Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) fatty


fatty
aktív tag

Megoldottam az allithato N7 allvany problemat :) kepek

(#7952) Drachoo válasza fatty (#7951) üzenetére


Drachoo
senior tag

:Y :DDD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#7953) leslieke válasza fatty (#7951) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ügyes. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7954) Pow válasza fatty (#7951) üzenetére


Pow
tag

Nagyon ott van ! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#7955) rolywrx válasza Skynet258 (#7944) üzenetére


rolywrx
tag

Egyedül ettől a kopás dologtól tartok én is kicsit... :)

RolyWRX

(#7956) lapa válasza fatty (#7951) üzenetére


lapa
veterán

ezt lemásoljuk gyorsan, respekt a triviálisan brilliánsért.

más: most már széthekkeltem szegényt, cm10.0 lett a befutó (cm10 stable + sideload + wipe). jó kis cucc ez a toolbox, megérdemelte a 10 kreditet, amit küldtem érte.

valaki tudja honnan szedek gapps-t hozzá? mert gugliztam, de nem nagyon találok semmit.

#7957 Balinov: örök hála.

[ Szerkesztve ]

(#7957) Balinov válasza lapa (#7956) üzenetére


Balinov
félisten

itt megnezted?

irja,hogy melyik CM buildhez melyik verzio kell

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7958) alacka válasza rolywrx (#7938) üzenetére


alacka
tag

Én inkább erre a BT billentyűre hajazok, mintha jobban kézre állna, nagyobban a billentyűk (ha jól látom 10 colos tablet van mögötte). Kérdés mennyire stabil kihajtva.
[link]
Bocs egy másik képen láttam valahol mögötte a nagyobb tabletet, amiből úgy saccoltam hagyományos méretei lehetnek kihajtogatva.

[ Szerkesztve ]

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#7959) Skynet258 válasza Balinov (#7945) üzenetére


Skynet258
veterán

Itt nem arról beszélek, hogy amit veszel az fog kopni, hanem a Nexus 7-ed széle, a keret, az fog kopni... :U

https://geekpulse.hu

(#7960) Balinov válasza Skynet258 (#7959) üzenetére


Balinov
félisten

hínye, ebbe bele se gondoltam. :B abszolute jogos felvetes.

lattam olyan kihajthato tokot regebben, amiben volt KB beepitve, az olyanoknak mi lehet vajh a hatulutoje?

lapa: orulok,hogy megtalaltad, amit kerestel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7961) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! Nem-e lehetne eltüntetni azt a fekete sávot valahogy, nem is tudom a nevét, mármint, azt amin a home, a vissza gomb van? Már csak azért, hogy nagyobb legyen a hasznos "tér" pl. böngészésnél! Bocs az amatőr kérdésért, de félnapos nexus 7 tulaj vagyok!

Honor 8

(#7962) Balinov válasza Kaminski (#7961) üzenetére


Balinov
félisten

Ha kimondottan a bongeszesnel zavar javaslom, probald ki a BoatBrowser-t ennel x ido mulva eltunk ez a sav bongeszeskor.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7963) rolywrx válasza Skynet258 (#7959) üzenetére


rolywrx
tag

Igen, én is a N7 keretet féltem, nem a csájníz billentyűzetet. :)

RolyWRX

(#7964) Kaminski


Kaminski
tag

Ismerem az első appok között raktam fel, de nem tűnik el! Lehet, hogy a böngészőn belül kell vmit beállítani?

Honor 8

(#7965) Balinov válasza Kaminski (#7964) üzenetére


Balinov
félisten

valszeg, most otthon van a tab, de ezen felul tutira emlekszem, van ilyen fullscreen mod benne

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7966) Kaminski válasza Balinov (#7965) üzenetére


Kaminski
tag

Lehet, hogy Te a status barra gondoltál? Az meg van! De én a az alsó "panelre", amin a home, vissza "gomb" van! Erre nem találok beállítást a boat böngészőben!

Honor 8

(#7967) Balinov válasza Kaminski (#7966) üzenetére


Balinov
félisten

ott a pont, kicsit felreertettelek, elnezest :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7968) Kaminski válasza Balinov (#7967) üzenetére


Kaminski
tag

Semmi probléma! Szóval azt az alsó "panelt" nem lehet eltüntetni sem a böngészöben, és egyébként sem?

