Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Ragnar95 válasza pescara (#4350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerencsére az iPadnek nem olyan a haátlapja, mint amilyen az iPod Classicoknak/régebbi Touchoknak volt, ami attól is karcolódik, hogyha ráfújsz kb :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4352) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4351) üzenetére


@matthew@
őstag

Én csak a Gorilla Glass-ban nem tudom mennyire merjek bízni, haverom éles késsel vagdosta Galaxy Ace telóját (arra is való :DDD) és nem volt baja, de nekem Wave II-m talált pár kis karcot és az is GG volt, iPad-nál nem tudom h az újabb van rajta, vagy mennyire megbízható :F Persze nem tervezem karistolni csak meglepődni sem szeretnék :N

Matthew 24:42

(#4353) Ragnar95 válasza @matthew@ (#4352) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem hajlamos karcolódni, nekem több, mint fél év alatt nem került rá 1db karc sem :N De vásárlás napjától Smart Case van rajta :DDD
Amúgy nem kell emiatt izgulnod, kijelzővel lefele azért ne rakd le az asztalra, de amúgy nem lesz gond. Főleg, hogy van hozzá Smart Coveröd :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4354) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4353) üzenetére


@matthew@
őstag

Azért vettem h utazásnál be tudjam tenni félelem nélkül táskába, mert pucér kijelzővel necces lenne sztem.

Amúgy pár hete volt egy olyan kérdéses dolog h a plusz gari az mennyi idős, és mennyi, mikor kell megkötni, megkérdeztem iStyle-ban és mondta a csaj h az 1 év lejártán belül bármikor megköthető, és 2 évre szól a plusz gari, ami 25k-ba kerül, annak megéri aki meg kívánja tartani, tehát lehet nekem jól fog jönni :D

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4355) pescara válasza Ragnar95 (#4351) üzenetére


pescara
aktív tag

akkor jo, meg ahogy lattam kepeket torott darabokrol, ez nem festett, hanem az aluminium sajat szine.Talan azert nem karcolodik latvanyosan

(#4356) csab2


csab2
veterán

A Smart Cover stabilan megtartja álló helyzetben az iPadet?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4357) Blaise válasza csab2 (#4356) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem ugyan Smart Case van, de a tartó része ugyanaz, jól megtartja.

(#4358) csab2 válasza Blaise (#4357) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4359) agabe válasza csab2 (#4356) üzenetére


agabe
addikt

azért fekvőben sokkal stbilabb a smart coverrel.
picit magas a súlypont és kicsi a megtámasztás, és ha véletlenül jobban megmozdul amire leraktad (belerúg valaki figyelemetlenségből az asztalba pl.) akkor simán el tud dőlni...főleg pofával előre, mivel arra nincs támaszték.
Nekem ágyon (simán letéve nem mozgatva) megette, így saját tapasztalatból beszélek, igaz landscape módból is el tudott dőlni egyszer már, pedig az normál helyre téve tényleg stabil...lehet, hogy az ágy túl puha, de valahogy nincs kedvem kipróbálni állítva egy keményebb felülteten otthagyva :))

[ Szerkesztve ]

(#4360) Ragnar95 válasza agabe (#4359) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban nem atomstabil állítva, tehát nem szabad mozgatni az asztalt vagy amin van az iPad, de mondjuk netezéskor úgyis tartod közben, szóval akkor nem gond, ha meg nem nyomkodpd pl filmezésnél, akkor kemény felületen simán megáll

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4361) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Rendeltem ma egy 4-est.

Kb. meddig bírja az akksija, ill. a töltési idő hány óra?
(Gondolom nem kell első töltésnél 16 órát tölteni..)

iPhone 5-ról inkább lemondtam, jó a 4S is. :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4362) Oldman2 válasza BroCreSt (#4361) üzenetére


Oldman2
veterán

Csak töltsd fel és használd bármiféle bűvészkedés nélkül.

A mai modern aksi elektronikák nem engednek meg semmiféle "túltöltést".

(#4363) BroCreSt válasza Oldman2 (#4362) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Rendben, köszi! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4364) pescara válasza agabe (#4359) üzenetére


pescara
aktív tag

en vettem egy allvanyt hozza, de mondjuk az inkabb otthonra valo, mert eleg nehez

(#4365) agabe válasza BroCreSt (#4361) üzenetére


agabe
addikt

10 óra aktív használatot bír az akksi simán (akár többet is attól függően milyen világosban milyen fényerővel és mire használod...youtube pl. keveset fogyaszt , játék többet, böngészés sem vészes)
Feltöltés hamarabb megy, de nem nézegettem még (este szoktam rádugni, és reggel lehúzom) pontosan mennyi idő.
Ha sok időd van és ezzel töltöd, akkor egy nap alatt is beletehetsz 10 órát, így este tölteni kell, de ha naponta 4-5 órát használod (az sem kevés) , akkor 2 napig simán elmegy egy töltéssel.

