Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Jailbreak maga nem illegális, ezért 2011. január 27-től nem tilos erről a topikban beszélgetni, azonban ha azt tapasztaljuk, hogy mindezt arra használjátok, hogy utat nyissatok a Warezhez, azt a Prohardver! lapcsalád csapata már nem támogathatja. Az érdeklődőknek a szifon.com vagy az iphoneclub.hu weboldal megtekintését javasoljuk. Megértéseteket köszönjük!

Leggyakrabban feltett kérdések:

Kérdés: A Jailbreak és/vagy az Unlock garanciavesztéssel jár?
Válasz:
Elméletileg igen, hiszen megszeged a garanciális feltételeket. Az unlock témával a Prohardver! lapcsalád fórumain nem foglalkozunk.

Kérdés: Hogyan tudok minden adatot törölni az iPadről?
Válasz:
Beállítások/Általános/Visszaállítás/Összes tartalom, beállítás törlése.

Kérdés: Van Copy/Paste funkció?
Válasz:
Igen, a 3.0 megjelenése óta alapfunkció a Cut/Copy/Paste. Az adott szövegrészt duplán megérintve előugrik egy menü, és itt állíthatjuk be a kijelölést is.

Kérdés: Van Magyar-nyelv támogatás?
Válasz:
Van.

Kérdés: Hogyan tudok fájlokat másolni a telefonra?
Válasz:
Az AppStore-ban több olyan program is található, ami arra alkalmas, hogy WiFi-n keresztül fájlokat másoljunk a telefonra. Az egyik legjobb talán az iFileExplorer. Telepítés után csatlakozzunk a WiFi hálózatunkhoz, majd indítsuk el a programot. Innentől egyértelmű.

Kérdés: Lefagyott az iPad! Semmire nem reagál. Hogyan tudom újraindítani?
Válasz:
Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit-tal: Nyomd a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a csúszka, majd tartsd a Home gombot körülbelül 6 másodpercig. Ha nem segít, akkor Reset: Tartsd nyomva egyszerre a Home és a Power/Sleep gombot, amíg újra nem indul.

Kérdés: Mik azok a szervízmódok? (DFU, Restore)
Válasz:
A Restore-mód a Restore-hoz (Firmware-visszaállítás) használható. Ehhez kapcsoljuk ki a telefont, majd tartsuk nyomva a Home gombot, és csatlakoztassuk az adatkábelt. Egészen addig nyomjuk a gombot, míg az iTunes fel nem ismeri a telefont. Ezek után Windows alatt a SHIFT, OSX alatt az ALT gombot tartsuk nyomva, és kattintsunk a Restore-ra. Ekkor betallózhatjuk a kívánt firmware-fájlt.
A DFU (Deep Firmware Upgrade) mód hasonló, de itt több rendszerszintű ellenőrzés sem fut le, ha a készülék operációs rendszere valamilyen okból összeomlott, ez jól jöhet a javításhoz. DFU módba lépés:

-csatlakoztassuk az adatkábelt
-kapcsoljuk ki az iPadet
-nyomjuk le egyszerre a HOME és a POWER gombot
-10 másodperc után engedjük fel a POWER gombot, és tartsuk a HOME-ot további 10 másodpercig.
Ha jól jártunk el, akkor az iPad képernyőjén semmi nem látszik, azonban az iTunes felismeri a telefont és a fentebb ismertetett módon betallózhatjuk a letöltött, eredeti firmware fájlt.