Honor 8

(#7969) Skynet258 válasza Balinov (#7960) üzenetére


Skynet258
veterán

Annak igazából semmi, max tré a gombok minősége, vagy hamar elromolhat. Persze ez nem feltétlenül van így, de azért kínából ömlik ám a szar rendesen, meg kell nézni mit vesz az ember. :D

XDA-n kell körülnézni, ott már biztos vett valaki ilyet, és leírta, hogy mit gondol róla. :K

https://geekpulse.hu

(#7970) lapa


lapa
veterán

a négy fémpötty mi oldalt? usb? (bocs, hogy valszeg ezerszer volt kérdéseket teszek fel...)

(#7971) ssspr válasza Kaminski (#7968) üzenetére


ssspr
csendes tag

A GMD gesture controllal el lehet. Nekem egy háromujjas pinch van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#7972) ssspr válasza lapa (#7970) üzenetére


ssspr
csendes tag

Az a dokkolóhoz lesz majd, ha lehet kapni.

(#7973) Syl válasza ssspr (#7971) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, nagyon jó program. Meg is vettem.
Viszont ezzel nem látni ha valami értesítés jön.
Ezért egy félmegoldással próbálkozom:
a build.prop fájlba beírtam: qemu.hw.mainkeys=1
Így az alsó, navigáló sáv eltűnt, de a felső megmaradt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7974) ssspr válasza Syl (#7973) üzenetére


ssspr
csendes tag

Ez is jó ötlet, bár én néha szeretem, ha ott vannak azok a gombok... Így csak akkor tüntetem el, ha teljes képernyőt akarok. (játék, böngészés). Bár ha már játék: némelyik továbbra is azt hiszi, hogy ott a sáv, csak kinyújtja a képernyőt, ezért a gombok fölé kell nyomni, hogy érzékelje...

(#7975) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Akik már gariztatták ilyenért a nexus 7-et: nálam is előtt, hogy nagyon áthat a kijelző megvilágítás a képernyőre itt-ott (leginkább a bal szélen és alul). Úgy hallottam, hogy ilyenért lehet gariztatni, ha ez igaz, akkor hova kell vinni, és mennyi idő, mire megjavítják?
köszi.

(#7976) Syl válasza ssspr (#7974) üzenetére


Syl
nagyúr

GMD mellett fölöslegesek a navigáló gombok. :)

A jobb oldali rendszersávot (óra, wifi jel stb.) szépen ki lehet pakolni widgetsoid segítségével, de a bal oldali értesítési sávot (email, frissítés, gtalk stb.) nem tudtam mivel helyettesíteni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7977) tvamos


tvamos
nagyúr

Ma majdnem foldhoz cse...tettem a Nexust. Vartam egy fontos levelet, amit meg is kaptam, de aztmondta a levelezo, hogy nem tolti lea .zip filet, mertlehet, hogy veszelyes tartalom van benne. Hat bek...6ja! Ezen lehet segiteni?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7978) Dolphine


Dolphine
addikt

Ti milyen Office olvasó/szerkesztő programot használtok?
Nekem fenn van jó pár, de úgy eszik az aksit, mintha muszáj lenne! :F
Másnál is így van ez?

Más.
Páran írtátok, hogy gondolkoztok bluetooth billentyűzeten. Nekem is megfordult a fejemben, viszont legtöbb angol kiosztású. Hogy fogjátok ezt magyarosítani?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7979) Syl válasza tvamos (#7977) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha exe van a zipben, webes felületről se lehet letölteni. Hülye gugli logika. :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7980) sto1911 válasza Syl (#7979) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor elkuldeni se lehet!

(#7981) ssspr válasza tvamos (#7977) üzenetére


ssspr
csendes tag

Próbáld meg a webes mail.google.com-ot. Én le tudtam tölteni .zip-et. Épp most néztem meg.
Chromeban. Ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

(#7982) sto1911 válasza ssspr (#7974) üzenetére


sto1911
veterán

Ne csak hatterbe tedd a jatekot, hanem teljesen lepj ki belole, (aztan tuntesd el a gombokat,) majd inditsd el megint.

(#7983) MaNR


MaNR
tag

Sziasztok!

Most jött meg a Nexus 7-em a T-hometól. Csak 1 kérdésem lenne:
A kijelző az usb csatlakozó fölött kicsit világosabb, ami csak akkor látszik, ha sötét a képernyő. Láttam régebbi hozzászólásokban, hogy van akinek ez a sarkoknál szokott. A mérete erősebb nyomkodásra sem változik.

Próbáltam róla képet csinálni, sajnos csak telefon van most a közelben:[katt]

Kérdésem az lenne, hogy ez mennyire vészes így? Engem nem nagyon zavar, de ha van valami hibája inkább az elején derüljön ki!
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7984) arnoka válasza Dolphine (#7978) üzenetére


arnoka
tag

Nálam OfficeSuite Pro 6 van. Nem vettem észre hogy enné az aksit, igaz nem használom órákig. :)

[ Szerkesztve ]

„Ahol hiányzik az értelem, ott a lárma foglalja el a helyét.”

