Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) bigdady válasza ittakary (#5892) üzenetére


bigdady
nagyúr

Addig csesztetett a dolog hogy levettem a matt fóliát és :Y
Qrva jó ez a retina, és jóval fényesebb, már nem is emlékeztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5952) Ragnar95 válasza bigdady (#5951) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi szóltunk előre :P :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5953) bigdady válasza Ragnar95 (#5952) üzenetére


bigdady
nagyúr

:P
Jó ez az Endor Ewok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5954) Ragnar95 válasza bigdady (#5953) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi :R :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5955) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5954) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wow ezt meg kell még szokni de tényleg jó, grat!

(#5956) lbence


lbence
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen készüléket, és ez az első apple termékem, úgyhogy elég fogalmatlan vagyok ebben a világban. Egy jó office alkalmazást ajánljatok légyszi. Ingyenes és fizetős is jó lenne.

Köszi,
Bence

(#5957) @matthew@ válasza lbence (#5956) üzenetére


@matthew@
őstag

Legjobb (szerintem és más ismerősök szerint is, szóval lehet h szubjektív a dolog) az Apple által készített Pages, ez 9€-t kóstál, ami nem olyan olcsó, de tényleg elég jó funkcionalitású, vagy van a Smart Office amiből van több lehetőség árban, én a 2-t használtam az is egész jó, vagy ami még jó lehetőség h a CloudOn-t leszeded és ott tudsz online szerkeszteni/menteni doksikat, ezt itt ajánlották nekem, bár még nem próbáltam, ennek annyi a "hátránya" h WiFi kell hozzá, vagy ha 3G-s a kütyü, akkor mondjuk a legjobb megoldás

Matthew 24:42

(#5958) Ragnar95 válasza lbence (#5956) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fizetősben a Pages a legjobb, ingyenesben pedig én a QuickOffice ingyenes verzióját használtam egy ideig, az nem rossz az ingyenesek közül

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5959) lbence


lbence
aktív tag

Köszi mégegyszer, akkor gyűjtök egy kis erőt és megveszem a pagest-t. :)

(#5960) NGA válasza lbence (#5959) üzenetére


NGA
addikt

Most jelent meg iphone-ra a Microsoft Office. Lehet menni fog ipad-on is.

(#5961) pescara válasza NGA (#5960) üzenetére


pescara
aktív tag

Benne van az appstoreban ipadra. Nem semmi. Lassan minden meglesz, amit eddig hianyoltak nehanyan.

(#5962) lbence válasza pescara (#5961) üzenetére


lbence
aktív tag

déleőtt még nem találtam, hogy keressek rá pontosan? :)

(#5963) szabogabor10 válasza lbence (#5962) üzenetére


szabogabor10
veterán

Innen töltsd le.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5964) vadászcsiga válasza szabogabor10 (#5963) üzenetére


vadászcsiga
félisten

99$-ért lehet csak használni vagy hogy van ez? Nem értem ezt az appot

(#5965) jozsi252 válasza vadászcsiga (#5964) üzenetére


jozsi252
veterán

Office 365 előfizetőnek kell lenned, hogy tudd használni az iOS-re fejlesztett Office-t.

iPhone 13 Pro Max

(#5966) vadászcsiga válasza jozsi252 (#5965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mi az az office 365 előfizetés? Nem is hallottam meg erről. Az kerül 100 dodóba/év?

(#5967) jozsi252 válasza vadászcsiga (#5966) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen így van. Nálunk ez ugyebár 100 eurót jelent évente, amit a weboldal is igazol. Ha ez megvan akkor fogod tudni használni az iOS-re fejlesztett Office-t. Bár elég nagy blődségnek tartom ezt, inkább kérnének el egyszeri 50 dollárt, és akkor örökre a tiéd marad..

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5968) lbence válasza szabogabor10 (#5963) üzenetére


lbence
aktív tag

köszi, közben meglett, de ennyit nem szánok rá.

