Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) maki12 válasza leslieke (#7150) üzenetére


maki12
senior tag

Én is. :)

C.Brigante Hát tõled sehogy sem lehet megszabadulni? ;] Jó itt is látni :C

HTC U11 & Nikon D5300

(#7152) adakiller


adakiller
senior tag

Sziasztok!

Az alábbi Gameloft játékok nektek sem kompatibilisek az N7-el?:

The Adventures of Tintin
Nova 2
9mm

Gyári 4.2-es ROM, mindegyik játék eredetiben megvásárolva.

(#7153) proci985 válasza leslieke (#7147) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

köszi!

bigrock: köszi Neked is, 4:3 sajnos ki volt zárva, de szerintem a szélesvásznú se annyira rossz a célra.

fatty: köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7154) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ki milyen időjárás progit használ ami bevált? Ne zabálja az akkut és legyen normális widgete.

Üdv:
Krisz

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#7155) dombila válasza Krisz0630 (#7154) üzenetére


dombila
senior tag

Én még nem találtam olyan időjárás widget-et, ami ne zabálná az akkut. Bármilyet is tettem ki (BeWeather, Yahoo Weather), ha nem használtam sok kijelzőt, mindig az vezette az akkuhasználat listát. Sőt, ha a widget nincs kinn, akkor is fogyasztanak.
Most feltettem egy Weather Channel időjárás progit és inkább mindig elindítom, ha kíváncsi vagyok az időjárásra.

(#7156) Pow válasza Krisz0630 (#7154) üzenetére


Pow
tag

Ezer éve ezt használom. [Beautiful Widgets]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#7157) Xmodule


Xmodule
őstag

Nem akarok most semmi butaságot kérdezni, de nincs multi tasking? Mármint chrome egyik ablakon soundcloud megnyitva klikk lejátszás jól megy, aztán másik ablakra klikk és megáll a zene.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7158) Richard válasza Xmodule (#7157) üzenetére


Richard
őstag

Ez nem multitask.

(#7159) Krisz0630 válasza dombila (#7155) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi a választ! A Yahoo-t én is feltettem elég jól néz ki maga a program, de akkufogyasztásnál a kijelző után nekem a második. És a widgete se annyira tetszik csak a lezáróképernyőn.

Kezdek én is úgy lenni vele, hogy nem kell widget hanem megnyitom a progit akkor amikor kíváncsi vagyok az időjárásra. Bár ettől függetlenül a Beautiful és HD widget-tel "szemezek" még. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#7160) Krisz0630 válasza Pow (#7156) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi szépen! :)

Én is gondolkodtam ezen meg a HD Widgets-en. A Beautiful Widget-et ki lehet tenni a záróképernyőre?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#7161) sto1911 válasza Xmodule (#7157) üzenetére


sto1911
veterán

Amit te irsz az szerintem works as designed.

Neked egy program kell, amivel a soundcloud-rol tudsz zenet hallgatni? Mert van ilyen , orig. SC fejlesztes :) (elvileg, a leirasa szerint hallgatni is valo.)

(#7162) leslieke válasza Pow (#7156) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén ezt használom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7163) mobal válasza Krisz0630 (#7159) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Google Now nem célszerűbb?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7164) rollaz válasza Krisz0630 (#7154) üzenetére


rollaz
tag

Aix weather nálam bevált. Mondjuk azt túlzás lenne állítani, hogy csilli-villi.

[ Szerkesztve ]

(#7165) rolii21


rolii21
aktív tag

Sziasztok. Hogyan tudok flash programot telepiteni a nexusomra h vigye a flasht a bogeszoben?
Tovabba hogyan tudom legegyszerűbben rootolni?

Köszi.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#7166) sto1911 válasza rolii21 (#7165) üzenetére


sto1911
veterán

Flash: AOSP browser, Xscope, Firefox tamogatja, a flash playert szedd le kulon.
Root: nexus 7 toolkitre keress ra.

(#7167) rolii21 válasza sto1911 (#7166) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#7168) csabám válasza Krisz0630 (#7160) üzenetére


csabám
addikt

Ki.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7169) ravebp válasza fishman985 (#7134) üzenetére


ravebp
senior tag

nekem megy és jól..

Rave

(#7170) Pow válasza Krisz0630 (#7160) üzenetére


Pow
tag

Igen, én is így használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#7171) ssspr válasza Pow (#7127) üzenetére


ssspr
csendes tag

Sajnos arról már nem fogok tudni, azóta töltöttem... De nagyjából: gyűrűk ura: 3 óra, hd, soundcloud alkalmazás :2 óra, közben általában képernyő kikapcsolva, fb readerrel könyv, kb 2 óra, másfél, közel két óra net Naked browserrel (ez kb az egyetlen, amin normálisan el lehet tüntetni a status bart, és nagy helyet hagy böngészni), két óra most wanted. Amúgy ha amúgy is kikapcsolná valaki a wifit, én inkább a repülős módot ajánlom. Olvasás közben én általában azt használom, és sokkal lassabban merül.

