Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Tibee86 válasza @matthew@ (#4100) üzenetére


Tibee86
veterán

Életemben nem használtam az "Újságos"-t. AppStore-ból megvásárolt újságokat lehet olvasni azzal, hogy vannak e könyvek azt nem tudom. Egyszerűbb, ha gépről .epub-ba rámásolom.

#4102: Szerintem az inkább az iBooks lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#4102) @matthew@ válasza Tibee86 (#4101) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, csak mert maga az "ikon" volt nekem ismerős ismerős iPhone-járól és Ő ezzel tudta megnyitni a .PDF doksikat, vagy az iBooks volt :F

Matthew 24:42

(#4103) Ragnar95 válasza @matthew@ (#4100) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az újságosban értelemszerűen újságot tudsz olvasni, amit az AppStore Newspaper szekciójából tudsz letölteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4104) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Új vagyok Apple cuccokban. (Nemrég vettem az iphone-t is)
Kíváncsi lennék egy-két dologra:
-Meg tudom osztani a mobil netet hot-spot ként (cell.-em van) ? (Vagy esetleg ha nem a 6.1-es tudja már?)
-Olvastam valami ilyesmit (bár ez inkább iphone téma), hogy 6.1 után LTE/3G kapcsoló van, ez azt jelenti nem is lehet frissítés után 2G-re kapcsolni?
-A gyári levelező exchange fiókomban van több almappa, de azokat csak akkor frissíti ha rámegyek és értelem szerint ezeket nem látom jelzésként ha bejönne egy ilyen kevél. ezzel mit lehet kezdeni?
-Az androidnál a TouchDown-ot használom (az itunes-ban nem találtam a pc-s keresésben,nem tudom azt linkelni,de fent van az itunes-ban) , itt viszont nem kapott valami bagyon sok csillagot,esetleg tudtok ajánlani ennél jobb irodai (levelezés,naptás,teendő,kontaktok,jegyzetek) alkalmazást?
-Tud valaki olyan excell kezelő progit ami tudja a szűrést? (Office Hd ahogy néztem nem tudja)
-Mp3-ra (saját eszközön levő zenék hallgatásásra) tudtok az EZMp3-nál jobbat? Hangszínt szabályzósat esetleg.(mint adnroidban a poweamp esetleg)
-Van olyan fényképező app, ami tud fényképezni 16:9-ben?
Egyenlőre ennyi... :B :R

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4105) Ragnar95 válasza Maxximus (#4104) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

-dehogynem tudsz 2G-n netezni, ha kikapcsolod az LTE-t, akkor EDGE-n megy a net
-szerintem tökéletes a gyári zene app is, beállításokban van hangszínszabályzó is
-Camera+-t szokták ajánlani, mint fényképező appot, de nem tudom,h ez tud-e 16:9-et.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4106) Maxximus válasza Ragnar95 (#4105) üzenetére


Maxximus
őstag

-ok, köszi
-gyári? Nekem van gyárilag egy "zene" lejátszóm, az nem lát semmit csak az áruház felirat van és van egy iTunes..azt hagyjuk (igaz most az iphone-omat nézem). Olyan lejátszóra gondoltam ami az én általam felrakott zenéket játssza és jó.
-Camera+ az elsők között fent volt,de nem tudja sajna.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4107) Ragnar95 válasza Maxximus (#4106) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes-on keresztül kell felrakni zenéket és egyből ott lesznek a Zene appban, más appal se nagyon kerülhető ki az iTunes és fölösleges is kikerülni szerintem

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4108) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

A jövőhéten tervezek venni egy iPad-ot. A kérdésem az lenne, hogy a 3. és a 4. generáció között milyen különbség van, és melyiket élrdemesebb megvenni? Milyen appokat érdemes mindenképpen leszedeni iPad-ra?
MKV fájlokat milyen módon lehet feltteni a gépre? Megnéztem egy ismerősőmnél és az iTunes nem ismeri fel az mkv fájlt.

(#4109) csab2 válasza Ragnar95 (#4090) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm!

Maximálisan osztom erdoke véleményét. Ha nem muszáj, nem akarom a gépre dugni az iPadet. Neked is köszönöm erdoke!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4110) Maxximus válasza Ragnar95 (#4107) üzenetére


Maxximus
őstag

Ok, olvasgatok akkor, nem tudtam, hogy az iTunes-ban a saját mp3-osaimat fel tudom tenni, azt hittem csak az itt vásároltakat.
Az EZMp3-assal egyébként WIFI transferrel lehet bármit feltenni,sztm ez sem komplikált és nincs kötöttség. csak beütöm az asztali gépen az IP címet és hajrá.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4111) @matthew@ válasza ssgt1981 (#4108) üzenetére


@matthew@
őstag

Szerintem ha már kiadsz érte pénzt akkor a 4 jobb, mert gyorsabb a proci benne, és már üj lightning csatlakozós, később ez lesz inkább támogatottabb dokkoló és kiegészítők szempontjából. MKV-t egy külső lejátszóval tudsz megnyitni, pl: AVPlayer

Matthew 24:42

(#4112) ssgt1981 válasza @matthew@ (#4111) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi a választ! Az tiszta, hogy külső lejátszó kell hozzá, de hogy teszem fel a gépre, ha az mkv-t nem ismeri fel az iTunes?

