Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) sunahunter


sunahunter
senior tag

Sosem értettem ezt a garanciális témát. Nem romlik ez el. User hibák inkább vanak, aminek köze nem lesz úgyse a garanciához.

(#4252) agabe válasza sunahunter (#4251) üzenetére


agabe
addikt

remeljuk ... valoban jobban birja mint a telefon, mert az mar semmiben nem kulonbozik a tobbi gyartotol javitasi szukseglet szempontjabol, de azert nem art erre sem a gari. barmi barmikor elromolhat.

(#4253) Misser válasza megema (#4249) üzenetére


Misser
tag

Nekem a 6.0 kvart be a wifibe. Anno írtam is, hogy a telefon netmegosztását nem akarta kezelni. Kapcsolat megvolt, de a net nem ment. Újraindítás megoldotta mindig. Most a 6.1 alatt jól megy. Lehet, hogy egy visszaállítás is megoldotta volna anno.
Üzemidő szempontjából nem nagyon tudok nyilatkozni, mert nem igazán figyeltem eddig. Most 74% on van, és használat 5:23perc, készenlét 1nap1óra. Ez csak wifis netezés volt, meg talán fél óra játék. De kis fényerő is elég volt.
Nekem ennyi a tapasztalatom a 6.1-el.

(#4254) Ragnar95 válasza agabe (#4250) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor meséld már el légyszíves, hogy tudják kinyerni... :U Amúgy meg az shsh használata nem tiltott, tehát nem köthetnek bele...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4255) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hi,

Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdést...de olyan iPad progit keresek, amivel a win7-es pc-n futo torrentkliensbe tudok betenni letöltést. Tehát megy a windows-os gép, fut a torrent kliens, én az ipad-en böngészem a tartalmakat és az ipad-ről tudok letöltést indítani a gépen. Remélem érthetően fogalmaztam. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4256) Zodicus válasza V.Stryker (#4255) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nem vagyok szakértő, de az Apple és a torrent nem túl nagy barátok, szerintem nem találsz ilyet. De ne legyen igazam...

(#4257) Misser válasza V.Stryker (#4255) üzenetére


Misser
tag

En erre egyszeruen a teamviewert hasznalom. Nem tul elegans, de a celnak megfelel, sot sok mas esetben is jol jon. Raadasul ingyenes, tehat egy probat meger.

(#4258) jozsi252 válasza V.Stryker (#4255) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Hogyha az utorrentbe beállítod a webui-t, akkor az ipad-ről böngészőn keresztül nem tudsz berakni a kliensbe torrent filet? Amúgy ha ez nem megy akkor Team Viewer vagy LogMeIn.

iPhone 13 Pro Max

(#4259) claire78 válasza V.Stryker (#4255) üzenetére


claire78
senior tag

Én XBMC-vel oldottam meg. :) Transmission, van webkliense.

(#4260) V.Stryker válasza claire78 (#4259) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm mindenkinek.

Még akartam vmit és elfelejtettem. :DDD Jah IGEN! Mi a helyzet a film lejátszókkal? Értem ezalatt ezt a dolby licenszes historiát az AC3-al. Van ami viszi?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4261) claire78 válasza V.Stryker (#4260) üzenetére


claire78
senior tag

XBMC 😜

(#4262) Zodicus válasza V.Stryker (#4260) üzenetére


Zodicus
senior tag

AV Player HD , fizetős, de megéri

(#4263) megema


megema
őstag

6.1 észrevétel: Összehúzásos kilépés esetén néha nem látszanak az appok ikonjai, amíg be nem fejezem a mozdulatot.

(#4264) Maxximus válasza megema (#4263) üzenetére


Maxximus
őstag

Meglehet nem frissítek. Állandóan olvasni ilyen,olyan bug-ot. A 6.01 tökéletes. LTE-t nem használok, akkor minek?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4265) pescara válasza megema (#4263) üzenetére


pescara
aktív tag

mi az az osszehuzasos kilepes??

(#4266) Alex91 válasza pescara (#4265) üzenetére


Alex91
félisten

Rateszed az 5 ujjadat a kepernyore nyitott tenyerrel, aztan pedig egymashoz huzod oket. Mondjuk, hogy erre csinaljon is valamit a Beallitasokban engedelyezni kell.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4267) Darko válasza pescara (#4265) üzenetére


Darko
senior tag

Próbáld ki:

Indits egy proggit, es mind az 5 ujjaddal osszecsippented a képernyőt.