(#7172) ssspr válasza Krisz0630 (#7160) üzenetére


ssspr
csendes tag

Én is a hd widgetet használom, nekem meg sem jelenik az akkumulátor használatban.

(#7173) Xmodule válasza sto1911 (#7161) üzenetére


Xmodule
őstag

Okés köszi. Csak kicsit fura volt, hogy YT kliensel zenet hallgattam, aztan atvaltottam a böngeszöbe es megallt a zene. Jo lett volna zenet hallgatni böngeszes közben youtuberol.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7174) sto1911 válasza Xmodule (#7173) üzenetére


sto1911
veterán

Az ugy gyarilag nem fog menni, lehet van ra megoldas, en pl. a Tunein radiot ajanlom. vagy a Soundcloudot probald ki.

(#7175) margithid: gyarilag biztos nem lehet, lattam marketen appot ra, de annak pl. sajat felulete van, nem az eredeti app-et hasznalja, ki se probaltam. :) Itt van egy pl., de ahogy elnezem mind hasonlo.

[ Szerkesztve ]

(#7175) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Nexus 7-nél van olyan, hogy két alkalmazást lehet párhuzamosan futattni? Magyarén a képernyő felső felében mondjuk skype, az alsó részében meg böngésző. Note 2-nél tudok ilyesmiről és nagyon klassz dolognak tartom.
Köszi

(#7176) margithid válasza sto1911 (#7174) üzenetére


margithid
veterán

Mi a neve az appnak?
Aha, köszi. Gondolom ez nem megy midnen tableten, telefonon, combos hardver kell alá.

[ Szerkesztve ]

(#7177) margithid válasza margithid (#7176) üzenetére


margithid
veterán

Nem sokan használják ezeket, kicsit érdekes, lehet a hardverek nem bírják még, vagy nem tudom, de nagy kijelzőn bizony lenne értelme ennek, söt nekem még telefonon is.

(#7178) MrPetya19 válasza sto1911 (#7174) üzenetére


MrPetya19
addikt

Böngészésre ajánlom a floating browser fluxot. (kirakod oldalra, és meg van oldva yt zene)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7179) assemble válasza margithid (#7175) üzenetére


assemble
addikt

Alapbol biztosan nincs (pedig szerintem is lehetne, telefonon is kicsit tulzasnak erzem a "minden app fullscreen" dolgot, de tablan pedig plane... valszeg az almatol orokoltek ezt a betegseget, es nem akartak ezzel "bonyolitani" a dolgokat.)
Custom ROM-mal nem lenne semmi akadalya, nem tudom van-e ilyen. Hallottam regebben valami cuccrol ami hasonlot tudott volna, meg CM-be is bele akartak integralni de aztan vegul nem lett belole semmi asszem.

Egyebkent vannak olyan appok amik csak futnak a tobbi dolog felett es athelyezhetok/atmeretezhetok, pl ez, de mivel rendszer szinten nincs melle ablakkezeles igy eleg korlatozottan hasznalhato. Es hat nincs is sok ilyen app.
Igazan beletehetnenek rendes ablakkezelest, szabadon athelyezheto/meretezheto ablakokkal, drag and droppal, stb, en elegge orulnek neki. Foleg az ilyen dolgok miatt nem nagyon alkalmasak munkaeszkoznek sem ezek a cuccok, pedig meg lehetne csinalni. Persze lehet mondani hogy akkor tegyen fel az ember Ubuntu-t, annak sincs mar akadalya :)

(#7180) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki tudna mondani helyet, ahonnan BRANDO ULTRA CLEAR Protector Plus fóliát tudnék venni jó áron?
Speedshop-ban jelenleg nincs. :/

[ Szerkesztve ]

(#7181) margithid válasza assemble (#7179) üzenetére


margithid
veterán

Remélem nemsokára meg lesz oldva gyárilag, mondjuk az android 5 megjelenésekor:)
Viszont szeritnem eddig azért sem erőltették ,mert kell hozzá vas.
De talán a 4 mag, 2 GB Ram elég fog lenni, samsungnál elég jól megoldották úgy tudom.
Csak a note 2 150k, egy nexus 7 meg már van 70k-tól, ha hozzászámolok még egy sony xperia tipo-t kártyásan telenornál (netmegosztásra), akkor is 95k-ban megáll.
Azért nem mindegy.
Na mindegy, remélem ez meg lesz oldva és belépek én is a tabletesek táborába:)

[ Szerkesztve ]

(#7182) Xmodule


Xmodule
őstag

Megint kérdésem lenne. Sehogy sem jövök rá, hogy lehet chrome ban tabot zárolni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7183) Krisz0630 válasza Pow (#7170) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi :)

Elég jól néz ki lezárt képernyőn a widget. Viszont a HD Widgets most akciós a Playen. :C A kettő közül fogok dönteni.

