Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) csab2 válasza Ragnar95 (#4033) üzenetére


csab2
veterán

Elküldik emailben egy pdf-ben és ha akarod kinyomtatod, de nem szükséges.
Már ha az Apple Store-ból rendeled.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4052) pescara


pescara
aktív tag

Alkotmanyt is irtak rajta allitolag!:-))

(#4053) Ragnar95 válasza pescara (#4052) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Meg is látszik rajta ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4054) kiskekko válasza @matthew@ (#4013) üzenetére


kiskekko
tag

Azért voltam erre kíváncsi mert mostanában szemezgettem a tabletekkel, olvastam hogy nagyon jó office alkalmazások érhetőek már el ipad-re és más táblagépekre egyaránt. Mindegy szakdogámat egyenlőre befejezem PC-n az a biztos :D.

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#4055) @matthew@ válasza kiskekko (#4054) üzenetére


@matthew@
őstag

Én is fogok rajta doksikat írogatni, de a fontosabb szerkesztési mozzanatok szerintem számítógépen jobban elvégezhetőek. Viszont egy ilyen billentyűzet ezt nagyon könnyítheti, igaz nem kis befektetés. Egy laptop nem váltható ki teljesen vele, de szerkesztgetni már jól lehet vele :K

Matthew 24:42

(#4056) Ragnar95 válasza @matthew@ (#4055) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ettől még a programok sem teljes értékűek messze sem és egér sincs...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4057) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4056) üzenetére


@matthew@
őstag

Az tudom, de magát a gépelési folyamatot gyorsítja és kényelmesebb is, és ezzel csak aládolgozni lehet valamelyest, tehát a nyers anyagot gyorsan, könnyedén begépelni, majd gépre feltenni a dokumentumot és ott már mehet is a szerkesztés. Bár az iPad meg billentyűzet árából már kijön egy laptop is amivel minden megoldható.

Matthew 24:42

(#4058) Ragnar95 válasza @matthew@ (#4057) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iPad nem összetett dokumentumszerkesztésre való, ahhoz gép kell....Lehet, hogy a rendes MS Office megjelenése ezen valamennyit javítani fog, de kérdés, h mennyi funkciót hagynak ki belőle...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4059) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4058) üzenetére


@matthew@
őstag

Épp ezért írtam h max gyors begépelésre alkalmas, a többi részét, amikor már szerkeszteni kell bármit is, és ráncba szedni, lehet feltenni gépre, bár egy Office érdekes lehet rá, Mac-re ha jól tudom már kiadták, iOS-re nem tudom tervben van-e a kiadás :F

Matthew 24:42

(#4060) Ragnar95 válasza @matthew@ (#4059) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért van egy kis különbség az OSX és az iOS között, mivel az egyik asztali oprendszer... :DDD Amúgy elvben idén kéne hogy jöjjön iOSre és Androidra hivatalos Office :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4061) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4060) üzenetére


@matthew@
őstag

Azt tudom, csak azért írtam mert ha arra a rendszerre kijött, akkor az MS nem utálja annyira az Applet h ne jönne ki iOS-re mert ha eddig semmi lépés nem lett volna akkor várhatnánk, így már talán "érezhetőbb" h egyszer csak jön

Matthew 24:42

(#4062) erdoke válasza @matthew@ (#4061) üzenetére


erdoke
titán

Csakhogy iOS-re nem fullos offline Office jön, hanem egy ingyenes olvasó app, amiben az Office 365-re lehet előfizetni, ha szerkeszteni is szeretnél.

A legjobb aláírás a héten

(#4063) @matthew@ válasza erdoke (#4062) üzenetére


@matthew@
őstag

Na ez nagyon jó hír... Gondolom az is jó húzós áron lesz majd elérhető :U Mind1, úgysem amiatt vettem iPadet h ilyenekkel szórakozzak rajta :DDD

Matthew 24:42

(#4064) ittakary válasza pszichiater (#4018) üzenetére


ittakary
nagyúr

vettél volna helyette egy 10 forintos 220V kábelt (kétlyukút) azt cső :) Nekem majdnem két méter így a töltőm

