Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#269) Stanley-B. válasza sajo13 (#266) üzenetére


Stanley-B.
őstag

"Amiben kevesebb a Pebble, hogy nincs pulzusmérő és nem színes a kijelző"

- nem csak pulzusmérő nincs, de egyébként ennek hiánya már önmagában elég ahhoz, hogy ne legyen teljeskörű fitnesz tracker
- force touch sincs,
- taptic engine sincs,
- a kijelző felbontása is sokkal alacsonyabb
- és még érintőkijelző sincs LOL

- hogy tudok válaszolni üzenetekre a telefon nélkül? csak mert Watchon 100%-osan megy a magyar nyelvű szöveges diktálás. Oké, hogy lehet előre megadott sablonválaszokat küldeni, de az nagyon sokszor nem elég.

- hogyan tudok rajta zenét tárolni és futás, vagy bármi más közben zenét hallgatni az óráról?

"A használatot illetően túl nagy különbség nincs, ha futsz, akkor mindkét esetben viszed magaddal a telefont, mert beépített GPS egyikben sincs"

én márpedig telefon nélkül futok, mert az útvonal egyáltalán nem érdekel, nem fogom nézegetni unalmas időmben, hogy merre futottam (amúgyis mindig ugyanott futok), minden mást pedig meg tud mérni önmagában is a Watch :)
első használatkor kell csupán 20 percre magunkkal vinni az iPhone-t, amíg bekalibrálja, utána mér mindent magától a Watch. Leteszteltem egyébként futópadon is és hajszálpontosan egyeztek a mért távok a két eszközön.

Az emberek sokkal nagyobb hülyeségeket is csinálnak, mint naponta lefekvés előtt kereken 1 másodpercnyi munkával ráhelyezni az órát a töltőre (tehát magyarán mintha levennéd és ráraknád a szekrényre). Ez nem értem ugyan kinek okozhatna gondot. Max annak aki még alváskor sme veszi le, de az nagy hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.