Alex91 megelőzött.

Beállításoknál engedélyezni kell a multitasking mozdulatokat.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4268) @matthew@ válasza Maxximus (#4264) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából megoszlóak a tapasztalatok, nekem teljesen jól megy a 6.1, bár kényszerítve is voltam a feltételre, mert automatikusan letöltötte (nem tudom miért) és foglalta a helyet. Nekem semmi bug nincs benne, sőt az AppStore tényleg jobb min 6.0.1 alatt, illetve az egyéb hely is mérete is csökkent és nem nő folyamatosan :N

Matthew 24:42

(#4269) tomi5244


tomi5244
őstag

Összeállítanék egy sorozatképekből álló videót, zenei aláfestéssel egy-két áttűnéssel stb. Tudtok ajánlani valami appot? A bankkártyámat még nem sikerült aktiválnom, úgyhogy ingyenes lenne jó. :)

Köszi

(#4270) pescara


pescara
aktív tag

Ok, koszi mindkettotoknek!

(#4271) twosixxx


twosixxx
csendes tag

bocs ha hülye kérdés, eddig nem nagyon videóztam vele, de nálatok is a videónak sokkal kisebb a látószöge mintha fényképeznék? mintha bele lenne zoomolva alapból.. ipad 4 hátlapi kameráról van szó.

(#4272) hengelhof válasza twosixxx (#4271) üzenetére


hengelhof
senior tag

az iPad 3 kamerája is olyan sz@r

(#4273) @matthew@ válasza twosixxx (#4271) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen, ez sajna így van, a tesztben is van róla szó vagy a videóban van megemlítve, bár az ok az kérdéses :F

Aki szeretne iPadre smart covert bőrből jó áron, most megteheti: ennyiért elgondolkoztató, mert poliuretán árban van

Matthew 24:42

(#4274) Zodicus válasza @matthew@ (#4273) üzenetére


Zodicus
senior tag

SmartCase miért nem készül bőrböl?

(#4275) Ragnar95 válasza Zodicus (#4274) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert nehéz lenne megoldani, hogy fel lehessen rakni,de nem essen le az iPadről...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4276) pescara válasza Zodicus (#4274) üzenetére


pescara
aktív tag

szerintem keszul, az enyem is az ...ok, lehet, hogy mubor

(#4277) pescara válasza Ragnar95 (#4275) üzenetére


pescara
aktív tag

szerintem az enyem az, a sarkai azok valami kemeny muanyag, igy nem is esik le

(#4278) Ragnar95 válasza pescara (#4277) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor gondolom az nem eredeti Smart case...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4279) V.Stryker válasza Zodicus (#4274) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én pl. a Macally félét vettem és az bőr. Fél éves és aktív használat mellett is újszerű. Javaslom a márka figyelembe vételét a gyári mellett. :K

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4280) Maxximus válasza V.Stryker (#4279) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is Macally Covermate-et használok,nagyon jó.
Két féle szögben állítható, a hátulján egy átlátszó kemény plexi hátlap van elöl a mágneses fedlap ami levehető,így csak a hátlap maradna ha így akarom.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4281) pescara


pescara
aktív tag

Ez mar egy ujabb, bornek tunik, a hatuljat is vedi, elol meg ugyanaz a hajtogathato cucc, barmilyen helyzetbe allithatod

(#4282) tomi5244 válasza Maxximus (#4280) üzenetére


tomi5244
őstag

Ez nagyon jó áron van. én 11 ért vettem a covert plusz 4 ért az átlátszó hátlap tokot... :U

Pedig baromi sok alternatívát megnéztem, nem kapkodtam el. Ezt a tokot is néztem de egyik képből sem lehet(ett) megállapítani, hogy levehető a cover része... :( Mert nálam az volt a lényeg ezért vettem meg külön.

(#4283) Zodicus válasza V.Stryker (#4279) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nekem valamilyen Belkin van. Ez is védi elejét, hátulját, hajtogatható, mágneses és bőrböl van. Nagyon jó, szeretem.
Ezért kérdeztem, ha ilyenek léteznek, akkor smart case miért nem készül bőrböl?

(#4284) Maxximus válasza tomi5244 (#4282) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezek szerint a médiamarktban nem nézted. ;) Én is ott találtam (ugyanennyiért szegeden,de az arénában is BP-n,sőt itt a v.szürke csak 8.000 volt), a sok méregdrága cuccok között. . :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4285) tween


tween
őstag

Használ valaki ilyent?

