Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) gabee82.0 válasza csacsi67 (#8549) üzenetére


gabee82.0
tag

A 11 ről nincs mentésem csak a 10.3.3 ról. És tudom h az melyik.
Akkor gyak egy visszaállítás gyárira utána meg egy biztonsági mentés visszaállítása és ennyi?

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#8552) csacsi67 válasza gabee82.0 (#8551) üzenetére


csacsi67
addikt

Igy van nem ördöngös meglátod adja magát minden,

(#8553) gabee82.0 válasza csacsi67 (#8552) üzenetére


gabee82.0
tag

Ok. Köszönöm 😀

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#8554) Artika


Artika
aktív tag

Üdv.
Próbából frissítettem 11 re viszont a gmail fiókot nem tudom beállítani. Nem kapcsolódik a szerverhez...aztaán ha törlöm és újként akarom beállítani akkor azt írja már regisztrálva van... Tud valaki segíteni?

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#8555) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Egy szaki véleményét kérném ki.
Lehet hogy hülyének tűnik a kérdésem de kíváncsi vagyok!
Egy iPhone SE meddig lesz nagyjából támogatott még?

Nem tudom eldönteni hogy hosszabb távra az SE vagy a 7 éri meg jobban, árban nagy a difi viszont nekem az SE is nagyon tetszik. 8 meg túl drága..

(#8556) oszy válasza tothjozsi96 (#8555) üzenetére


oszy
veterán

Valószínűleg, hogy egyel tovább lesz támogatott a 7-es! Ha megnézed a mindig aktuális iOS támogatást...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8557) Qukac válasza tothjozsi96 (#8555) üzenetére


Qukac
tag

Azt csak az Apple tudja megmondani, meddig lesz támogatott. Jelenleg még az iPhone 5S is támogatott készülék, ka követi a statisztikát az Apple akko még 2-3 év ebben benne van.

(#8558) #86564352 válasza tothjozsi96 (#8555) üzenetére


#86564352
törölt tag

Szerintem 3 évnek még kell lennie benne. Lehet az X már az A11 processzornál tart, attól még erős az SE-ben lévő A9 is. Ha az új 8-ban is 2 GB RAM van akkor az SE 2 GB RAM is elég lesz a jövőbeli ios alá. Az erő nem téma, inkább a fő kérdés a rendszer és appok tervezésénél mennyire ügyelnek majd a kis kijelzőre is optimalizálva legyen, ne legyen zsúfolt mert csak a tepsikkel törődnek már.

A 8 és az X miatt egyébként a következő hónapokban biztos sokan eladják a 7-est, ha kifogja az ember lehet most a 7-es lesz a best buy iphone karácsonyra. Ha abban gondolkoznál.

Ha az SE alakja jön be akkor csapj le arra. USA-ban szolgáltatóknál már 150-200 dollárért kapható a 32 GB SE, nekünk forintban be kell érni a 90-120K árral.
Ugyan lehet lesz SE 2 valamikor, de az még félév is lehet. Mivel az SE 2016 márciusi, lehetséges 2018 első negyedévben lesz új SE. Kérdés vajon a 6-os házába pakolják és 4,7" lesz a minimum vagy megmarad ez az örökzöld design és csak A10 proci, jobb selfie kamera, 2.0 Touch ID kerülnek be.

(#8559) kyle16 válasza kyle16 (#8451) üzenetére


kyle16
tag

ha már tettem fel kérdést akkor itt a megoldás is rá. igaz a saját hozzászólásomra de ha valaki esetleg jár majd így később akkor elvileg megvan a megoldás.
annyi a dolog titka hogy nem kell hagyni hogy tele legyen az icloud tárhely. ma töröltem közel 2 gigát a felhős tárhelyből aztán teló újraindít hard resettel de még sajnos akkor se oldódott meg a probléma viszont pár óra múlva "magától" elmúltak a fagyások. azt nem tudom miért kellett hozzá pár óra hossza de most már nincs vele probléma "kopp kopp kopp"

(#8560) Qukac válasza #86564352 (#8558) üzenetére


Qukac
tag

Én reménykedem azért új dizájnban, de az alapja maradhatna ez, csak egy kicsit jöbb kijelző/méret aránnyal, esetleg egy 4,3-4,5"-os mérettel, mert nekem ez még bőven belefér a tűrőképességembe. Egyébként mostanában be fogok ruházni egyre, mert a saját telefonom a halálán, a cégesnek meg kapok egy Galaxy A5 2017-et, aminél megnyomkodtam a kollégámét, de az túl nagy az én bébiméretű kezemhez.
Ha pedig jön az utód, és hasznosak lesznek az újítások, egyből veszem is :D

