Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) samu74 válasza jereti (#10800) üzenetére


samu74
addikt

AOD be van kapcsolva nálad?

-----------

(#10802) StarKiller89 válasza Norb€€€ (#10796) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Samsung szervízbe vidd be, kijelző csere mellett kapsz egy akksi és töltő csati cserét is, ergo lesz egy új telefonod... :)

Samsung Galaxy S23

(#10803) StarKiller89 válasza jereti (#10800) üzenetére


StarKiller89
senior tag

egyik appnál sem?

Samsung Galaxy S23

(#10804) Norb€€€ válasza StarKiller89 (#10802) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Köszi, megprobálom:)
Egyébként nem elég ha yettelnél adom le(ott vettem(vagyis még telenornál))? Közelebb van hozzám, mint egy márkaszervíz. Elvileg ők is csak továbbítják nekik, nem? Vagy balf*szabbul állnak a dologhoz?

[ Szerkesztve ]

(#10805) StarKiller89 válasza Norb€€€ (#10804) üzenetére


StarKiller89
senior tag

igen jó a Yettel is, csak sajnos egy felesleges kör, ők is a szervízbe továbbítják, nálam szerencsére van a városban Samsung szervíz is közel, de ahol vetted az is tökéletes lesz

Samsung Galaxy S23

(#10806) jereti válasza samu74 (#10801) üzenetére


jereti
tag

Értesítés esetén bekapcsoló aod-n van, kipróbáltam állandón és nem üzemelő aod-n is, tök mindegy neki. Azóta egyébként a vibernél el kezdett működni, hogy a viberben kikapcsoltam az értesítés esetén bekapcsoló képernyőt. De a többi appnál továbbra sem jó

[ Szerkesztve ]

(#10807) Badboys válasza Norb€€€ (#10804) üzenetére


Badboys
őstag

Ingyen is elküldheted futár viszi futár hozza. Vagy beviszed a postára és szólsz, hogy samu termék . Kapsz egy dobozt beleteszed és le adod. Közvetlen a TMX hez is küldheted az a leg gyorsabb. Náluk rendeled meg a futárt díjtalan.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10808) icemad válasza Badboys (#10807) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annyival egészíteném ki, hogy tőlem ilyen esetben direkt kérték, hogy gyári visszaállítást csináljak, mielőtt elküldöm. Gondolom tesztelés miatt. A többi, amit írtál, az stimmel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10809) Badboys válasza icemad (#10808) üzenetére


Badboys
őstag

Azt azért nem írtam mert tőlem ezt még sohasem kérték. Elképzelhető, hogy hiba függő.

(#10810) samu74 válasza Badboys (#10809) üzenetére


samu74
addikt

Nekem az S7 meg S9+ meg az S20FE is megjárta a szervízt, de nem mondták a resetet.

-----------

(#10811) #73500928


#73500928
törölt tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a 10.000+ Forintos és az ilyen 5500Ft-ig tartó árkategóriájú üvegfóliák közt mennyire észrevehető a különbség?
Szeretnék egy normális, ütésálló üvegfóliát a telefonra, valamint a kamerára is, hogy a védelem teljes legyen, ha már megvettem a telefonra a jó kis Samsung Clear Standing Covert.

Eddig ezeket néztem ki:
:/tok-shop.hu/Samsung-Galaxy-S20-FE-/-S20-FE-5G-SM-G780-/-G781-Kijelzovedo-folia-utesallo-folia-az-ives-reszre-is-Tempered-Glass-edzett-uveg-5D-Full-Glue-Mocolo-fekete
https://sestore.hu/termek/panzerglass-samsung-galaxy-s20-fe-black-antibacterial-privacy/ || ((egyékbént ez felettébb szimpatikus, különösen allergiás vagyok, ha valaki a telefonomat bámulja))
https://tok-shop.hu/Samsung-Galaxy-S20-FE-/-S20-FE-5G-SM-G780-/-G781-Kijelzovedo-folia-utesallo-folia-az-ives-reszre-is-MyScreen-Protector-Diamond-Glass-Edzett-gyemantuveg-Full-Glue-fekete
https://www.spigen.hu/spigen-glass-fc-samsung-galaxy-s20-fe-tempered-kijelzovedo-folia--fekete

Illetve lencsevédőnek ezt néztem:
https://tok-shop.hu/Samsung-Galaxy-S20-FE-/-S20-FE-5G-SM-G780-/-G781-Kamera-lencsevedo-folia-utesallo-folia-Tempered-Glass-edzett-uveg-Mocolo-Clear

Ezekkel az üvegfóliákkal van valakinek bármilyen tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#10812) kelly416 válasza #73500928 (#10811) üzenetére


kelly416
veterán

Annyi tapasztalatom van, hogy ha üveg, akkor nem ütésálló. Csak jó eséllyel csak az törik, nem a telefon. Viszont karcok ellen sokkal jobb, mint a műanyag fólia és nem tapad rajta az ujjad.
Ha viszont valami keményebb plexi, akkor törhet is, karcolódhat is, és nagy esély van rá, hogy nem is egész felületen ragad. Általában a drága gagyi ilyen.
Én vagy hydrogel fóliát használok, ami ugyan ütés ellen nem véd, de kissé öngyógyuló, könnyen felrakható cucc, vagy ha elborul az agyam, UV-s ragasztós üveget. De ahhoz nem árt a kézügyesség, hogy ne follyon be a ragasztó mondjuk a hangszóróhoz.
(A linket meg illik így berakni. Lent link ikonra kattintva beilleszted. No offense.)

