Hirdetés

2016. június 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-04-14 22:46:21

LOGOUT.hu

Tesztek:
iPad 1 (3G-s), iPad 2, iPad 3 (a.k.a. New iPad), iPad 4, iPad Air (a.k.a. iPad 5), iPad Mini, iPad Mini Retina

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13151) iszilard

iszilard
(PH! addikt)

Sziasztok!
Ma frissítettem az ipad mini (gen 1,) met ios 7 ről ios 9 re, és szomorúan konstatáltam hogy annyira lassú mint én anno a testnevelés óráimon. Meg tudom azt csinálni valahogy hogy visszarakom az ios 7 et?
A segítséget előre is köszönöm, Aleska Diamond legyen veletek!

Nagyon ritka LEGO szett és PSP GO eladó! tinyurl.com/jxb75j6

(#13152) vadászcsiga válasza iszilard (#13151) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Sajnos nincs út visszafele : (

👻 facebook.com/sniperstraps 🤖 instagram.com/sniperstraps 🍭 sniperstraps.wordpress.com 👍🏼

(#13153) Noxy válasza kisspepe (#13148) üzenetére

Noxy
(PH! addikt)

Pld egy aksi cserét.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is'' - iPhone 4S Black 16 GB - iPhone 5S Space Gray 16 GB - iPad Air WiFi+4G 16 GB- [iOS 8.3 JB]

(#13154) iszilard válasza vadászcsiga (#13152) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

Ettől féltem :(
Köszönöm a villám választ! :R

(#13155) Oldman2 válasza iszilard (#13151) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Lehet hogy "lassabb", de szerintem még elviselhető a sebessége.

Én már 9.3.2 -vel jutottam hozzá, tartottam tőle, de annyira nem vészes.

(#13156) iszilard válasza Oldman2 (#13155) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

Sokkal de sokkal lassabb, egyszer ma már szét is fagyott az OS home + sleep tartás segített rajta csak. :W
Lassabban reagál, ha felnyitom a smart covert akkor bő 1.5 sec míg használható, és egyszerűen már nem olyan élmény használni mint az ios7 tel :O

(#13157) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#13137) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

:W lekapcsoltam oldalt a hangot

👻 facebook.com/sniperstraps 🤖 instagram.com/sniperstraps 🍭 sniperstraps.wordpress.com 👍🏼

(#13158) ZS3NI válasza vadászcsiga (#13157) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

:D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13159) vadászcsiga válasza ZS3NI (#13158) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Mar majdnem ujra raktam :D

(#13160) Imy

Imy
(PH! addikt)

Hogyan lehet szabad helyet felszabaditani? ( cache törlés, telepítő fájlok törlése) vagy egyéb más.

(#13161) local1 válasza Imy (#13160) üzenetére

local1
(senior tag)

szabad helyet minek felszabadítani? ;]

a google nem a barátom

(#13162) Imy válasza local1 (#13161) üzenetére

Imy
(PH! addikt)

Ha elfogy a belső tárhely. ;)

(#13163) Noxy válasza Imy (#13162) üzenetére

Noxy
(PH! addikt)

Mert elfogyott, vagy csak szimplán figyelmezet hogy nincs elég hely valamihez?
Ne rakj fel több app-t, kevesebbet fotó, kevesebb zene stb.. és így megmarad a tárhelyed.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is'' - iPhone 4S Black 16 GB - iPhone 5S Space Gray 16 GB - iPad Air WiFi+4G 16 GB- [iOS 8.3 JB]

(#13164) univerzita válasza Imy (#13160) üzenetére

univerzita
(őstag)

Én a Battery Doctor -ral szoktam törölni ( sajnos már nincs a stórban). Tedd fel a gépre a iPhone Care(ingyenes verzió) és azzal. Vagy a harmadik módszer hogy megpróbálsz letölteni egy filmet a iTunes -ról aminek jóvál nagyobb a mérete mint amennyi szabad hely van. A rendszer megpróbál szabad helyet csinálni. De előtte nézd meg hogy a iTunes -ban a,,Más " vagy,,Other" alatt mit mutat.

