Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) @matthew@


@matthew@
őstag

Most néztem én is a smart cover nyomát az iPad-en, eddig fel sem tűnt bár nekem még olyan kis szinten volt h nyállal lejött :D fogok ráragasztani kis szigetelő szallagot arra a forgó részre amin ül, bár én a smartbcovert csak akkor teszem fel ha viszem magammal vhova, ami elég ritka eset, az alap használatban kissé zavar, ha meg csak simán hátrahajtom akkor pont kívül van a kijelzőt borító finom rész és szedi össze a mocskot....

Matthew 24:42

(#4602) pescara válasza @matthew@ (#4601) üzenetére


pescara
aktív tag

Miert nem hasznalod azt amit en? Kemeny lap hatul, borbol, elol hajtogathasos, nincs semmi fem ami ledaralja, csak negy kapocs a sarkain es egy barmilyen nedves ruhaval tisztithato.Mar ejtettem is le vele, semmi baja nem lett.

(#4603) Zodicus válasza pescara (#4588) üzenetére


Zodicus
senior tag

:R :D
A tv2nek nincs vmi hasonló appja?

(#4604) erdoke válasza Zodicus (#4603) üzenetére


erdoke
titán

A TV2 mobilról jól működik, beleértve a videókat is. Leginkább egyik szemetet se éri meg nézni...

A legjobb aláírás a héten

(#4605) Blaise válasza pescara (#4586) üzenetére


Blaise
veterán

Azért, mert a Silverlight beépitetten tud kezelni DRM-et, és sok más egyéb okosságot.

(#4606) pescara válasza Zodicus (#4603) üzenetére


pescara
aktív tag

de van, 4,9 euro

(#4607) pescara válasza Blaise (#4605) üzenetére


pescara
aktív tag

Ok, ugy csinalok, mintha eretettem volna:-)

(#4608) Blaise válasza pescara (#4607) üzenetére


Blaise
veterán

A lényeg az, hogy le tudják védeni a videókat, hogy nehogy lecsórják őket az oldalról :)

(#4609) csab2 válasza pescara (#4595) üzenetére


csab2
veterán

Ok, engem nem kell meggyőznöd. Ezt a hsz-t is az iPad4-emről pötyögöm. :R :D

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4610) pescara válasza Blaise (#4608) üzenetére


pescara
aktív tag

Igy mar ertem! :DD

(#4611) daneel92


daneel92
tag

azért az poén, hogy nem tudok leszedni egy frissítést app storeról, mert NINCS PÉNZ A KÁRTYÁMON!!!
elmegy az apple a...

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4612) bobooo válasza daneel92 (#4611) üzenetére


bobooo
addikt

Valószínű azért mert tartozásod van. Ameddig nem rendezed azt, addig nem tölthetsz le semmit és frissíteni se frissíthetsz..

(#4613) GALARDO válasza bobooo (#4612) üzenetére


GALARDO
addikt

Pontosan, de szerintem ez így korrekt.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4614) daneel92 válasza GALARDO (#4613) üzenetére


daneel92
tag

nincs tartozásom, csak néha az apple levesz bizonyos összeget a kártyámról, hogy megnézze, igazi-e (aztán persze visszautalja, de rendes). ezt írták hogy bevett szokás náluk

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4615) GALARDO válasza daneel92 (#4614) üzenetére


GALARDO
addikt

Ok nélkül, nálam sosem volt gond. Mindig megvettem pl egy játékot, ami többe került, annál ami a kártyámon van, és akkor nem vonta le az összeget, hanem zárolta, amíg ki nem fizettem.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4616) Zodicus válasza daneel92 (#4614) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nekem csak akkor von le, ha veszek is vmit, de azért, hogy ellenőrizze valódi-e, 1x sem.

(#4617) erdoke válasza daneel92 (#4614) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg azért, mert többször előfordult már, hogy nem tudott leemelni pénzt a kártyáról. Nálam még nem történt hasonló, pedig több száz (!) alkalmazásért fizettem az elmúlt két évben.

A legjobb aláírás a héten

(#4618) @matthew@ válasza pescara (#4602) üzenetére


@matthew@
őstag

Mert a hátulját nem akarom elrejteni, olyan gyönyörű :D Végképp az alma, meg tényleg csak akkor kell ha megyek el vhova az iPaddel, az meg ritka eset :D

Matthew 24:42

(#4619) @matthew@


@matthew@
őstag

iPad-hez iTunes szinkron alkalmával kiírt egy frissítést: 6.1.2 valakinek már fent van, tapasztalatok vannak vele kapcsolatban, illetve vajon mit javít?

Szerk.: megvan mit javít: Exchange naptár hibáját, mely miatt nagyobb hálózati használat és gyorsabb akku merüléshez vezetett.