(#10813) #73500928


#73500928
törölt tag

Hmm...eddig ezt a hydrogel fóliát nem ismertem, de így utána nézve elég tetszetős kis dolog.
Az UV ragasztós üveget is jó megoldásnak tartom, de ahogy te is írtad, a ragasztótól a hangszóró miatt félek. Igaz, jelenleg a gyári fólia már több védelmet ad, mint amikor csupaszon használtam a Note 9-em, aminek sajna meg is lett nálam az eredménye.
Igazából nem fogom nagy fizikai terhelésnek kitenni a telefont, sőt nagyon a mostani életvitelem nem is teszi lehetővé, hogy könnyen összetörhessem a telefont, egyszerűen tényleg csak a kijelzőt szeretném megvédeni a karcoktól és egyéb balesetektől, hogy ne sérüljön.

Egyébként láttam régebbi hozzászólásoknál a Brotect Airglass-t, ami szintén megfogott. Ezzel van valakinek tartósabb tapasztalata? Megéri feltenni vagy felejtsem is el?

Ja és a linkekért bocsánat, legközelebb odafigyelek.

(#10814) kalolaci


kalolaci
senior tag

Használ valaki, Gekko Brus Stripes telefontokot? Vélemény érdekelne.

(#10815) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Jött frissítés snapdragonos xhe-re, 881Mb, szeptemberi biztonságival.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#10816) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

(#10817) embe


embe
nagyúr

Már szalad is fel. De jó nagy csomag.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10818) samu74


samu74
addikt

Exynosra is jött.

-----------

(#10819) StarKiller89 válasza BIZ0906 (#10816) üzenetére


StarKiller89
senior tag

szép mérete van :))

Samsung Galaxy S23

(#10820) StarKiller89 válasza jereti (#10806) üzenetére


StarKiller89
senior tag

van egy eldugott hülye beállítás én is kínlódtam vele nemrég

#10716 ez

ahol nem működik a világító szél ott ezt kell követni

Samsung Galaxy S23

(#10821) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Szerintetek imei szám alapján, papírok nélkül lehet Samsungnál garit érvényesíteni? Ha netán kellene? Ugyanis imei check oldalon még 2023.06. hóig garis (lenne). XEO-s egyébként.

Esetleg próbált már így valaki gariztatni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10822) kutga válasza plaszy (#10821) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, kell hozzá a garancialevél.

Let the Zone take me if I am.

(#10823) wanted5 válasza BIZ0906 (#10816) üzenetére


wanted5
őstag

van valami konkrét változás? mert én nem nagyon vettem észre semmit

(#10824) kelly416 válasza plaszy (#10821) üzenetére


kelly416
veterán

Papírok nélkül? Nem hiszem. A Sony volt ilyen jó fej a Z1 Compact korszakában, azóta sem olvastam senkitől ilyet.

(#10825) plaszy


plaszy
őstag

Oksi, köszi.

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10826) jereti válasza StarKiller89 (#10820) üzenetére


jereti
tag

kösz szépen!

(#10827) StarKiller89 válasza wanted5 (#10823) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ezek frissítések/hibajavítások nagyrészt, nem hiszem hogy bármit észrevennél belőle, ha nem volt xy problémád bármivel

Samsung Galaxy S23

(#10828) BIZ0906 válasza wanted5 (#10823) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Egyelőre nekem sem tűnik fel semmi.

(#10829) StarKiller89 válasza BIZ0906 (#10828) üzenetére


StarKiller89
senior tag

milyen jellegű változásra, újdonságra gondoltatok?
egy fő verzió frissítés se hoz szinte semmi újdonságot, ez pedig egy biztonsági frissítés :D

Samsung Galaxy S23

(#10830) BIZ0906 válasza StarKiller89 (#10829) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Én semmire engem nem mozgat csak bírja jó sokáig és ne induljon random újra.

(#10831) embe válasza StarKiller89 (#10829) üzenetére


embe
nagyúr

Azért a "csak" biztonsági frissítések 250-300 MB-osak szoktak lenni, ellenben ez 881MB.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10832) racerx


racerx
őstag

Az irták, hogy frissült a wear, health számológép meg még pár app. Biztos ezér 800 mega. Amúgy azért nem semmi, h szept.i biztonsági frissítés már itt van. Sok "user friendly" cég megirigyelhetné...

(#10833) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Esetleg nem tudja valaki, hogy TAb S6 Lite 2022-nél ez így mit jelenthet? "Samsung DeX: használja eszközén a Samsung DeX-et. Azonban nem használhatja a Samsung DeX-et, ha készülékét külső kijelzőhöz csatlakoztatja." Van vagy nincs?