(#5969) oszi666 válasza lbence (#5956) üzenetére


oszi666
őstag

Pages szerintem is popec, beadandokat is jo rajta irni. Sot en orai jegyzetet is azon irok :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5970) vadászcsiga válasza jozsi252 (#5967) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyiért ott is marad

(#5971) kriszpontaz válasza jozsi252 (#5967) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez mekkora egy lehúzás. Azt hittem viszont látom a WinRT-re kiadott változatot. Vagy az is ilyen? Ettől még a Pages is jobb. Ennyi erővel használom a Google Drive-ot oszt csók.

[ Szerkesztve ]

(#5972) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Bocsi hogy ilyennel zavarkolódom,de itt ül mellettem egy koreai pali,és a kóreai ipad-je nem akarja venni a prágai wifit.Rohadtul nem vágom hogy miért',de a szobában mindenkinek működik az összes eszközén a wifi csak a koreai ipaden nem.Valami gyors tipp esetleg. :)

[ Szerkesztve ]

(#5973) kriszpontaz válasza z123456789 (#5972) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hanyadik emeleten vagytok? Reptessétek meg az ablakon ;].
Csak viccelek. Hanyas iPad? Otthon működik neki? A 3as iPadekkel voltak wifi gondok.

[ Szerkesztve ]

(#5974) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nos így 2 hetes ipad használat után meg kell jegyezzem hogy rendkívüli módon vágja a tenyeremet a készülék éle. Ipad1 sokkal jobb kialakítású ebből a szempontból.

(#5975) pescara válasza vadászcsiga (#5974) üzenetére


pescara
aktív tag

Miert veszed a tenyeredbe? Meg azert 2 hetig valamit tenyerben tartani...-:)))

[ Szerkesztve ]

(#5976) vadászcsiga válasza pescara (#5975) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Há hogy fogjam? Két kézzel tartom landscape módban. Te nem így fogod?

aszittem komolyan mondod ;)

[ Szerkesztve ]

(#5977) erdoke válasza vadászcsiga (#5976) üzenetére


erdoke
titán

Erre is megoldás a Smart Cover, azt hátracsapva tökéletes a fogása.

A legjobb aláírás a héten

(#5978) pescara válasza vadászcsiga (#5976) üzenetére


pescara
aktív tag

En leszoktam rakni, smartcase, de egyebkent a 2 heten rohogtem, attol mar fajhat a tenyer-:))))

(#5979) z123456789 válasza kriszpontaz (#5973) üzenetére


z123456789
addikt

Mire olvastam a hszed addigra eltűnt az ipse.Mindegy is mostmár.Azért köszönöm! :)

(#5980) jozsi252 válasza kondás (#5861) üzenetére


jozsi252
veterán

Múltkori kételkedő kollégának az üzemidőről. Ez az idő folyamatosan bekapcsolt kijelzővel, folyamatos nethasználat, zenehallgattás mellett valósult meg. Szóval 0%-ra merítve szerintem olyan 14-15 órát simán kibír.

iPhone 13 Pro Max

(#5981) vadászcsiga válasza pescara (#5978) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A táblagépek kifejezetten kézben tartásra lettek tervezve. Teraszon, kerti székben ülve hova rakod? És nappaliban, kanapen? Smart case éppen uton van felém Hongkongbol...remelem legalábbis.

(#5982) dugesz77 válasza vadászcsiga (#5981) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem a smart case sem volt megfelelő de a szilikon tok tökéletesen kényelmes. Kicsit bumfordi lesz tőle de cserében nem csúszik és jobban védi az ipad-et. Valami ilyesmi:[link] ,csak figyelni kell, hogy van smart coveres meg sima belőle.

(#5983) bigdady válasza Ragnar95 (#5958) üzenetére


bigdady
nagyúr

Engem nem enged be a quickoffice mert azt mondja nem vagyok Business user vagy mi és minden áron a HD-t akarja megvetetni velem.