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4620) jozsi252 válasza @matthew@ (#4619) üzenetére


jozsi252
veterán

Exchange fiók bugot javítja a 6.1.2 De amúgy kiírja.

iPhone 13 Pro Max

(#4621) @matthew@ válasza jozsi252 (#4620) üzenetére


@matthew@
őstag

Tök jól néz ki a frissítés folyamata, ahogy pörögnek a fogaskerekek :D

Matthew 24:42

(#4622) jozsi252 válasza @matthew@ (#4621) üzenetére


jozsi252
veterán

Jah, én is csak néztem amikor iPhone-on frissítettem tegnap :D

iPhone 13 Pro Max

(#4623) @matthew@


@matthew@
őstag

Mekem a 6.1.2 óta jobban merül az iPad, lényegesen, eddig 1%-ot merült annyi használattól mint most 4%-ot, nem lehet vhogyan visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4624) Zodicus válasza @matthew@ (#4623) üzenetére


Zodicus
senior tag

nem

(#4625) @matthew@ válasza Zodicus (#4624) üzenetére


@matthew@
őstag

Bár lehet csak úgy tűnik, most nyomtam egy újraindítást és most normálisnak tűnik, vagys nem full alacsony, hanem attól az állástól 1 cm-re van a beállítások menüpontban a fényerő, a 10 percenként 1% normális?

Matthew 24:42

(#4626) Blaise válasza @matthew@ (#4625) üzenetére


Blaise
veterán

Mondjuk a "10 percenként 1% normális?" dologra nem lehet válaszolni, hiszen nem írtad, hogy mit csinálsz az iPaden.

(#4627) Zodicus válasza @matthew@ (#4625) üzenetére


Zodicus
senior tag

A 6.1re frissítés után nekem is gyorsabban merült, de az újraindítás megoldotta. Én naponta durván 1-1.5 órát használom és így bírja 1hétig. 1 óra alat netezéssel kb 5%ot kb

(#4628) @matthew@ válasza Blaise (#4626) üzenetére


@matthew@
őstag

Netezek, fb.

Matthew 24:42

(#4629) sunahunter


sunahunter
senior tag

Frissítettem.

Megszívatott, a jb miatt totál reset lett a vége. Kicsit idegesített, de már visszaraktam ami kellett.

(#4630) gyantaszuz válasza @matthew@ (#4628) üzenetére


gyantaszuz
tag

A fényerő skálázása más lett 6-os iOS alatt. Egyébként úgy tapasztaltam, hogy ugyanazzal a fényerővel, ahogy eddig használtam, nem változott negatív irányba a készenléti idő.10-12 órát simán kibír folyamatosan használat mellett.

(#4631) @matthew@ válasza gyantaszuz (#4630) üzenetére


@matthew@
őstag

A 6.1-el nekem is teljesen jó volt, de a 6.1.2-vel most sztem gyorsabban merül és sok random app bezárás is lett, illetve low memory hibajelentések is előkerültek újra, sehogy sem lehet visszatenni a 6.1-et? Vagy arról a mődszerről itt nem lehet beszélni (márha van?)

Szerk.: találtam egy oldalt ahol fel van téve iOS Firmware és le lehet szedni őket, majd az iTunes segítségével a visszaállításhoz be lehet tallózni, ez gari vesztős, vagy szabályos eljárás?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4632) pescara válasza erdoke (#4617) üzenetére


pescara
aktív tag

Igy ertheto! De en azert vettem, mert sokat utazok, es olyankor tenyleg nincs jobb..Ezert felfegyverkeztem :-)

(#4633) pescara válasza @matthew@ (#4631) üzenetére


pescara
aktív tag

akkor ne toltsem le?? Most lattam, hogy ott van, de pont azt irja, hogy anaptar...mellett a gyorsabb aksi merulest javitja. Az aksi nalam alig merul, ugyhogy inkabb ne frissitsem?

(#4634) @matthew@ válasza pescara (#4633) üzenetére


@matthew@
őstag

Szerintem ne bolygasd mert itt szenvedek a visszaállítással, nekem nagyon nem jött jól, mert low memory üzeneteket is kapok néha :(

Matthew 24:42

(#4635) imotep03


imotep03
tag

Hali, vki nemtud jo kijelzővédő fóliàt egy ipad 4re, ami nem csúnyitja a képet, egy belkint vettem de az nagyon csúnya volt rajta
Köszi

(#4636) pescara válasza imotep03 (#4635) üzenetére


pescara
aktív tag

Mi az, hogy csunya volt? Az nem is latszik :-))))))))

(#4637) pescara válasza @matthew@ (#4634) üzenetére


pescara
aktív tag

Ok, akkor varok vele:-)

(#4638) pescara válasza @matthew@ (#4619) üzenetére


pescara
aktív tag

En azt sem tudom mi az exchange naptar:-) Eddig sosem futottam bele!