Kérdés: Hogyan tudok régebbi szoftvert vissza tenni?
Válasz:
Régebbi szoftver az Apple nem ír alá, így egy bonyolultabb módszerrel tudunk csak régebbi szoftvert vissza tenni. Ehhez SHSH mentés szükséges melyet akkor készíthetünk (nem szükséges hozzá JB), amikor még azt a szoftvert alá írja az Apple. Ehhez a mentéshez a TinyUmbrellát kell használni (letöltés). Lépések:

-Indítsuk el a TinyUmbrella-t,
-Lépjünk az Advenced fülre,
-Itt először csak a következők legyenek kipipálva: ( ekkor az Apple-től kérjük le az shsh-kat)
Save All Available SHSH
Overwrite existing SHSH files on "Save SHSH" (nem kötelező bepipálni, mert az új verziókban szürke ez az opció)
When Connecting a device, prefer my custom device name over the name set on the device(nem kötelező bepipálni )
-Ezután csatlakoztassuk az iPadet a géphez,
-Menjünk vissza a General fülre
-Válaszzuk ki a bal oldai "menüből" a telefonunkat és nyomjuk meg a Save SHSH gombot. És kész is.

.iPSW fájlok (firmware):

5.1: Wifi, CDMA, GSM
5.1.1: Wifi, CDMA, GSM
6.0: Wifi, CDMA, GSM
6.0.1: Wifi, CDMA, GSM
6.1: Wifi, CDMA, GSM

Hasznos linkek:

iTunes
iPad mini használati utasítás

Összeállította: BoboDJ

[ Módosította: ngabor2 ]

All→M8

(#2) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én a nagy 11560maH-s aksinak örülök, nálam ez jelenti az igazi innovációt, nem pedig a szebb kijelző. (Már a korábbi modelleknek is szép kijelzője volt.) Remélem a többi gyártó is utána fog menni, és ebben fognak ők is fejlődni.

Xbox: kapeti

(#3) LSL1337


LSL1337
őstag

4x akkora kijelző felbontás->nagyobb aksi->ugyan annyi üzemidő kb mint eddig és nehezebb/vastagabb ez miatt (kicsivel) mint az előd, ugyan az az OS, LTE csak apple fronton újdonság,

csípi a szemem az innováció, :DDDDDDDD
4:3 :\, de ha eddig nem változtatták, ezután se fogják

és akkor bele sem megyek hogy mennyire felesleges ez a felbontás, de most legalább ezen a téren android elé léptek (egyenlőre)
bezzeg amíg 1024 volt, addig jó volt, elég volt (igaz erdőke?:D:D:D), de most hogy 4x akkora, most már ez az isten :)

(#4) erdoke válasza kapeti07 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Az pont nem igazi innováció, hanem inkább szükségszerűség, hogy maradjon az üzemidő.

Maga a cikk elég lazán bánik a képpont sűrűséggel. Simán bekerül a csak papíron létező WUXGA Asus tábla, a Galaxy Nexus praktikus 2/3-ot jelentő pentile mátrixa viszont valahogy "elfelejtődött" a nagy számháborúsdiban. Kell a hátszél a konkurenciának? ;]

(#3) gre3nwar

"bele sem megyek hogy mennyire felesleges ez a felbontás"

Ne is menj bele, ha nem próbáltad, azaz neked a régi is fölösleges.... Ha napi több órát olvasol külénféle tartalmakat a régi iPaden, azonnal látod/érzed a különbséget az újon.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5) fi:zi'k válasza erdoke (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyik se igazi innováció, csak "eggyel nagyobb került bele". :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) Soni84


Soni84
tag

Nem innováció, de szerintem is logikus lépés volt. Elvégre iPadot ha használod akkor a képernyőt 99%--ban nézed is(kivéve ha zenét hallgatsz). Fényképeknél jó lesz ez. Főleg a 4:3 méretarány miatt, mivel alapbeállításként max. felbontással mindegyik fényképező abba lő.

(#7) LSL1337 válasza erdoke (#4) üzenetére


LSL1337
őstag

örülök hogy tavaly nyáron még nem zavart a kijelző, hogy androidé fényévekkel jobb volt
1024x768 from 1999, itsfine :), most már ami nem 2048, az már nem jó :)
gyorsan fordul az ízlésed, mindig pont az a legjobb szerinted mint az aktuális ipad

fanboy much?

ha az 1024 kevés volt, akkor erre a megoldás a 2048 egyből, logikus nem?