[ Szerkesztve ]

(#13165) tigomigocika

tigomigocika
(senior tag)

Üdv
Használ valaki UPC által Vodafone kártyát az iPad készüléken ?
Mik a tapasztalatok
Gondolok itt az lte dologra
Az igaz hogy ha iMessage küld SMS-t a tulaj azt 60ft/SMS áron szamlazzaaz UPC a vodan keresztül ?

(#13166) danilla válasza tigomigocika (#13165) üzenetére

danilla
(őstag)

UPC

(#13167) tigomigocika válasza danilla (#13166) üzenetére

tigomigocika
(senior tag)

Köszönöm
Ott is feltettem a kérdést de mindenképpen ide vág hiszen iPad cellural amibe használni akarjuk

(#13168) Noxy válasza tigomigocika (#13165) üzenetére

Noxy
(PH! addikt)

Az iMessagenak semmi köze a vodához meg a UPC-hez.( Csak annyi, hogy a mobil ADATHÁLÓZATUKAT használod.) Ez akkor olyan lenne mintha a FB messengerbe küldött uzenetekért is fizetni kellene db, és karakterek után.

[ Szerkesztve ]

(#13169) danilla válasza tigomigocika (#13167) üzenetére

danilla
(őstag)

UPC-hez jobban vág. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13170) dAnky

dAnky
(fanatikus tag)

Sziasztok ipadon megoldhato a torrentezes nem tudjatok? Van hozza program ios-re olyan mint androidra az atorrent vagy az utorrent?

"Szeretem azt hinni, hogy valami megmarad a halál után... De az is lehet, hogy ez olyan, mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsoló gombot tenni az Apple-eszközökre." - Steve Jobs-

(#13171) vadászcsiga válasza dAnky (#13170) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

De tudjuk. Nincs torrent app iOS-re.

(#13172) dAnky válasza vadászcsiga (#13171) üzenetére

dAnky
(fanatikus tag)

Szuper akkor le is tehetek az ipadrol:S

"Szeretem azt hinni, hogy valami megmarad a halál után... De az is lehet, hogy ez olyan, mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsoló gombot tenni az Apple-eszközökre." - Steve Jobs-

(#13173) univerzita válasza dAnky (#13170) üzenetére

univerzita
(őstag)

Korlátozottan lehet torrentezni de nem torrent letöltővel. ( Elég bonyolult.)

(#13174) Noxy válasza dAnky (#13172) üzenetére

Noxy
(PH! addikt)

Ha csak nem JB-t az iOs az iPadon. Cydia--> Transmission + iFile tweak.

(#13175) Tomas86

Tomas86
(újonc)

Sziasztok!
Melyik a gyári idén vásárolt Air 2 töltö? Az A1357 10W vagy az A1401 12W?

(#13176) D@niel

D@niel
(őstag)

üdv,

nem megy az app store... egy része: appra nem tudok rá keresni (többet is próbáltam), valamint az eddig letöltötteket sem listázza ki (purchased menüpont).

ki-be kapcsolás nem segített, most 3. napja tapasztalom a a jelenséget.

szerk. böngésző keresőbe rá keresve akármelyik appra sem nyitja meg a boltot, sőt meg nyit egy oldalt ami tele van krix-krax-al.

[ Szerkesztve ]

(#13177) vadászcsiga válasza D@niel (#13176) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Beállításokban lépj ki-be a store-ból.

(#13178) D@niel válasza vadászcsiga (#13177) üzenetére

D@niel
(őstag)

sajna nem segít...

(#13179) vadászcsiga válasza D@niel (#13178) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Beállítások, iTunes es AppStore. Vagy te is ott csináltad?

(#13180) silmatauki válasza Tomas86 (#13175) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

en még 2014-ben vettem, akkor 10w-ossal adtak. A mai gepek kozul a nagy iPad Pro-nak garantaltan 12w-os a tapja (januarban vettem).

(#13181) iszilard

iszilard
(PH! addikt)

Sziasztok!
Ha majd frissítik az ipad pro-t akkor van rá valami esély hogy az új modellt nem ios szel hanem macOS szel fogják adni?

