Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) univerzita válasza daara (#8950) üzenetére


univerzita
addikt

Tálán 11GB. Telefonálni elég lesz. :D Nekem elég volna mert a képeket gépen tárolom.

[ Szerkesztve ]

(#8952) daara válasza univerzita (#8951) üzenetére


daara
aktív tag

Androidról váltanék,se-re,de mindenki csak 16gb modelltől válna meg,a 32gigás meg szinte új árban árulják nem értem őket komolyan,feketében van csomo de szerintem fehér változatban szebb.
Mire figyeljek vásárlásnál?Láttam egy kijelző karcos készüléket,van a kijelző felett egy cserélhető műanyag?

(#8953) tomcsi23 válasza Silentfrog (#8949) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az teljesen normális érték egy SE-től.
:R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8954) univerzita válasza daara (#8952) üzenetére


univerzita
addikt

Ha nem fogsz játékokat tárolni rajta akkor elég lehet. Viszont most már egy 16GB-tos GSM üzletben elég jó áron vannak és lesz 1éves garanciád ( én 16-osat már nem vennék használtan).Úgy tudom a kijelző egyben van.

(#8955) betyar1974 válasza daara (#8952) üzenetére


betyar1974
senior tag

Pl:Akku nagyon fontos! Volt 5s(akku 70%)-em 1.5nap/1.5óra(aktív) használat, többi készenlét és lemerült. Most az SE 3nap 4óra készenlét, 4óra aktív használat, még 29%-on van. Egyébként 6-7k akksicsere. Kijelzőn általában üvegfóliát használnak, ha csak az karcos, nem gond1-2k. iCloud-ból legyen kilépve, lehetőleg legyen független, ott nincs letíltásveszély.
16gb-os van Nekem is, kapacitás:12.39gb, elérhető:11.1gb, gyári app. kivételével 4db app. letöltve.
Hirtelen ennyi, Én vásárlás előtt ennyít szerettem volna tudni! :K

Ja még annyi, Én nem játszok telón!

[ Szerkesztve ]

(#8956) lugosi válasza daara (#8950) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne vegyél szerintem 16-os modellt. Nem hiába frissítették végre a termékpalettát, hogy eltűnjön a 16-os. Nekem állandó kompromisszumot jelent, vártam már az új szériát, hogy végre legyen értelme cserélni egy nagyobb tárhelyű telefonra.

(#8957) daara


daara
aktív tag

Igen értem tehát aksi és függetlent.
16 g énse szeretnék. Találtam szűrkét már 65 ért 32 gigásat az már elég lenne nekem bőven.
Szeretem a képeket telón tárolni néha lementem gépre de telón rajta hagyom. Ő is feltud venni 4k? Lassított felvétel?
Más: valaki tért át innen androidról ájfonra? :) Vélemémyére kiváncsi lennék, én egy Sony Z3 ról térnék. át.

[ Szerkesztve ]

(#8958) betyar1974 válasza daara (#8957) üzenetére


betyar1974
senior tag

Z2-ről 5s-re 2 hónapja, még azt sem bántam meg, nemhogy az SE-t...
1nap alatt megszoktam, vissza nem váltanék az bíztos! Persze ebben is van más vélemény, nagyon kicsi %-al.
Lassítás, 4k:igen, igen.

(#8959) banditos91


banditos91
tag

Sziasztok!
Gondoltam várok az iOS 11 felrakásával, de végül úgy látom inkább nem fogom feltenni. Viszont jelenleg 10.3.2 van a telón, és gondoltam akkor felraknám a 10.3.3-at, és onnantól nem frissítek tovább. Viszont nem engedi sehogy se felrakni. Mindig valami 3004-es hibát ír ki. Pedig már mindent próbáltam, host fájlba is írtam, stb.
Az lehet megoldás hogy felrakom a 11-et és utána vissza a 10.3.3-at?
Igazából itt nem is az a bajom hogy nem 10.3.3 van a telón mert nyilván nincs sok különbség 10.3.2-höz viszonyítva, hanem inkább az zavar, hogy miért nem tudom felrakni az újabbat, mikor elvileg még aláírja az Apple...

(#8960) daara válasza betyar1974 (#8958) üzenetére


daara
aktív tag

Nem zavaró a panel kissebsége és kisseb felbontása?
Én kompaktabb méretet keresek nem akarok tepsifont ahért gondoltam erre.5s már nem merem megrizikózni.

