Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Stef@N válasza Ragnar95 (#5099) üzenetére


Stef@N
tag

Naná, hogy örülök! :) Csak így az első csere után most kicsit a csalódottság beszélt belőlem, hogy a másodikkal és gond van. Talán holnap lesz időm újra cseréltetni. Egyébként jó, hogy ilyen rugalmasan működik a garizatás az Applenél.

Garancia idővel amúgy nem tudom mi történik. Nekem a Starking azt mondta, hogy az eredeti készülék garanciája lesz érvényes erre is, tehát nem hosszabbodik. Viszont az eredeti készülék eltűnt a my support profile oldalamról. Az újat pedig nem engedi beregisztrálni mert azt mondja hogy már regisztráltam. Így most aztán abszolút nem tudom nyomonkövetni a lejárati időt. Egyébként ha hosszabbodott is akkor maximum egy héttel :)

[ Szerkesztve ]

(#5102) 0pityesz0 válasza Stef@N (#5101) üzenetére


0pityesz0
tag

Bevizsgálták, aztán cserélték is minden gond nélkül?

Egyre gyorsabban lassulok...

(#5103) Ragnar95 válasza Stef@N (#5101) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor állj ki az igazadért, magyar törvények értelmében kötelesek újraindítani a garit és itt a fórumon írta is már valaki, hogy újraindult neki :K
Amúgy nem neked kell regisztrálni a készüléket, azt megteszi az APR helyetted, ellenőrizni pedig itt tudod hivatalosan

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5104) Stef@N válasza Ragnar95 (#5103) üzenetére


Stef@N
tag

0pityesz0: igen, megnézték a pixelhibát egy nagyítóval és ennyi :) holnap meg gondolom a port ugyanígy fogják bevizsgálni aztán megint csere. Remélem a 3. már jó lesz

Ragnar95: hát ez a gari nem indult újra :(

(#5105) tomi5244 válasza Stef@N (#5104) üzenetére


tomi5244
őstag

Ez a garancia "újraélesztés" engem is érdekelne, légyszi mindenképp kérdezz rá erre és írd majd meg itt, hogy, hogy végződött a dolog :)

Köszi!

(#5106) agabe válasza tomi5244 (#5105) üzenetére


agabe
addikt

gari nem indul ujra, marad az alap keszulek hatralevo ideje, vagy ha 3 honapnal kevesebb (ha mar csak 1-2 nap van hatra akkor is), akkor 3 honap lesz az uj gari.
Teloknal van, hogy a szolgaltato altal cserelt keszulekeknel ujra indul a gari.

(#5107) hengelhof


hengelhof
senior tag

A fotók mappából hogyan tudok a dropboxra küldeni képet? Nincs ilyen opció a megosztások között, csak mail, üzi, face, twitter, stb.

(#5108) Blaise válasza hengelhof (#5107) üzenetére


Blaise
veterán

Automatikusan feltölti, ha a Dropboxban beállítod.

(#5109) hengelhof válasza Blaise (#5108) üzenetére


hengelhof
senior tag

Értem, és köszi. Tehát nem én voltam béna, hogy nem találtam. Ezzel csak annyi a gondom, hogy nem szeretnék mindent oda feltölteni. :(

(#5110) Blaise válasza hengelhof (#5109) üzenetére


Blaise
veterán

(#5111) hengelhof válasza Blaise (#5110) üzenetére


hengelhof
senior tag

Köszi.. pont ezt tanulmányozom. :)

(#5112) Tyler Durden válasza madgie (#5093) üzenetére

A McTube free és fizetős között mi a differencia?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5113) Stef@N


Stef@N
tag

Sikerült leadnom ma a másodikat iPadet. :)

Drukkoljatok, hogy a harmadik hibátlan legyen! :R

[ Szerkesztve ]

(#5114) pescara válasza hengelhof (#5109) üzenetére


pescara
aktív tag

Ezen en is sokat kinlodtam. Legegyszerubb, ha az itunes on a pc-n keresztul csak a kijelolt kepeket masolod at a dropboxba.

(#5115) pescara válasza Stef@N (#5113) üzenetére


pescara
aktív tag

Drukk! De amilyen mazlista vagy, a 4. lesz jo!:-)) Tudod, harom a magyar igazsag...

(#5116) pescara válasza Stef@N (#5101) üzenetére


pescara
aktív tag

Nekem is azt mondtak, hogy az apple az eredeti garit adja a csere utan is, de itt tobben mondtak, hogy nem igy van.

(#5117) Stef@N válasza pescara (#5115) üzenetére


Stef@N
tag

Köszönöm! Bocsánat, de remélem nem lesz igazad :) nem akarok még egyszer beutazni pestre :)

Megmondom őszintén a garancia most annyira nem érdekel, hogy újra indul vagy sem. Ha nem két hetes lenne az eredeti iPad, hanem mondjuk fél éves, akkor tényleg utánajárnék a dolognak.

