Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) szupermacs válasza sityupityu (#8849) üzenetére


szupermacs
veterán

A gyorsabb merülés ami sokaknál előjött, a WiFi kikapcsolási macerája nekem elég, hogy baj legyen.

(#8852) -Faceless- válasza -Faceless- (#8848) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem a fórum alapján döntöttem, nem is tudom annyira rendszeresen olvasni. Ismerősöm rakta fel, és nem kifejezetten jön be. Megvárom inkább amíg mindent kijavítanak nekem az újítások nem érik meg ezeket az apróbb bugokat sem.

(#8853) half333 válasza betyar1974 (#8847) üzenetére


half333
őstag

Én is 5s-ről váltottam,és nincs mit megbánni,gyorsabb,ugyan olyan stabil,kamera,proci,ram jobb/több,nagyon megvagyok vele elégedve,bejön ez a formaterv,és maradok is ennél,ameddig lehet!

(#8854) betyar1974 válasza fokukac (#8850) üzenetére


betyar1974
senior tag

Köszi! :R

(#8855) sityupityu válasza szupermacs (#8851) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem is volt a gyorsabb merülés mint sokaknál, de ez kb két töltés után teljesen megszűnt. Ezt a szifonon is leírják. A wifivel kapcsolatban meg én nem tapasztaltam semmi problémát.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8856) betyar1974 válasza half333 (#8853) üzenetére


betyar1974
senior tag

Nekem is ez a méret a legmegfelelőbb, nem is gondolkodok másba. Már láttam az SE-t)probáltam is), ma este megy is a csere(személyesen).
Köszönöm, hogy ráraktátok az "i"-re a pontot!

(#8857) szupermacs válasza sityupityu (#8855) üzenetére


szupermacs
veterán

Szifont nem olvasok, nevetséges íróik vannak, rettentő elfogultak és nem hiteles emiatt az egész. A WiFi kapcsolás még mindig úgy megy, ahogy írták többen is?

(#8858) sityupityu válasza szupermacs (#8857) üzenetére


sityupityu
veterán

Az akkuproblémával kapcsolatban mindenesetre bejött az amit mondanak. Mit írnak a többiek a wifi kapcsolásról? Tényleg nem tudom, én nem hallottam semmi különöset.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8859) szupermacs válasza sityupityu (#8858) üzenetére


szupermacs
veterán

A CC-ben ha kikapcsolod a WiFi-t, akkor csak leválasztja a telefont a hálózatról és a beállításokban kell ténylegesen kikapcsolni, hogy ne menjen.

(#8860) sityupityu válasza szupermacs (#8859) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, ez valóban így van csak úgy mint a bt esetében. Engem csak a bt idegesít, a wifit és a mobilnetet soha sem kapcsolgatom. De ezek hibák? Szerintem direkt csinálták ilyenre, persze az jó kérdés, hogy miért.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8861) szupermacs válasza sityupityu (#8860) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem a BT szintén idegesít, WiFi-t rengeteget kapcsolgatom attól függően, hogy hol vagyok napközben. Így felejtős, mert rettentő macera. Remélem csak bug és elfelejtik az ilyen hülyeségeket és javítják.

(#8862) sityupityu válasza szupermacs (#8861) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezek valóban idegesítő dolgok.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8863) aujjobba válasza szupermacs (#8861) üzenetére


aujjobba
addikt

"Remélem csak bug" - tudod jól hogy nem bug, így alakították át.
Nem fogják "javítani", mivel nem hiba.

(#8864) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok,
valaki használja az időkép alkalmazást? A tegnap frissítés óta csak fektetett képernyőn jelenik meg.
Aki használja ezt az appot az megnézné hogy nála hogy van?
Köszönöm!

ˣ

(#8865) -secret- válasza tuzpenge (#8864) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

i7-en ok.

(#8866) nord_ válasza tuzpenge (#8864) üzenetére


nord_
veterán

SE-n oké.

