Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5555) Ragnar95 válasza jozsi252 (#5547) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, a zenéket csak simán húzd rá az iPadre, ha ki vannak töltve rendesen az ID3 tagek, akkor szépen rendezi őket magától.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5556) pescara válasza bartimre88 (#5505) üzenetére


pescara
aktív tag

Igen, de csatornankent kell letoltened.

(#5557) jozsi252


jozsi252
veterán

Az lenne a kérdésem hogy nincsen véletlenül tapasztalata valakinek ezzel a hotspottal? TP Link M5350

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5558) Oldman2 válasza jozsi252 (#5557) üzenetére


Oldman2
veterán

Hasonlót keresek én is, de nekem jól jönne még rá egy RJ45-ös LAN csatlakozó is, Hotelben bedugni a vezetékes LAN-ra, amit WiFi-n szeretnék "szórni"...

Egyedül ezt találtam eddig, infó erről se sok van.
:-(

[ Szerkesztve ]

(#5559) jozsi252 válasza Oldman2 (#5558) üzenetére


jozsi252
veterán

Egyre jobban bejön ez a kis TP hotspot. Nézegetem az infókat róla, és állítólag 5-10 órát is kibír simán. Jó cucc nagyon, így legalább nem a telóm kellene meríteni amikor iPad-en akarok netezni. T-nél itt nézzél szét, hátha megtalálod azt amit szeretnél. Nézegettem én is itt a T-mobile Hotspotot, de ez a TP-s cucc annál is jobb. Mivel kb dupla annyit bír akksi időbe.

Már csak egy olyan oldalt kellene találnom ahol van róla valami részletes teszt.

iPhone 13 Pro Max

(#5560) erdoke válasza jozsi252 (#5559) üzenetére


erdoke
titán

T-nél a 4G-s Huawei bír sokat.
Szállodás net osztásához egy mini Asus routert használok, aminek az USB-s verziója mobil sticket is tud fogadni egyébként.

A legjobb aláírás a héten

(#5561) jozsi252 válasza erdoke (#5560) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj hogy azt nemtudnám kihasználni, mármint az lte-s hotspotot. Erről a TP-Link hotspotról mi a véleményed? Ára 20k körül van.

iPhone 13 Pro Max

(#5562) hengelhof válasza erdoke (#5560) üzenetére


hengelhof
senior tag

Bocsi. Miért jó megosztani a szállodás netet? Nincs wifi, csak bedugós?

(#5563) Oldman2 válasza hengelhof (#5562) üzenetére


Oldman2
veterán

Ja, részemről emiatt merült fel az igény. LAN van nem WiFi hotspot. És az utóbbit szeretnék csinálni.

(#5564) NGA válasza Oldman2 (#5563) üzenetére


NGA
addikt

Arra nem jó egy 5e Ft-os wifi router? 220V van, net van, igy akkor wifi is van nem?

(#5565) Oldman2 válasza NGA (#5564) üzenetére


Oldman2
veterán

Ja, csak ha van/lenne olyan ami erre is, meg a mobil hotspot funkció megoldására is jó, akkor miért vegyek kettő készüléket?

(#5566) NGA válasza Oldman2 (#5565) üzenetére


NGA
addikt

Én pl elvinném magammal az otthoni wifi routert-t addig.

Ami mindenre jó, az semmire nem jó általában

[ Szerkesztve ]

(#5567) Oldman2 válasza NGA (#5566) üzenetére


Oldman2
veterán

Otthonra meg vennél egy másikat addig?

(#5568) Årpi


Årpi
őstag

Köszi mindenkinek az előző válaszokat,sikeresen kicseréltettem az iPadet :)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#5569) NGA válasza Oldman2 (#5567) üzenetére


NGA
addikt

Kb 4e Ft egy router. Veszek egyet tartaléknak, és azt viszegetem.

(#5570) jozsi252 válasza NGA (#5564) üzenetére


jozsi252
veterán

És ha netán nem csak szállodába akarja hasznalni, hanem útközben is akkor mire megy egy sima routerrel?
Inkább legyem drágább de lehessen hotspotként is használni 3G ről.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5571) erdoke válasza hengelhof (#5562) üzenetére


erdoke
titán

Vagy fizetős a WiFi, és csak egy eszközt enged fel...

A legjobb aláírás a héten

(#5572) NGA válasza jozsi252 (#5570) üzenetére


NGA
addikt

Én a mobilnetről a wifit a mobilomról osztom meg. Így elég itthon 1 előfizetés.

(#5573) jozsi252 válasza NGA (#5572) üzenetére


jozsi252
veterán

Én is arról szoktam iPad-nek. Dehát amúgyis gyorsan merül az iPhone mert arról mailezek, meg böngésztem elég sokat. Meg akkor most mindig személyes hozzáférési pont beállítása stb stb..