(#5118) pescara válasza Stef@N (#5117) üzenetére


pescara
aktív tag

Ez igaz! Neked majdnem mindegy!:-)

(#5119) HardRic válasza Tyler Durden (#5112) üzenetére


HardRic
addikt

Nincsenek reklámok és korlátlan mennyiségű videót tudsz letölteni.

(#5120) Tyler Durden válasza HardRic (#5119) üzenetére

Köszi a választ, így megveszem. :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#5121) Darko


Darko
senior tag

Egy újabb adatátviteli kütyü apple cuccainkhoz. Kiváncsi lennék hogy OTA filmnézésre alkalmas lenne-e, vagy csak másolásra lehet-e használni?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5122) Blaise válasza Darko (#5121) üzenetére


Blaise
veterán

Jailbreak-el nem lehetetlen, hogy megoldható.

(#5123) Darko válasza Blaise (#5122) üzenetére


Darko
senior tag

Egyenlőre sikerült elkerülnöm még nem hiányzott a JB, bár nem tudom származna-e valamilyen hátrányom belőle. Mondjuk az előnyeit sem igazán ismerem, hogy mit tudnék használni JB-elt iPaden, de az elmúlt évek droidhoz szokott agyam azért sok mindent hiányol, ami lehet hogy JB-vel menne.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5124) Blaise válasza Darko (#5123) üzenetére


Blaise
veterán

Átlagfelhasználásnál nincs nagyon szükség a JB-re, persze ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Van azért néhány dolog, ami hasznos lehet:

iFile - Fájlkezelő, amivel látod a teljes fájlrendszert
XBMC - Sokat tudó médialejátszó

Itt van még pár dolog, ezek nagy része iPad-re is van:

[link]
[link]

(#5125) agabe válasza Blaise (#5122) üzenetére


agabe
addikt

Az itt talalhato video alapjan stream is mukodik video file-okkal is...kivancsi vagyok mik a tamogatott formatumok.

(#5126) Darko válasza Blaise (#5124) üzenetére


Darko
senior tag

Köszi, átnézem ezeket. :)

Viszont. Hogy tudom iPad-en az összes futó alkalmazást egyszerre bezárnom, hogy amikor alulról "felhívom" a futó alkalmazások listáját, akkor ne egyenként kelljen kilőnöm őket?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5127) Blaise válasza Darko (#5126) üzenetére


Blaise
veterán

Passz, iPhone-ra van egy Auxo nevű tweak, azon van ilyen funkció, de az iPades verzió még nem jött ki úgy tudom.

(#5128) #27813376 válasza Darko (#5123) üzenetére


#27813376
törölt tag

Értelmetlen. Hogy a kinézetét feldobd, vagy tizenöt ujjal tudd vezérelni, turkálj a rendszerben, ennyi, ki is merült. Nekem szinte minden készülékemen volt, de úgy meguntam, hogy mára mind originál.

(#5129) agabe válasza Darko (#5126) üzenetére


agabe
addikt

SwipeAway

(#5130) Darko válasza agabe (#5125) üzenetére


Darko
senior tag

Hát igen a Hama saját app-ján belül le lehet játszani videókat, csak nehogy megálljanak az .mp4 támogatásánál. A felirat lejátszását már nem is említem.

szerk: gondolom hogy a hama gyárthat ilyen kütyüt Apple termékekhez, az Apple gondolom határokat szab a szoftveres támogatása terén.

(#5128) đension: Ha lehet turkálni filerendszeren belül az jó dolog lehet, amiatt már megérné, kérdés mit lehet megoldani vele? Pl. hogy egy videót ne az adott videólejátszó alkalmazáshoz kelljen hozzáadni, hanem egy központi "Video" könyvtárban van és akármilyen lejátszó szoftverrel elérhetem, az már jó lenne. De gondolom ez még JB-vel sem elérhető.

(#5129) agabe: köszi, megnézem :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5131) Darko válasza agabe (#5129) üzenetére


Darko
senior tag

SwipeAway nincs app store-n vagy ehhez már JB kell? Vagy kivették.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5132) Ragnar95 válasza Darko (#5130) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Dehogynem, ez is megoldható JB-el is, bár a legtöbb lejátszó app tud open in-t, tehát nem csak az adott appal tudod lejátszani a videókat...De iFile is csak open in-t tud, tehát bekerül fizikailag is az adott appba a film, így nincs értelme külön tárolni, mert csak 2x foglalja a helyet...
A SwipeAwayhez meg jó,h JB kell, mivel belenyúl a rendszerbe...Amúgy KillBackground is ugyanezt tudja, de ezekhez mindhez kell JB...
Mondjuk tök fölösleges bezárogatni az appokat, hacsak nem iPad1-ed van...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5133) agabe válasza Darko (#5130) üzenetére


agabe
addikt

a hivatalosan telepitheto airplayit is sokfele fileformatumot kezel, igy nem kizart, hogy ez a kutyu is tud.

(#5134) HIJ válasza Darko (#5131) üzenetére


HIJ
őstag

De most ha friss 6.1.3 -ad van akkor azon még nem megoldott a JB tudtommal... Én is sajna úgy kezdtem az Ipad -es pályafutásom egy hete, h felfrissítettem. Sajna utána olvastam, h nem kellett volna...

