Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#894) col válasza Cyborg (#893) üzenetére


col
addikt

Természetesen elhiszem neked. Gratulálok a mérésekhez is. :R
Én csak azt mondtam, amit - már többször és nemcsak ezzel az eszközzel - tapasztaltam és ami mellett most is kitartok, hogy a gyengébb kapacitású töltőkkel lassabban megy/mehet a töltés. Ez nálam konkrét tapasztalat volt most is és ha jól emlékeztek, tegnap is egy társnál hasonló fordult elő. (Ezt meg "első" töltésre fogni nem igazán helytálló, mivel az aksik már teszteltek, és töltöttek, nem ez az első töltésük.) A laptop USB portján majd egy óra alatt sem változott a töltöttségi szint (50%). Ellenben, mikor átdugta egy "erősebb" töltőre néhány 10 perc elteltével már 20 %-ot töltött.
(Nejem perecén direkt kipróbáltam ismét én is a gyengébb töltőmet és nagyon megnőtt a töltési idő, ezzel, kb a duplája lett.)
Más eszközöknél is tapasztaltam, hogy nem mindegy, milyen töltőt használsz. Az eszköz elektronikája szabályoz nyilván, de a töltő erőssége mégis számít
Ennyi, nem akarok és nem akartam belőle se vitát, se versengést, egyszerűen tapasztalati tény.
Nyilván mindenki azt és úgy használja töltéskor is, ahogy neki teszik, én is... ;]

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.