Így meg ha lenne egy hotspot, benyomom és kész ennyi. Erről a TP-ről meg csak jó dolgokat olvasok. Van akinek 10-12 órán keresztül simán kibírta.

iPhone 13 Pro Max

(#5574) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lenne nekem egy kis problémám. Látja a wifi hálózatot a térerőt is kijelzi a menüben, de ha rábökök azt írja, hogy nem lehet csatlakozni. Ez mi a fene lehet?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5575) oszi666


oszi666
őstag

Mostanaban azt vettem eszre, hogy kicsit belassult az ipad. Van szabad hely meg boven, letoroltem az utolso harom telepitett appot, ujrainditottam, feltoltottem, megis lassucska. Homerseklete is megfelelo

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5576) kondás


kondás
tag

Azon agyalok van most egyéb tablet a piacon amelyik ugyanolyan jó mint az ipad csak más oprendszerrel?Ha elfogulatlanul nézzük :)

(#5577) Cyberpunk válasza kondás (#5576) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nexus 10.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5578) erdoke válasza Cyberpunk (#5574) üzenetére


erdoke
titán

WPA2 titkosítás TKIP-pel? AES-en jó lesz.

(#5577) Cyberpunk
Ha csak a számháborút nézzük, és eltekintünk a gagyi műanyagok túltengő használatától, akkor talán, de a minőségi appok hatalmas kínálatát szerintem a specifikációs lista nem pótolja... Persze attól is függ, ki mire használja a tabletet. Ha csak mail, böngészés és némi hírolvasás megy rajta, nem nagy a különbség.
Az iPad 4-hez képest a Nexus 10 üzemideje is jelentősen rosszabb.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5579) Cyberpunk válasza erdoke (#5578) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meglesem.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5580) kondás válasza Cyberpunk (#5577) üzenetére


kondás
tag

Én is arra tippelek, csak az itthon nem kapható reális áron :(

(#5581) tomi5244 válasza kondás (#5576) üzenetére


tomi5244
őstag

Ha tavaly decemberben lehetett volna nálunk kapni az N10-et akkor elég erős a gyanúm, hogy én azt vettem volna. Előtte abszolút nem ismertem az iOS-t. Azóta eltelt közel fél év és áldom az eszem, hogy e mellett döntöttem, a 4:3-as képarán és az üzemidő az ami nem említhető egy napon az androidos zászlóshajóval.

Kicsit más: Mivel mondhatni tényleg megfertőződtem alma téren így eltökélt célom, hogy telefon téren is váltsak. Remélem ősszel meg is tudom venni az i4S-t. :) (bár lehet, hogy csak használtan)

(#5582) Cyberpunk válasza erdoke (#5578) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Megnéztem nem jó, ha a titkosítást kikapcsolom akkor sem jó. Ez szerintem meghalt. A gondom az, hogy csak Budapesten van szerív, az meg nekem messze van, pedig lett volna vevőm is rá. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5583) agabe válasza tomi5244 (#5581) üzenetére


agabe
addikt

December előtt is (ha akarta valaki) már lehetett szerezni N10-et Angliából...igaz nem itthoni, de ha valaki érdeklődik ilyenek iránt, akkor meg lehetett oldani, ráadásul olcsóbb volt mint amennyiért ma lehet itthon hozzájutni.
Volt kipróbáltam (32gigás verzió), és üzemidőben valóban nem olyan jó mint ipad...meg nekem az egészet összevetve (nem mindenben és az appok minőségével nem volt bajom N10-en) ipad jobb, ezért az maradt, de amíg nem próbáltam ki nem tudtam volna megmondani melyik jönne be jobban, így annál akinek csak ipad-je van feltételezések nem érnek sokat. Ő sem tudhatja. :N

(#5584) szijartg


szijartg
senior tag

Sracok. Most figyeltem meg, ha a nap fele tartom a 4-em es ki van kapcsolva a kijelzo akkor halos a kijelzo.
Azaz sok kis kocka halo szeruen helyezkedik el. Masnal is ilyen?

(#5585) bugizozi


bugizozi
őstag

Hopp, most nézem, hogy ez frissebb topic, belinkelem ide a kérdésem hátha előbb kapok választ :B

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#5586) csab2 válasza Cyberpunk (#5577) üzenetére


csab2
veterán

Nem vita képpen, de az mocskos ronda. Lehet, hogy hardverileg van olyan jó, mint a Pad, de nekem ez is számít.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5587) Cyberpunk válasza csab2 (#5586) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tudom, de mit mondjon az ember helyette, ha csúcs vas kell? ;] Sony Xperia Tablet S viszont szép, azt is merném én ajánlani, kezemben is volt már. Nem egy lomha gép. :)