(#4113) Maxximus válasza ssgt1981 (#4112) üzenetére


Maxximus
őstag

Gondolom a Downloads&Downloader&Downloader Manager ezt is tudja, nem? Az Appshopper-ban betettem a Wish List-embe. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4114) @matthew@ válasza ssgt1981 (#4112) üzenetére


@matthew@
őstag

Na ez jó kérdés, még nem is próbáltam. Amúgy amikor fent van az iPaden a program akkor az által lehet kiválasztani h mit teszel fel, lehet az már felismeri.
Vagy még jútyúbon vagy gúgliban biztos van 1-2 iromány, amiben bemutatják, hogy tegyél fel MKV-t iPad-re

itt egy infó, e szerint nincs lehetőség MKv lejátszásra, át kell konvertálni AVI-ba vagy MP4-be

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4115) agabe


agabe
addikt

az mp3 masolasra kabel / itunes nelkul jo kis progi meg az Air Palyit HD
alapbol a gepen feltelepiett kliensben beallitott videokat, zeneket lehet vele streamelve nezni / hallgatni, de mp3-akat siman at is lehet masolni ipadra (vagy iphone-ra) ezen keresztul, amit igaz, csak ugy tudsz meghallgatni, ha a progibol inditod, de utana mar hatterben is fut termeszetesen, es folyamatosan jatssza a letoltott zeneket egymas utan.
Ha nem hurclaszom altalaban nem sok dolgot toltok a tab-ra, mert a pc tarhelyerol konnyen barmit barmikor elerek.
MKV sem akadaly, csak ott streamnel savszelesseg korlat lep fel.

(#4116) Ragnar95 válasza ssgt1981 (#4112) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Felteszed iPadre a progit és iTunesban ebbe a progiba húzod bele az mkv fájlt :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4117) @matthew@ válasza Ragnar95 (#4116) üzenetére


@matthew@
őstag

Az AVPlayer-en keresztül MKV-t is le tud játszani? Apple oldalán fórumban azt ajánlották h konvertálgasd, az meg elég lutri, de még nem próbáltam AVPlayer-nél MKV-t betenni :F

BoboDJ: ezt jó tudni, thx a helpet! Bár 16GB-s verzión nem fenyeget h sok MKV-t fogok nézegetni :DDD

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4118) bobooo válasza @matthew@ (#4117) üzenetére


bobooo
addikt

Igen viszi az MKV-t az AVPlayer

(#4119) ssgt1981 válasza bobooo (#4118) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi mindenkinek. Ha jól értem akkor csak annyi a dolgom, hogy iTunes-on belül bemegyek az alkalmazásokhoz és ráhúzom az mkv fájlokat?

(#4120) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Egy olyan alap kérdésem lenne, hogy:
Youtube videó alapján lehetséges egy mezei usb-s pendrive.ot rákötni az iPadra és arra másolni adatot?
Egy camera connection kittel oldották meg.

Szeretnék iPadot, de ami nagyon visszatart az az, hogy nem tudok usb-ről másolni rá (oda-vissza) illetve memóriakártyával összehozni közvetlenül a padot.
Erre létezik valamilyen megoldás, vagy mindenképp közbe kell iktatni egy pc-t (mint közvetítő) és csak erről tudok másolni oda-vissza.

pl: Nyaralás során a fényképező képeit rá szeretném varázsolni a padra, anélkül, hogy pc-t használnék.
Vagy zenét rakni a droidos telefonom memóriakártyájára stb...

Remélem érthető

szerk: Ezekről lenne szó:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 7a

(#4121) Alex91 válasza Drughi (#4120) üzenetére


Alex91
félisten

Kepeket lehet vele masolni az iPad-re. A tobbi nem fog menni. Bar gondolom JB-vel talan ezek is megoldhatok...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4122) sunahunter válasza Drughi (#4120) üzenetére


sunahunter
senior tag

A memóriakártyát csak beledugod, és simán kezeli a rajta levő fotókat.
A pendrive-ot csak jailbreak esetén kezeli, cydia tweak kell hozzá.
Illetve olyan pendrive, aminek minimális az áramfelvétele.
Ha ilyen Camera Connection csomagot akarsz venni, nekem van egy eladó ami szinte új. Gyári.

(#4123) Drughi


Drughi
addikt

Köszi mindkettőtöknek.
Egyelőre épp ezek miatt még nem vettem iPadet sem.

