Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) tomi5244 válasza @matthew@ (#4700) üzenetére


tomi5244
őstag

Nekem is izzadt kicsit a kezem egy idő után, de felpattintottam a hátlapvédőt és úgy már türhető :)

(#4702) daneel92


daneel92
tag

tudtok olyan médialejátszót ipadre, ami felismeri az ékezetes feliratokat? magyar feliratokat pl iszonyat rondán jeleníti meg az avplayer hd

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4703) bobooo válasza daneel92 (#4702) üzenetére


bobooo
addikt

Állítsd át a kódolását a feliratnak vagy mit. Nálam is How I Met Your Mother és Big Bang Theory felirathoz más kódolás kell

(#4704) daneel92 válasza bobooo (#4703) üzenetére


daneel92
tag

azt hol?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4705) bobooo válasza daneel92 (#4704) üzenetére


bobooo
addikt

Rányomsz a feliratra és utána addig keresed a megfelelőt meddig jó nem lesz

(#4706) agabe válasza @matthew@ (#4700) üzenetére


agabe
addikt

Melyik ? 4-esnél nagyon nem érezhető...talán langyos (igaz van a hátulján egy átlátszó tok)...vagy én nem próbáltam elég ideig ? : :))

(#4707) @matthew@ válasza agabe (#4706) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem is 4-es van, de nálad a tok vehet le sokat meg én nyomtam már több órán is keresztűl folyamatosan :D

Matthew 24:42

(#4708) pescara válasza Oldman2 (#4698) üzenetére


pescara
aktív tag

De igen, siman csereld ki es megoldodik minden gondod!:-)

(#4709) Oldman2 válasza pescara (#4708) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, de az itt leírtak után kinek higgyek?

(#4710) pescara válasza Oldman2 (#4709) üzenetére


pescara
aktív tag

Az enyem nem ilyen, elol hatul bor, elol hajtogathatos magneszar..es csak a 4 sarkan erintkezik. Holnap kuldok kepet

(#4711) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Ha valaki olcsó smart case alternatívát keres akkor ajánlom EZT
4 nap alatt jött meg Angliából és postával 5600 volt. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó. Jól illeszkedik és az anyagminőség is tökéletes, főleg ennyiért.

Én barnát rendeltem és nagyon jól megy a fehérhez :K

szerk.: most látom hogy komoly készlethiány van a színekből, ezek szerint sokan rátaláltak ;]

[ Szerkesztve ]

(#4712) agabe válasza Kh@oSz (#4711) üzenetére


agabe
addikt

ennyiert macally is van itthon asszem...bar arra is kell varni kicsit, mert webshopban ennyi. Igazabol azert tetszik jobban, mert atlatszo a hatlap, es korben a szelet picit jobban vedi...viszont a kijelzo fedo a Miakai-n 4 osztasos (mint a gyari smart cover), mig a macally-n csak 3...szerintem a 4 (nem azonos meretu) osztas jobb picit...legalabbis amikor a gyari smart covert visszahajtom stabilabban ott marad akkor is amikor nincs epp nekitamasztva, szoval mindkettonek vannak elonyei-hatranyai (macally-nel a kijelzo vedo le is szedheto), de legalabb egyik sem fenyesiti ki a hatlapot mint a gyari zsanerja (fel nem foghatom hogy sikerult elbenazni ezt a reszt a tervezoknek, bar leginkabb valoszinu, hogy csak nem foglalkoztak az apro foltokkal)

(#4713) 0pityesz0


0pityesz0
tag

Real Racing 3 +1. Sztem elég klasz lett!

Egyre gyorsabban lassulok...

(#4714) sunahunter válasza Kh@oSz (#4711) üzenetére


sunahunter
senior tag

Még sohasem rendeltem ebayról. Csak regisztrálok, és kész?
Vennék én is ilyet, nem rosz.

(#4715) Oldman2 válasza Kh@oSz (#4711) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, ez tetszik... ez megfogja-e mágnesesen a hátrahajtott előlapot?

