Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) madgie válasza paavoo (#5249) üzenetére


madgie
titán

Vissza-vissza, de nem lesz DTS hang support benne :(
FB oldaluk, gugli translate.

Úgyhogy remélem, mindenki elmentette a mostani verziót.

(#5252) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Tudtok valami jó programot ajánlani Geocaching (.hu) tevékenységhez?
Androidra van jó kis hazai fejlesztés, de iOS (iPad) alá még nem találtam semmit (illetve olyat csak, ami a .com adatbázisaira épít).

Köszi előre is,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5253) hengelhof válasza madgie (#5251) üzenetére


hengelhof
senior tag

Azon kívűl, hogy nem frissítem, miképpen lehet lementeni?

(#5254) madgie válasza hengelhof (#5253) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, van-e valami 3rd party cucc erre, én nemes egyszerűséggel letöltöttem anno iTunes-on, így onnan rátölthető restore után is az iPhone/iPad-re. Erről a megoldásról sajnos lekéstél.

(#5255) Kh@oSz válasza agabe (#5246) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Nem akarom arra használni csak, kíváncsi voltam hogy működőképes-e, mert kínai droidosokon ezzel oldják meg ahol van bt de nincs gps :U

(#5256) erdoke válasza madgie (#5251) üzenetére


erdoke
titán

Az előző verziót kellett volna elmenteni, mert a mostani tényleg random dobál hátast, és a szerver felderítése is xarabbnak tűnik, mint az előző verzióban. Szerencsére ritka a DTS-only film, iPadet/iPhone-t pedig ritkán használ az ember kábellel médialjetszóként, szóval ha jön frissebb verzió, nem lesz nagy a gond. Sőt, idővel a DTS licenc is megkerülhet, max. némi In-App kicsengetésébe fog fájni.

A legjobb aláírás a héten

(#5257) bigdady


bigdady
nagyúr

Megjött az Anti glare folia ami nem ujjlenyomat gyűjtő. Kicsit rontja szerintem a retina minoseget de nem veszes és elég strapabírónak tűnik és nem tükröződik. Pont olyan az anyaga mint a ipad 3 hatulja olyan fémes hatásúan siklik. Gyerek miatt muszáj volt :)
Sikerült elsőre buborék mentésére csinálnom. Meg vagyok elégedve. :)

[ Szerkesztve ]

(#5258) pescara válasza bigdady (#5257) üzenetére


pescara
aktív tag

Gratula, az nekem sosem sikerul, azt hittem nem is lehet:-)

(#5259) bigdady válasza pescara (#5258) üzenetére


bigdady
nagyúr

Múltkor iPhone ra is elsőre sikerült. Én is meglepődtem :)

(#5260) R a y válasza erdoke (#5247) üzenetére


R a y
senior tag

Azért nagyobb élmény, mert ott a valós sebességedet látod, nem a felfelé csalt csalt pillanatnyi sebességet.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#5261) BroCreSt válasza BroCreSt (#5136) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

A köts.. edigital-al kivan a fax.

To be continued..

Ma ismét felhívtam megint az Ezred utcai üzletet, mindig a kisfiús hangú pofa veszi fel a telefont,
bár már az én hangomat is megismeri, na mindegy..

Mondom, kezd fogyni a türelmem, a múlt hétre ígérték, hogy lesz valami az iPad-al, most hétfő van, és még mindig semmi.
Már ez a játék megy 4 hete, de ha a héten sem történik semmi érdemleges, pénteken megyek rajzolgatni a vásárlók könyvébe, mivel mondtam, hogy szerdán már lejár a 30 nap.
(3 napon belüli csere, tök vicces :Y )
Na erre a pofa, a héten mindenképp hívjuk Önt, mert VALÓBAN LEJÁR A 30 NAP! :W
Oké mondom, de valószínű hogy akkor most már a 189e. forintra tartok igényt.
Azt mondja, természetesen ez is megoldható, és még egyszer kéri a türelmem.

