Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) agabe válasza BroCreSt (#4400) üzenetére


agabe
addikt

semmi hangja nincs (nem szabad lenni) bárhol nyomkodva.
A tied nincs egyben rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#4402) tween


tween
őstag

Lehet kapni vadabb, extrém mintás hátlap tokot hozzá valahol?

(#4403) Oldman2 válasza BroCreSt (#4400) üzenetére


Oldman2
veterán

Nyugodtan és mielőbb vidd vissza.

(#4404) BroCreSt válasza agabe (#4401) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszi!

Érdekes ez az iStyle, felhívtam az Andrássy úti üzletet, azt mondta a srác, mindenképp cserélik, de 2-3 munkanap,
viszont nincs most készleten, (ha van akkor is 2-3 nap) felhívom a Mammut-ot, hogy ott cserélhetem-e, azt mondták igen, nem kell várni semmit, de mondtam hogy a Andrássy-n vettem, erre azt mondja a srác,
miért nem oda viszem vissza, mert ott is van! :)
Mondom, ott azt mondta a srác, hogy nincs! :D

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4405) powerup2 válasza jozsi252 (#4398) üzenetére


powerup2
addikt

Elfelejted az ipad 4-et :) és lehet lesz olcsó iphone mert lásd mondták nem lesz 8collos tablet felesleges hülyeség és mégis lett és viszik mint a cukrot . Most volt elég nagy áresés a hordozható gépeknél nem véletlenül visszaestek az eladások és más piacokon is hódítani kell lásd pl Kína ... a következő ország meg India lesz teljesen érthető hiszen a legnépesebb két ország . Most már bármi lehet sőt még áresés is várható a cégnek rengeteg tőkéje van és hatalmas profittal dolgoznak .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4406) Ragnar95 válasza BroCreSt (#4404) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

3 napon belül azonnal kötelesek cserélni :K Ha nincs készleten, akkor szerintem jobbat kell adniuk az azonnali cserekötelesséf miatt

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4407) BroCreSt válasza Ragnar95 (#4406) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Közben megoldódott, mert összekeverte, és a 16GB, fehér, Wi-Fi-s nincs sehol raktáron, a SIM-es van.
Holnap megyek érte.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4408) Misser válasza Ragnar95 (#4406) üzenetére


Misser
tag

Azért ezt túlzásnak tartanám. Nem hiszem, hogy joggal lehetne az asztalt verni, hogy "ha nem tudtok cseredarabot adni, akkor adjatok egy jobbat, de azonnal..."

(#4409) tomi5244 válasza powerup2 (#4405) üzenetére


tomi5244
őstag

Tényleg nem lenne rossz egy olcsó iphone de szerintem az apple politikája vagy álláspontja az, ha valaki olcsóbb iphone-t akar az vegye meg a 4, vagy 4S-t :) hiszen azok is kaphatók még újonnan. Nem hinném, hogy 100-200 dolcsis telefont piacra fog dobni. Sokan nem veszik figyelembe, hogy az apple a termékeiknél a szoftvert is megfizettetik, nem beszélve a hosszútávú terméktámogatásról. Ezt egy olcsó telefonnál elég nehéz lenne elérni.

(#4410) ittakary válasza Misser (#4408) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, kamu :) ilyen a vilagon nincs

(#4411) powerup2 válasza tomi5244 (#4409) üzenetére


powerup2
addikt

hát nem 100-200 dolcsis telefonra gondoltam hanem olyan 400 dolláros árszintre .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4412) jozsi252 válasza powerup2 (#4405) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem felejtettem el, írtam is hogy az őszi csak egy lightosabb termékfrissítés volt. Lightning proc gpu. De a kijelző design nem változott.