és sajna samsungot és asust is belehúzza ebbe a felesleges felbontásba, mert nem tehetik meg hogy 720p tabletet adnak ki
és ez felhúzza az összes tablet súlyát és vastagságát, mint ahogy az ipad-ét tette..., szóval valamilyen (szvsz elég jelentős fronton) nem hogy nem léptünk előre 2011hez képest, de hátraléptünk

[ Szerkesztve ]

(#8) DemonDani


DemonDani
addikt

Melegedés-para

és abba ki gondolt bele, hogy lesz még itt 20 fok helyett 30-35 is? :U és akkor ha most 35fok a cucc biztos nem marad 35 vagy ne adj isten még hűti is majd a kezünket :U

Nem lennék meglepve ha nyár közepén még előkerülne ez a probléma

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#9) #16820480 válasza Soni84 (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

minden fényképező? azért ez túlzás. vess egy pillantást néhány DSLR-re is.

(#10) Soni84 válasza #16820480 (#9) üzenetére


Soni84
tag

Melyre nyilván nem fog as Apple alapozni. Csak megerősítettél.
Tessék egy kis olvasnivaló: http://en.wikipedia.org/wiki/Aspect_ratio_(image)#4:3

(#11) Toekie


Toekie
csendes tag

Vicc. Videón is tisztán laggolt az egész, meg is említették, erre sebességre kapott 9 pontot. PR cikk... :C

(#12) BlackLamb


BlackLamb
tag

Látom már megint indul a trollkodás mint minden apple termék topicjában az lenni szokott. Elszomorító!
Addig amig egy másik gyártó még csak hasonlóan jó terméket le nem tesz az asztalra, minden összehasonlítás csak okafogyott probálkozás.

(#13) BlackLamb válasza Toekie (#11) üzenetére


BlackLamb
tag

Mégis melyik résznél laggol?

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez odavert megint a konkurenciának(?), ennyi:)

(#15) erdoke válasza LSL1337 (#7) üzenetére


erdoke
titán

Tanulj meg olvasni. Jobb az új felbontás, ezt szerintem senki nem is vitatja.
Tavaly pedig milyen felbontással vehettem volna iOS tabletet? :F (Tudod, amire alkalmazások is voltak. :P )
Mellesleg a 9,7" 1024x768 vs. 1280x800 10,1" (esetenként sokkal gyengébb technológiával), az "fényévekkel jobb"? fanboy much?

Biztos lesz neked öklömnyi pixeles kínai tablet 90-ért, ne aggódj. :N

(#8) DemonDani

Belegondolni egy dolog, használni egy másik. Egyelőre nincs melegedés probléma, nyáron pedig meglátjuk. Egyébként itthon nyáron is 23-25 fok van, azt az egy fokot szerintem nem fogom megérezni... (És nem, nem most, nem az új iPad miatt szereltettem fel klímát :DDD)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#16) LSL1337 válasza BlackLamb (#12) üzenetére


LSL1337
őstag

Amíg nem próbáltad a konkurenciát, addig csendben is maradhatsz, Köszi!

(kommentedre alapozom)

[ Szerkesztve ]

(#17) LSL1337 válasza erdoke (#15) üzenetére


LSL1337
őstag

Nem kell, elégedett vagyok a kukásdoboz galaxy 10.1-el és a google szolgáltatásaimmal :)

(#18) BlackLamb válasza LSL1337 (#16) üzenetére


BlackLamb
tag

Okoska ezt mire alapozod? Szomszédom vagy?
De ha itt tartunk így biztos iPad tulajdonos vagy, hisz te próbáltad, azért szapulod ennyire

[ Szerkesztve ]

(#19) #19708160


#19708160
törölt tag

tetszik a cucc,biztos nem rossz,de feleslegesnek tartom a tableteket.

(#20) Soni84 válasza LSL1337 (#7) üzenetére


Soni84
tag

Szerintem ez teljes mértékben szubjektív, nekem pl. nagyon gáz egy kis ppi-os kijelző. Legalábbis telefonon. Kifejezetten idegesítő amikor egy weboldalt nyitok meg és zoomolgatni kell mert elfojnak a pici betűk.
Ellenben a vastagsága, meg a súlya nem zavar.

