Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) l.skywalker válasza kutga (#8050) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehet, hogy csak pillanati gond volt, mert egy másik telefonon sem ment jól neki (Nokia 5)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8052) szmatyi93


szmatyi93
tag

Hali Mindenki!

Egy olyan kérdésem lenne amire meg nem találtam itt választ vagy csak nem vettem észre. Az alap e-mail programot használom SE-n be van kötve a saját meg céges is. A problémám az hogy nem találom azt hogy folyamatosan szinkronoljon vagy óránként nekem mindegy csak rendszeresen, most ha belépek és ra nyomok akkor frissíti amúgy nem.
Valami megoldás vagy hol kell beállítani?
Előre is köszi

Matyi

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#8053) sityupityu válasza l.skywalker (#8049) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez egy kivételes eset, hogy nem. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8054) l.skywalker válasza szmatyi93 (#8052) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én pont ma csináltam :D

Settings > Mail > Accounts > Fetch new Data > és legördítve a FETCH részhez ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8055) szmatyi93 válasza l.skywalker (#8054) üzenetére


szmatyi93
tag

Köszi :R

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#8056) Koczó93


Koczó93
őstag

Srácok vannak típus hibái az se-nek? Nem tudom hogy vegyek egy új fóliás 32est 90ért vagy van egy egy éves 64es kissé zsebkopott. Tárhely elég lenne a kisebb is. Nem tudom mennyire használódott el 1 év alatt az aksi.

(#8057) batai15 válasza Koczó93 (#8056) üzenetére


batai15
félisten

Nincs hibája,de ne gondolkozz szvsz használatban mikor alig van difi a használt és az új között .

(#8058) Tibee86 válasza Koczó93 (#8056) üzenetére


Tibee86
veterán

Kijelző ragasztása engedhet el egy idő után ahogy az 5S-nél is volt, más nem nagyon jellemző.
Én biztos újat vennék a helyedben.

(#8059) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki használja az ios 11 beta 6-ot? Vélemény? Jobb a 10.3.3-nál?

(#8060) Noxy válasza half333 (#8059) üzenetére


Noxy
veterán

Majd a véglegesnél kiderül.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#8061) half333 válasza Noxy (#8060) üzenetére


half333
őstag

értem. köszi!

(#8062) nord_ válasza half333 (#8059) üzenetére


nord_
veterán

Bétázok - stabilitásban már nem érzek különbséget.

(#8063) l.skywalker válasza Koczó93 (#8056) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem változatlan egyes alkalmazásokban a nehéz "kattintani" a felső sávban. Ez tuti valami szoftveres hiba, mert mind álló minden fekvő helyzetben előkerül.

Más vélemény: most vagy az én fülem kajla vagy az iPods ennyire rossz, de 10 perc használat után fáj a fülkagylóm :D Elővettem a régi Blackberry Classicom fülesét, mert az minden helyzetben tökéletes volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8064) aujjobba válasza l.skywalker (#8063) üzenetére


aujjobba
addikt

A Vissza gombot nekem is kihívás néha megnyomni a felső sávban.
A gyári füles szintén nyomja a fülem, kényelmetlen, egy idő után fáj.
Ha meg nem dugom be annyira akkor kiesik.

(#8065) -secret- válasza l.skywalker (#8063) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem mindenkinek illik a fülébe az Earpods. Én kifejezetten szeretem.

(#8066) l.skywalker válasza -secret- (#8065) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azaz Earpods :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8067) half333 válasza nord_ (#8062) üzenetére


half333
őstag

köszi!

(#8068) nord_ válasza aujjobba (#8064) üzenetére


nord_
veterán

Swipe-oljatok kijelzőn kívülről balról jobbra, sokkal egyszerűbb, kényelmesebb és gyorsabb, mint a vissza gombot célozni. :)

(#8069) aujjobba válasza nord_ (#8068) üzenetére


aujjobba
addikt

A galériában pl. ez nem működik, és nem csak a balfelső sarok problémás.

(#8070) nord_ válasza aujjobba (#8069) üzenetére


nord_
veterán

Pontosabban fogalmazva, a "Fotók" fülnél nincs rá lehetőség, az "Emlékek" és Albumok" esetében megy. Amúgy a Fotóknál a vissza gombnál nincs is igazán probléma; egyedül az Üzenetek esetében kell arra figyelni, hogy a nyílnál kicsit beljebb nyomjunk.
Más esetben nem tapasztaltam ilyet. Te hol találtál még érintéses gondot?