(#8961) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Az imént csinált egy érdekességet a telefonom. hirtelen mindenféle színes csíkok...majd elfeketedik, alma logo és újra indul. Ezt nem tartom túl egészségesnek. iOS 11.01

(#8962) betyar1974 válasza daara (#8960) üzenetére


betyar1974
senior tag

Pont a méret végett kellett Nekem is ilyen. 5s(30k-ért) volt a próba, de a cél mindenképp se volt.
Mint írtam első nap már tudtam, hogy ios marad! :K Pillanatok alatt megszoktam ezt a méretet, fiam(17) kezébe vette, utána nem passzolt neki a samsung s5! :( Neki is i5s lett belőle, meg nem válna tőle androidos tel.-ért. Neki 6s a cél, nem sűrgeti, ez valamit jelent: nagyon elégedett ezzel is.

(#8963) sityupityu válasza betyar1974 (#8962) üzenetére


sityupityu
veterán

Én szeretem ezt a telefont a mérete és az alakja miatt (tényleg nagyon szép, ezért is vettem meg), de azért nem mindenki van úgy az ios-el mint te. Nekem egy éve van SE-m, de már félidőnél visszatértem a droidra. Hogy miért azt nem írom le, mert már számtalanszor lerágott csont lenne. Mindenki használja azt ami a legjobban bejön neki.
Persze használom az SE-t is, amúgy sem adok el sohasem telefont.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8964) daara válasza betyar1974 (#8962) üzenetére


daara
aktív tag

Mondjuk IGO hoz hasonló van ios-ra?Mert az fontos lenne,mobilnet nélkül,és ne a google térkép mert az retek f*s módon mutatja a kanyarokat meg a haladási utat.Legalább is droid alatt.

(#8965) sityupityu válasza daara (#8964) üzenetére


sityupityu
veterán

Vannak jó navigációs appok ios-re is. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8966) betyar1974 válasza sityupityu (#8963) üzenetére


betyar1974
senior tag

Ezért itt((#8958) betyar1974) irtam, hogy van kivétel. Így van ki mire használja! :K
Én(kb.1óra/nap):böngészni, hívás, email, fénykép, my voda., kb. többit pc-n. Nekem így tökéletes és tudom hogy stabil.

(#8967) sityupityu válasza betyar1974 (#8966) üzenetére


sityupityu
veterán

Az biztos, hogy a gyorsaságával nincs gond. Nagyon jó és stabil kis telefon az SE. :K

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8968) tybsen válasza daara (#8957) üzenetére


tybsen
addikt

Én 2 napja váltottam Androidról. Őszintén szólva kicsit úgy érzem magam mint Alice Csodaországban, mert azért sok minden furcsa, szokatlan. De ettől függetlenül NAGYON jól érzem vele magam :))

Még ismerkednünk kell mert vannak dolgok amik nem logikusak vagy máshogy működnek. Például a vissza gomb iszonyatosan hiányzik gondolom ez csak megszokás de szerintem nem logikus nagyon sokszor. De a rendszer nagyon gyorsan és jól működik. Android on nagyon sok minden úgy volt hogy kompromisszumokkal működött… például egy funkció vagy valami ugyan létezett de mégsem volt mindig elérhető vagy hiába nyomtam rá akkor nem úgy reagált…

A méret miatt aggódtam egy kicsit mert eddig egy 5,5" FullHD telefont használtam és azután ez egy nagyon erős visszalépés szerintem. Legalábbis teljesen így gondoltam amíg Összehasonlítottam a telefont MediaMarkt meg ilyen helyeken az akkori sajátommal. Egyszerűen túl kicsi a kijelző és a felbontás is rosszabb ha az ember közvetlenül összehasonlítja pláne amoled kijelzővel.

Ráadásul nekem 5100 mA-es aksi volt úgyhogy természetesen az másfél két napot kibírt extrém használattal, ez meg lényegesen kevesebbet bír majd gondolom.