(#4716) Kh@oSz válasza Oldman2 (#4715) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

(#4714) sunahunter: Én PayPal-t használok mert ez biztonságos, ha valahonnan nem jön meg a cucc akkor azt hiszem 45 napig visszaigényelheted a pénzed.
De bankkártyával is lehet fizetni ebayen bár abban nem bíznék :U

(#4715) Oldman2: Nem tapad rá a hátoldalára, viszont én félbe szoktam hajtani (úgy összetapad) és úgy kényelmes fogni és nem lifeg.

(#4717) justaview válasza Kh@oSz (#4716) üzenetére


justaview
őstag

Paypal-nál ez valóban működik, de egy valamit fontos hozzá tudni. Mielőtt kérnéd vissza a pénzedet, előtte mindent meg kell tenned, hogy egyezségre juss az eladóval. Ez azt jelenti, hogy szigorúan a paypal-on keresztül levelet írsz neki, és elmondod a problémádat. Ha felkínál egy racionális megoldást, azt illik elfogadnod. Ha mondjuk az általa felkínált megoldást sem teljesíti, akkor ezt is leírod neki, és kéred a válaszát. Ha ezt nem tudod már elfogadni, akkor a levelezést úgy zárod le, hogy átadod a paypal-nak kivizsgálásra, amit ők 30 napon belül elbírálnak, és ha a javadra döntenek, akkor kapod vissza a pénzedet. Tanácsként érdemes eleve úgy fogalmazni az eladónak szánt leveleidet, hogy azokban már a paypal felé szánt üzenetek is ott legyenek (bizonyítékok is megjelenjenek).

Én már egyszer végig jártam ezt, nem volt egyszerű (2 hétig leveleztem az eladóval), de az eladó pofátlansága sokat segített a paypal-nak a gyors döntésben -- az ügy átadását követően 3 nap alatt (nem 30) visszakaptam a pénzemet.

Szóval azért nem egy gombnyomás, és már jön is vissza a pénzed, de ez érthető, hiszen akkor mindenki ezzel szórakozna és az eladókat nem védené semmi a kattantaktól.

[ Szerkesztve ]

(#4718) Kh@oSz válasza justaview (#4717) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Persze ezzel tisztában vagyok bár még nem volt szükségem refundra. De valószínűleg ez a külföldi vásárlás legbiztonságosabb módja, más alternatívát nem nagyon tudok. Én mar rengeteg dolgot rendeltem többtízezres tételt is. Meg kell nézni kitől vásárol az ember és nem lehet nagy probléma. Csaló esetén pedig szerintem kekeckedés nélkül utal a paypal mivel több jelentés is érkezni fog az eladóról ha csal

[ Szerkesztve ]

(#4719) pescara válasza Kh@oSz (#4711) üzenetére


pescara
aktív tag

Na ez van nekem is!! Na vegre!:-) Szerintem is szuper.

(#4720) pescara válasza Oldman2 (#4715) üzenetére


pescara
aktív tag

Ezt ajanlottam tegnap! Megfogja tokeletesen.Es konnyu tisztitani is, csak egy nedves rongy kell es olyan mint amikor eloszor hasznalod.

(#4721) @matthew@


@matthew@
őstag

Most lehet én vagyok retardált, de a Real Racing 3-ban ténylegesen multiban nyomom végig? Vagy egyáltalán van rajta? Mert amikor versenyzek akkor olyan mintha mindnekinek GameCenteres neve lenne ott, vagy vmi teljesen más mint alapól meg mindeféle képük is van, ez mitől lehet? Ez most tényleg multi és ha igen, van single része?

Matthew 24:42

(#4722) daneel92 válasza @matthew@ (#4721) üzenetére


daneel92
tag

én is néztem, szerintem csak felhasználják a gamecenteres neveket, mert elég fura, hogy mindig én nyerek...:D

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4723) Darko válasza daneel92 (#4722) üzenetére


Darko
senior tag

Ez nekem is feltűnt, mármint hogy mindig nyerek, és egyik sem farolgat, meg csúszik ki egy picit se az útról. :))

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4724) Blaise


Blaise
veterán

Senki nem olvasta el amit a játék kiír?

Úgynevezett "Time shifted multiplayer" módon működnék a versenyek, vagyis a többi játékos versenye már korábban fel lett véve, és ezt tölti be neked ha online vagy, ugyanúgy a te köridődet is betöltheti másnak.