Kíváncsi leszek most már végre, hogy a héten megoldódik-e.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5262) erdoke válasza R a y (#5260) üzenetére


erdoke
titán

Természetesen én is megnéztem eddig minden autómat a leggyakoribb sebességhatároknál, de nem nagy kunszt megjegyezni, hogy 50-60 között 2 km/h az eltérés, 100 körül 3, végül 140-150 magasságában 4 km/h. Amint ezt feltérképezted, a navival sebességmérés a világ egyik legértelmetlenebb dolga. Persze lehet, hogy akiket én látok, azok mindig éppen tesztelik az autópálya tempónál mérhető 4-5 km/h eltérést... :U

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5263) agabe válasza BroCreSt (#5261) üzenetére


agabe
addikt

Eddig edigital volt az egyik legmegbizhatobb bolt amivel talalkoztam...de ezek szerint a garis ugyintezes nem az erosseguk.
Igaz minden cucc amit arulnak hivatalos garis, es nem is hozzajuk vinnem (1nap utan persze igen megpedig azonnali cserere) ha gond lenne valamivel, de konnyen beszelek Budapesten.
A dologbol a tanulsag, hogy nem szabad hozzajuk vinni gariztatni a dolgokat, hanem a markaszervizbe inkabb...nomeg ilyen 1-2 napon belul nem szabad hagyni, hogy ne azonnal ujat adjanak (masnak is csereltek edigitalban nem is egy keszuleket par napon belul).
Menj be, boritsd rajuk az asztalt amig nem adjak vissza a penzed...ilyen esetekeben mar elvbol nem fogadnek el mas megoldast, es menjenek a fenebe.

(#5264) Stef@N


Stef@N
tag

4. cserés iPad -> két pixel hiba :) ennek sosem lesz vége úgy érzem :K lehet inkább vissza se viszem már :D

(#5265) madgie válasza Stef@N (#5264) üzenetére


madgie
titán

Remélem nem lottózol amúgy :DDD

(#5266) Cyberpunk válasza Stef@N (#5264) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cseréltesd, de a másikon ne keresd. ;] Ha nem veszed észre nem zavar, ha észreveszed akkor onnantól kezdve a falra mászik tőle az ember, saját tapasztalat.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5267) Stef@N válasza Cyberpunk (#5266) üzenetére


Stef@N
tag

Pontosan! Amikor az üzletben átvettem, semmit nem láttam rajta pedig kerestem. Tegnap este meg átnéztem újra, egyből kettőt találtam :D

Lottóban több szerencsém van amúgy :D

(#5268) HIJ válasza Stef@N (#5267) üzenetére


HIJ
őstag

Mivel nézted át? Nekem ha kiesik a szemem, akkor sem látom a pixeleket szabad szemmel :O

(#5269) Stef@N válasza HIJ (#5268) üzenetére


Stef@N
tag

Örülj neki :D

Szabad szemmel néztem át amúgy. Fehér képernyőn két fekete pontocska :)

(#5270) bigdady válasza Stef@N (#5269) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tegyél ra foliát :)

(#5271) madgie válasza bigdady (#5270) üzenetére


madgie
titán

Régi Invisible Shield-et az még az iPad1/2 kijelzőinek a pixeleit is összemosta :D

(#5272) Stef@N válasza madgie (#5271) üzenetére


Stef@N
tag

Kösz a tippet! :D

Amíg ingyen cserélik addig nem fóliázgatok! :D Csak már ciki visszamenni. 1 hónap alatt 5 iPadet fogyasztottam el :D

(#5273) Stef@N


Stef@N
tag

*4-et, most jön az ötödik.

(#5274) 0pityesz0 válasza Stef@N (#5273) üzenetére


0pityesz0
tag

Én neked szurkolok! :)

Egyre gyorsabban lassulok...

(#5275) madgie válasza Stef@N (#5272) üzenetére


madgie
titán

Én az apple helyében nem új iPad-et adnék neked, hanem minőségellenőri munkát az LG (Sharp?) gyártósorán :D

(#5276) Stef@N válasza madgie (#5275) üzenetére


Stef@N
tag

0pityesz0: köszönöm! :)

Ha ezen múlik én bemegyek minőség ellenőrködni, csak kapjak már végre egy normális gépet. :D

(#5277) 0pityesz0 válasza Stef@N (#5276) üzenetére


0pityesz0
tag

Ha nem boldogulnál. Meg amúgy is hasznos lehet bárkinek

http://logout.hu/cikk/elromlott_a_kutyum_mik_a_jogaim/elohang.html

Egyre gyorsabban lassulok...

