Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) hengelhof válasza tomi5244 (#5350) üzenetére


hengelhof
senior tag

Úgy látom igen. Még csak az van.

(#5352) Ragnar95 válasza tomi5244 (#5350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jól látod, ráadásul a felülete is sokkal rosszabb szerintem, mint az eredetié, úgyhogy én nem is frissítek rá...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5353) tomi5244 válasza Ragnar95 (#5352) üzenetére


tomi5244
őstag

Tudnál kitenni egy képet, hogy is néz ki az eredet? :)

(#5354) Stef@N


Stef@N
tag

Na most jutottam el odáig, hogy mindenkinek a fórumon azt mondom hogy Starkingbe NE vigyetek semmit vissza! Értem én, hogy az emberünknek tele van a töke az ügyféllel, hogy már a 4. hibás iPadet viszi vissza, de bunkónak nem kell lenni. Azzal próbálta elvenni a kedvem a cserétől, hogy ezt már nem biztos hogy cseréli az Apple, meg ez már az 5. csere lesz, ezt már nem biztos, hogy jóvá hagyják. Könyörgöm kinek kell jóváhagynia egy hibás terméket, hogy cseréljék?

Mérgemben felhívtam a magyarországi ingyenes Apple számot, szegény ügyintéző kért elnézést a Starkinges kolléga helyett. (Hozzáteszem ő se volt túl felkészült. Megkérdezte hogy a 4. generációs iPad retina kijelzős-e) Most már központilag intézkednek a cseréről mert az a bunkó alig akarta átvenni a készüléket.

Mivel ezt most a feleségem juttatta be, úgy döntöttem, hogy a cserekészülékért én megyek és mindjárt a panaszkönyvbe is írok.

Hihetetlen.

(#5355) Ragnar95 válasza tomi5244 (#5353) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így.
Stef@n: sajna sok a k@csög ügyintéző/eladó mindenhol, ezzel nem lehet mit tenni, de én a helyedben a főnökének is jelenteném az esetet az eladó nevével együtt + a panaszkönyv jó ötlet :K Amúgy az Apple ügyfélszolgálat valóban nagyon segítőkész, de nem minden ott dolgozó tájékozott, én MacMini gari ügyében hívtam őket és a nő azt se tudta, mi az a világgari, a technikai kollégát kellett megkérdeznie a dologról :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5356) Palika71


Palika71
őstag

Ha olyan frissítés jön egy apphoz, amit ki akarok hagyni, akkor azt megtehetem valahogy?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#5357) Palika71


Palika71
őstag

Annyit olvastam a halott pixelekről, hogy én is találtam egyet. Mindig fekete. Azt írja az Apple honlapja, hogy 06.03.-ig garanciális. Ezt cserélik akkor is, ha egy kicsit karcos a kijelző?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#5358) GALARDO


GALARDO
addikt

Valaki rendelt már innen? Mennyi + költség keletkezik, amíg ideér?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5359) agabe válasza Palika71 (#5357) üzenetére


agabe
addikt

nem a karc miatt halott a pixel, igy gondolom a cseret nem zarja ki.

En nem keresek inkabb hibat hatha talalok (ha mar eddig nem vettem eszre nem is akarok tudni rola :) )

(#5360) Stef@N válasza Palika71 (#5357) üzenetére


Stef@N
tag

Csak ne a Starkingbe vidd :) a hivatalos magyar Apple ügyfélszolgálat az Almáriumot javasolja egyébként.

(#5361) GALARDO válasza GALARDO (#5358) üzenetére


GALARDO
addikt

Rosszul linkeltem. Itt a jó: [link]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5362) agabe válasza GALARDO (#5361) üzenetére


agabe
addikt

amazon uk-n nincs olyan ami kellene? vannak ott ozakik, es hamarabb megjon.

[ Szerkesztve ]

(#5363) GALARDO válasza agabe (#5362) üzenetére


GALARDO
addikt

Találtam, de vajon mennyire megbízható? Az a vicc, hogy 1 hónapja még itthon is lehetett kapni. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5364) agabe válasza GALARDO (#5363) üzenetére


agabe
addikt

attol nem vennek...tok uj tag 0 visszajelzessel.
itt egy csomo fele.

(#5365) GALARDO válasza agabe (#5364) üzenetére


GALARDO
addikt

Sajnos pont az nincs, amit szeretnék. :DDD Marad a hivatalos oldal. Köszi a segítséget! :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5366) Palika71 válasza Stef@N (#5360) üzenetére


Palika71
őstag

Szerinted van nekik még 3-as iPadjük?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#5367) Ragnar95 válasza Palika71 (#5366) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen van, de hogyha teljesen kifogynának belőle, akkor 4-est kellene adniuk helyette :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5368) Palika71


Palika71
őstag

Mindenki: :R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#5369) lasimon


lasimon
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok, segítséget kérek....
Ipad 4 készülékemen a hang tökéletesen működik , videók stb. esetén. Viszont az utóbbi időben bármilyen gügye játékot töltök le (az unokámnak..), nincs hang. Már próbáltam újraindítást stb. de nem, egyiknél sem "szól".

