Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) szijartg válasza Stef@N (#5594) üzenetére


szijartg
senior tag

Ah koszi, akkor megnyugodtam.

Mas: valaki valami egyszeru rajzolos progit nem tud? Olyant mint a paint a Win-ben?

(#5602) Stef@N válasza agabe (#5600) üzenetére


Stef@N
tag

Az lesz :) vagy, ha kijött az új októberben akkor cseréltetem, eladom és veszek egy ötöst :)

(#5603) hengelhof


hengelhof
senior tag

Sima BT headset-el rátudom venni az ipadot arra, hogy a hangot arra adja ki? A headset kapcsolódik rendesen, de meg sem mukkan.
Bluetooth Version: 2.1 + EDR, ha számít valamit ez az adat.

(#5604) Ragnar95 válasza hengelhof (#5603) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rá kéne tudnod venni természetesen, bár lehet, h A2DP kell hozzá, mivel ugye nem telefonálás hangját akarod átvinni

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5605) @matthew@


@matthew@
őstag

Ami visszaszámláló van az AppStore-ban (5000soknulla elérésig számlál) az mennyire mutathatja a valós számot szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#5606) agabe válasza @matthew@ (#5605) üzenetére


agabe
addikt

ne alapozz rá ;)
csak informatív jellegű..kb hol tart.

(#5607) Ragnar95 válasza agabe (#5606) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, nagyon nem pontos, csak úgy nagyjából mutatja az eredményt és leginkább a dizájnt szolgálja, h ott pörög

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5608) @matthew@ válasza agabe (#5606) üzenetére


@matthew@
őstag

Akkor nem fogok ott ülni és nézni, csak gondoltam esélyeket növelek :DDD

Matthew 24:42

(#5609) tomi5244 válasza @matthew@ (#5608) üzenetére


tomi5244
őstag

Szerintem lehetetlen, aki megnyeri az nem is inkább a szerencsének hanem a totális véletlennek köszönheti majd :D

(#5610) szőröscica válasza Stef@N (#5591) üzenetére


szőröscica
addikt

Nyugi, nekem is harmadik lett jo. Igaz, ennek talan kicsit melegebbek a szinei bal oldalon, mint jobbon, de nem erdekel, nem szarakodok mar vele, inkabb hasznalom, ez nem olyan idegesito, mint a beeges volt az elso kettonel.

(#5611) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!vibert valahogyen fele lehet eroszakolni ipadre?

(#5612) bigdady válasza kiki22 (#5611) üzenetére


bigdady
nagyúr

AppStoreban van iPhone verzió. Azt tudod

(#5613) kiki22 válasza bigdady (#5612) üzenetére


kiki22
senior tag

A regisztracional akadtam meg igazabol.Mert iphonra felvan telepitve es annak adom meg ugye a telefonszamat amikor regizem de sms az nem jon-ra...

(#5614) agabe válasza kiki22 (#5613) üzenetére


agabe
addikt

ha ugyanarra a teloszamra regisztralod mint ami a teloban van, akkor telon nem fogod tudni hasznalni ( ha megjonne az sms), ezert mas telefonszamot kell megadni amire erkezhet az sms, es azutan mukodik a ketto kulon...de egy szammal ketto sosem fog menni.

(#5615) szijartg


szijartg
senior tag

Egy kis pici pixel hiba miatt, ami csak kivilagositott kijelzonel fekete hatternel latszodik felesleges meg csereltetni a 4-est ugye?
Hangosito gomboktol van nem messze a kijelzo szelen. Abszolute nem zavaro helyen.

(#5616) ittakary válasza szijartg (#5615) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt neked kell eldönteni, hogy zavar-e avagy sem. Esetleg gari lejárta előtt néhány héttel bepróbálkozhatsz, hátha kapsz egy újat :)

Viszont most hogy belegondolok, ez még lehet nem üti meg a mércét. iPadnél valami 3 hiba kell azt hiszem :S

(#5617) agabe válasza szijartg (#5615) üzenetére


agabe
addikt

Kicsit olvass vissza ;)
van aki hasonlo (zavarobb helyen levo) pixelhiba miatt mar az 5. cserekeszuleknel tart, es az sem tokeletes :(

[ Szerkesztve ]

(#5618) Stef@N válasza szijartg (#5615) üzenetére


Stef@N
tag

Szerintem se cseréld, ha nem zavar. Ráérsz garancia lejárta előtt :) Nehogy úgy járt min én :D

(#5619) Cyberpunk válasza szijartg (#5615) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én a falra tudok mászni onnantól kezdve miután észrevettem. Ezért nem is keresem általában.:D Szóval én cseréltetném, de ez én vagyok. A tudat a zavaró, hogy ott van. Mindig azt nézi az ember, hogy megvan e még a kis drágaszág. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5620) szijartg válasza Cyberpunk (#5619) üzenetére


szijartg
senior tag

Köszi srácok.
Egyenlőre hagyom, nincs sok időm hogy cseréltessem. Gondolom várni kell míg bevizsgálják meg ilyenek.
Bár fekete képen világos kijelzővel elég jól látni, lehet, hogy nem csak egy pixel a szar hanem egymás mellett kettő. Majd csinálok róla képet.
Aqua-ban vettem fehérváron, gondolom, jobban járnék ha felvinném személyesen Pestre valamelyik APR-hez és akkor ott egyből cserélni fogják.
Ekkor a gari újra indul? Vagy hogy van ez?