[ Szerkesztve ]

(#8561) sityupityu válasza Qukac (#8560) üzenetére


sityupityu
veterán

Új dizájn, 4,3-4,5"-os kijelző? Vegyél pl egy 6S-t. :) Az csak 4,7 ami még vígan elmegy.
Szerintem magán a dizájnon semmiképp sem szabad változtatni, mert akkor már nem lehetne SE-nek nevezni. Szerintem ezzel a telefonnal be kéne fejezni ezt a korszakot. Gyönyörű formája van ennek a telefonnak (szerintem, mert hozzáteszem, hogy egyáltalán nem tetszik mindenkinek), de még egyszer kijönni ezzel....Ugyanezzel a formával és mérettel, csak valamivel nagyobb kijelzővel meg nem hiszem, hogy kijönne. Nem fog ennyit beleölni a gyártó. Szerintem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8562) #86564352 válasza sityupityu (#8561) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én nem is értem amikor menő amerikai tech oldalak és youtuberek azt mondják elavult a design. Lehet régi, attól még szép. Jó egy kézzel használni, jó a fogása, alig venni észre zsebben. A 6S antennacsíkjai, a többi kamera hupli mellett és főleg az új X zavaró belógó baromi ronda izéje mellett nincs semmi szégyellnivalója az SE-nek. Ha vékonyabb szegéllyel, jobb kijelzővel, jobb selfie kamerával, OIS, újabb processzorral, vízállósággal, 2.0 Touch ID és esetleg 3D Touch is lenne egy új változat vinnék mint a cukrot. Remélem előrukkolnak valamivel 2018 elején.

[ Szerkesztve ]

(#8563) mazsiii92 válasza #86564352 (#8562) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szerintem pont azért tartják elavult dizájnnak, amit leírtál. Vékonyabb káva kellene oldalt, és sokkal vékonyabb alul-felül. Ma már ez a trend és bevallom nekem nagyon bejönnek az androidos dizájnok, ahol kicsik a kávák és mégsem nagyok a telefonok. Amikor nézem az androidos telefonok paramétereit és látom hogy max 5-7 mm-el nagyobb és 2-3 mm-el szélesebb, de közben 04-05"-al több a kijelző, akkor kicsit fáj a szívem.

Egyébként szerintem hardveresen nem is kellene akkora upgrade. A10, 2GB RAM, i7 kamerarendszer, valamint 2. gen fp sensor és 3D touch. Esetleg egy FullHD kijelzőt elfogadnék még bár 4"-on a HD is megteszi.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#8564) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki használja huzamosabb ideje tok nélkül? Mennyire kopik és hol?
Mindenkinél lötyögnek a fém gombok? Mert már a 4-nél atom stabil volt,ez egy kicsit zavaro.

[ Szerkesztve ]

(#8565) -secret- válasza half333 (#8564) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem kopik, csak az i5 feketéje kopott.

(#8566) sityupityu válasza -secret- (#8565) üzenetére


sityupityu
veterán

Tényleg nem? Én meg nem is a sérülések, hanem pont ez miatt döntöttem úgy, hogy inkább nem használom tok nélkül.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8567) -secret- válasza sityupityu (#8566) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tényleg. i5 kopott de ugye az 5S-nél az már javítva volt, és az SE sem kopik.

(#8568) sityupityu válasza -secret- (#8567) üzenetére


sityupityu
veterán

Értem, köszi.

Más: A múltkor beszéltük itt, hogy 1-2 embernél a FB alsó ikonjai verziószámtól függetlenül eltérhetnek, nem egységesen vált a legfrissebbre mindenkinél. Én kb 3-4 napja frissítettem, de még ma délelőtt is a régi ikonok voltak. Most meg az előbb nézem, és már az új ikonok vannak.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8569) half333 válasza -secret- (#8565) üzenetére


half333
őstag

THX!

(#8570) Šolaire válasza half333 (#8564) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem lötyög a gomb. Stabil picit még keményebb is a hangerőgombok nyomáspontja mint kellene.

“Praise The Sun” \[T]/

(#8571) half333 válasza Šolaire (#8570) üzenetére


half333
őstag

A nyomáspont rendben,csak lötyögnek a gombok,nem értem.

(#8572) sityupityu válasza half333 (#8571) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem is lötyögnek újkorától fogva. De szerintem a tulajok nagy részénél így van ez.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8573) half333 válasza sityupityu (#8572) üzenetére


half333
őstag

Értem.

(#8574) Šolaire válasza sityupityu (#8572) üzenetére


Šolaire
veterán

Akkor nekem szerencsém van.

