Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) leslieke válasza MaNR (#7648) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az emberek általában panaszkodnak. Ha minden működik rendben, arról nem írnak ódákat, de még valószínűleg hozzászólást se.

Egyébként létezik olyan, akinek nincs baja a géppel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7652) ssspr válasza tybsen (#7642) üzenetére


ssspr
csendes tag

Úgy látom,nem... Mintha a tablet verzióból el is tűnt volna a scan opció.

(#7653) adakiller válasza MaNR (#7648) üzenetére


adakiller
senior tag

tegnap írtam le, hogy nálam minden ok...

rendeltem a t-home-on keresztül is a 2 ünnep között, tegnap hívtak, szerdán hozzák

(#7654) AaronOS


AaronOS
tag

Jövőhéten jön az enyém, de az aláírásomba azért már beletettem, nehogy elfelejtsem. :DD

So Long, and Thanks for All the Fish

(#7655) Nhorbee válasza adakiller (#7653) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Fasza. Én ünnepek előtt rendeltem, de még senki nem keresett meg.

(#7656) spike70


spike70
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem találom az alkalmazások között a kamerát?

(#7657) -Gerzson- válasza Nhorbee (#7655) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Akkor hivogasd őket, mert elfelejtettek....

Nekem is T-Home -os és nincs vele gond (kop-kop)

u.i.
Egy bajom van vele: Amióta megcsináltam rajta mindenkinek a saját profilját a családban, mindenki ezt akarja használni. Kellene még egy 20000ft-ért... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7658) Pow válasza spike70 (#7656) üzenetére


Pow
tag

Fel kell rakni ezt camera

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#7659) arnoka válasza spike70 (#7656) üzenetére


arnoka
tag

Alapból nincs fent, én ezt ajánlom.

Szerk: Na ez dupla, törölni már nem tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#7660) adakiller válasza Nhorbee (#7655) üzenetére


adakiller
senior tag

ha neten rendelted meg akkor olyan mintha semmit nem csináltál volna... én is felhívtam őket, és kérték a rendelési azonosítót, amit a neten elvileg az igény bejelentése után ad az online felület. nekem nem adott, és annyira erősködött az ügyfélszolis csaj, hogy megcsináltam még egyszer míg beszéltem vele. mondom most sem adott, és megkérdeztem, hogy küldjek róla neki print screent? válaszként, akkor nagy nehezen felvette az igényemet... fél óra múlva már meg is csinálták a csomagmódosítást. igaz, hogy a héten hívtak, hogy modemet kell cserélni, mert nem fogja tudni a mostani a 20 megát. mondtam neki már tudja több mint egy hete stabilan, erre azt válaszolták, de el fog romlani a modem :DDDD mondom és, hogy, központilag elronták? :D na ezután már nem erőltették a modemcserét, csak egyeztették az időpontot, hogy mikor hozhatják az N7-et.

egyszóval csesztesd őket

(#7661) Nhorbee válasza adakiller (#7660) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Az én történetem is elég kusza, de lényeg, hogy személyesen rendeltem meg és már arról kellene írnom. Szóltam t-home-os ismerősnek, hogy nézzen már utána, mert én még egyszer fél órát tuti nem várok egy ügyintézőre telefonon. Várom a válaszát, remélem pozitív lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#7662) tybsen válasza ssspr (#7652) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon szépen köszönöm, jó arc vagy, hogy megnézted őket :R :R

(#7663) KZP


KZP
őstag

Az enyém is Edigital-os, 32 GB-os, 3G-s, és minden szempontból hibátlan. :K

(#7664) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
nem merem letenni sehova. egy tok lenne a megoldás, talán.
mágneses tokok közül melyik lenne a tuti ?