(#4286) powerup2 válasza tween (#4285) üzenetére


powerup2
addikt

Ez jó cucc te ilyen extrém körülmények között használod az ipadet ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4287) tween válasza powerup2 (#4286) üzenetére


tween
őstag

sokat utazik és rázkódik :K

(#4288) powerup2 válasza tween (#4287) üzenetére


powerup2
addikt

rázkódás nem árt neki mivel mozgó alkatrész nincs benne :) de te tudod legfeljebb hegyet is mászhatsz vele :) youtube-on vannak videók a cuccról ha jól emléxem .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO, Panasonic DP-UB9000 Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris

(#4289) Misser válasza tween (#4285) üzenetére


Misser
tag

Az a baj ezzel a tokkal, hogy igazan jol vedi a keszuleket, de ha hasznalni akarod, akkor bizony ki kell venni a tokbol. Persze ha csak arra kell, hogy utazas kozben a taskaban biztonsagban legyen, akkor jo, meg tulzas is. De ha kevesbe nyugodt helyen akarod hasznalni, akkor nem ez kell neked.

[ Szerkesztve ]

(#4290) tween válasza Misser (#4289) üzenetére


tween
őstag

még ezzel szemezek :)

(#4291) Ragnar95 válasza tween (#4290) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezzel ugyanaz a gond, mint a másikkal, hogy használat közben nem védi a készüléket

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4292) agabe válasza Maxximus (#4280) üzenetére


agabe
addikt

Szeretem az edigitalt, es muszaki cikknel nem banom, ha magasabbak az araik, mert legalabb rendes gari van nem ugy mint a webboltokban, de ebben az esetben ez a bolt sem elvetendo ugyanazzal a temrekkel csak olcsbban.

Hatulrol amugy ugyanolyan mint Itt az amazonon lathato kepeken, tehat atlatszo?

[ Szerkesztve ]

(#4293) @matthew@


@matthew@
őstag

Eredeti Apple Smart Coverből van vkinek tapasztalata a bőrrel kapcsolatban? Most gondolkozom h polyurethan vagy bőr legyen :F

Matthew 24:42

(#4294) megema válasza @matthew@ (#4293) üzenetére


megema
őstag

Van. Mi a kérdés? :)

(#4295) Zodicus válasza @matthew@ (#4293) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nekem még a 2eshez volt bőr, nagyon minőségi darab, csakhàt ugye a hàtuljàt nem védi.

(#4296) Darko válasza @matthew@ (#4293) üzenetére


Darko
senior tag

Nekem poli van, a belső fele nem tudom hogy ugyanaz-e mint a bőrnek, de a szélein kiszálasodik a mikroszálas anyag. Néha végig megyek rajta ollóval és levágom, majd pár nap múlva megint kezdi. :(((

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#4297) @matthew@ válasza megema (#4294) üzenetére


@matthew@
őstag

Igazából az h a használat folyamán mennyire sérül a bőr, meg láttam neten egy videót is youtube-on h a bőr azon a részen ahol hajtogatva van sokszor, ott szétválik, és elég csúnya lesz, vagy mennyi gari van rá? Ha egy éven belül ha van olyan gondom kicserélik?

Matthew 24:42

(#4298) @matthew@ válasza Zodicus (#4295) üzenetére


@matthew@
őstag

Az nem is nagyon érdekel h nem védi a hátulját, egy ilyen művészi popót nem is rejtenék el :DDD Csak mind2 féle tokról hallottam jót, rosszat, és nem tudok dönteni :(

Matthew 24:42

(#4299) megema válasza @matthew@ (#4297) üzenetére


megema
őstag

Nekem sárgásbarna van, ennek a külseje kicsit besötétedett, ahol izzadságot kapott. Nem hajtogatom gyakran, így nem ráncosodik a betétek között, viszont alul és fölül, a betétek pereme igen. A széle alul és fölül, a betétek közötti sávoknál kicsit eláll pár helyen.

[ Szerkesztve ]

(#4300) erdoke válasza @matthew@ (#4298) üzenetére


erdoke
titán

Nekem volt egy fekete, ami 3-4 hónap után már katasztrofálisan nézett ki, most egy bézs bőr van, ez határozottan jobban bírja. Ettől függetlenül egyértelműen érzékenyebb, mint a műanyag, esetleg érdemes rendszeresen ápolni.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.