Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) zoltan77 válasza plaszy (#10550) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Gondolom exynos procisra. Snapisra még nem jött.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10552) plaszy válasza zoltan77 (#10551) üzenetére


plaszy
őstag

Igen, Exysre.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10553) Peace válasza zoltan77 (#10551) üzenetére


Peace
nagyúr

Két külön típus létezik akkor ebből a telóból? Nagyon jókat olvastam a kamerájáról és hogy elég pöpec hardware került bele az árcímke ellenére. Páromnak a fotózás a mindene és szomorkodik mindig, hogy a P30 Lite-ja botrányosan tré képeket csinál. Szeretnék Neki egy normális telót, ami nem 2-300k.......

(#10554) samu74 válasza Peace (#10553) üzenetére


samu74
addikt

A snapis jó választás lehet neki,nekem az exynos verzió van ,elég jól gatyába rázta ezt is a samsung.Kamerában ennyi pénzért ez a legjobb,mese nincs.

-----------

(#10555) plaszy válasza samu74 (#10554) üzenetére


plaszy
őstag

Enyém is Exys, bőven megfelel.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10556) Rinocerosz válasza Peace (#10553) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igen ebből 2 féle van nálunk. Az egyik modelben a samsung saját gyártású Exynos990 processzora van ami sajnos nem igazán sikerült jóra, de tegyük hozzá azért valamennyire sikerült rendbe rakni nekik.
A másik a snapdragon verzió ez jobb üzemidőt és hő menedzsmentet biztosít.
Nálunk Exynos990 van a családba, de nagy panasz nincs rá...

Egyébként így csendben megsúgom, hogy a Galaxy s22-t kupon halmozás + készülék beszámítás kombóval olyan 200 ezer alatt vagy akörül veszegették az emberek (telefont se kellett leadni). Nyilván a készüleknél volt a trükközés. Szóval ha mindene a fotozás akkor talán az s22 egy picivel jobb.
Engem nem érint a dolog mert Vodátol vettem mert nekem ezt a 240 ezret megérte, de ha érdekel az S22 topikban volt erről szó.

[ Szerkesztve ]

(#10557) Peace válasza Rinocerosz (#10556) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Ahogy nézegetem, 160 környékén osztogatják jelenleg az 5G-st. Telekom lett volna nekem a legszuperebb részletre, de természetesen ott nincs. Úgyhogy talán mázlim lesz és kifogok egy 0% THM-es boltot, ha ősszel lejárt a P30 Pro-m törlesztője. 3 éves lesz Karácsonykor a P30 Lite-ja, jó lenne egy ilyet megcsípni Neki.

szerk.: És ahogy nézem ez a Snapdragon procis verzió.

[ Szerkesztve ]

(#10558) kutga válasza Peace (#10557) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez mind szürkeimport.

S21 FE most ennél is olcsóbban vihető (igaz épp nincs feketében).

Let the Zone take me if I am.

(#10559) Peace válasza kutga (#10558) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem teljesen mind1 milyen import, amíg jár rá a 2 év gari és megkapom 0% THM-el. :))
[link] Csak az a baj, hogy ahol kihozhatnám 20 hónapra, ott 190k a Snapdragon-os. :(

[ Szerkesztve ]

(#10560) kutga válasza Peace (#10559) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezekre a bolt fogja vállalni a garit.

Let the Zone take me if I am.

(#10561) Peace válasza kutga (#10560) üzenetére


Peace
nagyúr

71.640-es kedvezmény hogy jön össze?

(#10562) kutga válasza Peace (#10561) üzenetére


kutga
nagyúr

Ahogy a képen van, iskolakezdési kedvezmény és két kupon. Régi készülék beszámítással lejjebb is megy.

Let the Zone take me if I am.

(#10563) Peace válasza kutga (#10562) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem rossz. Na igen, egy összegben lenne a legkifizetődőbb. :U

(#10564) samu74 válasza Peace (#10563) üzenetére


samu74
addikt

Ha lejár az előfizu akkor meg az S21FE. Az úgyis kapható lesz akkor is, meg tuti a gari. Abból csak az sd kártya hiányzik, minden másban jó.