(#7985) fatty válasza lapa (#7956) üzenetére


fatty
aktív tag

Ebben a pakkban bent van az osszes Nexus 4 system app. Talan jo hetesre is.

(#7986) Nhorbee válasza MaNR (#7983) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Ez annyira minimális, hogy szerintem még ne foglalkozz vele. Nem hiszem, hogy sűrűn fogod sötétben nézegetni a sötét képernyőt. :D
Ha ez a folt elkezd nőni akkor lehet gondolkodni rajta. Nekem is van a jobb sarokban egy minimális kiszűrődés max fényerőnél, de használat közben nem akadályoz semmiben, nem lehet észrevenni.

(#7987) MaNR válasza Nhorbee (#7986) üzenetére


MaNR
tag

Remek! Köszi szépen a segítséget! Akkor figyelem a méretét, remélem nem fog változni.

(#7988) Nhorbee válasza Peet91 (#7901) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Természetesen hosszabbítással meg tudod venni, akár csomagváltás nélkül is. Én is októberben kötöttem új szerződést és most decemberben hosszabbítottam Nexus 7 vásárlás miatt.

MaNR: Én nem is foglalkozom vele, amíg használat közbeni szemmel látható jele nem lesz, ami már valóban zavarna. A kijelző ettől eltekintve szuper.

[ Szerkesztve ]

(#7989) lafaty80 válasza MaNR (#7983) üzenetére


lafaty80
őstag

Az talán csak a kijelző megvilágítás, nem?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7990) MaNR válasza lafaty80 (#7989) üzenetére


MaNR
tag

Nem hiszem, mert kicsit fényesebb mint a többi helyen, de egyáltalán nem zavaró. Egyelőre teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel és merem mindenkinek ajánlani.

(#7991) lafaty80 válasza Nhorbee (#7988) üzenetére


lafaty80
őstag

így most akkor mennyi is a készülék? Nekem Netmánia M csomagom van 1év hűséggel....

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#7992) Dolphine válasza fatty (#7985) üzenetére


Dolphine
addikt

Hmm... Letöltöttem. Melyik lehet belőle érdekes a Nexus 7 számára?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7993) Nhorbee válasza lafaty80 (#7989) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

De, a kijelzővilágítás fénye szűrődik ki.

lafaty80: Két év hűségvállalással 14.900 Ft + 24x1.390 Ft vagy akár fizetheted egyben is 48.260 Ft.

lehetőségek

[ Szerkesztve ]

(#7994) alacka válasza Syl (#7976) üzenetére


alacka
tag

:( Nem akartam rootolni, de ez annyira jó progi! Most totál dilemmában vagyok.

Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

(#7995) Syl válasza Nhorbee (#7993) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor én jobban jártam :DDD Annak ellenére, hogy én 5000 forinttal többet fizettem a nexusért (19 900 + 24x1390), két év alatt 35 ezret spórolok a neten.

(#7994) alacka

Nem nagy kunszt a root. Valamelyik nap linkeltem az eljárást.
De vedd figyelembe, hogy bootloader nyitással jár, ami "formatcé"-t von maga után. Azaz mindent töröl a tabról. Olyan lesz mint amikor megvetted és először bekapcsoltad.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7996) Balinov válasza Syl (#7995) üzenetére


Balinov
félisten

inkabb fdiskpercéperembéerr:)

letezik olyan lista, ami tetelesen felsorolja a build.prop-ban levo fontosabb dolgokat, amiket erdemes modositani?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7997) tvamos válasza ssspr (#7981) üzenetére


tvamos
nagyúr

A legszebb, hogy nem .exe van a file-ban, (hanem egy .flv) es nem is gmail.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#7998) ssspr válasza tvamos (#7997) üzenetére


ssspr
csendes tag

Az kellemetlen :D Ha nagyon fontos, irányítsd át gmailbe, és akkor le lehet szedni.

(#7999) tvamos válasza ssspr (#7998) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vegul eloszedtem a notebookot, es megneztem azon, de akkor minek ez a tablet, ha nem tudom hasznalni?!.. Raadasul ilyen dolgok miatt!

Nem lehet ezeket a szuper biztosnagi funkciokat valahogy kikapcsolni? Majd en tudom, mit lehet megnyitni!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8000) Syl válasza Balinov (#7996) üzenetére


Syl
nagyúr

A ROM Toolbox mindegyikre ír pár szavas magyarázatot. Persze a bővebb lista engem is érdekelne.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.