(#8071) sityupityu válasza nord_ (#8062) üzenetére


sityupityu
veterán

És amúgy milyennek találod?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8072) nord_ válasza sityupityu (#8071) üzenetére


nord_
veterán

Az animációk szebbek, az alkalmazások, módosított betűtípusok nekem bejönnek. Ami nem tetszik, az a Számológép ikonja, illetve a Podcastok belső elrendezése.
Viszont végre javították a Mailben a magyarítást (pl. "2 perce frissítve" lett a tükörfordításos borzadályból).

Az aksiidő nem változott észrevehetően, az Időjárásban a kiegészítő, alul lévő adatok jobban olvashatók, illetve az iCloud Drive mappa helyett Fájlok mappát kaptunk.

Ha screenshotot csinálunk, akkor az előnézeti kép megmarad a bal alsó sarokban. Ha nem nyúlunk hozzá, pár másodperc múlva eltűnik, de ha rákattintunk, lehet szerzkeszteni, ráírni, rajzolni, stb.

Rendszersebesség nem változott, tehát aki amiatt aggódik, hogy esetleg belassítják a 2 gigás rammal szerelt modelleket, az megnyugodhat.

Ami érdekes (de ez még csak béta hiba lehet), hogy a Dockra húzott appok esetében eltűnik az alkalmazás neve.

Nekem már a béta is tetszik, eszem ágában sincs visszatenni a 10-est. :)

[ Szerkesztve ]

(#8073) sityupityu válasza nord_ (#8072) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi. Jónak tűnik. :R

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8074) szupermacs válasza nord_ (#8072) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem a háttérképek érdekelnének nagyon, ha azokról tudnál képeket küldeni, megköszönném! :R

(#8075) nord_ válasza szupermacs (#8074) üzenetére


nord_
veterán

Gyári háttérképből szerintem nincs új (ami esetleg van, az szerintem a nagy kijelzős Plus modellek kiváltsága lehet, azt meg mi nem kapjuk meg... A szifon.com szokta feltenni ezeket.)

[ Szerkesztve ]

(#8076) szupermacs válasza nord_ (#8075) üzenetére


szupermacs
veterán

Ugyan azok. Van valami változás a legutolsó 10-es verzióhoz képest a funkciókban?

(#8077) sityupityu válasza nord_ (#8075) üzenetére


sityupityu
veterán

Valaki nem is olyan rég, mintha pont ezeket a tűzijátékos vagy milyen képeket hiányolta volna az SE-ből. Ami a dobozon is rajta van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8078) szupermacs válasza sityupityu (#8077) üzenetére


szupermacs
veterán

Az valami virágos volt, hasonló, de más.

(#8079) sityupityu válasza szupermacs (#8078) üzenetére


sityupityu
veterán

Most megnéztem a dobozt, igazad van. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8080) nord_ válasza szupermacs (#8076) üzenetére


nord_
veterán

Munka mellett egy-két dolog, ami így hirtelenjében jó újdonság: a Control centerben már ki lehet lőni a mobilnetet, nem kell a beállításokban turkálni érte; a Jegyzetekben már lehet szkennelni (szépen és pontosan dolgozik, bár azt nem tudom, ki fogja-e nálam váltani a TurboScan appot, ami baromi jól teszi a dolgát).

Sok alkalmazás "belső" kinézete a Zene app-ra hasonlít, de ezekről rengeteg screenshotot lehet találni a neten.

(#8081) l.skywalker válasza nord_ (#8068) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi, ezt SEM tudtam eddig.

Egy másik kérdés. Amikor felhozom a control panelt alulról és egyet jobbra megyek, ott van a zenevezérlő. A felső ikonja a "Music"-ra hivatkozik de én Spotify-t hallgatok. Van rá mód, hogy ezt cseréljem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8082) nord_ válasza l.skywalker (#8081) üzenetére


nord_
veterán

Erre nem találtam lehetőséget (bár az is igaz, Spotifyt nem használok, az Apple Musicon kívül csak a TuneIn Radio van fent nálam).