(#5621) Stef@N válasza szijartg (#5620) üzenetére


Stef@N
tag

Nem cserélik egyből. Két fordulós a dolog.

Bár Cyberpunk-kal egyetértek, én is ugyanilyen vagyok. Csak azért nem javaslom a cserét, mert kb 50% az esély arra, hogy a másik is az lesz és lehet, hogy még zavaróbb helyen. :)

(#5622) kriszpontaz válasza szijartg (#5620) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem 1 fekete és egy szürke pixelhibám volt a 3asnál. iStyle-ban vettem Debrecenben, oda is vittem vissza és ők küldték fel Pestre. Szó nélkül cserélték, egy hetet vártam mire megjött az új. A garancia pedig újraindult, mivel másik szériaszámú eszközt kaptam. (Ez a vásárlás után 1 hónapra volt, nem tudom idősebb eszközökkel ez így van -e).

[ Szerkesztve ]

(#5623) Ragnar95 válasza szijartg (#5620) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak APR-hez viheted, mivel ők intézik a gariztatást, nem az Aqua.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5624) jozsi252 válasza Ragnar95 (#5555) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Annyi maradt el hogy ezt a bekarikázott részt iPad-en hogy tudtam eltüntetni? Ugye ez ott van amikor rámegyek az iPad nevére, majd alatta hogy Zene. És valami miatt eltűnt ez a bekarikázott rész. Most csak akkor tudok az iPad-re húzni zenéket hogyha a zene könyvtárba is benne vannak iTunes-on belül a zenék.

Amíg megvolt ez a bekarikázott rész addig tudtam egyből az iPad-re húzni zenét, pl bármelyik meghajtóról közvetlenül.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5625) NGA


NGA
addikt

Valaki tud ajánlani olyan Commodore 64 emulátort, ami alá lehet játékokat is felrakni iPad-ra? Nem JB.

(#5626) Ragnar95 válasza NGA (#5625) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ebben van gyárilag elég sok játék , illetve vehetsz iap-el még többet bele :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5627) szijartg


szijartg
senior tag

Most melyik a legjobb lejátszó ami mindent visz és feliratot is kezeli ha arra lenne szükség?

(#5628) Ragnar95 válasza szijartg (#5627) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

NPlayer

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5629) szijartg válasza Ragnar95 (#5628) üzenetére


szijartg
senior tag

Köszi. :R
Ez hiányzott már... FTP-ről is tud lejátszani. Frankó nagyon!

(#5630) jozsi252


jozsi252
veterán

Ti a gyári virtuális billt használjátok, vagy van esetleg annál jobb bill app? Vagy inkább vegyek egy kis wirelesses apple billt.

iPhone 13 Pro Max

(#5631) Ragnar95 válasza jozsi252 (#5630) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nem tudod lecserélni a gyári billt. Ha az nem felel meg, akkor vegyél hozzá fizikai billenytűzetet, mivel ha JB-vel lecseréled, az se lesz sokkal jobb, mivel ugyanúgy virtuális marad...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5632) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy melyik az a jatek, ahol Londonban az emeletes buszok tetejen kell ugralni?

(#5633) tomi5244


tomi5244
őstag

Végre egy működőképes gTalk kliens, egyenesen a googletől.

hangouts

(#5634) Oldman2 válasza tomi5244 (#5633) üzenetére


Oldman2
veterán

Ami Androidon egy rakás kaka elődjéhez képest... remélem iOS-en jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5635) zeee válasza Oldman2 (#5634) üzenetére


zeee
senior tag

Helló

Youtube videókat lehet vhogy menteni? Sokat hallgatok onnan zenét, de a 8G adatforgalmat hamar leszedi így

(#5636) klayton#1 válasza zeee (#5635) üzenetére


klayton#1
tag

Nézz rá a PlayTube nevű app-ra.

(#5637) zeee válasza klayton#1 (#5636) üzenetére


zeee
senior tag

Köszönöm, ez tényleg jó :)

Más! A napokban tapasztaltam (ipad 2 retina) hogy az akku üzemidőt jelentősen lehet növelni.... A munkahelyen és itthon is wifiről netezek, és bizony közben ki kell kapcsolni a mobilhálózatot. A mai nap teszteltem is, reggel a töltőről 100%-al húztam ki, és kb 50% fényerő mellett kb szumma 3 órát használhattam böngészésre, és még most is 92% az akksi állapota. Jajj, mostmár 91 :-D. Lehet hogy nem mondtam ezzel újat, nem olvasgattam vissza hogy volt-e már ezzel kapcsolatban hozzászólás, de gondoltam megosztom Veletek!