Semmit nem kell a töltéssel foglalkozni...ha 100% akkor nem kell tovább, de akár előbb is leveheted, az egyetlen lényeg, hogy lehetőleg rendszeresen ne merítsd le teljesen, sőt leginkább 10% alá ne (én általában 20-30% közötti állásnál már töltőre teszem), mert a teljes lemerülés viseli meg legjobban a li-poly akksikat.

(#4364) pescara:
Na igen az jól tartja, de nem mobilis valóban.

[ Szerkesztve ]

(#4366) BroCreSt válasza agabe (#4365) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Ez jó hír, mármint a 10 órás üzemidő, köszi! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4367) Oldman2 válasza BroCreSt (#4366) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez az egyik nyomós indok, ami miatt ismét Apple Tabletet akarok venni...

(#4368) pescara válasza BroCreSt (#4366) üzenetére


pescara
aktív tag

es az is jo, hogy folyamatosan merul, tehat tudod kb mennyi idovel szamolhatsz, nem ugy mint a ,,butatelefonok", ami fel napig teljes toltottseget mutat, aztan zuhanorepulesbe kezd. Itt ha 20%, akkor meg boven megnezhetsz egy hosszu filmet:-)

(#4369) Ragnar95 válasza BroCreSt (#4361) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

4-5 óra alatt töltődik fel teljesen az akksi

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4370) Zodicus válasza BroCreSt (#4361) üzenetére


Zodicus
senior tag

az iphone 4s-en elég gyors? Fluid minden?

(#4371) Ragnar95 válasza Zodicus (#4370) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen igen, leheletnyivel gyorsabb csak az i5, de ha nem használtál még huzamosabb ideig azt, akkor ez nem tűnik fel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4372) Zodicus válasza Ragnar95 (#4371) üzenetére


Zodicus
senior tag

első iphone lesz, csak nem döntöttem még el, hogy 4s 180k ért vagy I5 210ért?! vagy egyik se :D

(#4373) BroCreSt válasza Zodicus (#4370) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Igen, elég gyors.

Én a 4S-emet nem cserélném le az 5-ösre.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4374) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4375) Ragnar95 válasza Zodicus (#4372) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt a kis többletet megéri az 5, ha már ennyi pénzt adsz ki érte :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4376) pescara válasza Ragnar95 (#4375) üzenetére


pescara
aktív tag

szerintem ipad es a legolcsobb nokia, ami 10 000 ft alatt van! :-)
Tokeletes kombinacio.

(#4377) Ragnar95 válasza pescara (#4376) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok :))
De a mindennapi használathoz teló kell, az iPadet nem viheted mindenhova magaddal...És engem idegesítene, hogyha valami sz@ron kéne SMSeznem, meg telefonálnom...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4378) pescara válasza Ragnar95 (#4377) üzenetére


pescara
aktív tag

persze, ez igaz :K .

(#4379) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Be lehet állítani a böngészőt úgy, hogy a különböző oldalakon megadott felhasználó neveket és jelszavakat elmentse?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4380) bobooo válasza Palika71 (#4379) üzenetére


bobooo
addikt

Yep. :K

(#4381) agabe válasza BroCreSt (#4373) üzenetére


agabe
addikt

en is igy voltam vele amig nem kerult kezembe egy 5-os...aztan meg mar kellett az, egyreszt mert a 3,5col mar kicsi volt (igaz a 4,3 folotti androidosok meg mar tul nagyok voltak nekem), masreszt a gyorsasag kulonbseg nem kicsi.
most meg keves teruleten tunik fel (kulonbozo appokba, beallitasokba torteno belepeskor nem kell masodperceket varni mint 4s-nel), de vannak weboldalak is (keves, de van mar most is) ami 4S -en akad mint allat , 5-oson meg szepen fut.
Az 5-osnel ha fekete, akkor igencsak kell vigyazni a kopas elkerulesere, javasolt egy tok (pl. poethic atmosphere), a feher jol birja, de nekem a fekete jon be jobban (es tokban tartom).
Igaz eleg nagyok aelvarasaim, mert androidbol is csak a csucs kutyuknek megfelelo a sebesseguk szamomra, de gyorsasagban mar a most kaphato androidos csucsok is jobbak mint az iphone 4s (amellett, hogy vannak reszek ahol nem annyira optimalizaltak).
i5-os viszont mar semmilyen teren nem marad el, es ez elvarhato...de logikus is, hogy a masfel eves 4s mar kezd lemaradni, hiszen procija ,gpu-ja gyengebb (nem kicsit) ramja fele akkora mint az 5-ose... erdemes hardverbol is az elerheto legjobbat venni foleg ha csak kb 15% arkulonbseg van, mert tovabb lesz elmezonyben (amellett, hogy a 4s is jo, csak nekem mar lassu...ez nagyban fugg az elvarasoktol is)

[ Szerkesztve ]

(#4382) Ragnar95 válasza Palika71 (#4379) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, beállítások>safari>automatikus kitöltés>nevek és jelszavak legyen bekapcsolva és akkor megkérdezi mindig, h megjegyezze-e az adott oldalon

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4383) Palika71 válasza Ragnar95 (#4382) üzenetére


Palika71
őstag

:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4384) tween


tween
őstag

apple id-nek regisztrálhatom a meglévő citromail-em?