Ettől függetlenül a rendszer miatt bevállaltam ezt és nagyon sok pozitív tulajdonsága van egy ekkora méretnek jó újra felfedezni hogy könnyedén zsebre lehet tenni bárhol elfér egy kézzel nagyon kényelmesen használható ellentétben az állandó ujjnyújtóztatással 5,5" kijelző esetén. De használtam én már korábban 6" is. Őszintén most nagyon jó érzés hogy tokkal együtt annyira kompakt a telefon hogy bármikor könnyen elővehető lehet fényképet csinálni könnyen stb. stb.… Android nak is nagyon sok előnyös tulajdonsága van egyébként nekem a tabletem továbbra is Android egyelőre, mindkettő rendszerben van valami ami nekem szimpatikus, sőt a céges telefon egy Windows Phone :DDD

Én azt gondolom hogy az eddigi tapasztalatok alapján ez a leginkább gördülékeny rendszer, itt is vannak apróságok persze.

Én azért választottam ezt mert egy gyors és gördülékeny telefonra volt szükségem ami még egy darabig támogatott marad és nem érzem már a vásárlás pillanatában hogy elavult mert nem kap többé szoftveres frissítést.

(#8969) betyar1974 válasza daara (#8964) üzenetére


betyar1974
senior tag

Ebben nem tudok állást foglalni, eddig még nem volt rá szükségem. Párszor megyek 50km-nél távolabb, addig meg fejből.

(#8970) Tibee86 válasza daara (#8964) üzenetére


Tibee86
veterán

Természetesen van IGO iOS-re (halkan megjegyezve jóval régebb óta, mint androidra).

(#8971) univerzita válasza daara (#8964) üzenetére


univerzita
addikt

Jó a offline HERE is( régebben Nokia)

(#8972) daara válasza Tibee86 (#8970) üzenetére


daara
aktív tag

Igen tudom csak andoridra letöltöm egy híres oldalról feltelepítem egy file maneggerből és működik. :)
De ios alatt ilyet nem lehet ha jól tudom??
És ios ra is fizetős az igo?

Én is a rendszer miatt szeretném belefáradfam az androidba h 2 évig frissitik aztán csá vegyél ujjat. Csak használni akarom nem akarok már rootolgatni custom rom stb ezért keresek iphonet :)

[ Szerkesztve ]

(#8973) Tibee86 válasza daara (#8972) üzenetére


Tibee86
veterán

Itt fizetős, mint szinte minden. Erre készülj fel.

(#8974) half333 válasza daara (#8972) üzenetére


half333
őstag

ismerős 😊 amúgy JB után erre is lehet tenni mindent,csak összezavarhatja a rendszert. én megvagyok elégedve vele így is.

(#8975) daara válasza half333 (#8974) üzenetére


daara
aktív tag

Nem szeretnék ilyenekkel foglalkozni már :/ Meddig lesz még szoftverileg támogatva?

[ Szerkesztve ]

(#8976) sityupityu válasza univerzita (#8971) üzenetére


sityupityu
veterán

A waze is jó még.

(#8972) daara Én ezt a root dolgot sosem értettem. Mármint úgy értem, hogy sosem volt kötelező. :) Ráadásul ha van egy jó telefonod, akkor szerintem nincs is rá szükség.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8977) daara válasza sityupityu (#8976) üzenetére


daara
aktív tag

Tudom h nem kötelező a root de egy idő után nem ad ki a sony frissitést a telefonra nem kapod meg az ujj dolgokat én vágytam rá kiakartan probálni ezért rootolgattam stb. :)

(#8978) univerzita válasza sityupityu (#8976) üzenetére


univerzita
addikt

Tudom,városban használom,nem is fogyaszt sok adatot.

(#8979) betyar1974 válasza daara (#8975) üzenetére


betyar1974
senior tag

"Meddig lesz támogatva?" (#8932) Mozzarella

(#8980) scream válasza sityupityu (#8976) üzenetére


scream
veterán

Azért a sok reklámtól könnyebb megszabadulni syswide, ha van root.

Én egyedül ezért rootoltam annó a droidom.

(#8981) half333 válasza daara (#8975) üzenetére


half333
őstag

Elhiszem! Én szanaszét hekkelgettem a androidom iphone-om anno,de már én is totál ráuntam,rengeteg időmet vette el. Most ez igy okés,stabil gyors,minimalisztikus,pontjo xd ha megnézzük az iphone 5s-t ios 7el jött ki,most ios 11-ig frissithető fele ilyen erős hardveron,ez meg 9-esel jött ki,ugyhogy szerintem 12-ig stabil marad,a 13 már necces,mert főleg nagy kijelzőre optimalizàlnak.