(#4639) @matthew@


@matthew@
őstag

Visszaállítás már nem sikerült, de restore-t nyomtam, most így próbálgatom a kütyüt, írták h néha segít.

Matthew 24:42

(#4640) pescara válasza @matthew@ (#4639) üzenetére


pescara
aktív tag

Akkor ez egy szivatas?? Miert csinaljak?

(#4641) @matthew@ válasza pescara (#4640) üzenetére


@matthew@
őstag

Még nem tudom, majd kiderül hogy alakul, lehet másnál meg teljesen jó, bár sok rossz véleményt írtak neten iPhone-al kapcsolatban h rontott az üzemidőn vagy épp nem javított, de meglátjuk egyenlőre nem akarom elkiabálni, majd meglátjuk, de holnap mindenképpen írom az észrevételt a dologgal kapcsolatban :K

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4642) pescara válasza @matthew@ (#4641) üzenetére


pescara
aktív tag

kosz! Kivarok:-)

(#4643) gyantaszuz válasza @matthew@ (#4631) üzenetére


gyantaszuz
tag

Azt nem vágom, nem érint ez a téma. Biztos meg lehet oldani valahogy.
Én amúgy reggel 6kor vettem le a töltőről, akkor volt 100%-on. Kerek 1 órát neteztem rajta, 100%-on volt végig.
Délután szintén neteztem egy keveset, plusz megnéztem egy 50 perces dokumentumfilmet. És ezután még letölttem pár appot, cirka 20 percet vett igénybe. Plusz most hallgattam meg 1 órás podcastot és 81%-on van.
Hozzáteszem, hogy a számomra kellemes fényerőn használom, ami a fényerő negyede és harmada között mozog valahol. Filmet általában nagyobb fényerőn nézek, úgy kb 1 óra lejátszás 8-10% töltöttség kárára megy.
Neked melyik modelled van? 3, 4?

(#4644) pescara válasza gyantaszuz (#4643) üzenetére


pescara
aktív tag

de letoltotted az uj frissitest?

(#4645) @matthew@ válasza gyantaszuz (#4643) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem a 4-es verzióm van WiFi kivitel, a 100%-ról nekem is 1 óra alatt merült le reggel, mert pont ma vettem le, majd olyan 98%-nál feltettem a frissítést és akkor olyan érzés volt mintha begyorsult volna. Bár ahogy visszagondolok eddig nekem mindig 14-16 óra használat lett a vége és 10%-ig merítettem így kb. addig el voltam vele, de utánaszámoltam és mostani merüléssel is kijöhet az , mert elég sokat hallgatok rajta zenét, lezárt kijelző mellett és az is számít a használatnál, így most is reális nálam a szokásos idő, de majd meglátom. Most 10 percenként megy le 1%-ot és úgy emlékszem eddig is ilyen volt, low memory pedig most a restore óta nem jött elő, úgy tűnik megoldotta a restore, de még próbálgatom pár napig, és csak utána állítom vissza a dolgaimat :K

Amúgy az időket összevetve kb. jól álok mert nekem olyan 4 órát ment (annyit volt aktívan használva) az iPad és az alatt merült le 80%-ra

Matthew 24:42

(#4646) ittakary válasza @matthew@ (#4645) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én az iPad 3-at 6.0.1en használom, és teljesen jó ez az üzemidő. Most majdnem 8 óra használattal vagyok 45% akksin :)

Csakis azért nem frissítek, mert bennevan 85 nap üzemidőm (értsd: folyamatosan be van azóta kapcsolva) Nem volt azóta semmi újraindítás / lefagyás stb. Kíváncsi vagyok meddig bírja :Y

(#4647) gyantaszuz válasza pescara (#4644) üzenetére


gyantaszuz
tag

aha, 6.1.2 van fenn

@matthew@: Szerintem az teljesen vállalható üzemidő. :)

(#4648) Zodicus válasza ittakary (#4646) üzenetére


Zodicus
senior tag

Az nem gyenge :Y

(#4649) @matthew@ válasza gyantaszuz (#4647) üzenetére


@matthew@
őstag

Akkor megnyugodtam, csak a frissítés után percenként merült 1%-ot ugyan ilyen fényerőn, ami sok, de a restore megoldotta és low memory sem volt, pedig az összes appot megnyitottam és nem zártam be őket teljesen, hanem csak kiléptem belőlük, így 1-2 még használja a RAM-ot vmilyen szinten és a térképet nyomogattam közben 3D-ben és semmi fagyás nem volt eddig szerencsére

Matthew 24:42

(#4650) @matthew@ válasza @matthew@ (#4649) üzenetére


@matthew@
őstag

Most megint előjött a low memory.......

Matthew 24:42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.