Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11688) krazo


krazo
csendes tag

Sziasztok
Pár hónapja használok P7-et összegyűlt pár kérdésem/problémám:

-Külön szeretném állítani az üzenetjelző és a csengőhangok erősségét. Ez eddig minden telefonomban alap volt, nem értem itt miért nincs rá lehetőség. Visszaolvasva a fórumot találtam olyan programot, amivel lehet külön állítani, de végül mindig magával húzta a másik hangerőt is.

-Szeretem a telefonban, hogy jól lehet hallani a másik oldalt (gyakran dolgozom zajos gépteremben ott is szuper). Azt viszont nem szeretem, hogy nem lehet rendesen lehalkítani. Nincs kihangosítva és minimumra van állítva, mégis az irodában a kollégáim vissza tudják mondani, mit mondtak nekem hívás közben. Próbáljátok ki, hogy átadjátok valakinek a telefon beszélgetni! Meg fogtok lepődni mennyire kihallatszik (hiába nyomja a füléhez).

-A másik probléma, hogy hiába írom ékezettel az SMS-eket, ekezet nelkul kuldi tovább. Rájöttem, hogy az üzenet haladó beállításoknál 7-bites optimalizálást kell kikapcsolni, de valahogy mindig visszakapcsolódik magától (lehet újraindításkor).

-A fényerőt is nagyobb mértékben csökkenteném.

Gondolom, állhatok neki rootolni a telefont, nem gond, csak jó lett volna kihagyni.

Elnézést, ha már valamelyik témáról szó volt nem volt energiám mindre rákeresni 

Jelenleg ez van rajta (sosem „mókoltam” így jutott hozzám):
Android: 4.4.2
EMUI 3.0
Build-szám: P7-L10V100R001C00B609
Egyéni verzió: CUSTC432D609

Köszi előre is a válaszokat!

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.