(#8867) sityupityu válasza tuzpenge (#8864) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem már korábban is volt néha ilyen nyűgöm az időképpel. Ki-be kapcsolás segített ilyenkor.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8868) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Köszi mindenkinek.
Most megcsináltam egy HR-t és jó lett. Nem sűrűn szoktam kikapcsolni (egész pontosan soha).
Lehet pont ezért lett volna ez a lekézenfekvőbb megoldás amire nem gondoltam.
Köszi!

ˣ

(#8869) half333 válasza sityupityu (#8860) üzenetére


half333
őstag

Valami olyat irtak azért csinálták ilyenre,mert igy nem kapcsolódik le a bt-os eszközökről,a wifi meg a térkép hatékonysága miatt marad igy. Bár hülyeség,csak azért h különbek legyenek más op.rendszerek megoldásaitól.

(#8870) Bib


Bib
őstag

Miért kell a WiFi-t meg a bt- t kapcsolgatni ?

(#8871) aujjobba válasza Bib (#8870) üzenetére


aujjobba
addikt

Ne kezdjük már újra ezt a témát könyörgöm!
Olvasd vissza az utóbbi egy hetet, az iPhone topicban is.

Nem tökéletesen mindegy ki miért szeretné kapcsolgatni vagy éppen nem kapcsolgatni?
Mostantól így működik a CC, pont.

[ Szerkesztve ]

(#8872) szupermacs válasza Bib (#8870) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha mobilneten lógok, akkor minek legyen bekapcsolva? Nem meríti a telefont? A BT sem?

(#8873) fokukac válasza szupermacs (#8872) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez egy ilyen Steve Jobs-i, apple-ös logika, mi így képzeltük el, te pedig ne kapcsolgassál semmit, jóazúgy.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8874) szupermacs válasza fokukac (#8873) üzenetére


szupermacs
veterán

Most forog a sírjában, mint a WiFi kapcsoló a CC-ben.

(#8875) nord_ válasza szupermacs (#8872) üzenetére


nord_
veterán

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy a BT (amilyet az SE is használ), sleep módban 1 mikroampert fogyaszt.

(#8876) szupermacs válasza nord_ (#8875) üzenetére


szupermacs
veterán

Én azért kikapcsolom, mert ha használom az is havonta 1-2 alkalommal van csak.

(#8877) Tibee86 válasza szupermacs (#8872) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem.

(#8878) szupermacs válasza Tibee86 (#8877) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig azt vettem észre, hogy hamarabb merül a telefonom ha mobilnetezés közben a WiFi is be van kapcsolva (úgy van felejtve).

(#8879) nord_ válasza szupermacs (#8878) üzenetére


nord_
veterán

A mobilnetezés többet fogyaszt, mint a wifis; pluszban a legnagyobb fogyasztó a kijelző - ez nálad nem lehet placebó? :)

(#8880) szupermacs válasza nord_ (#8879) üzenetére


szupermacs
veterán

De ha nincs kapcsolat WiFi-n, akkor miért menjen? Nem hiszem, hogy placebo. Az a baj, hogy minden nap más appokat használok más ideig, nem tudom sose ugyan azt a napot megismételni, hogy leteszteljem.

(#8881) Bkrisz9 válasza szupermacs (#8880) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nem merul eszrevehetoen jobban. Ez biztos. Nyilvan fogaszt valamit de nagyon keveset. Android utan en is kapcsolgattam aztan rajottem, hogy total felesleges mert amikor elfelejtettem is ugyan ugy ertem haza mint amikor kinyomtam.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#8882) okoska74


okoska74
senior tag

Nálam minden folyamatosan megy. Így is egy teljes napot, még erős igénybevétel esetén is kibír. 6-30 tól este 10 -11 ig mindig marad benne olyan húszon pár %. A 11 -es óta kb -5% om van tehát nem számottevő. :)

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#8883) Bib válasza szupermacs (#8872) üzenetére


Bib
őstag

Amit épp nem használ a telefon, az nem aktív, szerintem fogyasztása elhanyagolható. Nem kell ezeken semmit kapcsolgatni. El is dobnám ha nem így lenne.

