági frissítést csak manuális kereséssel.
Ezelőtt egy s6 volt sokkal jobb volt, ez nemsoká eladó lesz és s10 lesz helyette.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#28941) koxx válasza spileraaa (#28940) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

gyenge kamera,eltérő színek jellemzik - embere válogatja, nekem semmi bajom 9.1 alatt a kamerával
videókamera sötétebb részek elvesznek - nincs tapasztalatom
ujjlenyomat olvasó 10/6 érzékelés - kamu, 10-ből 10x felold, ezalól kivétel ha pl vizes az ujjad, de akkor más teló se érzékeli. Ráadásul az egyik leggyorsabb az olvasója.
autómatikusan nem talál biztonsági frissítést csak manuális kereséssel - kamu, feldobja ha érkezik új patch (bár gyanítom ez is beállítás kérdése)

(#28942) zoleeno1 válasza koxx (#28941) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1,mindenben.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28943) Tsebacsi válasza koxx (#28941) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem az ujjlenyomat halódik, kb 1 éve. Néha random nem akar feloldani. Fogalmam sincs mi az oka, mert nem szoktam szutykos kézzel fogdosni. Aztán van hogy 3-4 napig semmi baja, majd megint amikor a legjobban kéne akkor nem akar feloldani :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28944) zoleeno1 válasza Tsebacsi (#28943) üzenetére


zoleeno1
addikt

Probaltad törölni es újra hozzaadni?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28945) Tsebacsi válasza zoleeno1 (#28944) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, egy idő után újra előjön a jelenség. Nem hibának rovom fel csak néha idegesít.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28946) zoleeno1 válasza Tsebacsi (#28945) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hmmm erdekes... :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#28947) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Elég OFF téma, de hátha van valakinek tapasztalata. A digi ugye elindította az előfizetői részére a digi mobil szolgáltatást. (5ft/perc, korlátlan net, 0ft havidíj!!!) bár a lefedettség elég gyér, de mivel én jóideje már csak Pest megyében mozgolódok ezért nem lenne gond szerintem. Mivel digi előfizum van, ezért azon filóztam,hogy kérek egy simet és netre használnám. Csak ugye kellene akkor dual simes telefon. Sajna a mate 10 prom nem az. Van valakinek tapasztalata már ezzel az új digi telefonos szolgáltatással? Mennyire működik Budapest és környékén?

[ Szerkesztve ]

(#28948) lbandi777 válasza Klaya1986 (#28947) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Működik,néha döcög de javul.Dual sim Mate 10 pro-ban használom a digis kártya csak net a T-s csak hívás és sms.
Érdekes módon Pest belvárosában néha sokkal rosszabb mint pl . Százhalombattán.

(#28949) g4mer válasza Klaya1986 (#28947) üzenetére


g4mer
senior tag

Ebbe amúgy mi a buktató, hogy 0 ft havidíj és korlátlan net?

Sic Parvis Magna

(#28950) lbandi777 válasza g4mer (#28949) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Tesztüzem,ha van akkor van hálózat,ha nincs akkor sem reklamálhatsz,és elvileg év végéig tart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.