???
Előre is köszi!
Üdv.

(#5370) Palika71 válasza Stef@N (#5360) üzenetére


Palika71
őstag

Az Almárium a Damjanich utcában, vagy az Almárium-pro a Váci úton?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#5371) Stef@N válasza Palika71 (#5370) üzenetére


Stef@N
tag

Váci út :)

(#5372) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok.
Agyalok, hogy veszek egy 4-est. Nézegettem mindenhol az árakat, de talán a legolcsóbb és még megbízható boltok közül az aqua-t találtam.
158k egy 32GB-os Wifi-s modell.
Ajánlott ott venni?

(#5373) zsitvayb válasza szijartg (#5372) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Én is náluk vettem. Korrektek voltak. Ráadásul az apple honlapon is írja a garanciát az ipad-re. Bár nem tudom, hogy ez utóbbi jelent-e bármit. :)

(#5374) szijartg


szijartg
senior tag

Akkor lehet, hogy én is náluk veszem :U
Kell neki ott is írni, mert ha aktiválod akkor ott is számolja.

[ Szerkesztve ]

(#5375) Tibee86 válasza szijartg (#5372) üzenetére


Tibee86
veterán

iPad vásárlásnál nem kell annyira félni, mint mondjuk egy iPhone-nál, mivel világgarancia van rá. Max a töltőfejjel lehet megszívni.
Én mikor úgy volt, hogy veszek(de inkább megvárom a retina Mini-t), akkor innen akartam megvenni. 143e Apple garanciával, ha kell, sorozatszámot is kiadnak vásárlás előtt, hogy az ember le tudja ellenőrizni.

zsitvayb: Az lenne a probléma, ha nem mutatná az Apple honlapján.

[ Szerkesztve ]

(#5376) szijartg válasza Tibee86 (#5375) üzenetére


szijartg
senior tag

Köszi, néztem ezt a boltot is.
Csak átugrottam "olcsó húsnak híg a leve" alapon.

Bár, gondolom az 1éves apple garin felül adnak még 2év bolti HU garit is?

Én is megvárnám, csak az a baj, hogy a mini az már túl kicsi lenne nekem.
Egy 2007-es macbook pro-t cserélnék le erre a retinásra.. Webezni, levelezni meg távoli asztalon szervereket buzizni megtenné ez is.

(#5377) Tibee86 válasza szijartg (#5376) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudom, hogy megy a bolti gari, csak arra kérdeztem rá, hogy melyik jelenti a gyári Apple garit. Gondolom azon felül adnak egy év szoftvergaranciát vagy hasonlót, ami semmit nem ér kb. :D
Nekem meg pont túl nagy és nehéz az iPad4, kicsit azért reménykedem, hogy sokat tudnak a méreten és súlyon javítani az 5-ösnél.

(#5378) zsitvayb válasza Tibee86 (#5375) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Jóvanna, kezdő vagyok én még ebben az almás világban...de annyira bejött az ipad-en az ios, hogy gyorsan le kellett cserélnem a telefonomat is egy iphone-ra. :)

(#5379) NGA


NGA
addikt

Ettől elveszik a garancia?

Kép

(#5380) Stef@N válasza NGA (#5379) üzenetére


Stef@N
tag

Hát szerintem beleköthetnek...

(#5381) pescara válasza Stef@N (#5380) üzenetére


pescara
aktív tag

Lehet, de elvileg az elo es hatlapot ugyis lecserelik, tehat azt nem javitjak, akkor nem mindegy nekik? Persze , ha a hiba visszavezetheto eros utesre, akkor tenyleg ciki.

(#5382) NGA válasza pescara (#5381) üzenetére


NGA
addikt

Nem, tökéletesen működik, semmi baja, csak a késöbbiekre gondoltam. Pl pixelhiba

(#5383) pescara válasza NGA (#5382) üzenetére


pescara
aktív tag

Ha most nincs pixelhiba, akkor miert lenne kesobb? Itt azt mondtak a forumtarsak, hogy az mar az elejen latszik, gyartasi hiba. A hasznalat is okozhatja? Ezt nem hallottam.
Egyebkent ilyen esetben csak hatlapot nem lehet csereltetni? Vagy akkor is elveszik a gari??

[ Szerkesztve ]

(#5384) Stef@N válasza pescara (#5383) üzenetére


Stef@N
tag

Nálam a legutóbbi pixelhiba az első bekapcsolást követő napokban jelent meg. Szerintem hátlapot külön nem cserél a hivatalos szerviz.

(#5385) Ragnar95 válasza pescara (#5383) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nem hivatalos szervizbe viszed a készüléket, akkor természetesen ugrik a gari, hivatalos szerviz Magyarországon meg nem javít(hat), csak cserél. Amúgy iPadnél nem olyan egyszerű a hátlapcsere, mivel ragasztva van a hátlap, nem csavarozva...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5386) bigdady


bigdady
nagyúr

Most nézem ha 5 ujjal csippentek akkor bejön a feladatkezelo? :Y

(#5387) erdoke válasza bigdady (#5386) üzenetére


erdoke
titán

Az a 4 ujj felfelé, 5 ujjas csippentésre a Home kellene megjelenjen, legalábbis gyári szoftver alatt.