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#7184) maki12


maki12
senior tag

Huu gyerekek mikor ezt elõsször láttam,behaltam a röhögéstõl :)) :DD

HTC U11 & Nikon D5300

(#7185) tyll30


tyll30
tag

Nem tudok .apk fájlokat fogadni Bluetoothon hiába van párosítva.
Valaki tud rá megoldást ?

Még egy kérdés . :)

Word és Excel táblázatokat szeretnék használni laptopon és a Nexuson is.
Van rá mód hogy ne kelljen folyamatosan mobil netten lógnom a szinkronizáláshoz ?
(Napközben módosítom a Nexuson hazamegyek felcsatlakozok wifire és szinkronizálja a módosított dolgokat )

[ Szerkesztve ]

(#7186) leslieke válasza Pow (#7170) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt hol lehet beállítani?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7187) Pow válasza leslieke (#7186) üzenetére


Pow
tag

Kezdőképernyőn az órát elhúzod jobbra, míg fel nem váltja egy + ikon ide rákattint ...

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#7188) leslieke válasza Pow (#7187) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm! :R :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7189) -Gerzson- válasza tyll30 (#7185) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

A Google Drive szerintem jó lenne

(#7190) Mankó válasza Dzsuri89 (#7074) üzenetére


Mankó
veterán

Lődd ki a lokalizációt, térképet és az automatikus szinkronizációt, fényerőt állítsd kicsire és vinnie kell neki a 8-9 órát wifivel!
A többieknek hogy vannak ezek a dolgok beállítva és mennyit megy az aksi úgy?

(#7191) fatty válasza Krisz0630 (#7159) üzenetére


fatty
aktív tag

Idojarasra probaltam Beautiful widgets-et, HD widgets-et, es a magyar idokep alkalmazast. Az elso ketto kirakhato lezart kepernyore, ami jol nez ki, de nem hasznalok "lockscreent". Vegul mind leszedtem, es bongeszoben megnezem idokep tablet, vagy mobil oldalat.

(#7192) sto1911 válasza Mankó (#7190) üzenetére


sto1911
veterán

Mind on es 6-7 orat biztos ment.

(#7193) csabám


csabám
addikt

Google Musicot (felhő részére gondolok) használ valaki közülünk?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7194) Mankó válasza sto1911 (#7192) üzenetére


Mankó
veterán

Annyit nekem is megy ha be vannak ezek kapcsolva, de mivel ezeket nem vagy csak korlátozott mértékben (gmail) használom, kilőttem őket. Aksi időre jótékony hatással vannak.

(#7195) sto1911 válasza Dzsuri89 (#7074) üzenetére


sto1911
veterán

MAjd kiprobalom en is, de attol is fugg, hogy milyen jatekkal jatszanak a tobbiek, nem lepodnek meg, ha pl. az AB csak a procit hasznalna, mig mondjuk egy NFS a VGA-t, igy az NFS tovabb birna (fiktiv pelda).

(#7196) adakiller


adakiller
senior tag

Sambán keresztül másolnék PC-ről N7-re, amivel egyetlen problémám van, hogy amíg használom a tabletet, és nincs lekapcsolva a kijelző addig kb 2500 kbyte/s-es sebességel másol, viszont ahogy kikapcsol a kijelző leesik 100-200-ra... nem lehet ezt valahogy orvosolni, hogy kijelző nélkül is menjen normálisabb sebességgel?

(#7197) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
Tudtok javasolni valamilyen épkézláb PDF olvasót, ami magazinokkal, nagy méretű PDF-ekkel el tud bánni? :F
Nemcsak sima lapozgatásra gondolok, hanem zoomolásra ki-be. A legtöbb állandóan rendereli a képet és nagyon lassú. A legszörnyűbb a Foxit PDF. Az ezPDF az hibásan működött, néha kilépett, ezt csinálja a Moon Reader is néha kiakad. Adobe zoomolásban nagyon lassú!
Javaslat? :C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7198) MrPetya19 válasza Dolphine (#7197) üzenetére


MrPetya19
addikt

adobe reader?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7199) Dzsuri89 válasza Dolphine (#7197) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezpdf reader-t próbáld ki, hátha beválik neked. :-)

(#7200) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

hdmi-re hogy tudok kitolni anyagot a kicsikével? :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.