(#5278) Stef@N válasza 0pityesz0 (#5277) üzenetére


Stef@N
tag

Köszönöm. Korábban már esett szó róla, hogy kötelesek lennének újraindítani a garanciát, amit nekem pl. meg sem tettek :)

(#5279) zeee


zeee
senior tag

A parancsikonokat lehet valahogy rendszerezni? Mondjuk jelen esetben nálam van már 3 főképernyőnyi, és mondjuk az szeretném hogy az elsőre teszem a rendszeri dolgokat, stb... Most tökmindegy, a lényeg hogy hiába van üres hely, a másik oldalról nem tudok az elsőre húzni semmit. Vagy csak én vagyok béna?

(#5280) Oldman2 válasza zeee (#5279) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy kicsit tartani kell az oldal szélén, aztán majd "átugrik" a mellette lévőre...

De az iTunes-ban egy kicsit könnyebb ezt végrehajtani.

[ Szerkesztve ]

(#5281) bigdady válasza zeee (#5279) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyiket húzd rá a másikra es tartsd rajta 1mp-ig és akkor egy ikon alá tudod rendezni a hasonlóakat

(#5282) BroCreSt válasza agabe (#5263) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Igen, az lesz, most már a pénzvisszafizetést választom.

Stef@N:

Én már meguntam volna.
Ja, és engem ami még zavar, 2 paneltípus létezik, az egyik az, amelyik fehér háttérnél enyhe piros szint ad. :)
Borzasztó!

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5283) Stef@N válasza BroCreSt (#5282) üzenetére


Stef@N
tag

Nem adom fel! :) holnap elvben viszem is vissza negyedszerre. Csak ne lenne ilyen drága a benzin :( Egyébként olvasgattam mostanában elég sok külföldi fórumot és megdöbbentő, hogy nem én vagyok csak ilyen szerencsétlen. Sokan 6-7-szer mentek vissza cseréltetni, mire kaptak egy megfelelőt. Nekem most jön az ötödik. Többet már tényleg nem szeretnék beutazni. Elég szomorú dolgok ezek.

Ja egyébként az első csere után egy héttel kaptam egy levelet az Apple-től, hogy mondjam el a véleményem a szervizről és az azzal kapcsolatos folyamatokról. A mai nap ki is töltöttem a kérdőívet és a lap végén lévő 2000 karakteres szövegmezőbe le is írtam szépen a véleményem, benyomtam a panasz gombot és elküldtem nekik. Kifejtettem nekik, hogy a szervizzel (jelen esetben Starking) minden rendben van, gyorsak, segítőkészek ahogy annak lennie kell, de a cseretermékek... Kíváncsi vagyok fogok-e választ kapni egyáltalán.

(#5284) HardRic válasza Stef@N (#5283) üzenetére


HardRic
addikt

Ahogy ovasom a szenvedésed, félek elvinni a minimet, pedig kéne, mert a kijelző egyik sarka sárgás, hiába vártam, hogy elmúljon, nem múlt el. Na mindegy, úgyis csak nyáron érnék rá elvinni, addig meglátom.

(#5285) Stef@N válasza HardRic (#5284) üzenetére


Stef@N
tag

Félő hogyha elkezded a cserélgetést sosem lesz vége. :(

(#5286) BroCreSt válasza HardRic (#5284) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Pont tegnap nézegettem a vodába a mini-t, és alul láttam én is enyhe sárgás részt.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5287) HIJ


HIJ
őstag

Hát, erre a nagy pixelháborúra én is végignéztem az enyémet. Sajnos van egy dead pixel. Illetve egy pixelnek sztem nagy és ha kicsit elfordítom síkjában a padot, akkor olyan mintha két szinten lenne jelen a hiba. Ezt nem tudom miért lehet, olyan mintha a kijelző belső felén lenne egy kis karcolás és alatta ott egy pont a kijelzőn. Egyébként az apple ennyiért is cseréli? Mert ugye a monitoroknál ez meg van határozva, h mennyi pixel felett cserélik. Meg egyáltalán mi kell a garihoz? Mert én a 220 voltból vettem és a számlát kaptam aztán csók. A dobozba meg ilyen kis füzetek voltak, de nem gondolnám, hogy azok között lehet a jótállási jegy.

