Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) soniq


soniq
tag

Biztosan én vagyok a vaksi,de azt hol lehet kikapcsolni,hogy ujjlenyomattal való feloldáskor ne kérje a beállított pin kódot is?
Azt írja h "rendszergazda által zárolt készülék",és kéri a pint is.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6952) Surplus


Surplus
tag

A HiCare-n keresztül jön lefelé. Mérete: 2,38 GB. Szoval ez màr fullos. De az elmentést nem ajànlotta fel. Nem volt kivàlaszthato.

[ Szerkesztve ]

(#6953) Luser2000 válasza Surplus (#6948) üzenetére


Luser2000
addikt

"... b361 végü full OTA (a két SIM miatt), ..."
Hogy mi van a két SIM miatt?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6954) csari


csari
csendes tag

Felraktam a B131-et, de így sem találja a nougat-ot... :-(

(#6955) zzola válasza DaWehun (#6945) üzenetére


zzola
félisten

Én telefonom kérdeztem rá, azt mondták, hogy IMEI szerint érkeznek a frissítések...

(#6956) szatocs1981 válasza zzola (#6955) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Akkor most kezdje el mindenki ide bepötyögni az IMEI-számát! :DDD
...és indulhat a matek!

[ Szerkesztve ]

(#6957) DaWehun válasza zzola (#6955) üzenetére


DaWehun
tag

és akkor aki két hete vette a telefont telekomnál már b131-el annak miért van előrébb az imei száma mint én aki 2 hónappal megjelenés után vette a telefont edigitalnal és frissítettem b120ra saját magam viszont még b131-nek sincs semmi híre!? :s ez számomra teljesen logikátlan..

...

(#6958) zzola válasza DaWehun (#6957) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem is az, de nem én találtam ki. Mondtam a nőnek, hogy P8-cal voltam béta teszter, ott IMEI alapján küldték ki a frissítést. Küldje ki a b131-et, de nem megoldható szerinte...

(#6959) Sragi


Sragi
őstag

Totál káosz van ahogy nezem :D
Amugy valami IMEI tesztelő oldal van ahol esetleg írja hogy van e rá már frissítés?
LG-nel volt. Ott pl OTA soha nem akart megjonni pedig már volt rá IMEI check alapján. Viszont PC-ről hivatalos szoftverrel lehetett frissiteni. Mindig úgy csináltam.

(#6960) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Amúgy én se csináltam FR-t, idáig hibátlanul működik.

(#6961) JoeCockBill válasza soniq (#6951) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Nálam is ez van, de az nem a feloldó pin. Ha mintát állítok be akkor is jelszót kér. Ez valami bug lesz vagy nem tudom

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6962) Hoorus


Hoorus
őstag

Nálam is jol mukodik, de néha ujjlenyomatos nyitasnal random kéri a pin-t.. még nem csinaltam fr-t, de remélem az majd megoldja..

(#6963) soniq válasza Hoorus (#6962) üzenetére


soniq
tag

Majd légyszi írd már le h megoldotta-e a fr.

#JoeCockBill

Igen,amit meg kell adni jelszót,vagy pint biztonsági okokból,azt kéri,kb 10-ből 8x.szóval nem a sim kártya pin kódját.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6964) JoeCockBill válasza soniq (#6963) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Na igen. Ha valaki talál megoldást ne tartsa magában. Vagy rollback file-t :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6965) szendo777 válasza Hoorus (#6962) üzenetére


szendo777
tag

Nálam volt már FR, de sem előtte sem utána nem kérte a pint. Viszont újraindításkor mindig először a pinnel kell belépni, utána már elég az ujjlenyomat. :)

Honor 10 kék

(#6966) Nick no.1


Nick no.1
aktív tag

Nekem Telenoros,és már jön lefelé a B360-s

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6967) soniq


soniq
tag

Úgy látom a p9-nél is jelen van néhány embernél ez a pin kód kérés.
Viszont ott írtak egy jó dolgot,csak akkor kéri,ha szoftveresen zárom le a képernyőt.Novát használok,és lefele húzással szoktam zárni,kipróbáltam a bekapcs gombbal zárást,és úgy nem kér pint.