“Praise The Sun” \[T]/

(#8575) tomcsi23 válasza sityupityu (#8566) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sérüléssel azért tud "kopni". :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8576) half333


half333
őstag

Üdv! Akkor holnaptol lehet frissiteni az official ios11-re?

(#8577) -secret- válasza half333 (#8576) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen. Este 7 elvileg.

(#8579) csibabu válasza half333 (#8576) üzenetére


csibabu
tag

Kíváncsi leszek rá hogy hogyan fog működni :)

iPhone 14 Pro

(#8580) half333 válasza csibabu (#8579) üzenetére


half333
őstag

én is,bár meg vagyok elégedve a jelenlegivel,de szerintem nem használja ki még teljesen a telo hardverét. Remélem atom stabil,jól optimalizált lesz!

(#8581) Koczó93


Koczó93
őstag

Ha valaki felrakja az ios11et ne tartsa magában a tapasztalatokat :)

(#8582) oszy válasza Koczó93 (#8581) üzenetére


oszy
veterán

Ha visszaolvasol, akkor páran már feltették a GM-et. :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8583) Koczó93 válasza oszy (#8582) üzenetére


Koczó93
őstag

Azt olvastam és tudom hogy elvileg ugyanaz mint a hivatalos de hátha nem :D

(#8584) oszy válasza Koczó93 (#8583) üzenetére


oszy
veterán

18-19 órakor lesz letölthető a hivatalos iOS 11. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8585) Koczó93 válasza oszy (#8584) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi várom, főleg az iPadra vagyok kíváncsi. Remélem a sebesség és az üzemidő nem csökkent.

(#8586) -secret- válasza Koczó93 (#8585) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Melyik iPad?

[ Szerkesztve ]

(#8587) Koczó93 válasza -secret- (#8586) üzenetére


Koczó93
őstag

Mini4

[ Szerkesztve ]

(#8588) -secret- válasza Koczó93 (#8587) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Youtuben less videót, van gyorsaság összehasonlítás.

(#8589) Koczó93 válasza -secret- (#8588) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi ránézek :)

(#8590) znorbika


znorbika
csendes tag

Kint az IOS 11

(#8591) glspeter1 válasza znorbika (#8590) üzenetére


glspeter1
őstag

Már csordogál is lefele. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#8592) okoska74


okoska74
senior tag

Már fel is ment. Lesznek kissebb laggok amik megfognak szünni. Javaslom, hogy első indulás után hagyjatok neki időt az alkalmazások telepítésére, stb. Majd egy újraindítás és megtáltosodik.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#8593) sityupityu válasza okoska74 (#8592) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem szinte már teljesen letöltötte, amikor az utolsó percekben azt írta ki, hogy nincs elég tárhelyem. Pedig a többszöröse is van mint amennyi kellene. :F

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8594) okoska74


okoska74
senior tag

Nem tudom, hogy miért de az időkép átváltott angolra frissítés után. Nem mintha így nem tudnám értelmezni de ha valaki tudja a visszaállítás módját az ne tartsa magában. Az újra telepítést próbáltam az nem jött be, ill. kerestem a beállításaiban is de ott sem találtam semmilyen utalást rá, hogy hogyan kell a nyelvet állítani.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#8595) tomcsi23 válasza okoska74 (#8594) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gondolom majd azt is hozzáfrissítik az ios-hez.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8596) sityupityu


sityupityu
veterán

A bevezető résznél volt pár furcsaság. Pl amikor meg akartam adni a telefonszámom, de feszt azt írta ki, hogy nem jó. Na mindegy. Egyébként szerintem baromi gyors lett. Az ujjlenyomat olvasó is sokkal gyorsabb.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8597) ciceroo


ciceroo
tag

eddig csak előnyt tapasztaltam (nem mintha lassú lett volna eddig)
- nagyon gyors és flow
- touch ID is gyorsabb
- nincs angolra váltás
- új AppStore is működik rendben
- új fájlkezelő is szinkronizált minden tárhelyel

szóval eddig pacsi az Applenek

(#8598) okoska74 válasza okoska74 (#8594) üzenetére


okoska74
senior tag

a megoldás

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#8599) csibabu


csibabu
tag

Gyáribeállitásokat szoktatok csinálni vagy csak simán ráfrissiteni és használni az új rendszert?

iPhone 14 Pro

(#8600) radi8tor válasza csibabu (#8599) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell piszkálni a beállításokat. :N
Egy biztonsági mentés nem árt frissítés előtt ha tönkre vágná a telefont akkor legyen mit vissza tenni rá.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.