Sok ember gaming rig építésénél is elfelejti, hogy a monitor az egyik legfontosabb dolog egy ilyen számítógép kiépítésében, hisz hiába van az embernek 200 magos procija meg 18 videókártya sli-ben ha egy 15" crt-n játszik!

(#21) Shyciii válasza erdoke (#15) üzenetére


Shyciii
veterán

Mondjuk az érdekes, hogy neked mindig az a szuper, ami épp kapható. Sok ember meg teljesen reálisan gondolkodik, és annyit mond, hogy jelenleg ez a legjobb, de még nem éri el azt a szintet, amire azt lehet mondani, hogy ez már nagyon jó. Kb ezt kellett volna írnod anno, és akkor annak az egyénnek kevésbé lennél "fanboy", és hitelesebb lenne amit írnál :)

(#22) LSL1337 válasza Soni84 (#20) üzenetére


LSL1337
őstag

igen tablet egyik legfontosabb eleme nyílván a kijelző, de nem kompromisszumok nélkül, hiszen mobil eszközről van szó
én csak azt írtam hogy szerintem rossz irányba indultak el
fél éve senkinek nem merült fel hogy kevés a 720p, most szerinted 10"on pixeles?

android tableteket csak nagyon jó 3d játékok terén érzem lemaradva (infinity blade, realr acing 2), de konzol és Pc gamerként nem zavar, androidra kb semmi hasonló nincs, de ezek a játékok sem annyira touch-ra valóak, az alkalmi játékra van droidon is jópár

[ Szerkesztve ]

(#23) adalbert1


adalbert1
veterán

Ez itt erősen off, de az NFC mennyire terjedt el a hétköznapi használatban? A szigetes cikketeket olvastam, de én még sehol nem találkoztam vele élőben, persze az is lehet hogy csak elkerüli a figyelmem.

(#24) fattyu


fattyu
veterán

tényleg csak nekem akadt fent rajta az alváz?
190 a legkissebb amivel bárhol netezhetsz? :D

25: én nem védem mert azért se adnék egy marék nyálat se ( meg ezért sem ) de ott azért mintha kapnál extrát funkcionalitásban nemde?

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megint övék a legjobb tablet. Nem mostanában érik utol őket az biztos. Ha csak egy kicsivel is, de mindig a többiek előtt járnak tablet piacon.

(#24) fattyu
A droidos felső kategóriás tabletek is mocsok drágák. Pl Transformer Prime...

[ Szerkesztve ]

(#26) hallerlaller


hallerlaller
addikt

'NFC hiánya'

Melyik tabletben van nfc?

(#23) adalbert1

eléggé elterjedt, magyarországon is sok helyen lehet vele fizetni, gyorséttermekben, újságárusoknál stb.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#27) erdoke válasza Shyciii (#21) üzenetére


erdoke
titán

Ööö, tulajdonképpen miről beszélünk? Mit kellett volna írnom anno, és mit írtam? :F
Nem mindenki úgy dönt, hogy bemegy a boltba (akár a virtuálisba), és megnézi, mit tudnak a kiállított termékek? Esetleg ki is próbálja, aztán eldönti, hogy megtartja-e vagy sem? Én pont így vettem az első iPadet. Megvettem 10 hónap 0 THM-re, miközben 3 hétig nem volt készlet, tehát 2-3 héten belül full áron továbbadhattam volna. Sőt, valójában ez volt a terv, ehelyett ma már a harmadik iPadet szereztem be a családnak. Akkor sem volt jobb, ma sics jobb, és nem a felbontás a döntő tényező. Ettől függetlenül nekem lényegesen jobb az új felbontás, megéri a + 50 g tömeget, és a + 2-3 óra töltési időt. Elképzelhető, hogy másnak nem, ezzel sincs semmi gondom, főleg amíg 116-119-ért kapható az előd.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#28) dionaea


dionaea
őstag

Szép meg jó lehet ez a kijelző.
Tabok Maseratija
Ingyen jöhetne vagy akár a jelenlegi tabomm cseréjével, igaz ez még a nagy konkurens tabjára is igaz.

