Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) vadászcsiga válasza csab2 (#5800) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De

(#5802) Maxximus válasza csab2 (#5800) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is. Nem is használom . A beállítás törlést fogom én is alkalmazni. Előtte egy biztonsági mentés...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5803) Ragnar95 válasza csab2 (#5800) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem egyenértékű, bár jelen esetben ugyanazt a hatást éri el

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5804) szijartg válasza vadászcsiga (#5774) üzenetére


szijartg
senior tag

[link]

Vedd ezt. Batran ajalnom... Hatra hajtva sem kapcsolgatja a kijelzot, nem vag az ele. Max 2het alatt itt volt!

(#5805) vadászcsiga válasza szijartg (#5804) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszönöm de nem akarom beborítani a teljes készüléket, élvezem hogy ilyen vékony. Valszeg egész életében itthon fogom használni, max egy foliat teszek én is a hatuljara.

(#5806) szijartg válasza vadászcsiga (#5805) üzenetére


szijartg
senior tag

Mondjuk jogos. En eleg sokat cipelem, de nalam is csak akkor van tokba ;)

(#5807) Kh@oSz válasza vadászcsiga (#5805) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Nekem is ez a maikai case van. Lassan 4 hónapos lesz és nagyon bevált. Nem vastagított rajta sokat, viszont ha egyszer véletlen leesjtem akkor lehet pont ez védi meg attól hogy pókhálósra törjön a kijelző. Nem vagyok az a leejtős fajta, de ha egyszer előfordul akkor elég ciki. Ennyit fel lehet áldozni egy kis biztonságért! :K :U

(#5808) vadászcsiga válasza Kh@oSz (#5807) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudtok meggyőzni, de azért köszi ;)

(#5809) vadászcsiga válasza bigdady (#5781) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Eszembe jutott hogy az eredeti kérdésemre nem kaptam választ. Milyen a minősége ezeknek az utángyártott smartcaseknek az eredetihez képest? Vállalható?

(#5810) balika333 válasza vadászcsiga (#5809) üzenetére


balika333
tag

Én ezt a Macally tokot vettem meg [link], vállalható ár, nagyon jó minőségű mind a belseje mind a külseje. Én is szeretek sok mindent rendelni eBayről, de ilyen minőségű tok ilyen áron ott se nagyon van :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#5811) vadászcsiga válasza balika333 (#5810) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még mindig nem. Jöhet a következő! Aki rábeszél, viheti a fele királyságomat

(#5812) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5811) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én fizetek neked,ha veszel egy ilyet ;] :DDD
Kérem a fele királyságot :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5813) NGA


NGA
addikt

Kis segitség kellene. Hogy a búbánatos istennyilában tudom az ipad-omat visszarakni gyári állapotába? Elfelejtettem azt a 4 jegyű kódot, és ujra szeretném rakni.
itunes-ban a felső négyzetben megnyomtam az ipad visszaállitást, és kb 22 percig dolgozott, majd kész lett. Ekkor irta, hogy visszaállitja az adataimat és vásárlásaimat az icloudból. Visszarakta.
A 4 jegyű kodnál ott vigyorog továbbra is, hogy ez már az 5. probálkozás.

Mit kell csinálni, hogy a megvásárolt appjaim ne vesszenek el, és ezt a kódot kitörölje?

(#5814) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5812) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bakker erre nem gondoltam :D

(#5815) Ragnar95 válasza NGA (#5813) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore-olj és utána NE rakd vissza a backupot, mint ahogy azt már korábban is írtam...
vadászcsiga: megtaláltam a kiskaput :P ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5816) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ipadra feltehető az iphone icloud backupja?

(#5817) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5816) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5818) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5817) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. És mivel tudom eltüntetni jb után a piros egyest a beaállításokról? És hol van a letöltött OTA frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#5819) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5818) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

noOTA badge nevű tweakkel. NEm tudom pontosan, de iCleanerrel vagy BatteryDoctorProval törölhető a fájl

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5820) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5819) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azokkal nem ment, Remove badgessel ment csak. Most már csak ifiles-al ki kell gyomlálnom a frissítést és apple bekaphatja ;]

(#5821) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

iPad vásárlás előtt állok.Addig eljutotta,hogy a 3-4 már jobb kijelzővel rendelkezik.Ez mennyiben befolyásolja ha befolyásolja-e az üzemidőt?Valahol írták,hogy igen...
Én úgy néztem a leírásban mindben ugyan akkora aksi van.

Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#5822) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#5819) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Batterydoctorproban nem írják az ipadot mint kompatibilis készüléket. Fel lehet azért tenni?

(#5823) Ragnar95 válasza Orlin (#5821) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A 4-nek még jobban is bírja az akksija, mint a korábbi modelleké, de a 3 is bírja úgy, mint a 2, mivel jóval nagyobb az akksija...
vadászcsiga: ez látod jó kérdés, nekem csak iPhone-on van fent, de szerintem rakd fel nyugodtan, nem lesz vele gond

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5824) jozsi252 válasza Orlin (#5821) üzenetére


jozsi252
veterán

A 3-4 ben a kijelző ugyanaz, viszont az iPad 4-ben izmosabb hardver van, illetve lightningos. Üzemidő terén én most ott tartok hogy 9 nap készenlét, illetve 10 óra 14 perc használat, és még 24%-on áll az akksi. Szóval nagyon jól bírja, pedig a fényerő olyan 60-70% környékén van nekem.