[ Szerkesztve ]

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6968) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Most akkor vissza lehet állítani az alkalmazás kezelőt régi listásra? Vagy csak ez az androidos van?

(#6969) szendo777 válasza soniq (#6967) üzenetére


szendo777
tag

Valami app csinálhatja ami titkosítva lehet. Nekem egyáltalán nem kér pint. :)

Honor 10 kék

(#6970) Hoorus válasza soniq (#6967) üzenetére


Hoorus
őstag

Hát ezt jól elrontották.. Nem véletlenül tettem fel erre külön progit.. elég macerás állandóan a bekapcsot nyomkodni.... eddig számomra semmi pozitív változást nem hozott ez a nugát... :(((

(#6971) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Ha bezárok egy alkalmazást, akkor az a háttérben fut. Valami miatt nem záródik be. Másnak is így van?

(#6972) szendo777 válasza lenovomen (#6971) üzenetére


szendo777
tag

Persze, elfér ott. Ha majd fogy a ram, bezárogatja magának. :)

Tényleg, az osztott képernyő végül nem került bele a Nougatba? :F

[ Szerkesztve ]

Honor 10 kék

(#6973) soniq válasza Hoorus (#6970) üzenetére


soniq
tag

Nekem ezt leszámítva jobban bejön,még az akksi idő lesz sarkallatos pont.
Csináltál fr-et?

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6974) lenovomen válasza szendo777 (#6972) üzenetére


lenovomen
aktív tag

De az nem fogja leszippantani az akkumulátort? Pedig be van kapcsolva a "bezárás a képernyő kikapcsolása után" funkció.

(#6975) soniq


soniq
tag

Na,nekem úgyahogy sikerült megoldani.

Van egy ilyen beállítás Novában,ezzel már nem kér pint,apró bibi h 5mp-cet várni kell lezárás után. :D

[ Szerkesztve ]

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6976) Hoorus válasza soniq (#6973) üzenetére


Hoorus
őstag

Még nem, majd este otthon belakom rendesen..

(#6977) JoeCockBill válasza Hoorus (#6970) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Rohadjanak meg. Aki talál megoldást az előző szoftververzióra visszaállásra az ne tartsa magában

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6978) szendo777 válasza lenovomen (#6974) üzenetére


szendo777
tag

Nem, azok nem sokat fogyasztanak.

Honor 10 kék

(#6979) szendo777 válasza JoeCockBill (#6964) üzenetére


szendo777
tag

6794-es hozzászólásomban linkeltem a rollbacket. :)

Honor 10 kék

(#6980) dokee78


dokee78
félisten

Van már hivatalos álláspont erről?
Béta vagy végleges?

(#6981) JoeCockBill válasza szendo777 (#6979) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Király vagy, köszi

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6982) natë válasza dokee78 (#6980) üzenetére


natë
nagyúr

Egyelőre beta, gondolom ha nem lesz vele gond, véglegesítik.

(#6983) Dwatti


Dwatti
addikt

Én is feraktam , 20 perc letöltéssel együtt. Alkalmazás kezelő a régi szallagos nekem jobban bejött, értesítő sáv jobb.Van osztott kéöernyő mód. Régi óra is jobban tetszett.A rendszer gördülékeny,hibát még nem találtam.

(#6984) espista


espista
senior tag

Az enyém Telekomos. B120-ra kézi módszerrel tettem fel a B131-et. HiCare alkalmazás megtalálta a B360-at és a szoftverfrissítő alkalmazás fel is telepítette szépen. FR nem volt, de működik szépen. Szoftveres lezárás után kéri a PIN kódot az ujjlenyomat után.

Romani ite domum!

(#6985) Hoorus


Hoorus
őstag

Szóval összegezve eddig:

- adat fordulónapját továbbra sem lehet megadni
- Ha nem a bekapcs gombbal zárod le, akkor pin kódot kér minden ujjlenyomattal történő nyitásnál
- A menüt továbbra sem lehet sötétre változtatni (nem a színek invertálása nem az, mert az mindenütt megfordítja a színeket)
- (ami még engem zavar, hogy GPS jel keresésnél nem jelzi, hogy mikor talál jelet. MM-ban ezt szépen kiírta az értesítéseknél)

Egyelőre ennyi.