-----------

(#10565) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Srácok. Ki lehet venni valahogy a SIM kártya ne kérjen pin kódot? Telekomos vagyok :U Köszi. Mostanában újraindul sokszor, és nem is lenne baj, ha nem a sim kártyánál akadna el :O

Life is better with a Titan

(#10566) kelly416 válasza Eversmann (#10565) üzenetére


kelly416
veterán

Persze. Beállítások menüben keresőbe beírod "pin", utána "sim oin beállításai" és kikapcsolod.

(#10567) Eversmann válasza kelly416 (#10566) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Zsír. Ezt kerestem. Sikerült. Köszönöm :R

Life is better with a Titan

(#10568) jereti válasza samu74 (#10564) üzenetére


jereti
tag

Múltkor tetettem új üvegfóliát a telefonra, mert röpült (és csak a fólia tört), és amíg vártam, nézegettem az s21Fe-t a boltban. Élőben sokkal jobban fest, mint videóról... Persze, nem fogom cserélni ezt, csak megjegyeztem

[ Szerkesztve ]

(#10569) netkoo válasza samu74 (#10513) üzenetére


netkoo
senior tag

Sőt ma mar telefonálás közben se SMS semmilyen üzenetet nem kaptam meg illetve nem küldi el.
Nem jön be a Budapest go n a bérlet se.Le kell tennem a hívást akkor jönnek a messenger es sima üzenetek !Az meg hogy ?! :F

Samsung S22+

(#10570) goom


goom
senior tag

Elsősorban a fényképezi tudása miatt választottam ezt a telefont. Most, pár hónapnyi használat után nagyon bánom már. Teljes képtelenség, hogy az elkészült fotóim kb. negyede az alábbi két variáció egyikét mutatja. Teljes képtelenség, hogy amikor kiveszem (pl. túrázáskor, városnézésen, stb.) a zsebemből, kb. 70-80% az esély, hogy világít a kijelző - és ebből következően az akku is merül ezerrel.
Sem intelligens zár, sem AOD, sem ikonok... semmit nem merek használni (amiket az előző Xiaomi 9T-n simán). És gyártom ezeket a "képeket", a telefon világít és forró.

Teljes képtelenség. Van-e esetleg még ötlet, tipp a részetekről?

(#10571) plaszy


plaszy
őstag

Szia!

Szerintem ez teljesen ember függő, nem pedig telefon függő. Nekem semmi bajom nincs a telóval. Szintén nem használok semmiféle feloldó kódot, a zsebemben is teljesen csendben marad, problémamentesen. A kijelző a combom felé van fordítva. A duplakopp is be van állítva pedig nálam. Nem tapasztaltam a fentihez hasonlót.

:R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10572) kutga válasza goom (#10570) üzenetére


kutga
nagyúr

Nézz egy olyan telefont amiből nem spórolták ki a szenzorokat.

Let the Zone take me if I am.

(#10573) icemad válasza plaszy (#10571) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tök mindegy, hogy nálad jó, mert nem ugyanabban a nadrágban jársz, mint goom. A kijelző sajátossága, hogy bizonyos anyagokra úgy reagál, mint az emberi érintésre. Pl kábelek szigetelése is ugyanúgy tudja ébreszteni a kijelzőt, mint random nadrág/öltöny zsebében a műszálas anyag. Ezt csak IRL tesztekkel lehet ellenőrizni. Pl. a telefont az asztalra teszed, kifordítod a nadrág zsebét, és a kijelzőn végighúzva figyeled, hogy a telefon, hogy reagál. Tudom, hogy sokan nem fogják ezt elhinni, de így van. Ha a kijelző reagál a nadrág anyagára, akkor simán előfordulhat, hogy séta közben dupla koppos ébresztésnek veszi a telefon azt, hogy a zseb anyaga hozzáér a kijelzőhöz. Csak figyeljétek meg, hogy ez melyik nadrág esetén fordul elő, és csináljátok meg a fenti "kifordított zsebes" tesztet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10574) plaszy válasza icemad (#10573) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

WoW, hát ezt a tesztet tényleg majd kipróbálom. Ilyet még nem hallottam. Köszi az infót!

