Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) mcsm88 válasza samu74 (#10250) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ok, de ilyet nem csináltam, mi tud magától ilyet tenni?
Plusz ha a hálózati beállítások alaphelyzetbe vannak állítva, akkor az nem törlődik, hogy melyik sim kártyáról menjen a mobilnet?

(#10252) pmheros


pmheros
senior tag

Üdv!

Nem találom a Samsung saját fotóalkalmazásában a dokumentum szkennelési lehetőséget. Korábban bármilyen A4 -es szöveges papírt fotóztam, azonnal felismerte, lehetett igazítani a papír sarkaira a képkeretet, és szépen kihúzta hozzá a képet.
Most nem ismeri fel, és külön opciót sem találok rá.
Kivették a funkciót , vagy hol keressem ?

Üdv.: pmheros

nem vagyok tökéletes

(#10253) pmheros válasza pmheros (#10252) üzenetére


pmheros
senior tag

Még annyi hogy nem dokumentum (pdf) formátumot akarok, csak kép formátumban kijelölni a területet, körbevágni, és fotóként menteni, ahogy korábban is működött.

nem vagyok tökéletes

(#10254) kelly416 válasza pmheros (#10252) üzenetére


kelly416
veterán

Valamit kikapcsolhattál, mert én ha rámutatok valami doksira a kamerával, egyből felajánlja a lehetőséget.

(#10255) fdani0807 válasza pmheros (#10253) üzenetére


fdani0807
tag


Hátsó kamera ha meg van nyitva menj a beállításokba és ott lesz a jelenet optimalizálón belül :K

(#10256) pmheros válasza fdani0807 (#10255) üzenetére


pmheros
senior tag

Szuper!

Érdekes, nekem is be volt kapcsolva a Jelenet-optimalizálás, de alatta nem volt Dokumentum beolvasása mező.

A kamera beállításokban Nyomtam egy Alaphelyzetbe állítást, ezután már visszajött a funkció, megjelent az említett helyen a Beolvasás mező.

Megoldódott.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

nem vagyok tökéletes

(#10257) samu74 válasza mcsm88 (#10251) üzenetére


samu74
addikt

Nem tudom,én 1 simmel használom. De általában ha wifi vagy bluetooth ilyet csinál hogy resetel akkor megy minden a levesbe.Most hogy miért önállósította magát az jó kérdés.

-----------

(#10258) plaszy válasza Ukraan (#10246) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Nekem a héten jött meg hozzá a tok és fólia, miután feltettem őket és belakom a telót, maradok ennél. Nagy élmény az S10e után szerintem. Lehet, hogy csak pár napig, de akkor is. Nem bánom meg a cserét. Én is S10e-ről váltok rá.

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10259) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Októberben vettem a telefont és most hogy itt van a nyakunkban a nyár elkezdenék 1-2 vízi videót csinálni vele. Ki mennyire szokta áztatni? Bátran merülhet a telefon egy otthoni medencében 1-1 videó erejéig?

(#10260) icemad válasza Barell (#10259) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán. Vízisíhez nem igazán jó, csúszdán is Óvatosan! De egy sima merülést kibír pár méterig.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10261) kelly416 válasza Barell (#10259) üzenetére


kelly416
veterán

Én majdnem minden héten csinálok pár videót a fiamról babaúszáson merüléskor. Eddig az volt a legnagyobb bajom, hogy kiírja, víz ment az usb csatiba, szárítsam ki használat előtt. De van usb dugóm is meg olyan tokom is amelyiken van kihajtható dugó, egyikkel sem szokott.víz menni a csatiba, csak ha elfelejtem a dugókat magammal vinni. :DDD

(#10262) icemad válasza kelly416 (#10261) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vezeték nélküli töltés nálam akkor is működik.