(#4065) tomi5244 válasza ittakary (#4064) üzenetére


tomi5244
őstag

+1

(#4066) jozsi252 válasza Blaise (#4017) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Aki most akar venni iPad 4-et ne habozzon egy percig se, mert 130 990 az APR-ekbe. Hétvégén átgondolom aztán lehet nem várom meg a keynote-ot, ha lesz esetleg, hanem lehet rámegyek egy ilyenre én is. :K

iPhone 13 Pro Max

(#4067) agabe válasza jozsi252 (#4066) üzenetére


agabe
addikt

ez igen jo ar most valoban....bar aranyaiban a 16gigas wifi-s verzio a legkedvezobb ajanlat, de a vegulis a nagyobbak is olcsobbak 19ezerrel :C

(#4068) Zodicus


Zodicus
senior tag

Lehet, hogy érzéki csalódás, de mintha gyorsabban merülne a 6.1es frissítéssel az ipad. Valaki észrevett ilyesmit esetleg?

(#4069) agabe válasza Zodicus (#4068) üzenetére


agabe
addikt

iphone-nal is ezt mondjak.
nem is upgradeltem meg egyiken sem, bar nem tudom mi lesz a vege...kiadnak egy elvileg javitott verziot ami igazabol rosszabb...voltak valakinek mas problemas tapasztalatok is hivaskezelessel, meg egyebekkel amik csak reboot utan alltak helyre.

itt is van.

[ Szerkesztve ]

(#4070) @matthew@ válasza Zodicus (#4068) üzenetére


@matthew@
őstag

Én még nem tettem fel, inkább várok a frissítésekkel mindig, viszont letöltötte automatikusan az iPad, már csak telepítenem kéne a beállításokban, hogy tudom letörölni az iPad-ról azt az adatmennyiséget? Illetve be lehet vhogy állítani h ne töltse le automatikusan, csak ha kérem?

Matthew 24:42

(#4071) Zodicus válasza @matthew@ (#4070) üzenetére


Zodicus
senior tag

Szerintem nem törölhető.
Ipodnál nem vettem észre hasonló jelenséget.

(#4072) @matthew@ válasza Zodicus (#4071) üzenetére


@matthew@
őstag

Olvasgattam neten, iPhone tulajok körében volt h a 6.0.1 kinyírta az aksit és pár óra alatt 25%-ra merültek,volt akinek a 6.1-el lett ilyen, ez így elég lutri, mind1 felteszem, mert így meg lefoglal vagy 0,9 GB-t, be sem lehet állítani h ne töltse le automatikusan :F

Matthew 24:42

(#4073) agabe válasza jozsi252 (#4066) üzenetére


agabe
addikt

Vettem is egyet, a 3-as megy hugomnak (meg garis az is) az o regebbi 2-eset meg sztem majd felteszem aproba.
azt hittem lesznek paran, de par lezengon kivul mas nem volt xms-nel, es azok is inkabb erdeklodtek mint konkretan vasroltak volna amig ott voltam (3perc)...bar lehet meg koran volt :D

(#4074) baro130 válasza agabe (#4073) üzenetére


baro130
tag

Én is megrendeltem egy fehér 16osat. Első ipadem lesz, remélem nem bánom meg. :)

(#4075) erdoke válasza agabe (#4069) üzenetére


erdoke
titán

4 iPadre és 2 iPhone-ra tettem fel a 6.1-et, eddig semmi szembeötlő gond az üzemidővel.
Szerk: mással se, néhány apró hibát viszont javítottak, illetve mintha az AppStore egy kicsit gyorsabb lenne minden eszközön.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4076) Zodicus válasza erdoke (#4075) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nálam viszont mostmár határozottan észrevehető. 1-2óra használat alatt merül 10-12% ot is. :(

(#4077) erdoke válasza Zodicus (#4076) üzenetére


erdoke
titán

Micsoda? Egy iPad 3? Fényerőtől függően eddig is merülhetett annyit. Már ha fél órát akartál írni. :F

A legjobb aláírás a héten

(#4078) Keksz válasza Zodicus (#4076) üzenetére


Keksz
senior tag

Indítsd újra, hátha csak beakadt vmi.

Dokumentum létrehozása témában sztem sem olyan jó az ipad magyar hosszabb szöveg létrehozására és szerkesztésére.. Ott vannak a funkciók, formázás pl. ami sokkal egyszerűbb kijelölés/egérrel, és az ékezet könnyebben elérhető PC-n, rendes billentyűzettel.