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10575) icemad válasza plaszy (#10574) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak te nem hallottál róla... Neten rákeresve sem írnak túl sokat erről. Pedig valós probléma. Nekem tavaly nyáron tűnt fel, amikor az egyik rövidnadrágomból kihúzva a telefont, állandóan aktív volt a kijelző. Azóta teszteltem több nadrággal, öltönnyel is. Kb 10 ruhából kettő tudja ébreszteni a kijelzőt. De pl feleségemnek az összes váltáskájának a belső anyaga ilyen. Minden telefont ébreszt, ahol aktív a dupla koppos ébresztés funkció. Még akkor is, ha más beállítás ezt kifejezetten tiltaná. Pl védelem a véletlen érintések ellen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10576) goom válasza kutga (#10572) üzenetére


goom
senior tag

...és legalább 2× (de inkább 3× optikai zoom van benne? Hallgatlak! De komolyan. Nekem nem sikerült ilyent találnom.

(#10577) goom válasza icemad (#10573) üzenetére


goom
senior tag

Tényleg megleptél, de én már régóta nem mondom semmire, hogy "kizárt" meg "hihetetlen". Bár arra is gondolok, hogy - nyilván - jó pár féle nadrággal "teszteltem". És ha mindig csak a túranadrágomban csinálná, az téged támasztana alá. De most egy hétig nyaraláskor is egyfolytában ezt nyomta - rövidnadrágokban (is).

Vajon becsukható tokban (talán flip-nek hívják?) megszűnne a dolog?
Mert amúgy meg szeretem a rosszvasat, a fenébe... és semmi kedvem "költözni" megint.

(#10578) jereti válasza goom (#10570) üzenetére


jereti
tag

Ha nekem ezt csinálná, első körben a zárolt képernyőről levenném a parancsikonokat (gondolom alapból a telefon és a kamera van beállítva). Persze, nem ez a valódi megoldás, de addig is, míg kiderül, miért csinálja.

(#10579) goom válasza jereti (#10578) üzenetére


goom
senior tag

Jobb oldalon kamera, igen, de a másik (bal oldali) a Locus Map térképprogram. Azt soha nem nyitja. A kamerát nem cseréltem le... ahogy írtam is, egyik legfontosabb funkció nálam. De értem, persze, hogy egy teszt erejéig gondolod: ezt ki is próbálom.
Arra persze továbbra sincs magyarázat, hogy miért jön fel a segélyhívás és a személyes adataim...

(#10580) icemad válasza goom (#10577) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fold 3-nál a gyári flip tokot használtam egy ideig. Na az egy baromi elcseszett tok. Zsebben a legkisebb mozdulatra is eltolódik a fedlap 1-2 millimétert, így a telefon úgy érzékeli, mintha feloldanám a kijelzőt. Emiatt volt nekem kb 7 óra készenléti időm... Persze ott a telefon kialakítása miatt a tok is rossz volt, de nem hinném, hogy itt más lenne a helyzet.

A zárképernyőn a kamerát nyugodtan cseréld le. Sokkal könnyebb és gyorsabb a kamerát megnyitni a bekapcsoló gomb kétszeri gyors megnyomásával. Teljesen lezárt telefon esetén is működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10581) kutga válasza goom (#10576) üzenetére


kutga
nagyúr

S21FE.

Let the Zone take me if I am.

(#10582) samu74 válasza netkoo (#10569) üzenetére


samu74
addikt

Kommentem első sorát elolvastad?

-----------

(#10583) goom válasza icemad (#10580) üzenetére


goom
senior tag

icemad: Köszönöm! Tényleg. Ki is kapcsoltam mindkét oldali zárképernyős appot.
Sajnos a segélyhívás - és az orvosi adatok - be tud jönni továbbra is.

kutga: ó, igen... ahogy nézem, pontosan kétszer annyiba kerül, mint ezt vettem. Kizárt - de azért köszi a tippet.

(#10584) StarKiller89 válasza goom (#10570) üzenetére


StarKiller89
senior tag

már olvastam hasonló panaszokat mint amiket leírsz, de itt se értem ezeket hogy a fenébe produkáljátok... :) a napokban volt, hogy egy éve használom a telefont, elég intenzíven zsebből ki-be fotózás stb... talán egyszer tapasztaltam, hogy megnyitotta magától az időjárás appot, érthetetlen sztámomra ez a jelenség

a gatya témát szintén mem értem, a strand gatyával be a Balatonba, vizes köenyezetben, farmer, bármilyen rövidgatyával sem tapasztaltam hasonlót

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#10585) kutga válasza goom (#10583) üzenetére


kutga
nagyúr

Samsung.com-on most egy árban vannak.

Let the Zone take me if I am.