Win8-as gépek meg szerintem egyértelműen túl vannak árazva.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5588) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#5587) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ráadásul kb alig van rájuk app és valljuk meg őszintén, a Win8 is elég gagyi lett, mivel 2 legyet akartak ütni egy csapásra és ebből természetesen nem az lett,h tökéletesen fut mindkétfajta céleszközön a rendszer, hanem az, hogy igazából egyikre sem tökéletes...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5589) csab2 válasza Cyberpunk (#5587) üzenetére


csab2
veterán

No az szép. Meg nekem még nagyon bejön az Asus Padfone2. Baromira praktikus szerintem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5590) Cyberpunk válasza csab2 (#5589) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen és ha már Asus akkor a TF700 is ajánlható az sem rossz gép, de kissé drága az is. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5591) Stef@N


Stef@N
tag

5. iPad beég a kijelző. Annyira nem zavaró, de más is tapasztalt már ilyet amúgy? Egy idő után elmúlik.

Apple hivatalos leírás

Ezt már tényleg nincs kedvem cseréltetni :) Tegnap vettem észre, mikor játék után átléptem facebookra, az oldalsó sávban ugyanúgy látszottak a játék ikonjai. :D

Külföldi oldalakon sok a panasz ezekre az LG panelekre...

Ez nem az enyém, de hasonló a jelenség homogén szürke háttérnél.
before
after

(#5592) @matthew@ válasza Stef@N (#5591) üzenetére


@matthew@
őstag

A beégés neked mennyi idő után jön elő, vagy folyton sokáig van álló képed? Vagy miket csinálsz vele, csak mert én egyáltalán nem tapasztalok ilyen hibát, pedig sokat netezek is rajta, ahol a szöveg egy ideig áll is, de semmi ilyesmi :F

Matthew 24:42

(#5593) szijartg válasza Stef@N (#5591) üzenetére


szijartg
senior tag

És ez mitől lehet?
Vagy ez normális?

Beégést én sem tapasztaltam. Kb. másfél hetes a gép.
De, ma vettem észre ezt a hálós dolgot mikor rásütött a nap.

[ Szerkesztve ]

(#5594) Stef@N válasza szijartg (#5593) üzenetére


Stef@N
tag

Ez normális igen :)

@matthew@: 2 percet hagyom álló képen mondjuk az index.hu-n. Utána átváltok a fotótárra egy homogén szürke képre, és látom a logót, meg a szöveget is, bár elolvasni nem tudom :) Igazából szürkén látszik a legjobban, ezért annyira nem is zavar. Kell neki egy fél óra mire eltűnik. A statusbar az nehezebb eset, mert az ugye mindig ugyanott van, és azt néha látni a gyári "cseppes" háttéren is a menüben, ha elforgatom a kijelzőt két statusbarom lesz :)))

[ Szerkesztve ]

(#5595) @matthew@ válasza Stef@N (#5594) üzenetére


@matthew@
őstag

Érdekes, lehet akkor a kijelzők közt is van különbség h épp melyik gyárban készültek vagy én nem tudom, mert ilyet nem nagyon olvastam még h előfordult volna, csak amikor írtad, és én is volt már h hagytam egy oldalon a gépet és nem volt semmi
A statusbar dolog az viszont elég neccesen hangzik :F

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#5596) Stef@N válasza @matthew@ (#5595) üzenetére


Stef@N
tag

Mindjárt lefotózom, megmutatom :)

Magyar fórumon én sem találkoztam hasonló jelenséggel, külföldin annál többel. De azért az durva, hogy a retina macbookokat is érinti ez a hiba. Azért egy több mint félmilliós gépnél elég nagy probléma, cserébe viszont van 178 fokos látószög... :)

(#5597) Stef@N válasza @matthew@ (#5595) üzenetére


Stef@N
tag

kép

A statusbar abszolút látszik. De ha jobban megnézed ott a billentyűzet és a smile is :)

(#5598) @matthew@ válasza Stef@N (#5597) üzenetére


@matthew@
őstag

Tényleg látszik, ez elég durván néz ki, eddig csak azt hittem neked van sas szemed, de ezt nem olyan nehéz nem észrevenni, mondjuk az is durva h már az 5.-nél jársz cserében és most is ez van

Matthew 24:42

(#5599) Stef@N válasza @matthew@ (#5598) üzenetére


Stef@N
tag

Hát nem egyszerű az élet. Amúgy ezt nem fogom cserélni, nem zavar, főleg hogy leginkább csak szürkénél vehető észre. Majd garancia lejárta előtt max :) Ja és ez két perc után látszik így :)

[ Szerkesztve ]

(#5600) agabe válasza Stef@N (#5599) üzenetére


agabe
addikt

gari vege elott egy hettel vidd be, es akkor 3 honap plusz grait kapsz.
nevetseges, hogy ennyi x@rt adni ki refurbished-kent itthon.
Lassan ugy tunik, hogy a refurbished-ek kozul szerencse kell hibatlant kifogni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.