iPad 3 is kibír ennyit kb, legalábbis van 1 ismerősöm akinek 3 van, és az is minimum 10 órát kibír neki. Bár a 4 egy kicsivel felülmúlja a 3-at is, üzemidő terén. Ha hosszú távra gondolkozol, akkor 4-et vegyél, a combosabb hardver miatt is pl. Valamint a 4 mellett szól hogy nagyobb töltő is van hozzá, bár ez nem akkora dolog.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5825) Orlin


Orlin
addikt

Köszönöm.
Mondjuk nem magamnak szánom,csak többek közt a kezelhetőség és a gyengébb aksi miatt sem akarok androidos táblát.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#5826) bigdady válasza vadászcsiga (#5809) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg fogsz lepődni mennyire korrekt lesz :K

(#5827) vadászcsiga válasza bigdady (#5826) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na jól van, akkor rányomok a buyra. Köszi :R

(#5828) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5827) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1 hónap múlva referalok :)

(#5829) Beethoven


Beethoven
tag

Sziasztok Apple Szakik!

Egy ipad 32gb 3g+wifi vásárlását tervezem a közeljövőben de volna elötte egy fontos kérdésem amire nem nagyon találtam eddig választ.
Nos: az odáig tiszta és világos hogy lehet bele tenni microSIM-et amivel tudunk 3g netezni, de telefonálni is lehet vele? Ha igen, csak fülessel vagy kihangosítva is?

Köszi a választ előre is.

By Beethoven

(#5830) Blaise válasza Beethoven (#5829) üzenetére


Blaise
veterán

Telefonálni nem lehet a SIM-el.

(#5831) Beethoven válasza Blaise (#5830) üzenetére


Beethoven
tag

Csak az ipad1-en nem lehet telefonálni sim-mel vagy a többin sem?

(#5832) Alex91 válasza Beethoven (#5831) üzenetére


Alex91
félisten

A tobbin sem. De megy az iMessage, es a FaceTime :DD

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5833) Beethoven válasza Alex91 (#5832) üzenetére


Beethoven
tag

Értem. Hát...igen elég vicces.
De akkor mobilnettel megy ezek szerint?
Van egy vodás előfizetéses mobilinternetem medemmel + sim-mel. Ha én a modemből kiveszem a simet és microsim-re vágom és beteszem az ipadba gond nélkül tudom majd használni?

(#5834) Blaise válasza Beethoven (#5833) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, mobilnet megy.

(#5835) Beethoven válasza Blaise (#5834) üzenetére


Beethoven
tag

Cool :)

Szerintetek megéri ipadra váltani macbook white 1.1-ről vagy inkább ne?

(#5836) erdoke válasza Beethoven (#5835) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem 3G-s modellt nem éri meg venni. Egy jó hotspot kijön a 3G felárból, és azzal minimum 5 eszközt el lehet látni mobilnettel.
A laptop kiváltása csak a felhasználói szokásaidon múlik.

A legjobb aláírás a héten

(#5837) Antigabo


Antigabo
tag

Sziasztok !

iPad 4 - gyel kapcsolatos kérdéseimet hova írhatnám?
nem látok ilyet.
Ennek a témának a címe az új iPad - megnyitom - erre iPad 3 ...

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#5838) ittakary válasza Antigabo (#5837) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jöhet ide is mivel nincs iPad 4 teszt, így topikja sincs

(#5839) Ragnar95 válasza Beethoven (#5835) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez teljes mértékben a te felhasználási igényeidtől függ, de iPad 1-et ma már nem igazán éri meg venni, főleg, ha notebookot akarsz vele kiváltani, mert a 256mega ram és az 1magos proci gyakran kevés már...
Ezen kívül mindig is lesznek olyan műveletek, amikhez gép fog kelleni, így 100%-osan a legtöbb esetben nem tudod kiváltani a gépet az iPaddel

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5840) vadászcsiga válasza Antigabo (#5837) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jé, tényleg ez a topik az iPad3-é én meg azt hittem a 2 topikja. Az hol van?

áhh meg van

[ Szerkesztve ]

(#5841) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5840) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na, kár volt megtalálni: utángyártott smart case

(#5842) ittakary válasza vadászcsiga (#5841) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kínai és kínai között is van különbség.

(#5843) NGA válasza vadászcsiga (#5841) üzenetére


NGA
addikt

Ezt én írtam, és ritka kuka. Gyári a jó

Holnap lefotózta, talán még megvan

[ Szerkesztve ]

(#5844) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Egyébként én kikapcsoltam a fenébe a zárás/alvás kapcsolót és nem zavar be sose. Annyira nem létszükséglet ez a funkció :U

(#5845) vadászcsiga válasza NGA (#5843) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hol vetted?

(#5846) Ragnar95 válasza Kh@oSz (#5844) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért sokkal kényelmesebb, hogyha kinyitod/lezárod és máris felébred/lezár, mint ha még ezt neked kéne megtenned...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5847) @matthew@


@matthew@
őstag

Pár hónapja linkelte vki h vett olyan 4-5k között iPad-ra utángyártott bőr tokot, ami elöl-hátul véd, nem emlékszem már ki volt, de ha látja, esetleg tud róla nyilatkozni, meg h honnan kéne rendelni, melyik helyről? Arra emlékszem h ez is vmi ebay-es volt, csak annyiért elég jó vétel lenne

Matthew 24:42

(#5848) vadászcsiga válasza @matthew@ (#5847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem Balika33 volt az?

(#5849) NGA válasza vadászcsiga (#5845) üzenetére


NGA
addikt

Kaptam

(#5850) vadászcsiga válasza NGA (#5849) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, akkor azért ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.