Tehát ha jól értelmezem, veszek egy camera connection kit-et és azzal hozzá tudok férni a memóriakártya tartalmához?
Esetleg egy ilyennel is: [link] ?

Pixel 7a

(#4124) sunahunter válasza Drughi (#4123) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem tudom, utángyártottakat nem használok, nincsenek jó tapasztalataim.

(#4125) erdoke válasza Drughi (#4123) üzenetére


erdoke
titán

Random eBay-es cuccot nem vennék. Ha túl drága a gyári, akkor az iphone5mod.com-ról rendelt megteszi.
Gyári szoftverrel csak képeket keres a kitbe rakott memóriakártyán vagy pendrive-on az iPad, más fájlokat nem lehet másolgatni.
Amikor bedugod a kártyát, egyből megnyitja a Fotók alkalmazást, ahol ki tudod válogatni, mely képeket akarod átmásolni.

A legjobb aláírás a héten

(#4126) csab2


csab2
veterán

Nektek is 2-3 naponta jelez a Facebook frissítést? Most jelzett, de pár napja is volt egy frissítés.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4127) @matthew@


@matthew@
őstag

Be van állítva az email fiókom a Mail appban (gmail) viszont az a fura h csak akkor jön meg értesítés email érkezésről, ha megynitom, hol lehetne beállítani h a kis szám ikon megjelenjem a mail appnál ha jön vmi? Az értesítéseknél minden be van állítva, és mégis csak akkor jelzi ha megnyitom :F

csab2: igen, nekem is jött tegnap is meg ma is, látszik mekkora bugger app :D de legalább foglalkoznak vele :D

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#4128) erdoke válasza @matthew@ (#4127) üzenetére


erdoke
titán

Először az emailek lekérdezését kell beállítanod... Ha Exchange-ként van konfigurálva a fiók, állítsd Pushra a lekérést, és azonnal fog jelezni, ha levelet kapsz. Feltéve, ha engedi még beállítani az Exchange-et a Google... Hotmail rulez ;]

A legjobb aláírás a héten

(#4129) sunahunter válasza csab2 (#4126) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szerencsére nincs facebookom...

(#4130) agabe válasza erdoke (#4128) üzenetére


agabe
addikt

miert ne engedne az exchange-et a google? lehet, hogy nem kovettem valami hirt .. :F
Nekem eddig is, es most is mukodik.

(#4131) @matthew@ válasza erdoke (#4128) üzenetére


@matthew@
őstag

Ok, megvan kézi frissítésre van beállítva van beállítva, ha beállítom óránkéntire, akkor az mennyi használatot jelent aksi szempontjából?

Matthew 24:42

(#4132) erdoke válasza agabe (#4130) üzenetére


erdoke
titán

Január 31. után nem lehet új eszközre beállítani Exchange alapú Gmailt, a Google nem fizeti neked tovább.

A legjobb aláírás a héten

(#4133) Ragnar95 válasza Drughi (#4120) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Camera Connection Kittel csak képeket, illetve videókat tudsz átrakni memóriakártyáról, illetve pendrive-ról, aminek megfelelően alacsony a fogyasztása és az iPadről nem tudsz rájuk másolni, csak a kártyáról/pendrive-ról tudsz az iPadre.
JB-el megoldható, hogy oda-vissza tudj másolni bármilyen fájlt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4134) agabe válasza erdoke (#4132) üzenetére


agabe
addikt

tegnap engedte a 4-es ipad-ra... megneztem mashonnan kuldve egybol megjott ra az email most is. Kontaktokat is beszedte (ott tarolom, mert icloud platformfuggo)
Ha most probalnam mar nem lehetne? (pontosabban ingyen nem? ) hat majd megnezem mennyi, de legfeljebb fizetek erte ha kell, mert jol mukodik, igaz egyedul apple eszkozon hasznalom, mert minden mason van ertelmes megoldas a kontaktok behuzasara gmailbol, es a szinkronizaciora is exchange nelkul,es az az email cimem eleg regi mar, hogy meg akarjam tartani, ezen kivul fomtos, hogy platformtol fuggetlenul mindenhol elerjem a kontaktjaimat (ha eppen egyszercsak szuksegem van ra ujbol, uj eszkozon)
Biztos Hotmail is alkalmas erre, de nem azt nem hasznaltam eddig.
pop3-ban meg gmail appban most is megy (persze ahhoz nem kell exchange).

[ Szerkesztve ]

(#4135) tween


tween
őstag

Melyik üzletből érdemesebb rendelni? XMS vagy Starking? Vagy egyformán jók?