(#8884) half333


half333
őstag

Üdv! Használta már valaki azt a gyári programot,az iphone keresést? Mire jó ez nekünk?

(#8885) -secret- válasza half333 (#8884) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha elhagyod a telefont mondjuk megtaláld?

(#8886) szmatyi93 válasza half333 (#8884) üzenetére


szmatyi93
tag

Trehányabb esetlegesen ivós esték után szoktam használni amikor reggel nincs meg, a többiek nem szeretnek erre kelni de legalább megvan. Amúgy érdemes bekapcsolni otthon kipróbálni hogy melyik mit csinál pontosan mert sose tudod mikor kell használnod

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#8887) half333


half333
őstag

Értem,köszi! :DDD
Tegnap óta nem tudok csatlakozni lapsin itunes-hoz: az apple id szerverhez történő kapcsolódáskor hiba történt.

(#8888) szupermacs válasza Bkrisz9 (#8881) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor az enyémnél hiba lehet, vagy csak beképzelem. Mindegy, akkor is zavar, ha nem tudom a CC-ben kikapcsolni.

(#8889) half333


half333
őstag

Hogyan lehet kikapcsolni ezt az emlékeket?

(#8890) nord_ válasza half333 (#8889) üzenetére


nord_
veterán

Sehogy.

(#8891) gabee82.0


gabee82.0
tag

Sziasztok. A 10.3.3 nál volt az a funkció ami zárolt képernyőnél megjelenített egy alkalmazás ikont a bal alsó sarokban (helytől és időtől függően). Frissítés óta nem jön elő. Ez már nincs a 11-nél?

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#8892) -secret- válasza gabee82.0 (#8891) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Általános -> Handoff

(#8893) gabee82.0 válasza -secret- (#8892) üzenetére


gabee82.0
tag

Be van/volt kapcsolva. :K

[ Szerkesztve ]

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#8894) -secret- válasza gabee82.0 (#8893) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem amióta van lehetőség rá be van kapcsolva viszont én handoff ikont sosem láttam. Barátnőmnek folyamatosan ott van valami.

(#8895) wolphov


wolphov
kezdő

Nem sajat kep, de nekem is csinal ilyeneket neha. Jo ez a 11.0.1 :D

iPhone SE

(#8896) radi8tor válasza wolphov (#8895) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tiszta Android. :)

⭐ Stella

(#8897) sityupityu válasza gabee82.0 (#8891) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem az az ikon régebben is folyamatosan változott. Hol ez volt ott, hol meg az. :F

(#8895) wolphov Na ilyesmi volt nekem is, csak még a 11.0.0-nál. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#8898) gabee82.0 válasza sityupityu (#8897) üzenetére


gabee82.0
tag

Az azért volt, mert hely és idő alapján figyelte, hogy hol és mikor milyen alkalmazást használtál a legtöbbször (én legalábbis így tudom). Ha jól emlékszem nekem sem működott még 10 és 10.1 alatt csak 10.2 től. A 11 óta eltünt. Lehet még gyűjti az adatokat :F

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#8899) half333


half333
őstag

Jött frissítés az unicredit-hez. Valaki tesztelte azóta sz@rik-e a touch id?

(#8900) "ati76"


"ati76"
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Pár napja egy iPhone SE tulajdonosa lettem, váltottam Androidról. A problémám az, hogy amíg az androidos eszközeimmel gond nélkül csatlakozni tudok az otthoni ((D link GO-RT-N150) wifi routerhez, az iphone ugyan csatlakozik, de nem tölt be semmit. Sem app store, sem email, sem viber. Viszont ha a safari böngészőt megnyitom akkor ott egy két lapot betölt mint pl Google, gmail, Yahoo, valamint a YouTube-t is, de csak böngészőn keresztül.
Próbáltam a router firmware frissítést, de nincs rá új firmware. Próbáltam a router különböző beállítások módosítását, de az sem sikerült. Érdekességként említeném, hogy nyilvános wifin, valamint ha megosztom az adatforgalmam (ami véges) másik mobillal akkor a fent említett probléma megszünik.
Köszönöm előre is a segítségét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.