(#5984) vadászcsiga válasza bigdady (#5983) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát vedd meg ;]

(#5985) bigdady válasza vadászcsiga (#5984) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg vettem a free változatot ;)

(#5986) tomi5244 válasza jozsi252 (#5980) üzenetére


tomi5244
őstag

Nekem tegnap 12ó 21p aktív használat mellett volt még 12%, 50-60% átlag fényerővel használva. Könyveljük ezt el egy jó eredménynek. :D

Egy droidos (myaudio) tablet topikban olvastam a napokban: "jó ez a tablet csak baromi hamar le merül, készenlétben is képes 5-8% óránként. Rossz, hogy előre kell tervezni ha hosszútávon akarja használni az ember"

Konklúzió: ismeretségemben sokan csesztettek, azzal, hogy minek vettem ilyen drága tabletet mikor vannak lényegesen olcsóbbak is. Na hát ezért! :)

Ma fél éves az iPadem és minden egyes forintját maximálisan megérte! :C

(#5987) Blaise válasza bigdady (#5983) üzenetére


Blaise
veterán

El is olvastad, hogy miért nem akar beengedni? :)

(#5988) kondás válasza jozsi252 (#5980) üzenetére


kondás
tag

No de ezen mit kellene látni?Tegnap töltöttem és nekem most használatra 9 óra 52 percet ír ki,az aksi pedig 54% .Itt beleszámol minden háttér processzt is. Valójában a tényleges használat, kb 4 óra volt..

(#5989) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Letöltöttem az Ucbrowsert, mondom találtam végre egy jo Safari alternatívát, erre gyak kikapcsolja a bill szótárát. En szeretem, megszoktam telon is úgyhogy ez minusz pont, amúgy baromi jo bár mintha lassabb is lenne a safarinál, pedig úgy tudom az Operán kívül az összes a gyári böngésző motorját használja.

(#5990) bigdady válasza Blaise (#5987) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem nagyon értem mit akar :D

(#5991) @matthew@


@matthew@
őstag

Akit esetleg érdekel Apple "Earpod" akkor Bónuszbirgád akcióban most csak 2490Ft :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#5992) vadászcsiga válasza @matthew@ (#5991) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De vajon eredeti e?

(#5993) @matthew@ válasza vadászcsiga (#5992) üzenetére


@matthew@
őstag

Azt nem tudom, mondjuk ennyiért én vettem egyet, nagyon mellé nem nyúlok mert nem egy nagy összeg de a képen a kialakítást nézve, meg a Demandy oldalát nézve olyan lehet: [link] (persze a kép csak illusztráció, de hátha :D )

Matthew 24:42

(#5994) vadászcsiga válasza @matthew@ (#5993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja csak az apple-nél 9k egy ilyen, aztán lehet hogy náluk van elszállva az ár és a demandynal van a reális.

(#5995) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ennyiért nem hiszem, h eredeti lenne, mivel ők se tudják olcsóbban beszerezni...Hamisítványt meg vehetsz jóval olcsóbban is

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5996) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem is így van

(#5997) @matthew@ válasza Ragnar95 (#5995) üzenetére


@matthew@
őstag

Hol juthatok olcsóbban hozzá esetleg? Mert fizetni még nem fizettem érte, ebay pl vagy mennyire jók ezek a hamisítványok?

Szerk.: hozzászólásban írták h igen, utángyártott termék, de hangzásvilágban és formában megeggyezik, ez mennyire lehet valós?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#5998) Ragnar95 válasza @matthew@ (#5997) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

eBay, tvc-mall, stb, ugyaninnen szerzik be az itthoni boltok is, de 5-10x-es áron árulják
Kinézetre lehet teljesen ugyanolyan is, hangzásra már kérdéses, hamisítvány és hamisítvány között is ég és föld lehet a különbség...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5999) @matthew@ válasza Ragnar95 (#5998) üzenetére


@matthew@
őstag

Na akkor ezt még kicsit átrágom :D fizetni még estig lehet, még nem küldtem el a pénzt, meg az a baj h olyat sem tudok kérdezni, aki már vett ilyet mert az akcis kupon csak júli 1-től váltható be, ebay-en most nézegettem de nem ami olcsóbb volt azt inkább csak UK-be postázzák, de lehet n voltam suta, mert 1 fontot megér pl egy próba erejéig, csak aztán ki tuja meddig bírja és mennyire tesz jót ez a kialakítás valójában a fülnek :F próbáltam már élőben eredetit és a basszus elég jö volt, de egyben lehet károsabb is mint egy sima agybadugós füles vagy egy hagyományos vagy ha ésszel csinálja az ember akkor nem annyira?

Matthew 24:42

(#6000) dugesz77 válasza @matthew@ (#5997) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt vettem és 100% hogy eredeti [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.