(#4136) Ragnar95 válasza tween (#4135) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Teljesen mindegy, mindkettő hivatalos APR, tehát ahol olcsóbb vagy amelyik közelebb van :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4137) jozsi252 válasza tween (#4135) üzenetére


jozsi252
veterán

Lényegtelen melyikbe mész, amelyik közelebb van oda menj. Gép árai meg mindenhol ugyanannyi, árbéli különbség nincsen, arra figyelj hogy legyen készleten az adott termék.

iPhone 13 Pro Max

(#4138) tween válasza jozsi252 (#4137) üzenetére


tween
őstag

Rendelek,nem megyek,mert mindegyik távol van innen a Balaton mellől :D

(#4139) pszichiater válasza tween (#4135) üzenetére


pszichiater
senior tag

Ezen a két helyen "teli árban" vannak. Azért akad olcsóbb hely is.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4140) tween válasza pszichiater (#4139) üzenetére


tween
őstag

131-ért hivatalos helyről nem rossz, szerintem. :)

(#4141) Maxximus válasza tween (#4140) üzenetére


Maxximus
őstag

ITT 120 eft,mondjuk személyes vásárlás csak erős idegzetű seftes beállítottságúaknak ajánlott. Én vettem már itt egy one-x et :B :K , természetesen ázsiai lokalizációjút.
Más.
Most az appstore azt írta ki, hogy nem lehet telepíteni, semmit, mert kanadai beállításon van és állítsam magyarra. Azt hol kell?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4142) Ragnar95 válasza Maxximus (#4141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha kanadai az ID-d, akkor a kanadai Store-ban tudsz vele vásárolni, ha meg magyar és a kanadai store-ban vagy, akkor magától fel kéne, hogy ajánlja, hogy átdob oda, ha bejelentkezel a magyar ID-vel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4143) Maxximus válasza Ragnar95 (#4142) üzenetére


Maxximus
őstag

Magyar az ID-m (gondolom...ez az én user ID-m vagy az iPad Id-je?). Eddig nem volt ilyen üzenet.Mondjuk nem értem, hogy kerültem oda,bár egy linken levő progit akartam megnyitni ahol feldobott az appstore-ba , azóta csinálja ezt. (Bár az iPAd-om nem magyar )Csinálok egy ki-be kapcsolást.
Milyen progival tudok screenshot-ot készíteni?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4144) Tibee86 válasza Maxximus (#4143) üzenetére


Tibee86
veterán

Home+power gomb egyszerre röviden.

(#4145) Ragnar95 válasza Maxximus (#4143) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az Apple ID-d számít, hogy melyik Store-ban van, az iPadnek nincs ID-je, max a UDID, de azt nem használja fel egyik program sem mostmár. Home + power egyszerre történő megnyomásával tudsz screenshotot készíteni.
Nem kell ki-bekapcs, mivel az nem segít, az AppStore-ban jelentkezz ki, majd be, az vissza kéne, hogy dobjon a magyar Store-ba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4146) pszichiater válasza tween (#4140) üzenetére


pszichiater
senior tag

Mondjuk azt nem tudom hogy konkrétan mit szeretnél venni, csak úgy általánosságban mertem megjegyezni. :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4147) Maxximus


Maxximus
őstag

Köszönöm.
(El kellene már olvasnom a gyári kezelésijét... :B :K )

Más.
A Pocket informnat progit használja valaki? Véleményére lennék kíváncsi.
Bocs, de itt nem található , pedig fent van az appstoreban. Nem értem itt miért nem dobja ki.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4148) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok

Nem nagyon vágom az ipad garanciákat tudnátok segíteni?(látom sok az ismerős iphone topicból :) )
-világgaris vagy csak eu mint iphone?
-mi kell a gariztatáshoz? Számla vagy csak vmi elektronikus kód?
-Hol lehet utánajárni meddig él a gari? Serial alapján mint iphone-nál valahol?

Mert gondolkozom hogy veszek egy 3-ast használtan. Mire figyeljek még? Látom sufni boltosakat is árulnak de azt elkerülném...

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4149) pszichiater válasza bigdady (#4148) üzenetére


pszichiater
senior tag

-Hol lehet utánajárni meddig él a gari? Serial alapján mint iphone-nál valahol?

itt

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#4150) Ragnar95 válasza bigdady (#4148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

-Világgaris, tehát mindegy, honnan származik a készülék, itthon is van rá gari.
-Szériaszém alapján megy a gariztatás, mint ahogy iPhone-nál is.
-A kolléga által linkelt oldal tökéletes erre a célra :K
Nem kell vigyázni semmire sem, csak külsőre legyen jó állapotban, az iPad 3-nak nem jött elő szériahibája sem, tehát erre sem kell figyelned, illetve ha wifi-set veszel, ott a letiltás veszélye sem áll fent. Amúgy sokan vettek már itt a topikban sufnigsm-ből iPadet, így tudnak segíteni, hogy hol vehetsz megbízható helyről olcsón.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.