(#7665) leslieke válasza Sterilzona (#7664) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyugodtan leteheted, nem karcolódik olyan könnyen a hátoldala. Persze szállításhoz jó, ha van tok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7666) Syl válasza Sterilzona (#7664) üzenetére


Syl
nagyúr

Én ilyet vettem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7667) slayerenkala válasza Syl (#7666) üzenetére


slayerenkala
tag

Ez olyan mint egy nagy női pénztárca.. :DDD

(#7668) arnoka válasza slayerenkala (#7667) üzenetére


arnoka
tag

Már többen is linkelték itt ezt a tokot, nekem se tetszett soha, egyik színben sem. De hát ízlések és pofonok.
Mindenesetre jót röhögtem a hasonlatodon :DD

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#7669) slayerenkala válasza arnoka (#7668) üzenetére


slayerenkala
tag

Én ilyet vettem.. ezen belül is a feketét, a szürke is tetszett nagyon, de erre esett a választásom, ez előtt nekem is ilyen sima kinyithatós fekete műbőr tok volt, de már hányok tőle, hogy mindenkinek olyan van... Ez meg legalább ad valamilyen prémium érzést, meg vékony is nagyon, fogásra is masszív. Ja és ez is mágneses persze.

Ha valakit érdekel rá tud keresni ebay-en: Nillkin nexus 7 case

(#7670) Géta válasza leslieke (#7651) üzenetére


Géta
csendes tag

Csatlakozom azokhoz,akinek hiba nélküli az 5 hetes kütyüje.Nem recseg,nem üt át a fény stb. Gyors,jól használható,meg kellett szokni mert ez az első androidos gépem.Széria CBOKBC. Folyamatosan figyelem a fórumot,mindenre találtam választ ami nálam felmerült.

(#7671) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Nem tudok dönteni ez: Samsung Galaxy Tab2 7" és ez: Asus Google Nexus 7 között. Egyébként ezt a kérdést fel teszem mind a két topicban, hátha több ember elmondja a saját véleményét, és könnyeben tudok dönteni. :)

A feleségemnek szeretném, neki nem kell erőmű, de azért a sebességgel ne legyen gond. Amire használná inkább internet, avonos rendelések leadása, zene hallgatás, kicsi játék, pou, szókirakós, esetleg angry birds. Talán a töltés nélküli üzemidő az amit szeretném, hogy több legyen, ilyen alkalmazásokat használva. Illetve az összeszerelési minőség legyen a márka és az árkategóriához méltó. Nem szeretném, ha valami eláll, vagy lötyög, zörög, stb...

Üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#7672) DDKing válasza szmayer1 (#7671) üzenetére


DDKing
csendes tag

Nexus 7 :)

[ Szerkesztve ]

(#7673) leslieke válasza szmayer1 (#7671) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezekre mindkettő megfelel szerintem. Válaszd a Nexus 7-et.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7674) arnoka válasza szmayer1 (#7671) üzenetére


arnoka
tag

Szerintem itt a hibák ellenére is az N7-et fogják ajánlani. (mostanában tényleg sok lett itt a rinya) Ezt teszem én is, függetlenül attól, hogy én is szervizeltettem. Nekem az se volt gond, sokan itt kanosszajárás ként tekintenek erre :) Erőben és támogatottságban szvsz egyértelmű az N7 fölénye. Kérdés lehet az ár. Külföldről vagy T akcióban verhetetlen ajánlat. Most nem vagyok képben, hogy Samu Tab2-t mennyiért fosztogatják Lényeg, Nekem ez az első nexusom, nem bántam meg, és szerintem a következő telefonom is nexus lesz. :K

[ Szerkesztve ]

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#7675) maki12 válasza ada19 (#7647) üzenetére


maki12
senior tag

Elképzelhetõ hogy sokan észre sem veszik...Nekem sajnos a rosszabbik eset van,hogy akkor is hallom a recsegést amikor felveszem az asztalról. :(
De az biztos hogy ha 1x észre veszed,az örületbe kerget.. :(

De annyira nem zavar hogy 1 hónapra elküldjem a csehekhez..
Aztán lehet nem is javítják,mondván biztos leejtettem.

Tényleg,ugyan ilyen/hasonló problémával küldte valaki szervízbe?Javították?