(#13182) local1 válasza iszilard (#13181) üzenetére

local1
(senior tag)

Úgy legyen! Egyesek szerint viszont csekély rá az esély.

[ Szerkesztve ]

a google nem a barátom

(#13183) iszilard válasza local1 (#13182) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

A fél királyságomat odaadnám egy bika tabletért. Ha mondjuk egy mobil i7 et és egy 970M et beledobnának aktív hűtéssel usb-c csatival, eladnám az ipadem és a macbookom is! Tudnék vele editálni és játszogatni on the go.

(#13184) Tomiapu válasza Tomas86 (#13175) üzenetére

Tomiapu
(senior tag)

Egy hónapja vettem (igaz, hogy a vodánál), A1357 10W.

(#13185) D@niel válasza vadászcsiga (#13179) üzenetére

D@niel
(őstag)

igen, ott csináltam. a megvásároltak alatt tök üres az egész, keresésnél enter után mintha keresne de nem jön be semmi.

más appot a featured alatt pl le tudok tölteni, ahogy az update-ek is fel mennek.

anno el adtam a 4s-t, ami tovább is ment pár helyre, így néz ki a facetime alatt:képfeltöltés (android chrome alatt nem megy most a ph-ra feltöltés).

szóval volt már párszor fel ugró ablak, hogy hozzá akarja-e adni a számot a facetime-hoz, mindig nem-et nyomtam, ahogy most is látszik a képen, hogy nincs bepipálva a számomra ismeretlen szám.
esetleg ez okozhatja a gondot?
ha már itt tartunk, hogyan tudom ki törölni onnan a számot?

[ Szerkesztve ]

(#13186) silmatauki válasza iszilard (#13181) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

semmi esély.

(#13187) iszilard válasza silmatauki (#13186) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

:O

Más:
Asap help kerestetik!
Egy bő órája pötyögtem egy doksit a smart office 2 nevű appban, elmentettem, majd átváltottam safarir. Neteztem pár percig majd visszaléptem a so2 be és elfeljtett mindent amit beleírtam, a mentést is :W
Meg tudom menteni valahonnan a cuccom vagy kezdhetem elölről a gépelést? :O

(#13188) Ragnar95 válasza iszilard (#13187) üzenetére

Ragnar95
(Topikgazda)

Ha nem mentette el a program, csak RAMban tárolta, azt meg már felülírta a rendszer, akkor buktad azt a dokumentumot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13189) BÁ Nutrition válasza iszilard (#13183) üzenetére

BÁ Nutrition
(őstag)

Kicsi a képernyő. Most lett szerencsém egy 28as 4k kijelzőhöz asztalin. 15ös noti után felüdülés

http://www.youtube.com/watch?v=KKSQtQqLVdU&feature=player_embedded# ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13190) local1 válasza BÁ Nutrition (#13189) üzenetére

local1
(senior tag)

És viszed magaddal mindenhová? ;]

a google nem a barátom

(#13191) iszilard válasza BÁ Nutrition (#13189) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

Attól függ hogy honnan nézzük :D Én évekig 15col on dolgoztam és játszottam, aztán jött 22 inch aztán tripla 22 inch aztán szimpla 23 és most meg 29. De még ipaden is full jó vagyok:D

(#13192) oszy

oszy
(őstag)

Az iPad Air 32GB megér most 109.990ft-ot? Vagy érdemesebb használtban keresni ilyet?

Eladó APPLE wireless billentyűzet és Magic Trackpad ill. 2db Samsung SSG-3100GB !AKTÍV 3D! ÚJ! Szinte minden típusú tv-hez használható!

(#13193) BÁ Nutrition válasza local1 (#13190) üzenetére

BÁ Nutrition
(őstag)

A notit se vittem sehova

http://www.youtube.com/watch?v=KKSQtQqLVdU&feature=player_embedded# ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13194) local1 válasza BÁ Nutrition (#13193) üzenetére

local1
(senior tag)

Hát nem is arra való. :DDD Meg az ipad sem :P

a google nem a barátom

(#13195) Oldman2

Oldman2
(PH! addikt)

Ma egy rendezvényen fotóztam az iPaddal.