A legjobb aláírás a héten

(#5388) bigdady válasza erdoke (#5387) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igazad van :)

(#5389) NGA válasza erdoke (#5387) üzenetére


NGA
addikt

És ha oldalra húzom a 4 ujjamat, akkor taskot vált. Ez baromi jó!

(#5390) HardRic válasza NGA (#5389) üzenetére


HardRic
addikt

Ez tényleg új nektek? Eddig home-ot nyomogattatok?

[ Szerkesztve ]

(#5391) Stef@N


Stef@N
tag

Na megosztanám az újabb tapasztalatokat :)

Ma kellett volna megérkeznie a cseregépemnek, ami nem érkezett meg. Felhívtam a starkinget érdeklődve, hogy mi miatt csúszik az ügy. Azt mondták, hogy az Apple központban van az iPad kivizsgáláson, nem tudják mikor lesz meg az új. Ezek szerint a "kedves" szervizes valóban jelezte a felettesinek, hogy a 4. hibás gépet viszem vissza és én mit képzelek magamról, hogy megint egy újat szeretnék. Nyomban fel is hívtam az ingyenes számot, ahol ismét sokkal kedvesebben válaszoltak kérdéseimre. mint a szerviz.

A gép valóban kivizsgáláson van, illetve elmondásuk szerint találtak rajta egy nem jelzett hibát is, de nem tudja megmondani mi az és azt sem, hogy mikor kapom meg az újat, mert arról meg a starkingnek kell gondoskodnia. Tehát megy az egymásra mutogatás (itt is). Viszont kiemelt ügyfél lettem, hála a sok sz@rakodásnak, hurrá biztos nagyon sok előnnyel fog járni. :)

Persze ez még mindig jobb, mint másoknál a 30 napos átfutási idők. Kíváncsi leszek mi fog ebből kisülni.

Most viszont, hogy már eltelt majdnem egy hónap iPad nélkül és már amúgy is benne vagyok a problémázgatásban, lehet elintézem a garancia dolgot is, hogy újrainduljon. :)

(#5392) NGA válasza HardRic (#5390) üzenetére


NGA
addikt

Szombat óta van ipad-om :-)

Más: Az garis lehet, hogy az eredeti Apple Smartcover szétkoptatta az oldalát? Ahol a csukló van, ott simán belecsiszolt.

[ Szerkesztve ]

(#5393) agabe válasza NGA (#5392) üzenetére


agabe
addikt

volt rola szo korabban, hogy kifenyesiti.
A felvetes jogos...lehet meg kellene kerdezni szervizben, mert erre nem mondhatjak, higy nem rendeltete szeru hasznalat, max azt mondhatjak, hogy nem minosul hibanak. (van akit egyaltalan nem zavar, hiszen a teljes hatlapon nem i lathato csak az also szelenelk ket pontszeru reszen)
Kivancsi vagyok mit mondanak ra....viszont szombat ota nagyon erosen nem fenyesedhetett ki, max mar lathato.

[ Szerkesztve ]

(#5394) Tibee86 válasza NGA (#5392) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem hinném, használatot nem befolyásolja. iPhone 4/4S-nél a gyári bumper is kifényesíti a keretet egyes esetekben, azt se cserélik.

(#5395) NGA válasza agabe (#5393) üzenetére


NGA
addikt

Sajna nem újam van, annyi pénzem nincs, ez egy pár hónapos garis ipad

(#5396) NGA


NGA
addikt

(#5397) agabe válasza NGA (#5396) üzenetére


agabe
addikt

nekem meg ipad2-nel volt ilyen a gyari smart coverrel szinten...mondjuk nem izgattam magam rajta egy ido utan csak hasznaltam. szerintem ne foglalkozz vele, mert valoszinubb, hogy gariban nem foglalkozna vele...de ha akarod kerdezd meg a szervizt.

(#5398) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Tervezem hogy beszerzek egy iPad-et. Nagyjából tisztában vagyok az iOS-al, mert volt már iPhone 3G és 4 készülékem.
Abban nem tudok dönteni hogy első tabletnek elég-e egy iPad 3 esetleg Mini vagy mindenképp iPad 4 éri már csak meg.
Főként fórumozásra lenne használva és játékra, esetleg videózásra és olvasásra.
Szerintem csak sima WiFi-s modell fog kelleni.
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5399) 0pityesz0 válasza gyuromoj (#5398) üzenetére


0pityesz0
tag

Hali
Ezekre alkalmas bármelyik. Ha az ár mindegy és kicsit gondolsz a jövőre, ill kell a retina kép, akkor iPad 4. Amúgy a mini is ki tud szolgálni sztem. Szóval én mini és 4es között döntenék a helyedben. :)

Egyre gyorsabban lassulok...

(#5400) zeee


zeee
senior tag

Helló

Ipad 2-n van olyan lehetőség hogy wifin keresztül kilőjem samsung smart tv-re a képet? Most nem all share funkcióra, viideólejátszás stb... gondolok, hanem rendes dual screenre. Valaki tud segíteni ebben?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.