HTC U11 & Nikon D5300

(#7676) arnoka válasza maki12 (#7675) üzenetére


arnoka
tag

Küldte, javították, kb. 1 hét volt. Azért ha belegondolsz, valahogy csak túléli az ember azt a pár napot.
Inkább mint évekig recsegjek... :(

Szerk:
Amúgy mindenkinek ajánlom első körben az Asus ügyfélszolgálatát a kérdésekkel, mert érdekes dolgokat olvasok itt néha :W

[ Szerkesztve ]

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#7677) maki12 válasza arnoka (#7676) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi a gyors választ,egyet értek veled.
Egy hetet lehet túl élek nélküle :)
Te hol vetted?És pontosan hol recsegett?

köszi!

HTC U11 & Nikon D5300

(#7678) Syl válasza slayerenkala (#7667) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet de százszor jobb, mint bármelyik linkelt tok. Merev, strapabíró, állítva is lehet benne használni a nexust. Én inkább a praktikum és a használhatóság szerint választok, mint a kinézet szerint :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7679) csabám válasza Syl (#7678) üzenetére


csabám
addikt

Azt állítod, hogy 100x jobb az összes linkeltnél. Próbáltad mindet? :P :D

Egyébként én is szemeztem vele. Nagy előnye, hogy függőlegesen is ki lehet támasztani, nem csak vízszintesen, mint említetted Te is!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7680) Syl válasza csabám (#7679) üzenetére


Syl
nagyúr

Próbáltad mindet?

Nem. Én olyan okos gyerek vagyok, hogy ránézésre meg tudom állapítani :DDD ;]

Barátom ipad2-re vett eredeti smart cover-t. Hát, amikor megláttam, majdnem elröhögtem magam. Undorító, műanyag gumibugyi. :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7681) Dolphine


Dolphine
addikt

Látom mindenkit foglalkoztat a tablet tok kérdése!
Urak, hölgyeket tok készítésre rávenni! :DDD Íme:
[link]

A tablettel kapcsolatban:
December 6-a óta van meg T-Home-os rendelés. Minden OK, nincs vele gond!
Esetleg annyi, hogyha a kamera mellett megnyomom a tabletet, akkor minimális értsd tényleg minimális holtjátéka van. Nem recseg, nem ropog, csak nincs teljesen fixen rögzítve (arra nem jöttem rá, hogy melyik része, előlap, vagy a fémszegély), de az tuti, hogy ott soha nem fogom majd nyomkodni, mivel tokban van! :DDD
Egyébként szerintem nincs olyan kütyü, amit ha nagyon akarnál ne tudnál addig nyomkodni, míg nem kezd el recsegni valahol.
Egyébként van egy régi Nokia 3500c telefonom, na, annak recseg-ropog a hátulja! :DDD Telefonálni mégis tudok vele! :))

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7682) TA68 válasza Dolphine (#7681) üzenetére


TA68
senior tag

Ezek után kedvet kaptam, hogy én a gatyámból csináljak tokot. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7683) Dolphine válasza TA68 (#7682) üzenetére


Dolphine
addikt

Ízlések és pofonok! :D

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7684) fermacht1994 válasza maki12 (#7675) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nekem is recseg a képernyő középen jobb oldalt, de ha nem olvasom el a gyerekbetegségeket észre sem veszem ;} ha később zavaróbbá válna akk megy szervizbe :)

Feri

(#7685) Dolphine válasza fermacht1994 (#7684) üzenetére


Dolphine
addikt

Némelyik parabeírás után én is elkezdtem ellenőrizni az én kütyümet. Amíg nem olvastam beégést, átszivárgást, recsegés, addig észre sem vettem egyet sem! :F
Félreértés ne essék, jó, hogyha az ember ezekre is figyel, de egy idő után képes belemagyarázni olyat is ami nincs! :D

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7686) fermacht1994 válasza Dolphine (#7685) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

És neked is "recseg" ? xD

Feri

(#7687) Dolphine válasza fermacht1994 (#7686) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7688) Drachoo válasza Dolphine (#7685) üzenetére


Drachoo
senior tag

Ez így van, az átszivárgást én sem vettem volna észre ha nem olvasom... :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7689) oli.98 válasza Dolphine (#7685) üzenetére


oli.98
tag

Én is csak akkor vettem észre az átszivárgást, amikor az lcd testtel megnéztem, mert olvastam, hogy gyakori.