iPhone 13 Pro Max

(#4413) agabe válasza jozsi252 (#4412) üzenetére


agabe
addikt

Szerintem ha kijelző felbontását tovább növelik, akkor azzal azt érik el, hogy még bikább hardver kell, hogy ugyanazt a teljesítményt tudja nyújtani ...vagy megint meglépik azt amit iphone 3GS -> Iphone 4 esetében, hogy a hardver maradt nagyjából ugyanaz, csak a kijelzőt nagyobb felbontásúra cserélték.
Eredmény: iphone4 lassabb lehet egyes esetekben mint 3GS.
Ha ez lenne ipad5 -nél is, akkor inkább ipad4 megmarad ipad6-ig ;)
Ipad4 hardvere elég bika, így nem feltétlen szükséges erősebb több pixelhez, de nagyobb felbontással ugyanaz a soc akkor is jobban terhelődik, jobban merül az akksi, jobban melegszik. Ha meg csak hozzáraknak +1 giga ramot (esetleg csak +512MB-ot), az sem lesz hatalmas előrelépés.
Mindenesetre kíváncsi vagyok, mert nem véletlen, hogy ipad2 -őt is lehet még kapni, mert (kisebb felbontással ugyan) azon is minden elfut ami most létezik (igaz érződik a különbség 2-es és 4-es között), pedig kettő (vagy másfél) generáció különbség van ipad2 és ipad4 között. Ennél nagyobb ugrást ipad5 -től sem várnék, így viszont nehéz lesz rávenni ipad 4 tulajokat a cserére.

[ Szerkesztve ]

(#4414) jozsi252 válasza agabe (#4413) üzenetére


jozsi252
veterán

Természetesen a kijelzô alatt nem a pixel növekedést értem, hanem modernebb kijelzőt tegyenek bele amivel a készülék vékonyabb lesz könnyeb lesz, tovább bírja az akku is. Szóval én ezt értettem kijelző "update" mellett. A mostani pixelszám bőven elég ehhez a géphez.

iPhone 13 Pro Max

(#4415) agabe válasza jozsi252 (#4414) üzenetére


agabe
addikt

Csakhogy a konkurencia (lásd nexus10) már most durvábbakat használ, és őszig sokan kijönnek hasonló csúcsgépekkel. Erre szerintem lépniük kell (még ha sok értelmét nem is látom).
Már nem igazán diktálnak a piacon, így bőven benne van még a felbontás növekedés is.

(#4416) erdoke válasza agabe (#4415) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem olyan helyekre koncentráljanak, aminek van értelme. A felbontás már nem az... Nyomásérzékeny kijelző, a szokásos vékonyítás/könnyítés, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#4417) Ragnar95 válasza ittakary (#4410) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Márpedig iPhone-nál volt ilyen, amikor a 8 gigás i4-ből valamiért elég nagy hiány volt, többeknek is 4S-t adtak helyette :K
De pl ha gariidőn belül vagy, de valamiért elfogynak a refurb telók az adott modellből végleg, akkor is kötelesek jobbat adni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4418) jozsi252 válasza agabe (#4415) üzenetére


jozsi252
veterán

Azért azt nem mondanám hogy nem diktálnak mert az Apple a Q1-be tavaly okt - nov - dec 22.9 millió eladott iPad-el büszkélkedhetnek az előző évhez képest, ami brutális szám szerintem. A kijelző felbontása meg szerintem már elérte azt a szintet amikor már nem azt kell növelni, hanem az akksi üzemidejét, könnyebb legyen a gép stb.

iPhone 13 Pro Max

(#4419) ittakary válasza Ragnar95 (#4417) üzenetére


ittakary
nagyúr

De ez a a "mostazonnaljobbatkapsz" egy nagy f#szság :D ha végleg elfogy az TELJESEN más tészta

(#4420) csab2 válasza Ragnar95 (#4393) üzenetére


csab2
veterán

Én is a 30 ezres értékhatárra emlékeztem, de van néhány dolog, ami ez alatti és mégis ingyenes házhoz szállítást írnak. pl.: ez, meg ez.
Jobban megnézve az iPadhez való Smart Cover és Smart Case tokoknál van ingyenes házhoz szállítás, a Minihez valóknál már nincs. Érdekes.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4421) Ragnar95 válasza ittakary (#4419) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ha egyszer törvényi kötelezettségük,h azonnal cseréljék.... :DD Mondjuk lehet,h van kikötése a törvénynek áruhiányra, ezt kéne pontosan megnézni... :)
De az i4 helyett 4S esetében amúgy nem végleg elfogyásról volt szó :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4422) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok Most vettem ipad4 et nagyon jó áron, egyenlőre meg vagyok vele elgedve a kijelző csodás sebesség is sokáig gondolkodtam a 3 on de majdnem olyan árban kaptam 4 et ezért nem volt kérdés. Ami azért hiányzik a flash támogatás a puffin browser vmilyen szinten használható flashre de nem az igazi tud valaki jobb megoldást flash tartalmú weboldalakra? Pl. Indavideo