Az iCloud aktiválva van a készüléken. Mit kell tennem, hogy a fotók felszinkronizálódjanak a felhőbe?
Régi fotókat látok ott (még az előző iPaddal készültek), de új fotók nincsenek fent.

(#13196) Imy válasza Oldman2 (#13195) üzenetére

Imy
(PH! addikt)

Lépj be a Fotók-ba, és legyél türelmes.

(#13197) Oldman2 válasza Imy (#13196) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Beléptem, ott néztem elsőként a dolgokat.

Várok türelmesen...

(#13198) univerzita válasza Oldman2 (#13195) üzenetére

univerzita
(őstag)

A Beállítások -iCloud -iCloud Fotókonyvttár,vagy esetleg még a Feltöltődés saját fotóstreambe engedélyezve?

(#13199) silmatauki válasza Oldman2 (#13195) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

És legyél Wi-Fi-n. Vagy ha nem, akkor jailbreakelj, vedd meg és installáld a 3G Unrestrictor-t, és engedélyezd a Camera-t benne. Nekem azzal tökéletesen m1 az upload 3G-n is.

[ Szerkesztve ]

(#13200) Imy válasza Oldman2 (#13197) üzenetére

Imy
(PH! addikt)

Ha oda belépsz, akkor kezdi feltölteni wifi-n. ;)

(#13201) Ragnar95 válasza Imy (#13200) üzenetére

Ragnar95
(Topikgazda)

Nem kell belépni a Fotók appba, a háttérben is megy az iCloud photo sync.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13202) Oldman2 válasza univerzita (#13198) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Hopp, ez a "Beállítások - iCloud - iCloud Fotókönyvtár" nem volt bekapcsolva.

Mire ezt írom, már fel is került minden!

Azzal mit lehet tenni, hogy WiFi-s iPad lévén, nincs GPS és a Camera Helyszínként jelenleg ezt rögzíti a képekhez: "North Atlantic Ocean"?

[ Szerkesztve ]

(#13203) univerzita válasza Oldman2 (#13202) üzenetére

univerzita
(őstag)

Kapcsold be a Helymeghatározás és akkor ha valahova felteszed ( pl.Fickr) akkor ott van a hely infó.

(#13204) silmatauki válasza Oldman2 (#13202) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

vegyel kulso gps-t, ha mindenkepp, mindig kell a pontos lokacio. Ha jb-lsz, akkor barmi BT GPS megteszi, ha nem, akkor csak nehany (igen draga).

(#13205) vadászcsiga válasza Oldman2 (#13202) üzenetére

vadászcsiga
(PH! félisten)

Ki kell költöznöd az óceánra, nincs mese :D

(#13206) Oldman2 válasza univerzita (#13203) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Be van kapcsolva a Helymeghatározás, ami itthon készül kép, azokon jó a Helyszín infó, de amik WiFi nélküli helyszínen készülnek, ott "elég vad infó" kerül be.

Nem értem, miért nem a legutóbbi helyszín jelenik meg ebben az esetben?

JB-znék én szívesen, de 9.3.2-re nincs ilyen (jelenleg). Így vettem a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#13207) univerzita válasza Oldman2 (#13206) üzenetére

univerzita
(őstag)

Ez sajnos ilyen.

(#13208) silmatauki válasza Oldman2 (#13206) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

mivel wi-fi-s ipadekben nincs gps vevo. azoknal pontos(!) helymeghatarozas csak kulso gps vevovel lehetseges.

(#13209) Tomas86

Tomas86
(újonc)

Kösz a töltős segítséget srácok!

(#13210) Oldman2 válasza silmatauki (#13208) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Tudom, de a jelenlegi "működés" a tapasztaltak szerint minden logikát mellőz.

(#13211) Imy

Imy
(PH! addikt)

Ha már fotóknál tartunk...
HDR-t szoktátok használni? Mik a vélemények róla? (jelenleg nálam automata módban van)
A másik, ha HDR-ben fényképezek, akkor a normál kép is megmarad. Itt érdemes beállítani, hogy a nem HDR-t ne tartsa meg?