[ Szerkesztve ]

(#10834) Benoe77 válasza kissg620 (#10833) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem ez azt mondja, hogy a dex felületet be lehet kapcsolni a tab képernyőjén, azonban külső képernyőn nem.

A telefonunkon pont fordítva működik: a dex felület csak külső képernyőn jeleníthető meg, a telefon saját képernyőjén nem.

[ Szerkesztve ]

(#10835) hawkfoto


hawkfoto
tag

Sziasztok!

Olyan problémája volt már valakinek, hogy két simmel használva magától át állítja azt, hogy melyik simről akar hívni, illetve smst küldeni?

(#10836) BIZ0906 válasza hawkfoto (#10835) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Mindig én döntöm el melyikről akarok hívni vagy sms-ezni (de rég küldtem már).
Bár be lehet állítani alapértelmezettet is de akkor is van lehetőség módosításra.
SIM 1-re tapi és át vált 2-esre

[ Szerkesztve ]

(#10837) hawkfoto válasza BIZ0906 (#10836) üzenetére


hawkfoto
tag

Szerintem félre értetted. Be van állítva a hívás és az sms sim1re, a mobilnet sim2re, de aztán valamiért magától átvált sim2re. Már többször eljátszotta.

(#10838) BIZ0906 válasza hawkfoto (#10837) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

így már vágom. Nálam még nem volt gond nem váltogat át random.

(#10839) kelly416 válasza hawkfoto (#10837) üzenetére


kelly416
veterán

Nálam sem vált át soha. Vagy nagyon gatya a térerőd a sim1 slotban (de nálam még akkor sem váltott át) vagy valami rutin lehet beállítva.

(#10840) hawkfoto válasza kelly416 (#10839) üzenetére


hawkfoto
tag

Lehet a sim a ludas. Az egyesben van egy Yetteles, ezt hanghívásra használom, a kettesben pedig egy Digis, ezt csak netre. Ma este, mielőtt elindultam volna haza melóból, a kettest kikapcsoltam. Mire hazaértem, az egyesben nem érzékelt simet, és a kettesre átkapcsolt. Újraindítás után látta megint az egyes simet is. Most megcseréltem a kettőt, ha fordítva fogja produkálni a hibát, akkor a sim volt a hunyó.

(#10841) Szabyka_


Szabyka_
tag

Nekem sajnos az új frissítés után is random újra indul a telefonom ... Ilyen problémával vajon tud a szervíz valamit kezdeni ? :F

(#10842) kelly416 válasza Szabyka_ (#10841) üzenetére


kelly416
veterán

Jó eséllyel újra húzzák szoftveresen és kend a hajadra. De adja az ég, hogy ne így legyen.

(#10843) deka10 válasza Szabyka_ (#10841) üzenetére


deka10
senior tag

Milyen a telód, exynos vagy snapdragon, milyen gyakran indul újra? Azért kérdezem mert nekem is volt, hogy beállt teljesen, aztán újra indult kb. 2 nap használat után. Most vettem újonnan snapdragonos procival, volt vagy 6 frissítés mire használatba vettem, vissza állítást nem csináltam, még nem használom hosszú ideje, de a one ui-t lecseréltem nova laucher-re közbe jött meg egy frissítés, azóta még nem fagyott be és nem indult újra.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#10844) Szabyka_ válasza deka10 (#10843) üzenetére


Szabyka_
tag

Snapdragon, kb 3 naponta 1x indul újra, böngészés közben lefagy majd újraindúl :F

[ Szerkesztve ]

(#10845) Speed® válasza Szabyka_ (#10844) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hacsak nem valami általad feltett program kavar be, irány a szervíz.

(#10846) Szabyka_ válasza Speed® (#10845) üzenetére


Szabyka_
tag

S10+ ról váltottam ugyanazok a progik vannak fent ... csak gyanítom software hiba a szervíz meg max újra rakja a gyári softwaret ... :U

(#10847) deka10 válasza Szabyka_ (#10844) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam a kijelző feloldásánál fagyott le, majd indult újra.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#10848) Speed® válasza Szabyka_ (#10846) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én S10e-ről, 1:1 átmentve mindent, semmi gond nem volt.
Részemről egy 0ról belakást azért még megpróbálnék :U
Alapvető szükséges progikkal, kizárólag legális forrásból.
Ha nem fizikai a hiba (bekapcs gomb kontakt), akkor sw..

(#10849) hawkfoto


hawkfoto
tag

Nekem is rendszeresen újraindult, múlt héten kedden csináltam egy gyári visszaállítást, majd nem biztonsági mentesbol, hanem 0rol raktam vissza az appokat, azóta nem csinált újraindulást (kopp, kopp, kopp 🙂). Remélem így is marad.

(#10850) samu74 válasza Szabyka_ (#10844) üzenetére


samu74
addikt

Ha más böngészővel is próbáltad és úgyis kifagy, akkor az lehet ram hiba is. Elsőkörben én egy gyári visszaállítást próbálnék, és mindent szigorúan play áruházból telepítenék és az összes appot egyessével. Ha hiba megmarad, szerviz.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.