(#4725) @matthew@ válasza daneel92 (#4722) üzenetére


@matthew@
őstag

Én is mindig nyerek csak nem akartam írni, nehogy oltsanak itt miatta, de akkor úgy néz ki azok tényleg ilyen autobotok vagy mik :D meg ami még fura h egyáltalán nem kell várni h egy futam elkezdődjön, szóval mindig van épp 15 ember és épp tudunk indulni, de akkor lehet tényleg csak felhasználják a neveket, pedig sztem a régebbi verziónak nagyobb élménye volt, így fura h kicsikinai nez rám :DDD

Blaise: nem sok emberrel találkozok aki elolvassa az ilyen dolgokat, inkább csak játszani akar, meg türelem sincs, mint az én esetemben is :D

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4726) tomi5244


tomi5244
őstag

Ha már real racing.

Van lehetőség autót eladni? Mert most jelenleg van három autóm is és több mint valószínű besokaltam. :DD

Keresgéltem de nem nagyon találtam ilyen opciót.

(#4727) Blaise válasza tomi5244 (#4726) üzenetére


Blaise
veterán

Nem lehet eladni

(#4728) @matthew@ válasza Blaise (#4727) üzenetére


@matthew@
őstag

Akkor itt jobban át kell go dolni a dolgokat, mint a 2-ben, mert ott lehetett, és párszor kellett is :D

Matthew 24:42

(#4729) justaview


justaview
őstag

Találtam egy Apple által hivatalosan elfogadott PENDRIVE-ot iPad és iPhone készülékekhez, amit simán rádugsz, és másolhatsz fájlokat oda vissza JB NÉLKÜL! Többek között ITT lehet kapni.

Van valakinek tapasztalata ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#4730) @matthew@ válasza justaview (#4729) üzenetére


@matthew@
őstag

Ez jól néz ki és az ára is elmegy, de így is meggondolandó, az Apple-el most csak az a gond h okéh átálltunk a Lightning csatlakozóra, de ahhoz kellene is pár kiegészítő, mert a választék elég gyér, pl dokkoló sincs még hozzá, meg egyebek, így kissé hátrányos ez a helyzet

MÁS: használ valaki TeamViewer progit? Én feltettem, de az a gondom h az iPad-en tök jó a mérte de PC-n átteszi 800x600-ra a felbontást és miután kilépek a TeamViewer-ből összekuszálja az ikonokat, meg hogy lehet rendesen leállítani a progit, h kilépjen,van vmi ujjmozdulat rá, vagy csak be kell zárnom?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4731) justaview válasza @matthew@ (#4730) üzenetére


justaview
őstag

(#4732) @matthew@ válasza justaview (#4729) üzenetére


@matthew@
őstag

Ez is jól néz ki, és így akármekkora Pendrive mehet bele, bár kérdéses h meddig bírja szuflával

Matthew 24:42

(#4733) erdoke válasza @matthew@ (#4730) üzenetére


erdoke
titán

Nekem van lightningos dokkolóm, sőt, tartalék is van belőle...
Ami hiányzik, az akkus kabát iPhone 5-höz. Illetve kicsit gáz, hogy nincs bitstream videó kimenet, mert a Lightning -> HDMI adapter valójában egy törpe Apple TV, ami átalakítja a jelet MPEG streammé... :U

A legjobb aláírás a héten

(#4734) @matthew@ válasza justaview (#4731) üzenetére


@matthew@
őstag

Itt egy részletes leírás van róla, az oldal alján pedig a formátumok, köszi az átalakítósat, már csak az a kérdés h mivel járnék jobban ha Hollandiába vagy itthonra rendelném mert rokonokon keresztül megoldható lenne és áfa szerintem tudom mi lenne jobb :F Bár még elvagyok 16GB-n és nem ismerem a határait a kütyünek, h mennyire megbízható, hazsnálható ténylegesen, vki nem akarja kipróbálni ;]
Még ez kell hozzá: iTunes app

erdoke: hol lehet venni hozzá, linket tudnál küldeni? iPhone 5-jöz találtam, de nekem iPad 4-hez kéne, olyat Apple oldalán nem látok :F

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4735) justaview válasza @matthew@ (#4734) üzenetére


justaview
őstag

ITT vannak az iFlashdrive HD részletes technikai adatai. A 2. generáció már nem rossz.