(#29) Soni84 válasza LSL1337 (#22) üzenetére


Soni84
tag

A kompromisszum ebben az esetben a nehézség és a vastagság a nagyobb akksi miatt. Ha ez az ára, hát legyen! Igazából nagyon mást mit lehetne fejleszteni rajta? 4 magos proci? minek? Több ram? Minek? Jobb fényképező? Minek Ipadra?
Nyilván egy jobb akksi technológia az már nagyon elkelne mindenkinek, de ezért csak nem hibáztathatjuk az apple-t.

Fél éve azért nem merült fel, hogy kevés a 720p mert a viszonyítási alap jóval alacsonyabb volt. 10 éve én annak is örültél, hogy volt mobiltelefonod, mert a viszonyítási alap az volt, hogy vezetékesen hívtál mindenkit. Akkoriban megfelelt az? Persze hogy meg! Most megfelelne egy vezetékes? A technológia változik, és az igények vele változnak.

(#30) TheGerike


TheGerike
tag

"...a kamera is lehetne egy kicsit jobb..." :))

Eddig azt sem tudtátok eldönteni, mire jó egy táblagép, meg értelme nincsen, de a kamera! Na az legyen jobb benne... :W

Különben meg ja. Kijelző lájk!
De még mindig nem tudom, hogy mitől jobb ez, mint a Prime-om.
Mikor fogok tudni rárakni egy filmet 1 perc alatt, és megnézni feliratostul mindenestül az iPaden? Ugyanez a helyzet a zenékkel, doksikkal, képekkel...És ez csak egy példa.
Részemről ez a legnagyobb hibája az eszköznek, hogy iTunes nélkül csak vágódeszka :U

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#31) erdoke válasza TheGerike (#30) üzenetére


erdoke
titán

"Mikor fogok tudni rárakni egy filmet 1 perc alatt, és megnézni feliratostul mindenestül az iPaden? Ugyanez a helyzet a zenékkel, doksikkal, képekkel...És ez csak egy példa."

Bármikor. Tehát ez egy rossz példa. Annál is inkább, mert amerre a világ halad, a vezeték nélküli átvitel, különösen a stream a trendi, nem pedig az SD kártya... Amíg megy az 50-es plazmámon a full HD stream az iPadről, illetve visszafelé a 720p a médiaszerverről, addig nem igazán izgat, hogy csak képeket keres az SD-n.

Kamera ügyben egyetértek, egyszer próbáltam kb. egy éve, és annyi. Talán valamivel többet használom majd most, hogy értékelhető képet is lehet vele csinálni, de nem nagy az esélye. Viszont ingyen van, mert kemény valutában ugyanannyiba kerül, mint az előd került újonnan.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#32) kolosanyi válasza TheGerike (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez olyan dolog, hogy ha már van benne, akkor az legyen minél jobb. Sose értettem, hogy az alsó kategóriában miért használnak olyan undorító kamerákat. Akkor inkább ne tegyenek bele, mert annak semmi értelme. Szóval nem rossz ez, ami az iPadben van, de nem is jó.

(#31) erdoke
Na jó, de azt elismerheted, hogy ez zavaró tud lenni egyeseknek (lehet, hogy te hajlandó vagy erre a kompromisszumra, de attól még kompromisszum). Persze JB után ez se probléma...

