Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8991) Badboys


Badboys
őstag

A kommentekből látva egy samu fannak nem lehet semmit sem mondani mert totál fölösleges. Ez régen is így volt most is így van. Amennyiben nem akarsz az ő szintjére süllyedni akkor hallgass. Meg egyébként is régmúltból megmaradt szokás, hogy jól van az úgy ahogy van. Csupán hallkan megjegyzem. Amikor megjelent az A71 totál használhatatlan volt mert a térereje rettenetes gyenge volt. 72 órában kértem a cserét cserélte x szolgáltató. Kaptam egy másikat szintén csapni való volt. Másnap vissza vittem, hogy ez szintén gáz. Elintézték kaptam egy S20FE Exinost na az egy fokkal jobb volt. Jött a jó idő akkor keveset vagyok 4 fal közt bizonyos helyen torony 100-150 m mint a mesében hol volt térerő hol nem. Itt a topikban azt mondták ez a SAR miatt van. Eladtam amikor még lehetett igaz buktam 50000 hufot, de nem érdekelt. Vettem egy SD s S20FE t nos ennek térerejével még nem volt komolyabb gondom. Erre szembe jön ez a statisztika na mondom mégiscsak azoknak lett igazuk akik ezt mondták anno. Akkor most még egyszer le írom és nem kell reagálni. 20év nem volt elég egy vállalatnak, hogy javítson ezen a problémán. Nem vagyok egy népszerűség hajhász én kimondom és leírom az ilyen problémákat. Valóban van másik telefon is mert most majd ez jön. Köszönöm a jótanácsot van egy ok amiért ezt kell használnom. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.