Barell: Azt még elfelejtettem írni az előző hsz-nál, hogy ha beázik valami miatt, akkor a garancia ugrik. Nem fognak vele foglalkozni. Ennek tudatában vidd be vízbe.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10263) kelly416 válasza icemad (#10262) üzenetére


kelly416
veterán

Naná, hogy működik. Köze sincs a kettőnek egymáshoz. Csak írtam, hogy ennél nagyobb bajom eddig nem volt.

Vissza sírom a Sony Z1C-s időszakot. Nem, hogy beázás esetén is volt gari, hanem sufniban megvett "1 év szoftvergaris" telót is szervizelte a Sony minden papír nélkül IMEI alapján 2 évig ingyen bérmentve (gyakorlatilag gariban), ha EU régiós volt a teló.
Sajnos hasonlót sem vállal senki, de még a vízálló kütyükre sincs normál garileveles gari sem, ha beázik. Részben érthető is, nagy nyomású víz, vegyszerek, szennyeződések megrághatják a tömítéseket, onnantól meg nehéz bizonyítani, kinek a hibája volt a beázás. De akkor is vízállónak árulják, vállaljanak már rá garit. Vagy akkor ne árulják vízállónak.

(#10264) Magozobetyar


Magozobetyar
csendes tag

Olyan problémába futottam bele, hogy az utóbbi eggyel előbbi frissítés óta újraindul a snapdragonos telefonom látszólag teljesen random, akár napi 3x is.
A probléma fenn áll a legfrissebb rendszerrel is sajnos. :W
Van esetleg ötletetek?
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#10265) samu74 válasza Magozobetyar (#10264) üzenetére


samu74
addikt

Mentsd el a dolgaid(Samsung Account,Google fiók) és nyomj neki egy gyári visszaállítást. Ha tovább csinálja ezután is akkor szerviz.

-----------

(#10266) PRDZsolesz válasza Magozobetyar (#10264) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nekem is ez van pár napja :((

(#10267) zoger


zoger
tag

Sziasztok!
Nejemnek s20 fe exynos procis készüléke van. Hogy lehetséges, hogy a legutóbbi frissítés 2021 ápr 1.? Nem talál új letöltést azt írja szoftver naprakész.

(#10268) icemad válasza zoger (#10267) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg PC-n frissíteni a smart switch programmal. Azzal működnie kellene.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10269) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Sziasztok! Ma sikerült olyan szerencsétlenül egy hatalmasat esnem, hogy a telefon súlyos sérüléseket szenvedett. Térkőre érkezett 6-7 m repülés után, mobilfoxos tokba volt, de mit sem segített. A kijelzo védő üvegnek semmi baja, a telefon üvege is sértetlen, de az amoled kijelzo össze vissza tört. A telefon váza is még hajlott, a hátlap elvált és az akku szalagkábele kiszáradt az akkuból. Kérdés, hogy le lehet-e meneteni a dolgokat róla valahogy, valamilyen házi módszerrel? Rengeteg fontos dolog, kép, PDF van rajta. 15 naponta csinálok biztonsági mentést, minden hónap elsején és 15-én, de sajnos most csak 10-ike van még, így 10 napnyi cuccom van a telefonon. Köszi a segitseget.

(#10270) qfm válasza Pistiboy88 (#10269) üzenetére


qfm
senior tag

Ha az akkut be tudod kötni, lehet megpróbálnám, hogy kiveszem a simet, ne kérjen pint, és rákötni egy type-c dokkolóra, azzal elvileg bejönne a desktopos felület (csak s10e-vel próbáltam, azzal ment, de gondolom ez is tudja).

[ Szerkesztve ]

(#10271) Pistiboy88 válasza qfm (#10270) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Köszi, azt majd megpróbálom. Sim nincs már benne, az visszakerult az s9 be....
Majd meglátom, hogy mit sikerül belőle kihozni.

(#10272) StarKiller89 válasza Pistiboy88 (#10269) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ehhez a manőverhez mennyit kellett inni? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#10273) Pistiboy88 válasza StarKiller89 (#10272) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Egy kortyot sem. Eső utan, saras kerti papucsban megcsúsztam egy beton letörésen. Kezemben a telefon, mert épp a kaput nyitottam volna, csak a sonoff leakadt a wifiről.... Ez egy szerencsétlen nap volt.