(#5288) Stef@N válasza HIJ (#5287) üzenetére


Stef@N
tag

Cserélik persze. De ha nem zavar akkor inkább azt javaslom, hogy ne. Egyébként nem kell hozzá semmi, csak simán a készüléket beviszed az egyik hivatalos szervizbe, sorozatszám alapján ellenőrzik a garanciát és ha minden ok már át is veszik cserére.

(#5289) Misser válasza HIJ (#5287) üzenetére


Misser
tag

Cserelik, annak ellenere, hogy szerintem nem lennenek kotelesek. Ennek megfeleloen vissza is osztjak az ilyen darabokat kijelzo csere nelkul. Szerintem megalapozott a feltevesem, hogy e miatt a refurb. cseredarabok kozt nagy szamban vannak pixelhibasak.

(#5290) Ragnar95 válasza HardRic (#5284) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én erddig csak iPhone-t cseréltettem, de ott nem volt semmi gond a refurbbel és nem hiszem, h iPadnél rosszabb lenne a minőségellenőrzés, bár ki tudja...Vagy csak nagyon rossz szériát fogtak ki egyesek vagy direkt Mo-ra küldik a rossz darabokat, mert itt sokan szórakoztak a cserélgetéssel jogtalanul :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5291) HIJ válasza Misser (#5289) üzenetére


HIJ
őstag

Egyébként bemegyek és csere, vagy bent tartják x időt és majd utána szólnak, ha cserélik? Bár nem hiszem hogy kicseréltetem, mert pl most kb 3 percig kellett keresnem a hibát :)

(#5292) Stef@N válasza HIJ (#5291) üzenetére


Stef@N
tag

Egy-két nap a csere. Nekem ez a legfőbb bajom ezzel, hogy kétszer kell beutazni.

(#5293) HIJ


HIJ
őstag

Rendelt már valaki ilyet az ebayről? Nem lehet ebbe nagy ördöngösség nem? Végül is csak két csatlakozóból áll...

(#5294) agabe válasza HIJ (#5293) üzenetére


agabe
addikt

tablethez nem lesz jó szerintem... nem támasztja meg rendesen sem hátulról sem oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#5295) madgie válasza agabe (#5294) üzenetére


madgie
titán

Gondolod? Nekem ilyen van 30 pinesben, simán elvolt benne az iPad 2 (most is az iPhone 4, de hát az nem meglepő :D)

#5296: szerintem jól belefekszik majd az iPad 4, én csak azért nem rendelek, mert hülyén nézne ki az asztalom két dokkolóval :D (így marad a 30 pin, a telefont úgyis sokkal többször kell tölteni)

[ Szerkesztve ]

(#5296) HIJ válasza agabe (#5294) üzenetére


HIJ
őstag

Pedig ahhoz ajánlják... Na mind1, rendeltem egyet. 800 péz...

(#5297) agabe válasza madgie (#5295) üzenetére


agabe
addikt

a 30 pines csati sokkal stabilabban tartja. Lightning-tól nem várható el ugyanaz a strapabírás, mivel fizikailag sokkal kisebb, így egy-egy elmozdulásnál sokkal nagyobb erők hatnak a kisebb felületre. Én paráznék ilyenben tartani a tab-ot...persze kompatibilis lehet, de olyan érztetem van a kép alapján, hogy óvatosan kell rátenni, meg leszedni, és közben esetleg tapicskolni még óvatosabban.

(#5298) madgie válasza agabe (#5297) üzenetére


madgie
titán

Elég nagy részen fekszik fel a tablet háta, maga a dokkoló meg relatív hosszú, így talán nehéz felborítani. Mindegy, majd ha megjön, akkor a fórumtárs megírja, milyen :)

(#5299) hengelhof válasza agabe (#5297) üzenetére


hengelhof
senior tag

Én anno rákérdeztem az Arénában a Starkingben, hogy az iPad 3 -hoz lesz e dokkoló. Azt mondták, hogy nem fognak gyártani, (hivatalosan) mert nem stabil. Mondjuk nem értem, hogy miért nem lehet stabilra megcsinálni.
Azt vettem észre, hogy pl. i5-höz is nagyon kevés kieg készül.

(#5300) @matthew@


@matthew@
őstag

Én inkább meg sem nézem a kijelzőmet tüzetesen, mert ha megtenném és találnék bármit is megőrülnék, folyton oda vonzaná a szemem :DDD

Matthew 24:42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.