(#6986) Dwatti válasza Hoorus (#6985) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem nem kér pint, az újjlenyomatolvasó ugyan úgy müködik mint idáig.

(#6987) Brumi˘ válasza Hoorus (#6985) üzenetére


Brumi˘
addikt

Nekem se kér pint. FR-t nem nyomtam.

@ #6988: Benne van az osztott képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#6988) gabeunit


gabeunit
tag

Sziasztok.
Én is majd otthon feldobom a Hicare segítségével.
A kérdésem az lenne, hogy ebbe már benne van a tanuló algoritmus, ami nézi mit csinálok igaz?
A másik az osztott képernyő benne van ?

(#6989) balazs0102 válasza soniq (#6967) üzenetére


balazs0102
senior tag

Galaxy s6-nál is gondom volt ezzel. Ott ugyanezt csinálta már a 6.0-val vagy a 6.01-el jött. Úgy oldottam meg, hogy a lock screen alkalmazást a screen off alkalmazással váltottam ki, ami csak lekapcsolja a képernyőt de nem zár, így az magától megy át lock screen-be. Ekkor működött az ujjlenyomattal ébresztés.

(#6990) szendo777 válasza Dwatti (#6983) üzenetére


szendo777
tag

Osztott képernyőt hol lehet bekapcsolni? :)

Brumi, hol lehet bekapcsolni? Én nem találtam. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 10 kék

(#6991) lenovomen válasza szendo777 (#6978) üzenetére


lenovomen
aktív tag

És a messenger alkalmazás? Ha az fut a háttérben az sokat fogyaszt.

(#6992) DaWehun válasza DaWehun (#6945) üzenetére


DaWehun
tag

Kedves Dávid! Azonos típusú készülékekre is más-más ütemben érkezhet a frissítés (egy véletlenszerű algoritmus alapján dől el, hogy mikor melyik telefonra válik elérhetővé), valamint befolyásoló tényező lehet az is, hogy az adott készülék független-e vagy sem. Ha további kérdéseid lennének, készséggel állunk rendelkezésedre! Szép napot kívánunk!

ez a válasz érkezett a kérdésemre a Honor Magyarország facebookján. kössz a semmit! :)

...

(#6993) lenovomen válasza Dwatti (#6983) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Szalagos nekem is jobban tetszett. Azt hittem van benne egy funkció, amivel vissza lehet állítani. :)

(#6994) szendo777 válasza lenovomen (#6991) üzenetére


szendo777
tag

Az sokat, főleg ha védetté teszed. Nekem mindig fut, ezzel együtt 2 naponta kell töltenem, így nem zavar. :)

Honor 10 kék

(#6995) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok!Nagyon tetszik a Honor 8 azon gondolkodom napok óta hogy a jelenleg lévő iphonom honor 6 eladom es zsákmányolok egy ilyen honor 8 at.kèrdèsem az lenne hogy mi a tipus hibája kèszülèknek ha van ilyen!?tetszik a 2kartyas megoldas igy nem kellene 2db telot vinnem .....

(#6996) soniq válasza szendo777 (#6990) üzenetére


soniq
tag

Koppints egyet,aztán húzz egy vízszintes vonalat és megjelenik.

[ Szerkesztve ]

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#6997) Dwatti válasza szendo777 (#6990) üzenetére


Dwatti
addikt

Nyiss meg egy alkalmazást és vízszintes ujj gesztus kersztbe (inteligens beállítások > mozgás vezérlés)

(#6998) lenovomen válasza szendo777 (#6994) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Hogyan tudok kikapcsolni a védettséget?

(#6999) Brumi˘ válasza szendo777 (#6990) üzenetére


Brumi˘
addikt

Én nem kapcsoltam be külön sehol. Megnyitok egy app-ot pl.: chrome és hosszan nyomva az alkalmazás váltót kiválaszthatom hogy mit szeretnék mellette látni.
Vagy marad a kollégák által előbb említett módszer.

(#7000) szendo777 válasza Dwatti (#6997) üzenetére


szendo777
tag

Közben megtaláltam, az alkalmazáskezelőből is megnyílik. :)

Honor 10 kék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.