[ Szerkesztve ]

(#8982) daara válasza half333 (#8981) üzenetére


daara
aktív tag

Találtam egy telefont de ütődés nyom van az alján azt írja a srác h garanciában cserélik..? Apple garis még,de ilyenért nem cserélnek házat nem? Csak ha önmagát adná meg a ház ez a hazsnáló hibája vagy nem nekem van igazam?

(#8983) Tibee86 válasza daara (#8982) üzenetére


Tibee86
veterán

Dehogy cserélik, sőt nagyobb külső sérülés miatt a garanciát is megvonhatják. Szimplán hülyére akar venni az eladó. :K

[ Szerkesztve ]

(#8984) half333 válasza daara (#8982) üzenetére


half333
őstag

Szerintem is! Olyat vegyél amit tokban fóliával használtak. Anno az 5s-t én is használtan vettem,és sok sérülés volt rajta meg a kijelző is felvált,olcsó husnak hig a leve xd

[ Szerkesztve ]

(#8985) sityupityu válasza Tibee86 (#8983) üzenetére


sityupityu
veterán

Meg ha cserélik, akkor miért nem cseréltette ki már ő magának? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8986) daara


daara
aktív tag

Igen erre gyanakodtam én is..akkor keresek valami szép állapotút!

(#8987) Silentfrog válasza sityupityu (#8985) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ennyi! Ez lenne a logikus! :)

(#8988) Tibee86 válasza daara (#8982) üzenetére


Tibee86
veterán

Egyébként ha erre a hirdetésre gondolsz : "(néhol ütődésnyom található, de garanciában kicserélve hibátlan lesz)", akkor nem hazudott, mivel nem azt írta, hogy cserélik garanciában a sérülések miatt.

(#8989) half333


half333
őstag

Valaki feltette már a fejlesztői ios 11.1 betát?

(#8990) natë válasza half333 (#8989) üzenetére


natë
nagyúr

Fel. Ne utánozz benne. :(

(#8991) betyar1974


betyar1974
senior tag


Így néz ki az akkufogyasztás, Nálam.
Elnézést, de jpg-be elforgatta.

[ Szerkesztve ]

(#8992) half333 válasza natë (#8990) üzenetére


half333
őstag

Köszi a tippet! Sokkal roszabb mint az ios 11.0.1? Hátha javitják a hivatalosig.

(#8993) kertsa válasza half333 (#8933) üzenetére


kertsa
senior tag

Durex 🙈

(#8994) csokito100 válasza betyar1974 (#8991) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Ez egész jól néz ki. Több mint 3 nap 4,5 óra kijelző idővel.Neked melyik IOS verzió van fent a telódon? Én majd csak most kapom meg pár nap múlva a telót és szerintem azon még IOS 10... valami van. Köszi.Üdv

(#8995) betyar1974 válasza csokito100 (#8994) üzenetére


betyar1974
senior tag

IOS 10.3.3-at használok. Egyelőre várok a 11-el, fiam 5s-én az van, Nekem is bejönne, de ami hibákat itt is írnak, "AZ MIND LÉTEZIK"! :(( Váltáskor kicsit féltem az Apple akksitól, de ue. a használattal, a sony z2(3200 mAh) sem ment tovább. Igaz nem én járattam be SE-men az akksit, 165töltés volt benn, de 1675 mAh-át mértünk(Mac-en) vétel előtt, gyári 1624! :)

(#8996) VMatteo válasza betyar1974 (#8995) üzenetére


VMatteo
őstag

Hol tudom megnézni mennyi töltés van a telóban? :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#8997) betyar1974 válasza VMatteo (#8996) üzenetére


betyar1974
senior tag

iBackupBot progival, igaz ez csak 50mAH pontossággal tudja win.10-en. :(
[link]

Útmutató: itt

[ Szerkesztve ]

(#8998) szupermacs


szupermacs
veterán

A frissítési értesítést le tudom tiltani?

(#8999) radi8tor válasza szupermacs (#8998) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem.

⭐ Stella

(#9000) rem2


rem2
csendes tag

Ha hívtok valakit, aki nem családtag, és látjátok a neve mellett a telefonkönyvben, hogy van Facetime-ja, azon hívjátok?
Mennyire illetlenség szerintetek azonnal Facetime-on hívni valakit, hanghívás helyett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.