Fórumra, blogra írni okés, de hosszabb dokumentumot nem írnék rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4079) bobooo válasza Zodicus (#4076) üzenetére


bobooo
addikt

Home+Power meddig újra nem indul

(#4080) Zodicus válasza erdoke (#4077) üzenetére


Zodicus
senior tag

IPAD4

Akkor megpróbálok egy restartot. :R

(#4081) erdoke válasza Zodicus (#4080) üzenetére


erdoke
titán

Nálam most 3:32 készenlét és 2:02 óra használat után 91 %. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#4082) jozsi252


jozsi252
veterán

Valamit csinált ez a fránya 6.1 mert iPhone 4 nekem is a frissítés óta érezhetően jobban merül. Illetve ismerősömnek is akinek iPhone 5 van, mondta hogy tegnap du már töltőre dugta mert eléggé leszívta az akksit valami.

iPhone 13 Pro Max

(#4083) Ragnar95 válasza jozsi252 (#4082) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem 4S-en semmi gond nincs a 6.1-el és haveromnak se 5-ön, nyomj rajtuk restartot, simán lehet,h csak beragadt valami progi, ami szívja az akksit folyamatosan...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4084) Zodicus válasza erdoke (#4081) üzenetére


Zodicus
senior tag

Most 13óra használat és 4nap készenléti idő (játék nem volt) után 30%. Restart után 34% lett.

(#4085) tween válasza baro130 (#4074) üzenetére


tween
őstag

Remélem még legalább 1 hétig él az akció,akkor tudom csak megvenni.

(#4086) ittakary válasza jozsi252 (#4066) üzenetére


ittakary
nagyúr

Február végéig tart az akció

(#4087) csab2


csab2
veterán

Hol lehet megváltoztatni az App Store-hoz megadott bankkártya adatokat?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4088) ittakary válasza csab2 (#4087) üzenetére


ittakary
nagyúr

iTunes

(#4089) csab2 válasza ittakary (#4088) üzenetére


csab2
veterán

Picit bővebben?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4090) Ragnar95 válasza csab2 (#4089) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes>Áruház fül>Saját Apple ID megtekintése és itt tudod megváltoztatni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4091) erdoke válasza csab2 (#4089) üzenetére


erdoke
titán

Az eszközön:
AppStore első fül, balra lent Apple ID. A felugró opciók közül View Apple ID, majd Payment Information.

Akkor lássam az iTunes-t, ha nagyon muszáj...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4092) jozsi252 válasza ittakary (#4086) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen azt tudom, csak azért picibe mellévan böggyesztve hogy " vagy a készlet erejéig"

iPhone 13 Pro Max

(#4093) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Sziasztok.
Tablet vásárlás előtt állok, és egy iPad4-es is az esélyesek közt van, de mivel még nem volt olyan eszközöm, amin iOS fut, szeretnék érdeklődni, hogy milyen magyar appok vannak az App Store-ban? Kaphatnék egy linket, esetleg?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4094) Tibee86 válasza Amalgam (#4093) üzenetére


Tibee86
veterán

Leszeded az iOS eszközödre ezt az app.-ot, és elvileg ebben benne van az összes magyar app. ;]
De miért ennyire fontosak a magyar app.-ok? Van néhány jó, de azért a legtöbb jó app az nem magyar fejlesztésű.

(#4095) Amalgam válasza Tibee86 (#4094) üzenetére


Amalgam
aktív tag

PC-n hol lehet megnézni?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4096) Tibee86 válasza Amalgam (#4095) üzenetére


Tibee86
veterán

Ötletem sincsen, google esetleg segít, egy kettő amiket találtam hirtelen: [link],[link],[link]

(#4097) Amalgam válasza Tibee86 (#4096) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszi.
avi-s filmeket lejátszik az iPad?

Van olyan könyv olvasó, amire felteszem a könyvet ePub formátumban, és igy olvashatok?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4098) Tibee86 válasza Amalgam (#4097) üzenetére


Tibee86
veterán

Külső programmal persze, a gyári lejátszó nem fogja. Jelenleg a legjobban használható az AVPlayerHD.
könyv olvasására meg iBooks.

(#4099) Amalgam válasza Tibee86 (#4098) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszönöm a segitséget.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#4100) @matthew@ válasza Tibee86 (#4098) üzenetére


@matthew@
őstag

Könyvet nem tudok olvasni az "Újságos" dologgal, ami alapból rajta van, vagy az mire jó egyáltalán?

Frissítettem 6.1-re kb. 4 perc volt az egész, aksi használat nálam maradt a szokásos.

Matthew 24:42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.