[ Szerkesztve ]

(#33) GALARDO válasza Toekie (#11) üzenetére


GALARDO
addikt

Ja az adás szépen laggolt. Hiába, ez a live adás.... A gép meg nagyon ott van, gyors, gördülékeny. Már alig várom, hogy visszatérhessek iOS-re. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#34) Shyciii válasza erdoke (#27) üzenetére


Shyciii
veterán

A kijelzők felbontásáról, hogy mi jó akkor és mi jó most :D
Aki kifogásolta neked, hogy anno milyen jónak mondtad a gyengébb felbontást. Azzal kapcsolatban írtam, hogy egyszerűbb lett volna azt írni anno, hogy "jelenleg ez a legjobb felbontás, de mág nem éri el at a szintet, amire az ember nyugodt szívvel azt mondja, hogy tökéletes".
Tehát az a hiteles számomra, aki mindig az aktuális technológiát isteníti, hanem az aki belátja, hogy az épp kiadott technológia ha adott évben a legjobb is, de belátja a hibáit, gyengeségeit. Valszeg az a srác is ilyet akart megfogalmazni neked, csak taplóbb stílusban tette :)
Ahogy olvasom a tesztedet hiába jó még mindig az Ipad, még mindig megvannak a gyermekbetegségei, amik eléggé irritálóak tudnak lenni használatkor.

(#35) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A kijelző tényleg nagyon tutkó, de azért a fotók minőségét illetően vitatkoznék.

És egy kis grammarnazi: unszimpatikus nincs, antipatikus van

<< Heimdal >>

(#36) LSL1337 válasza erdoke (#31) üzenetére


LSL1337
őstag

akkor streamelsz vele ha van apple TV-d, mert dnla az ezen az iDevice-n sincs

iTunes-sal másolgatni meg nocomment

kamerával én sem lőttem 1 képet se tableten amúgy, arra ott a teló, front faceing video chathez persze kell

[ Szerkesztve ]

(#37) Gergőke88 válasza LSL1337 (#36) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miért te mivel másolgatsz? Total Commander? :W

[ Szerkesztve ]

(#38) hackeeeee válasza Gergőke88 (#37) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezzel mi is a baj? :U Sőt, azzal mi a gond, ha akár külső program használata nélkül is tudsz másolni egy eszközre? Szerintem semmi.

Amúgy tény, képek alapján tényleg szép ez a kijelző, ezt meg kell hagyni.. De számomra itt véget is ért számottevő újítások listája.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#39) Gergőke88 válasza hackeeeee (#38) üzenetére


Gergőke88
addikt

És miért baj az Itunes?
Azért mert rendszerezve van benne az összes zenéd, programod, stb. Vagy talán a Samsung Kies alkalmazása tökéletes? Asus esetén nem tudom ők mit használnak..

(#40) Zsolto válasza Soni84 (#6) üzenetére


Zsolto
őstag

Te azt írod, "mindegyik fényképező abba lő". Sheratan rámutatott, hogy (pl.) a DSLR-ek nem. Erre te belinkelsz egy wikipédiás szócikket, amiből kiderül, hogy a 4:3-as felbontást használja a legtöbb kompakt, 4/3, micro 4/3 és középformátumú (645) fényképezőgép". Vegyük észre, hogy a "legtöbb" itt a felsorolás minden tagjára vonatkozik! És azt is hozzáteszi, hogy ez az oldalarány az akkoriban elterjedt számítógép-képernyő formátumához igazodott.

"4:3 is used by most digital point-and-shoot cameras, Four Thirds system, Micro Four Thirds system cameras and medium format 645 cameras. The 4:3 digital format popularity was developed to match the then prevailing digital displays of the time, 4:3 computer monitors."

Majd egy bekezdéssel lejjebb ott áll, hogy a DSLR-ek a 24x36-os filmek formátumát követve szintén nem 4:3-as, hanem 3:2-es képarányt használnak.

Ha "olvasnivalót" ajánlok valakinek, akkor azt előtte én is elolvasom és megértem. Ezt benézted -- elegánsabb lett volna pontosítanod a megjegyzésedet, nem pedig bizonygatni azt, ami nyilvánvaló tévedés.