(#5638) Ragnar95 válasza zeee (#5637) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Olyan nincs,h iPad 2 retine... :U :DDD Az iPad 3-nak és 4-nek van retina kijelzője...
Amúgy ez így van, bár gondolom a legtöbb ember tudta ezt eddig is, de a mobilnetet nem kapcsolja ki magától az iPad, mint a wifit, ha lezárod a kijelzőt, ezért az fogyasztja az akksit akkor is,ha épp nem használod

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5639) zeee válasza Ragnar95 (#5638) üzenetére


zeee
senior tag

Ja hogy nekem ipad 4-em van? Eddig azt hittem 2! Szuper.... Na kb ennyire érdekel :-D én csak felhasználó vagyok!

(#5640) Ragnar95 válasza zeee (#5639) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért egy tudatos felhasználónak illik tudnia, hogy mi is az, amit használ, nehogy vásárlásnál vagy eladásnál átverjék... :U :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5641) zeee válasza Ragnar95 (#5640) üzenetére


zeee
senior tag

Jó, most ezt nagyképűségből írtam... :) igazából egy lejárt médiamánia xxl mobil hűségidőt váltottam ki az ipadra, meg egy tv-re. Ez olyan szép nagy volt, és a retina kijelző fogott meg. Szóval elnézést. Azóta is ezt nyűvöm, laptopot be sem kapcsolom soha. Csak hírből/hallásból ismertem eddig az apple termékeket, ez az első! Hát eddig baromi jó! Nem fagy, nem gondolkodik, azt teszi amit én szeretnék. Egyszerűen lenyűgöző!

(#5642) @matthew@ válasza zeee (#5639) üzenetére


@matthew@
őstag

Szívesen átveszem mint használt iPad2 ha árban is úgy adod ;)

Matthew 24:42

(#5643) tomi5244


tomi5244
őstag

Ezt a mindigTV appot nem igazán értem. A tv2 és RTL-t nem lehet rajta nézni. Erre külön elő kell fizetni vagy mi? Csak mert a mindigTV szolgáltatás lényege az, hogy az alap csatornákat ingyen nézheti az ember, nem?

(#5644) szőröscica válasza tomi5244 (#5643) üzenetére


szőröscica
addikt

Ingyen nézheted tv-n, dvb-t tunerrel. Az app csak egy extra.

(#5645) justaview


justaview
őstag

Úgy tűnik az Apple az iOS7-el új dizájt vezet be. Lapos lesz minden. :) ...ha hinni lehet az oldalnak.

ITT egy videó arról, hogy talán így fog kinézni. Ez persze szubjektív, de nekem speciell tetszett az eddig ikon dizájn. Ha tényleg ebbe az irányba lép el az Apple, akkor az olyan androidos lesz, vagyis belesüpped a tömegbe.

A nagy kérdés persze az, hogy mi kapja meg a frissítést és mi nem...

[ Szerkesztve ]

(#5646) @matthew@ válasza justaview (#5645) üzenetére


@matthew@
őstag

Na ha tényleg ilyen lesz, én nem fogom feltenni az tuti

Matthew 24:42

(#5647) jozsi252


jozsi252
veterán

Ez valami bug lehet szerintetek, vagy mégis mi? Fentvan a Skype iPad-en de mégis kiírja hogy telepítés.

iPhone 13 Pro Max

(#5648) jozsi252


jozsi252
veterán

Illetve van valami magyar nyelvű leírás a neten, hogy ez a fránya wifi sync miért nem akar működni, illetve hogy lehet megoldani hogy működjön?

Kaspersky Internet Security-m van, de ott az Apple szoftverekre illetve iTunes-ra mindent engedélyeztem, WDR3600-as TP routerem van, ott pedig az UPnP is engedélyezve van, így elvileg mennie kellene, de mégsem :(

iPhone 13 Pro Max

(#5649) nauro válasza justaview (#5645) üzenetére


nauro
aktív tag

Kétlem, hogy ilyen lenne, de egy dolog nagyon tetszett a videóban. Az pedig a notification center. Jó dolog lenne szerintem, ha lehetne így váltogatni, hogy éppen mit mutasson.

(#5650) Ragnar95 válasza jozsi252 (#5648) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért, mert Windowst használsz. Windowsra direkt rosszabbra csinálja meg a szoftvereit az Apple, a wifi sync pedig random működik csak ott OSX-el ellentétben, ahol mindig jó. Mondjuk nekem általában Windowson is működött, de sokaknak csak úgy jó, ha ki van kapcsolva a tűzfal és nincs lejelszavazva a router

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.