(#5135) Darko válasza HIJ (#5134) üzenetére


Darko
senior tag

A legutolsót még nem raktam fel, pont a JB miatt - valahol olvastam, hogy még nincs rá -, hátha egyszer csak úgy gondolom, hogy felrakom.

(#5133) agabe Ha a Hama terméke kezelne minden formátumot, akkor nagy előnyre tennének szert ezzel a wifi-s dobozukkal, még az Apple saját - mostani vagy jövőbeni - termékeit is háttérbe szoríthatná.

(#5132) Ragnar95: Néha muszáj vagyok bezárogatni, mert nem szeretem ha egyes programok nem elölről indulnak, hanem ahol lecsuktam őket.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5136) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Az edigital-ban vettem márc.20-án egy 4G-s iPad-ot.
Nem működött a SIM olvasó, nem látta a kártyát.
21.-én visszavittem az edigital-ba, azok meg azt mondták, elküldik bevizsgáltatni.
Na ez már több mint 2 hete, és semmi.
Kedden azért felhívtam őket, és azt mondták a héten megkapják, de nem úgy néz ki hogy megkapták volna,
mert akkor mondta a srác, hívnak, vagy küldenek SMS-t.

Annyit mondott, hogy először a Starking-hez küldték, ők meg tovább az Apple szervízbe.
Mert mondtam, hogy akkor én bemegyek érte személyesen, megérdeklődöm, mi tart ilyen sokáig,
nehogy már 2 hetet kelljen várni, de az Apple szervíz címét nem árulhatja el, üzleti titokra hivatkozva.

:F

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5137) V.Stryker válasza BroCreSt (#5136) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Három napon belül cserélniük kellett volna azonnal....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5138) Ragnar95 válasza BroCreSt (#5136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jobban jártál volna, ha te magad viszed el valamelyik APR-hez, mivel akkor 3nap a csere....Amúgy mostmár legyél kicsit erélyesebb, mondd meg,h a fogyasztóvédelemhez fordulsz, ha a jövő héten se történik semmi ezügyben, illetve írja a panaszkönyvbe és beszélj az üzletvezetővel... :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5139) BroCreSt válasza Ragnar95 (#5138) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Igen, csak a srác erőszakoskodott, hogy ők küldjék be, mert lehet szériahibás, és akkor egyből tudnak majd róla.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5140) HIJ


HIJ
őstag

Most melyik lejátszót éri meg venni? Főleg hálózatos lejátszásra és jó lenne ha az AC3 -nak is lenne hangja. Eddig az ACE player free megfelelt, de most beleszaladtam egy-két hangtalan mkv -ba :(

(#5141) Ragnar95 válasza HIJ (#5140) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

nPlayer az all-in-one lejátszó most :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5142) bigdady


bigdady
nagyúr

hali

tervezek androidrol ipad3-re váltani. Milyen honlapok nem fognak menni? Jól tudom flash nem megy? Vagy ami megy iphone on az itt is fog?

(#5143) Blaise válasza bigdady (#5142) üzenetére


Blaise
veterán

Van Puffin browser, amivel a Flash oldalak egy része valamennyire megy, de csodákat ne várj

(#5144) R a y válasza Ragnar95 (#5138) üzenetére


R a y
senior tag

APRnél nem adtak volna full új dobozosat, csak refurbishedet.. Jó persze tudjuk hogy így úgy a refurbished, de azért 3 napon belül nem kéne ezt.. A vásárló nem volt túl erélyes, mert ha az lett volna akkor azonnal ki kellett volna cserélniük egy újra!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#5145) BroCreSt válasza R a y (#5144) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

APR?

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#5146) Ragnar95 válasza BroCreSt (#5145) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Apple Premium Reseller, tehát Starking, iStyle, Almárium, ahol a hivatalos szervizek vannak

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5147) bigdady válasza Blaise (#5143) üzenetére


bigdady
nagyúr

mondj mar par flashes honlapot, lehet nem is hasznalom oket :-)

(#5148) Ragnar95 válasza bigdady (#5147) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amire én emlékszem, az pl a sporttv.hu, pár étterem honlapján flashes az étlap, illetve pár kisebb videómegosztó használ már csak flasht úgy,h nincs mobil verziója a honlapjuknak...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5149) agabe válasza BroCreSt (#5136) üzenetére


agabe
addikt

ahogy mondtak is...azonnali cseret kellett volna kerni, mert 3 napon belul voltal.
le kell tojni mit mondanak az eladok ha neked van igazad, es raadasul nem kellett volna varnod semennyit (vagy ha nincs raktaron, akkor 1-2 napot), mert edigital jo bolt, csak az ilyen "szemet" alkalmazottakat kell ignoralni. (perzse nekik biztos ki van adva, hogy akit lehet ne engedjenek azonnali cserere, de szorakozzanak massal)

(#5150) madgie válasza agabe (#5149) üzenetére


madgie
titán

Nincs 3 napon belüli cserés törvény tudtommal, csak a neten rendeléses nyolcnapos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.