Annak azért nézz utána, mielőtt megveszed, hogy iOS 6.1 -el is minden rendben van-e.

[ Szerkesztve ]

(#4736) erdoke válasza @matthew@ (#4734) üzenetére


erdoke
titán

IPadhez nem is kerestem, a régi csatist is nagyon keveset használjuk, pedig ahhoz van 3 tablet. Csak azt akartam mondani, hogy létezik dokkoló Lightninggal. Valószínűleg iPadhez is van, ha már telefonhoz csináltak.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4737) daneel92


daneel92
tag

tudtok olyan appot ipadre/iphonera, amivel nyomon követhetem az edzésem? melyik nap milyen izomcsoportra, figyelmeztet, kalóriát számol ki, diéta, blabla... szóval valami eléggé jót :)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4738) @matthew@ válasza erdoke (#4736) üzenetére


@matthew@
őstag

Kerestem most, és most találtam 1 hírt h a kínaiak feltörték a Lightning csati chiprendszerét, így ők is elkezdtek terjeszteni, persze gagyit nem vennék, nehogy leégjen a kütyü, de így talán megindulnak az olcsóbb szerkezetek, bár találtam egy ígéretes versenyzőt: pont ilyen kellene, bár itthon nem hiszem h elérhető lesz

justaview: Még megfontolom h kell-e egyáltalán, de itt a felhasználói értékelésnél azt írták h iOS 6-al még mindig nem működik, a szoftver,ami kell hozzá De szerintem el leszek a 16GB-n jó darabig, mert most is van még 9 GB szabad helyem, Real Racing 2 HD, Real Racing 3 foglal a legtöbbet, de ha utazásnál pl kell a a tárhely csak letörlöm őket, majd később mennek vissza, mentés úgyis megmarad Game Center miatt, de mint lehetőség jó megoldás lehet, végképp új gép vásárlásánál mert lehet olcsóbban jön ki így mint nagyobb belső memóriával, persze "szép" is ;]

MÁS: használ valaki TeamViewer progit? Én feltettem, de az a gondom h az iPad-en tök jó a mérte de PC-n átteszi 800x600-ra a felbontást és miután kilépek a TeamViewer-ből összekuszálja az ikonokat, meg hogy lehet rendesen leállítani a progit, h kilépjen,van vmi ujjmozdulat rá, vagy csak be kell zárnom?

Matthew 24:42

(#4739) justaview válasza @matthew@ (#4738) üzenetére


justaview
őstag

Még megfontolom h kell-e egyáltalán, de itt a felhasználói értékelésnél azt írták h iOS 6-al még mindig nem működik, a szoftver,ami kell hozzá

Az iTunes-ban azt írják, hogy a 2.0.2. verzióban ezt már javították.

(#4740) @matthew@ válasza justaview (#4739) üzenetére


@matthew@
őstag

Customer Reviews
It still cannot work in os6!!!

by Ymdoctor
After download new version, it still cannot work in ios6! Pleaser manage this problem

Bár azt nem látom h a 2.0.2-re érti-e a new version-t vagy még az előtte lévőre, met dátumok nincsenek az összehasonlításhoz.

Matthew 24:42

(#4741) V.Stryker válasza justaview (#4739) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jééééééééé, én most szembesülök csak, hogy van ilyen. :) Egyébként akad valami olcsóbb megoldás erre? MÁrmint, iPhone-ra/iPad-re csatlakoztatható plusz memóriára. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4742) @matthew@ válasza V.Stryker (#4741) üzenetére


@matthew@
őstag

Nem nagyon, mert átalakítókkal már sokan próbálkoztak, sok videó van YouTube-on, de az a gond h sok pendrive túl nagy "áramfelvételt" csinál és az iPadnak ez nem tetszi,, így nem is oldható meg, de van olyan is ahol meg működik, bár mindegyik esetben Jailbreak kellett hozzá, ha jól tudom, szóval az a módszer elég zsákbamacska, igazából az általam linkelt WiFi-n stream-elős USB megoldás lehet érdekes, abba még külső HDD-t is lehet csatlakoztatni.