(#10586) wanted5 válasza StarKiller89 (#10584) üzenetére


wanted5
őstag

Szintén nem értem én se.
Mondjuk nálam a duplakoppos ébresztés meg AOD ki van kapcsolva, de soha nem csinált még csak hasonlót se.

(#10587) StarKiller89 válasza wanted5 (#10586) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nálam mindkettő bekapcsolva :)

Samsung Galaxy S23

(#10588) kutga válasza wanted5 (#10586) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam akkor volt gond amikor az ujjlenyomat olvasót aktiváltam az AODn.

Let the Zone take me if I am.

(#10589) netkoo válasza samu74 (#10513) üzenetére


netkoo
senior tag

Szia kívan kapcsolva a Volt-e hívások .alapból
mas mivan ha valaki elfelejti a feloldo mintát ilyenkor mit lehet csinalni?

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#10590) samu74 válasza netkoo (#10589) üzenetére


samu74
addikt

Kapcsold be a Volte hívásokat. Ha a mintát elfelejtetted és a samsung accountal nem vagy bejelentkezve ahol távolról vezérelhetnéd, akkor törlöd és újra belakod. Persze a Google fiókoddal amivel előtte be voltál jelentkezve.

-----------

(#10591) netkoo válasza samu74 (#10590) üzenetére


netkoo
senior tag

De van Samsung ACC.
de akkor mindent torol nem?
regen ha elfelejtettem beírtam a Google címem es újat adtam.

Samsung S22+

(#10592) kelly416 válasza kutga (#10588) üzenetére


kelly416
veterán

Duplakoppos ébresztés off, és egykopposat használok. :)) Érintésre AOD bekapcs és már nyomom is az ujjam a leolvasóra.
Bő rövidnadrágban 2-3 hetente egyszer ujjlenyomat helyett mintát kér, mert 5x próbálkoztam már, de ez kibírható szerintem. Minden más alkalommal jól működik. Kamera sem volt még sosem aktív zsebből elővett telefonnál, más gomb nincs a feloldóképernyőn.

(#10593) kutga válasza kelly416 (#10592) üzenetére


kutga
nagyúr

Ja hát ha kikapcsolom az összes kényelmi funkciót akkor nálam is jól működik. :)

Let the Zone take me if I am.

(#10594) Peace


Peace
nagyúr

Huhh érdekes dolgokat írtok. Remélem azért nem lesz vele para. Vagy lehet belefér majd a 21 FE a keretbe, ha az jobb ilyen szempontból.

(#10595) jereti válasza goom (#10583) üzenetére


jereti
tag

Esetleg a Smart Lockban nincs bekapcsolva a viselkedésérzékelés? Vagy megbízható eszköz/hely?

[ Szerkesztve ]

(#10596) kelly416 válasza kutga (#10593) üzenetére


kelly416
veterán

Miről beszélsz? :D Még duplán sem kell koppintani a kijelző felébresztéséhez, csak egyszer. Mi ez, ha nem kényelem? :DDD
Érintésre bekapcsoló AOD-t használok ujjlenyomat olvasóval. Szerintem valamit félreértettél.

(#10597) wanted5 válasza kelly416 (#10596) üzenetére


wanted5
őstag

Egyébként az ujjlenyomat olvasóhoz AOD sem kell, meg semmi egyéb 'trükk', ha teljesen kikapcsolt kijelzőnél kb odateszed ahol van az olvasó akkor már érzékeli.

(#10598) samu74 válasza netkoo (#10591) üzenetére


samu74
addikt

Most elfelejtett mintánál nem jutsz be simán másik megadással . Viszont számítógépen vagy tableten elmész [ide] és a samsungos jelszavaddal meg email fiókkal fel tudod oldani, lényeg hogy legyen net a telefonon.

-----------

(#10599) kelly416 válasza wanted5 (#10597) üzenetére


kelly416
veterán

Komolyan? Akkor kapcsolom is ki az AOD-t, mert egyébre nem használom. Köszi! :R

Szerk.:
Nem tud, hogy csinálod, nálam nem működik. Csak power gombra hajlandó bármit is csinálni úgy.

[ Szerkesztve ]

(#10600) kelly416 válasza kelly416 (#10599) üzenetére


kelly416
veterán

Na, már kicsúsztam a szerkesztési időből.

Pedig be van kapcsolva a funkció. Végre valami nálam sem jó. :DDD

Szerk.:
Átállítottam az alatta lévő aod opciót megjelenítés érintéssel opcióra és jó.
Köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.