Ez egyébként most úgy néz ki, hogy alulról felhúzod, akkor már ott van a jobb felsőben a zene, amin el tudod indítani, megállítani a lejátszást, illetve előző, következő számra kapcsolni. Ha hosszan rányomsz, akkor nagyobb képernyére ugrik, ott tudsz még több dolgot beállítani (hangerő, hol szóljon):

A vezérlőközpontot is testre lehet szabni, jelenleg ilyen lehetőségek vannak:

[ Szerkesztve ]

(#8083) szupermacs válasza nord_ (#8082) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez nekem nagyon nem bejövős. Ha nem lesz komolyabb változtatás, akkor maradok a mostani verziónál. Azért köszönöm! :R

(#8084) l.skywalker válasza nord_ (#8082) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez érdekesen néz ki... majd beleásom magam akkor köszi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8085) Koczó93 válasza batai15 (#8057) üzenetére


Koczó93
őstag

Beléptem a klubba egy új 32es silverrel :) Évek óta iPadet használok úgyhogy annyira nem lesz újdonság.

(#8086) l.skywalker válasza Koczó93 (#8085) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezzel tudsz telefonálni is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8087) batai15 válasza Koczó93 (#8085) üzenetére


batai15
félisten

Ha minden jól megy 1-2 napon belül én is .
Sajnos asztroszürke nincs lehet nekem is ezüst lesz :(

(#8088) rumos XIII válasza batai15 (#8087) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Ismerősöm 2 hónapot várt a rose-ra. Majd vett rá egy atombiztos tokot, amiben nem látszik. ;]

(#8089) batai15 válasza rumos XIII (#8088) üzenetére


batai15
félisten

A hátlap az nem néz ki rosszul ezustbe sem ,de a fekete előlap na az nagyon baba. fehér már kevésbé.

(#8090) Koczó93 válasza batai15 (#8087) üzenetére


Koczó93
őstag

Szerintem nagyon jól néz ki én ezüstöt kerestem első sorban. Persze a fekete elegánsabb.

l.skywalker!

Ja :DD

(#8091) l.skywalker válasza rumos XIII (#8088) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is vettem gyorsban valami kínai vackot, mert úgy csúszott a kezemben, hogy azthittem elrepül 1 nap után.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8092) aujjobba válasza batai15 (#8089) üzenetére


aujjobba
addikt

Nekem gold van, semmi baj nincs vele.
A nagy készlethiány közepén vettem, csak ilyen volt.
Nem bántam meg egyáltalán.

(#8093) batai15 válasza aujjobba (#8092) üzenetére


batai15
félisten

Hát azért ha már újonnan veszek olyan legyen már lehetőleg amit szeretnék :)

(#8094) rumos XIII válasza batai15 (#8093) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

És nincs amúgy olyan? Vagy még hezitálsz?

(#8095) batai15 válasza rumos XIII (#8094) üzenetére


batai15
félisten

találtam az aprón egy embert 91ért adja , hazai régiós, bontatlan sok értékelése van.
Sajnos egyedül neki van spacegray, de ha nem lett volna neki akkor holnap besétáltam volna a boltba és meg vettem volna az ezüstöt .

(#8096) szmatyi93 válasza l.skywalker (#8091) üzenetére


szmatyi93
tag

Amúgy nagyon jókat is ki lehet fogni Kínából, rendeltem szimpla szilikon tokot az nem jött be, elkezdett szét válni illesztésnél. Utoljára viszont rendeltem egy fa tokot ami nagyon jól néz ki és bírja a gyűrődést. Nyaralás alatt tok nélkül használom mert baromi jól mutat az asztro szürke de a munkát nem élné túl...

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#8097) l.skywalker válasza szmatyi93 (#8096) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én tényleg ordenárét rendeltem. Én meg pont nyaralás miatt, mert a munka alatt inkább fekszik az asztalon. Ilyet rendeltem kékben: [link]

Na az nem látszik a képeken, hogy ez átlátszó és olyan műanyag ami festett és 2 hét után jön le róla a szín :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8098) szmatyi93 válasza l.skywalker (#8097) üzenetére


szmatyi93
tag


Borászatban dolgozok ott kap savat lúgot meg minden mocskot de ezzel a tokkal meg üveg fóliával eddig kibírt mindent. Talán egy negatívuma hogy eléggé vastag lesz tőle a kis ördög.

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#8099) l.skywalker válasza szmatyi93 (#8098) üzenetére


l.skywalker
félisten

Majd keresek én is valamit!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8100) rumos XIII válasza szmatyi93 (#8098) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Másik oldaláról is tudsz lőni egy képet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.