(#10274) kekedi válasza Pistiboy88 (#10273) üzenetére


kekedi
senior tag

Esetlegegy szervízt megkérdezni, hogy mennyiért keltik életre, egy adatmentés működésig.
Minden esete respect, hogy ilyen sűrűn csinálsz adatmentést, és "csak" 10 napnyi adat van veszélyben.

(#10275) Mr. Lócsesz


Mr. Lócsesz
újonc

Ma éjjel megint újraindult a telefon magától, egy hét alatt harmadszor.
Aki ugyanezzel a problémával küzd, talált rá megoldást?
Vagy várjuk, hogy az ehavi frissítés talán megoldja (ahogy az előző havi frissítés ezt az újraindulósdit meghozta)?

(#10276) kutga válasza Mr. Lócsesz (#10275) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs bekapcsolva az automatikus folyamat?

Let the Zone take me if I am.

(#10277) Eversmann válasza kutga (#10276) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Nálam is újraindul néha.

Mi az az automatikus folyamat? :U

Life is better with a Titan

(#10278) Mr. Lócsesz válasza kutga (#10276) üzenetére


Mr. Lócsesz
újonc

Megnéztem, nincs bekapcsolva.

Eversmann: ha beírod a beállítások keresőjébe "automatikus folyamat", megfogod találni.

(#10279) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Snapis XEH verzióra kint a júliusi biztonsági.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10280) Mr. Lócsesz


Mr. Lócsesz
újonc

Igen, én is pont most töltöm az új csomagot.
Remélem ez megoldja a random újraindulásokat, mert az előző frissítés óta vannak nálam, előtte nem volt egy sem.

(#10281) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Új vagyok. Két kérdésem lenne: a12-es androidot a fórum elején írott összesítés szerint megkapja? Csak azért kérdezem, mert a Telekomnál venném és ott csak a 11 van írva.

A másik az, hogy a tesztben azt írják hogy csak a Snapdragonos verziókban lehet FM rádió. Akkor a Telekom által is árult NE Q verzió tartalmazza? Vagy csak a lehetőség van meg?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#10282) rbelme85 válasza zoltan77 (#10279) üzenetére


rbelme85
kezdő

Szintén megérkezett. Gyári független. :) :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#10283) kelly416 válasza Forestjo (#10281) üzenetére


kelly416
veterán

Az enyem snapis, hivatalos SES-nél vettem, de nincs FM radió. Szerintem ebben a telefonban egyáltalán nincs FM rádió egyik verzióban sem.

(#10284) Forestjo válasza kelly416 (#10283) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi! Akkor az S verzió most sem tartalmaz FM rádiót. Mindegy, megrendeltem. Bőven kárpótol mással. Meg aztán neten is van rádió.

Most már csak menta volt, sötét kék nem.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#10285) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Mitől lehet az, ha hívok valakit, fülemhez tartom a telefont, minden normális, de amint felveszi a hívott fél, majd megsüketülök olyan hangos lesz? Nem régóta csinálja, nem tudom mi állítódott el. :F

(#10286) zoltan77 válasza Forestjo (#10281) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Már 12-n vagyunk régóta, még a 13-s androidot is megkapja. Nekem is menta van nem rosz szín, de egyébként tokban van.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10287) Eversmann válasza Mr. Lócsesz (#10278) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Végiggörgettem a listát, de nincs ilyen.

Life is better with a Titan

(#10288) jereti válasza Pistiboy88 (#10269) üzenetére


jereti
tag

Együttérzek, egy régebbi telefonnal jártam így, és azóta inkább be van állítva a one drive-ra a fotók, videók azonnali mentése wifin, az egyéb munkaügyi dolgok meg a google drive-ra. Automatikus, és erre az esetre pont jó.