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#4423) Ragnar95 válasza snefftamas (#4422) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs más megoldás....
Nem viccből nem használnak már a normális oldalak flasht, könnyen sebezhető és nagyon durván erőforrásigényes...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4424) gyantaszuz válasza snefftamas (#4422) üzenetére


gyantaszuz
tag

Próbáld ki a BuzzPlayer-t. Én azzal nézek indavideon sorozatokat.

(#4425) tween


tween
őstag

Csináltam Apple ID-t, de nem tudok belépni. Ezt írja ki: This Apple ID has not yet been used with the iTunes Store.
Mi a teendőm? :F

(#4426) Keksz válasza snefftamas (#4422) üzenetére


Keksz
senior tag

Mi hiányzik?
Kb mindenre van alternatíva...

(#4427) Keksz


Keksz
senior tag

zagg 50% off akció: (Case -stand -keyboard)
http://www.zagg.com/promo/index.php

(#4428) @matthew@ válasza tween (#4425) üzenetére


@matthew@
őstag

Asszem kapsz egy e-mailt amivel tudod "aktiválni" az ID-t, az megvolt?

Matthew 24:42

(#4429) @matthew@


@matthew@
őstag

Asphalt 7: Heat ingyért van :DD

Matthew 24:42

(#4430) agabe válasza Keksz (#4427) üzenetére


agabe
addikt

Kicsit vastag (triplázza az alap méretet kb ), de nem lenne rossz, csak szerintem kicsik a billentyűk (igaz ezzel együtt is könnyebben lehet gépelni vele mint nélküle)...végülis néztem, és free shipping-et ír, így 15ezer alatt kijön. (ez még vám és áfa érték alatti ? )
Van aki konkértan használ ilyet ? Nagyon sokat gépelni nem szoktam jellemzően rajta, de állványnak sem utolsó.

(#4429) @matthew@:
Jahh ...én már megvettem korábban ...bár nem volt drága, de ha ezt tudom várok kicsit :))

[ Szerkesztve ]

(#4431) Ragnar95 válasza agabe (#4430) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

20€ a vámhatár postán, de simán lehet,h nem nézik át épp a te csomagodat

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4432) @matthew@ válasza agabe (#4430) üzenetére


@matthew@
őstag

Én is meg akartam de lusta voltam beregelni bankkártyámatm tegnap volt freeben smart office 2, így arra sem kellett költenem és erre sem kellett, lehet maradok így :D bár rendesen meríti az aksit, meg sokat foglal :D de nagyon szép a grafika :K

Matthew 24:42

(#4433) Zodicus válasza @matthew@ (#4429) üzenetére


Zodicus
senior tag

:R

(#4434) claire78 válasza Zodicus (#4433) üzenetére


claire78
senior tag

Bluetooth billentyűzethez tud vki olyan progit amivel a programokat tudom kezelni, scrollozni, stb. ?
Mint pl. Beekeyboard. Csak jó lenne ingyenesen. 😜

(#4435) tween válasza @matthew@ (#4428) üzenetére


tween
őstag

Meg volt, még sem működik :(

(#4436) pescara válasza gyantaszuz (#4424) üzenetére


pescara
aktív tag

en megvettem a photon flash video.....-t, de nagyon bonyolult ....es elougralnak a windows-os virus ablakok, ugyhogy le is toroltem..Ismered, vagy esetleg valaki?

(#4437) gyantaszuz válasza pescara (#4436) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem ismerem, sajnos a buzznál is előugranak ezek az ablakok néhány videómegosztó linkjére kattintva. De az indavideót például teljesen jól támogatja.
Ami különösen tetszik, hogy akár le is tudod tölteni a megosztón lévő sorozatokat (legalábbis jó pár oldalon felajánlja).