Amúgy ma már a kompaktok között is egyre elterjedtebb a 4:3-nál szélesebb képformátum, a gyártók se csurrantanak a széllel szemben, hiszen mindenki elsősorban monitoron vagy tévén nézi a képeket. Ami vicces, hogy a képelőhívó szolgáltatók még mindig nincsenek felkészülve az átállásra. De ez már nagyon off, szori.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#41) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Teccős cucc de nekem nem kellene tablet.... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#42) kolosanyi válasza Gergőke88 (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nem is a Windows fájlkezelőjével az biztos... :D

(#39) Gergőke88
Na megint kezdődik. Nem csak az iTunes tud ám rendszerezni. Az is egy módszer arra, hogy rendben tartsd a zenéidet, videóidat, de a korlátozott fájltípus támogatása miatt nekem pl nem opció, mert a zenei gyűjteményem felét konvertálgathatnám át, vagy akár a kétharmadát is. Szóval igen, sokaknak gáz a külsős szoftver. Ez egy olyan kompromisszum, amit meg kell kötni, ha iDeviceot használsz, de le merem fogadni, hogy sok usernek nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#43) hackeeeee válasza Gergőke88 (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hol írtam Én azt, hogy baj az iTunes? Szerintem sehol.

Aki akarja, használja. Csodás. :)

Öhm, ki használ KIES-t? Én nem. :N Furcsamód mindent meg tudok oldani nélküle. Tehát, azt nem kötelező használni, az iTunes-t pedig, lényegében igen.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#44) fattyu válasza Gergőke88 (#39) üzenetére


fattyu
veterán

A Kies egy opció. Az ájtúnsz meg ítélet.

Szerk: azt már meg sem említem hogy ha nem vannak kitöltve az mp3 tagjeid akkor az itunes olyan kérdés nélkül kócolta össze MAGÁN A HDDn is annó ( még ipod 1 korszak ) a cuccaimat hogy azt hittem megüt a szél...

Nekem megfelelt a könyvtárszerkezet meg fájlnév az ostoba fos szoft ellenben megoldotta egy "problémámat"

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#45) callmeakos válasza erdoke (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Innovációt akarsz? Menjél vissza az időben 10 évet, mikor beletették a kamerát a telefonokba. Na az az volt. Ebbe a cuccba kb. annyi innováció van mint egy tekercs WC papírban.. Lehet hogy húdejó, de a kijelzőn kívül más nem különbözik a 2-től. Plusz ez a felbontásnövekedés csakis kizárólag E-Penis növelésre jó. A többi felső kategóriás cucc is már rég a jól használható kategórián belül van....

All→M8

(#46) kristof83


kristof83
aktív tag

Jó is, szép is, szeretjük!!!
Megint van kit követni, de legalább megvan a többi gyártónak is a biztos munkája a következő évre is ;]
Nem érzek óriási különbséget a 2-őhöz képest (a kijelzővel együtt sem), de mivel azt is imádtam, így ezt még jobban fogom :C

(#47) hackeeeee válasza kristof83 (#46) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van kit követni.. Atyaég.. :o

Véleményem szubjektív...

(#48) LSL1337 válasza Gergőke88 (#39) üzenetére


LSL1337
őstag

Kies 1 percig volt fent, csak frimware frissítésre ajánlott, de arra se használom, pláne mivel lehet On The Air

ha neked tetszik az iTunes akkor hajrá
más hozzászokott a file másoláshoz és könyvtárszerkezethez, mint egy PCn, nem iTunes mint egy kinyújtott telefonon :P

fattyu: well said :)

[ Szerkesztve ]

(#49) hackeeeee válasza LSL1337 (#48) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az azért erős túlzás, hogy ajánlott. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#50) madgie válasza Zsolto (#40) üzenetére


madgie
titán

A 4/3 gépek is DSLR-ek, mégis 4:3 képarányban lőnek. Hülyeség eleve kategorikusan kijelenteni, hogy csak X : Y képarány az über, mert ZW eszközök csak azt használják.

Kies: egyszer raktam fel még régebben, komplett Win újratelepítés lett a vége. Az iTunes is borzalom, de a Kies egy nagy rakás sz*r.

K0vasz: és mégis mit rakjanak bele? Részecskegyorsítót?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.