Itt egy videó a CloudFTP-s megoldásról, egész jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4743) justaview válasza @matthew@ (#4740) üzenetére


justaview
őstag

Igazad van, bár a javítás elég friss.

(#4742) @matthew@

Ezt a kütyüt az Apple hivatalosan elfogadja.

"Als erste und bis heute einzige von Apple offiziell lizensierte Speicherlösung vermochte das i-FlashDrive endlich das iPad vom klassischen Laptop befreien. "

[ Szerkesztve ]

(#4744) @matthew@ válasza justaview (#4743) üzenetére


@matthew@
őstag

Azt tudom h ezt elfogadja, de én alternatívákra mondtam h nem működik, csak az amit Te linkeltél, meg a Cloud dolog, a többire értettem azt h necces a dolog, bár nekem a Cloud dolog jobban tetszik, ott nincs olyan h nem működik vmiért és egész jó aksi van benne, Technical Specifications fülnél írják 2600mAh Rechargeable 18650 Li-Ion Battery, bár nem tudom h egy külső HDD-t meddig látna el árammal ez az aksi :F

Matthew 24:42

(#4745) justaview válasza @matthew@ (#4744) üzenetére


justaview
őstag

Értem.
Az általad belinkelt wifi-s cucc is jó megoldás lehet.

(#4746) @matthew@ válasza justaview (#4745) üzenetére


@matthew@
őstag

Most nézegetem az aksi idejét, meddig bírná egy HDD ellátását, eddig kb folyamatos használattal olyan 5 órás várható üzemidőket írtak h esélyes, érdekes lehet, és az ára is jó 99$-ért nem olyan rossz vétel :D

Matthew 24:42

(#4747) Ragnar95 válasza V.Stryker (#4741) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, JB-el :K
Camera Connection Kit-el bármekkora külső vinyót csatlakoztathatsz az iPadre, bár csak HFS+-t és FAT32-t kezel sajna :( Illetve pendrive nem túl jó ilyen célra, mert kevésnek kell olyan kevés szufla, amennyit az iPad biztosítani tud, ezért kell SD kártya vagy külső vinyó, ami 220-ról veszi fel az áramot...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4748) agabe válasza @matthew@ (#4746) üzenetére


agabe
addikt

szallitas meg 55-56 dolcsi..kis szerencsetlenseggel +vam +afa, raadasul jon a [2-es verzio] (nagyobb atviteli sebesseg, kisebb meret) ami 30Mbit/sec sebesseg miatt alkalmas full hd filmek streamelesere is ( a speckoban szereplo 5db full hd stream kicsit nevetseges...persze ha a bitrata gagyi 6Mbit/sec max, akkor belefer...de azzal nem erdemes full HD filmet nezni mozgalmasabb jelenetknel), igy az alap verziot mar nem mondanam jo vetelnek.

[ Szerkesztve ]

(#4749) agabe válasza agabe (#4748) üzenetére


agabe
addikt

a helyes [link].
nem kisebb...azt elneztem.
lesz HD nevezetu kivitel is beepitett Harddrive-al max 2 terra kapacitassal, bar az tuti joval nagyobb.

(#4750) @matthew@ válasza agabe (#4748) üzenetére


@matthew@
őstag

Kinti ismerőssel megoldanám :D
Meg szerintem 1 idő után szállingózik majd EU irányába is.

Ragnar95: külső HDD szerintem nagyobb árammennyiséget vesz fel, mint egy pendrive, vagy nem igaz?
Az én külső merevlemezemnek ezek a tulajdonaságai:
Felpörgési áramfelvétel 900mA
Teljesítmény (pozicionálás) 1,9W
Teljesítmény (pihenő üzemmód) 0,8W
Teljesítmény (készenlét) 0,2W
Ezzel is elboldogulna az iPad, illetve olyan esetben tudok róla filmet nézni, vagy az is csak képeket tud szinkronizálni?

Matthew 24:42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.