(#4438) @matthew@


@matthew@
őstag

Nekem amúgy a Home gomb egy kicsit kijebb van az üvegtől, ha áthúzom rajta az ujjam akkor erezni, ez probléma lehet?

Matthew 24:42

(#4439) agabe válasza @matthew@ (#4438) üzenetére


agabe
addikt

hat...nem az a normalis. a szelenek szintben kell lennie az uveggel. ha kijjebb all, akkor tuti nem tokeltesen raktak be, de nem tudom okozhat-e gondot a hasznaltban, max kicsit kenyelmetlen erzes ha ott simitod vegig.
szervizben gondolom javitjak ha beviszed (nem valoszinu, hogy cserelik emiatt az egesz tabletet), de ha nem zavar akkor nem erdemes napokra beadni.

[ Szerkesztve ]

(#4440) @matthew@ válasza agabe (#4439) üzenetére


@matthew@
őstag

Nem is akartam egyenlőre beadni, max a gati lejárta előtt akkor beviszem, hátha addig kerül bele vmi kosz, és akkor cseréljék ki és legalább ki is lesz pucolva, mert lehet így nem tőkéletesen szigetel, mint anno iPhoneoknál volt gond, de azt a gombot eddig max véletlen nyomtam meg :DDD

Matthew 24:42

(#4441) tween


tween
őstag

Van egy döglött pixelem, fehér háttérnél látni. Ez feljogosít engem bármire is, vagy ne nézegessem? (2 napos a gép)

(#4442) @matthew@ válasza tween (#4441) üzenetére


@matthew@
őstag

Keress még 2-t, az alábbi linken az Itt egy rövid összefoglaló a dokumentumból: résznél (2. vastaggal szedett rész) szerepel h 3 pixel esetén van javítás/csere iPad-nál

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4443) tween válasza @matthew@ (#4442) üzenetére


tween
őstag

ezt az egyet is alig látni, tűhegynyi, vagy még annál is kisebb...

(#4444) Blaise válasza tween (#4441) üzenetére


Blaise
veterán

Ha neten vetted, akkor élhetsz a 8 napos elállási jogoddal.

(#4445) Misser válasza tween (#4443) üzenetére


Misser
tag

Szerintem egy maszatos kijelző sokkal zavaróbb, mint egy parányi fekete pixel. Soha fel sem fog tűnni, hogy ott van, csak ha keresed. Tehát szerintem idővel nem fog zavarni. Ha cserélik is, akkor max kapsz egy refurb.ot, ami újabb zsákbamacska.

(#4446) Blaise válasza Misser (#4445) üzenetére


Blaise
veterán

Az a baj ezzel, hogyha az ember tudja, hogy ott van egy kis hiba, akkor szinte biztos, hogy állandóan oda téved a szeme.

(#4447) erdoke válasza Blaise (#4446) üzenetére


erdoke
titán

Az enyémnek a bal alsó sarkában van egy háromszög, mint a csomagolt felvágotton a nyitó fül. Csak fekete képernyőn látszik + nagy fényerőn. Majd ha közel lesz a két év garancia vége, visszaviszem vele cserére… :K
Addig nem izgat, mert havonta egyszer tűnik fel. :N

A legjobb aláírás a héten

(#4448) @matthew@ válasza tween (#4443) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen, ekkora felbontásnál nem nagyon ltszik, vagy megszokod, vagy vidd vissza h nem kell, boltban is van 3 napod, netes esetben meg 8 és max veszel még1-et bár kissé macerás, ha meg tudod szokni, akkor sztem nem biztos h megéri a macera, de ezt neked kell mérlegelned

Matthew 24:42

(#4449) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan appot, amivel az összes cloud fiókomat tudom kezelni? Olyasmi kéne, mint a jolicloud volt.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4450) Ragnar95 válasza Misser (#4445) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért is lenne a rafurb zsákbamacska :F :U Ugyanolyan, mint az új, mivel az elhasználódó alkatrészeket kicserélik és fóliásan kapod úgy, mint a vadiújat, csak a doboza más...Ha nem tudja az ember,h refurbished a készülék, akkor magától az életben rá nem jön... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.