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 7 3G, moto g

(#7690) fermacht1994 válasza Dolphine (#7687) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nézd meg újra, már biztos h recsegv:DD

Feri

(#7691) ssspr válasza Dolphine (#7681) üzenetére


ssspr
csendes tag

lol, ha találsz egy olyan browsert, amivel még ezt a videót is le lehet játszani... Tipp? :) persze nexuson gondoltam

(#7692) szmayer1


szmayer1
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#7693) bigrock


bigrock
addikt

Az enyém C90KBC, edigital-os.
Kutya baja, pedig használtan vettem.

(#7694) paci88


paci88
tag

Nekem 1 hónapja van meg. 3G-s 32 Gb és teljesen hibátlan MM-ban vásároltam.Lenne viszont egy (lehet láma) kérdésem,headsettel lehet telefonálni vele ha benne van a kártya? Még nem cseréltem micro SIM-re ezért még nem tudtam kipróbálni.

(#7695) bzoley


bzoley
veterán

Figyelem, hülye kérdés következik!
A T-nél rendelhető Asus, ill. a Gugli Nexus 7 ugyanaz a készülék?
Gondolok itt XDA "supportra". Azt olvastam, hogy az Asus épített? a Guglinak gépet, csak azt nem, hogy saját néven is árulnak-e hasonlót.
Valamint, a T-nél rendelhető N7 most valami akció, vagy ez általában van? Eddig azt sem tudtam, hogy árulnak is ezt-azt, most viszont táblát keresek, és nemrég fizettem be két évre, vagyis semmi plusz nem lenne. "Hogyisvanez"?
Köszönöm!

(#7696) kovsol válasza bzoley (#7695) üzenetére


kovsol
titán

Ugyan az. Asus felirat meg rajta van, mert az Asus gyártja.

May the Force be with you!

(#7697) spike70 válasza Pow (#7658) üzenetére


spike70
tag

Köszönöm, ez tökéletes. Csak az volt a furcsa, hogyha e-mailhoz csatoltam képet ott simán feldobta a kamerát és működött is.

(#7698) bzoley válasza kovsol (#7696) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi. Asus feliratot meg csak eltudnám viselni valahogy.
T-s kérdésről infója valakinek?
És valóban csak annyi lenne, hogy rendelést lead, kiküldik, fizet, fizet, fizet...?
Lehet, hogy csak a szerelőmet kéne felhívnom, hogy hozzon egyet? Állítólag már náluk is lehet rendelést leadni. Vagy ennél bonyolultabb? Nem szeretem az apróbetűs részeket, inkább hagyom, de jó vétel lenne.

(#7699) -Gerzson- válasza bzoley (#7698) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Én okt 22-én váltottam XXL T-Home-ra és élveztem a gyorsaságot...
A tabletes akció nov 26.-án kezdődött, ezért amikor erről tudomást szereztem, 1 hónap után újra hűséget fogadtam személyesen egy T pontban és ezért már jár a tablet.
Legegyszerűbb ha felhívod a 1412-t és telefonon megrendeled.
Így a kérdéseidre is választ kapsz

(#7700) rollaz válasza csabám (#7679) üzenetére


rollaz
tag

Van Nillkin tokom is és van ez a 360-as is. Előbbi elegáns, az utóbbi pedig atombunker, mondjuk meg is dobja a kütyü vastagságát bitangul. Felhasználási környezettől függően mindkettőt ajánlom. Mindkettőhöz szoktak küldeni fóliát is, már csak ezért is ajánlhatóak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.