(#4385) Blaise válasza tween (#4384) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, bár nem javasolt, inkább gmail vagy hotmail.

(#4386) tween válasza Blaise (#4385) üzenetére


tween
őstag

Kifejtenéd, hogy miért nem? Akár privátban is.

(#4387) Blaise válasza tween (#4386) üzenetére


Blaise
veterán

Nem biztos, hogy megjönnek rá az értesítések stb., sehol nem ajánlják már a freemail, citromail és hasonló szolgáltatókat.

(#4388) csab2


csab2
veterán

Egy Lightning - VGA kábel 15 ezer forint! :Y Anyám, borogass!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4389) erdoke válasza csab2 (#4388) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem olcsóbban vettem a HDMI átalakítót. :Y

A legjobb aláírás a héten

(#4390) @matthew@ válasza csab2 (#4388) üzenetére


@matthew@
őstag

Valamiből meg kell élni :D Épp azon csodálkoztam amikor Smart Cover vettem iStyle-ban h mekkora forgalma van, folyton állt vki a sorba, vagy tárgyalt egy "hostes"-el, ilyen füles, olyan USB kábel, a 9k körüli értékek csak röpködtek, meglepő volt számomra

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4391) csab2 válasza erdoke (#4389) üzenetére


csab2
veterán

Jeleneg az is ennyibe kerül.

Azt hittem, hogy olyan 8-9 ezer körül lesz. De 15 ezer! Az baromira sok. Nélküle pedig nehéz projektorral kivetíteni a filmet.

Az mitől függ, hogy az online store-ból mit szállítanak ingyen és mit nem? Pl. tegnap rendeltem egy Smart Covert 10 990-ért. Azt ingyenesen küldi az Apple. Ennél a kábelnél viszont már nincs feltüntetve, hogy ingyenes kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4392) erdoke válasza csab2 (#4391) üzenetére


erdoke
titán

Nekem HDMI-s a projektorom, de azzal egyszerűbben tudom TV-re/erősítőre kötni is. Már amikor stzükséges, mert általában Apple TV rulez. :K

A legjobb aláírás a héten

(#4393) Ragnar95 válasza csab2 (#4391) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elvben 30000Ft fölött ingyenes csak a kiszállítás, de lehet, hogy most az akció miatt ingyenesen kiszállítják a Smart Covert.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4394) BroCreSt válasza Ragnar95 (#4393) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Meghozta a GLS ma, remélem sokáig bírja majd! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4395) powerup2


powerup2
addikt

Ez várható :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4396) agabe válasza powerup2 (#4395) üzenetére


agabe
addikt

a lowcost telo ellen nagyon agalnak Cook-ek...attol persze meg lehet, de logikusan hamarabb kellene jonnie a mini2-nek is, mert a mostani harmatos.
honnan van ez a tablazat?

(#4397) powerup2 válasza agabe (#4396) üzenetére


powerup2
addikt

A legmegbizhatóbb oldalról macrumors amúgy hasonlóan jó még a 9to5mac is :) tavaly bejött amit irtak

Amúgy ész szerű lenne szeptemberre tenni a minit mert majd tuti retinás lesz és ütős vasat kap és persze majd debütál az ios7 is úgyhogy kell valamihez igazítani :)

[ Szerkesztve ]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4398) jozsi252 válasza powerup2 (#4395) üzenetére


jozsi252
veterán

Olcsó iPhone nem valószínű hogy lesz, nagyon ellene vannak. iPadek meg elôbb fognak jönni mert a retinás minit sokan várjàk, illetve a legutóbbi iPad csak egy frissítés volt ősszel, szóval most márciusba jönnie kell iPad téren valaminek, mert 1 év telt el az iPad 3 bemutatása óta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4399) Zodicus


Zodicus
senior tag

Smart Office 2 most ingyenes, ha vkit érdekel. :U

(#4400) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Lehet nem hiba, de azért leírom.

Ha picit erősebben megnyomom a kijelzőnél felül,
nagyjából ahol a kamera van, akkorát "pattog", hogy nem is tudom mihez hasonlítsam,
talán olyan mintha valami hézag lenne ott.
Egyébként nem kell nagy erőkifejtés hozzá, véletlenül jöttem rá, amikor ott fogtam meg.

Amennyiben másnak is van ilyen jelenség, akkor oké, ha nem, viszem vissza cseréltetni 72 órásba, az iStyle-ba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.