(#13212) tDr1v3r

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Jó estét urak!

iPad Air-hez létezik jóféle, teljes kijelzőt lefedő 2.5D tempered glass? Lényleges lenne hogy oldalt görbüljön, sokat hozzáadna a vágódeszkánkhoz vizuálisan.

【=◈︿◈=】- Vortex Pok3r MX Brown eladó! http://ow.ly/TSZu300O29j

(#13213) Imy válasza tDr1v3r (#13212) üzenetére

Imy
(PH! addikt)

Én e-bayen vettem. ;)

(#13214) zolikaDB válasza tDr1v3r (#13212) üzenetére

zolikaDB
(PH! kedvence)

En magamnak ezt vettem, valami 15$ koruli aron, de tokeletes! Jo a tapintasa, mersekelten zsirosodik, erzekeles rendben van, karc pedig nincs :) Ez egy jo ar-ertek aranyu marka. [link]

[ Szerkesztve ]

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#13215) Peddy789

Peddy789
(senior tag)

Hali, ipad air 2 64gb még mindig megéri az árát? mivel lassan 2éves ugye nem kezdett el az uj frisitésektől belassulni ahogy szokás aplenél? Ahogy nézem már 500 euro körül kapható, barátinak tűnik, van jobb gép ennél jelenleg? Kb mennyi átlagos kijelzőidő?

(#13216) silmatauki válasza Oldman2 (#13210) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

Pedig logikus: ha van Wi-Fi-d, akkor (ha a Wi-Fi-t már használta vki GPS-es cuccal, azaz a Wi-Fi access point helyzetéről van infója az Applenek) kb. pontos a helymeghatározás. Persze ez vad eredményekhez is vezethet, pl. ha vonatos / buszos Wi-Fi-t használsz, ami lehet, hogy az ország másik végébe (ahol szintén megfordult az adott jármű) rak.

Kint, ahol nincs Wi-Fi, az Apple semmit sem tud használni a helyzeted meghatározására, hisz GPS hardver sincs.

(#13217) silmatauki válasza Peddy789 (#13215) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

Air 2-t 9.0.2-vel használom, teljesen OK. (újabb verziókra nem frissítettem, hogy ne vesszen el a JB.)

(#13218) silmatauki válasza Imy (#13211) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

Soxor “szellemképes” a HDR kép (mert fizikailag 2 képből rakja össze a rendszer, bár azokat nagyon kis időeltéréssel rögzíti), emiatt én a helyedben nem tiltanám le a nem-HDR kép rögzítését. Azt1n ha látod, hogy a HDR szellemképes, a normál még vszínű jó lesz.

(#13219) Oldman2 válasza silmatauki (#13216) üzenetére

Oldman2
(PH! addikt)

Mint minden, ez is relatív...

Nekem a lenne logikus, hogy ha nem tud friss helyszín infókat beszerezni, akkor a legutóbbi pontosat mutatná.

Az még mindig pontosabb infó lehet(ne), mint hogy 1-2 km-re az otthonomtól készült fotókhoz, USA-béli helyszínt mond.

(#13220) CharlieDrop válasza Peddy789 (#13215) üzenetére

CharlieDrop
(PH! addikt)

nekem 9-10 órát bír és emellé 200 óra készenléti időt, semmi lassulás nincs, sehol se

''Ez itt az internet?''

(#13221) Chereiose

Chereiose
(őstag)

Használt 16 gigás Air 2-ért mennyit érdemes kiadni? 90K esetleg garival reális? :U

Mini 3-mat cserélem, túl lassú...

[ Szerkesztve ]

(#13222) iszilard válasza Chereiose (#13221) üzenetére

iszilard
(PH! addikt)

És akkor itt vagyok, ipad mini gen1 el, ios9 cel :DDD First world problem :D

[ Szerkesztve ]

(#13223) silmatauki válasza Chereiose (#13221) üzenetére

silmatauki
(senior tag)

Kb. OK ár, ha amúgy jó állapotban van. (399 eur ugyanez a konfig újonnan, legalábbis itt a 24% áfás Finnben. Valszeg Mo-n se sokkal drágább.)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.