(#10289) Forestjo


Forestjo
senior tag

Szép estét, vagy még szebb napot!
Az elején kezdődött kijelző probléma, az akadozas megoldódott valahogyan? Olvastam a 2020-az kommenteket, ott volt aki hardveres gondra gyanakodott, mert szoftveres javítások nem igazán segítettek.

Most már nincsenek?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#10290) Mr. Lócsesz válasza Eversmann (#10287) üzenetére


Mr. Lócsesz
újonc

Úgy keresd, hogy "Automatikus újraindítás a beállított időben"

[ Szerkesztve ]

(#10291) kutga válasza Forestjo (#10289) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam nem jelentkezett.

Let the Zone take me if I am.

(#10292) Eversmann válasza Mr. Lócsesz (#10290) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Na, így meglett. Köszi :))

Csak sajnos ki van kapcsolva. Akkor más miatt indul újra időnként :U

Nem lehet amúgy hogy ez is bugos, hogy beragadt? Mármint Szemvédőt is bekapcsolom, nem csinál semmit, csak ha beállítom az kezdő-vége időt

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#10293) StarKiller89 válasza Forestjo (#10289) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nincs már vele probléma, a Facebook/Messenger híres párosa volt a ludas... bár a Messenger még mindig szar ha a chat fejeket használod, annyi a változás hogy kapott egy ilyen hibaüzenetet...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#10294) M3oH válasza StarKiller89 (#10293) üzenetére


M3oH
addikt

Párom s20fen napokban többször elő jött a hiba. Érdekes, mert s22 ultrán nem tapasztalok ilyet. Kíváncsi vagyok, hogy ki ilyenkor a ludas, Samsung vagy meta...

(#10295) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! Működő Gcam+ hozzá való configot tud nekem valaki küldeni ?
Snapis verzió
Köszönöm :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10296) Mr. Lócsesz


Mr. Lócsesz
újonc

Hát ez a frissítés nem oldotta meg, az imént megint újraindult, f@szom :W

(#10297) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Na, az esés után meghalt telóm fel lett élesztve. Rendelte egy új kijelzot, adatokat sikerült is lementeni, de úgy néz ki a modem meghalt benne. Térerő ikonnál át van húzva a kör, sim-et látja, hálózat nincs, csak WiFi. Úgy néz ki serulhetett valami más komponens is. Bár a telefon belsejében semmi sérülés nem volt. Elmentettem minden adatot, újra flasheltem, de a modem nem működik benne. Valószínűleg alaplapot is kéne cserélni, de azt tuti már nem fogok. Így is fájt kiadni a gyári kijelző ért a 64k-t.... Ha még van valami ötletetek, bármit meghallgatok. Jah összes csatlakozás, kábel rendben van. Többször ellenőriztem, méregettem amit csak tudtam. A beállításoknál sem látszódnak a mobil hálózatok. Szervíz menüből a modem power offon van, átbillentem on-ba, de vissza is ugrik. Mindegy ott, hogy milyen Hálózat típus van ott kiválaaztva, nem jó.

(#10298) Forestjo


Forestjo
senior tag

Megkaptam a telekomtol az új gépemet. A71-et váltott. Bár ez még kérdés, hogy ez fogja-e váltani.
Naná hogy összehasonlítottam a két kijelzőt.

Hát... az FE ég színei színesebbek, ez igaz, de bizony összegében nem olyan világos mint az A71! Ha csak önmagában néztem volna, azt is gondolhattam volna hogy kicsit erősebb, jobb a fénysűrűsége, mint ahogyan a teszteken olvastam, de amikor egymás mellé tettem, hát... bizony.

Ez érdekes.

Amúgy persze jobb, szebb, gyorsabb sokkal. De ez meglepett.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#10299) Rigormortiis válasza Forestjo (#10298) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nálam s10e-t váltott és egy ideig használtam őket egymás mellett. Annak is szebb volt a kijelzője.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10300) plaszy válasza Rigormortiis (#10299) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem is S10e-t váltott, de nem mennék vissza rá. Ezert jó, hogy mindenkinek más a "szebb".

:-)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.