Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) nbukta77


nbukta77
addikt

Hat meg mindig nem tudom mit csinaljak. Adjam oda asszonynak a 8- at es vegyek egy pluszt. Vagy vegyek meg egy 8- ast.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1402) Szellem. válasza nbukta77 (#1401) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én i( Plust vennék. ha nem zavar a méret, jobb a Plus. Jobb kamera, jobb üzemidőt, stb.

(#1403) nbukta77


nbukta77
addikt

Ugy dontottem marad nekem a silber asszonynak veszek egy sima gold- ot. En meg megvarom a Ten- t.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1404) joey04 válasza Ricardo (#1391) üzenetére


joey04
titán

hasonló, mint akkumulátor. Annyit tesznek bele, amennyivel hozza a konkurencia szintjét. Most 4 gb-os droidot használok, de a 2 gb-os se ritkábban töltötte vissza az alkalmazásokat. Az meg matematika, hogy 3Gb többet tud a memóriában tartani mint a 2gb iOS alatt, így persze, hogy bizonyos felhasználásnál észrevehető a különbség, ahogy az is természetes, hogy ki lehet futni belőle. De 64gb ramól is ki lehetne futni...

Összegezve nem érdekes, hanem ésszerű döntés, mert az androidos konkurencia ellen ez is elég.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1405) nbukta77


nbukta77
addikt

Van amugy aki 7 plus- rol valtott sima 8- ra? Mint en?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1406) -secret- válasza nbukta77 (#1405) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért váltottál 5,5"-ról 4,7-re?

(#1407) talamasca válasza nbukta77 (#1405) üzenetére


talamasca
senior tag

Ez eléggé visszalépés volt...
Szerintem.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1408) nbukta77 válasza talamasca (#1407) üzenetére


nbukta77
addikt

Miert lenne vissza lepes. Ujabb tipus, uj chip, jobb kijelzo. Miert vissza lepes 7plus utan?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1409) Szellem. válasza nbukta77 (#1408) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Gondolom itt arra gondolnak, hogy a kijelző méretben, léptél vissza. Mivel nekem volt sima 7 és Plus is, én a Plust javasolom neked. Vagy várd meg az X-et, de én azzal óvatosabb lennék.

(#1410) nbukta77 válasza Szellem. (#1409) üzenetére


nbukta77
addikt

Mar van sima 8- am. Az volt a kerdeses, hogy vegyek e egy plus-t is. Vagy maradjon a sima 8.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1411) HarleyCustom válasza Tibee86 (#1399) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Csak ismételni tudom magam, ahol egy i8 újratölt ott már az S8 is..."

Szerintem nem úgy van,ahogy mondod. Most S8-cam van,előtte i8 volt,azelőtt meg i7,i7plus,stb...és sorolhatnám. Több alkalmazás tud nyitva lenni,mint i8-con és nem tölt újra. De nem emiatt váltottam,ez pont nem érdekel. Csak megemlítem,ha már szóba jött.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1412) Sn00k


Sn00k
veterán

Csinaltam par kepet ugyan az a tema ugyan abban az idoben. Az egyik telo az s7esem a masik az i8 am. Ugyan azok fullra a kamera bealliatsok. Egy 55” full hd tvre raktam ki a kepeket. Es hat mit mondjak nagyon csunya az i8 kepe. Az s7 is csunya de rosszabb az i8. Tudom hogy a tv felbontasa is bekavar es jobb lenne egy 4 k tven megnezni az eredmenyt de engem nagyon letaglozott hogy ennyire csunyak a kepek. Rengeteg a zaj. Igaz belterben csinaltam lampafenynel de akkor is na. Nem gondoltam volna hogy ennyire csunyak pedig a tema nem mozdult be en is stabilan tartottam a gepeket de megy igy is eleg rossz minoseguek. Persze az ipaden meg a telefonon sot meg a 27 es monitoromon is azt mondanam az en igenyeimnek megfelelnek de TV en nagyon gazak a kepek://

3njoy the Lif3

(#1413) h1mpi válasza Sn00k (#1412) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tv-n minek nézni képeket?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1414) kchris78 válasza Sn00k (#1412) üzenetére


kchris78
veterán

Ha valami szar akkor telefonnal keves fennyel fotozni... en ebben az esetben eloszednek egy rendes fenykrpezogepet.

(#1415) kchris78 válasza nbukta77 (#1408) üzenetére


kchris78
veterán

Kisebb ppiju kijelzo. Kevesebb ram, rosszabb optika! Kisebb akksi.

(#1416) Szellem. válasza nbukta77 (#1410) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A nyolcasra gondoltam. Tudom, hogy az volt a kérdésed.

(#1417) nbukta77 válasza Szellem. (#1416) üzenetére


nbukta77
addikt

Ok. Kosz. Ezek szerint plus- rol nem nagyon valtott senki? Vagy egyaltalan hanyan vagyunk itt akik 8- at hasznalnak?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1418) talamasca válasza nbukta77 (#1417) üzenetére


talamasca
senior tag

Én 6s-ről váltottam 8 Plusra. Ebben az esetben következőkben léptem előre: Kijelző, kamera, processzor, RAM.
Te meg a processzortól eltekintve visszaléptél. Ezért írtam korábban. Persze a processzor se lebecsülendő, mert még jóideig csúcs lesz. Csak a 7 plusról a sima 8-t én visszalépésnek érzem.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1419) Sn00k válasza h1mpi (#1413) üzenetére


Sn00k
veterán

Miert min kene? :U
Vagy ti a csaladi fotokat a mobilon nezitek?

3njoy the Lif3

(#1420) h1mpi válasza Sn00k (#1419) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A számítógép monitoron

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1421) nbukta77 válasza talamasca (#1418) üzenetére


nbukta77
addikt

Igy mar ertem. Sajnos a nagy kijelzo nem jott be. A kamerat nem hasznaltam ki. A fo objektiv tudtommal egyforma. 3 giga ram jo lett volna a kicsibe,de az en felhasznalasi szokasaimmal ezt sem erzem. Igy a true tone kijelzo, a szebb uveghaz es a proci miatt szamomra elore lepes. Mar dontottem. A sima 8-at nem cserelem pluszra inkabb asszonynak veszek a 7 helyett egy 8- at. A hetet meg jo arban elviszik most. 600€. Igy 200-at kell csak dobni ra.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1422) S e t h válasza h1mpi (#1413) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meg tuti rosszul is fogja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1423) joey04 válasza nbukta77 (#1408) üzenetére


joey04
titán

szarabb üzemidő, kevesebb ram, kisebb kijelző.

1422: ilyet mondott valaha valaki? vagy te is a jobs által írt magánlevélre gondolsz még az iphone 4 kapcsán amit egy újságírónak küldött nem publikusan és nem hivatalosan miután az szintén csipkelődő hangnemben beszélt vele? másra nem tudok gondolni, ez azóta terjeng a buta és/vagy rosszindulatú és/vagy tájékozatlan emberek körében.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1424) S e t h válasza joey04 (#1423) üzenetére


S e t h
nagyúr

tudtam, hogy nem fogod érteni és privátban jelezték is, hogy te fogsz ráugrani először :D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1425) joey04 válasza S e t h (#1424) üzenetére


joey04
titán

Nehéz volt kitalálni, hogy én fogok rá ugrani, amikor korábban közöltem veled, hogy minden kétértelmű és/vagy negatív kommented nehezményezni fogom, ameddig egyoldalúan teszed ezt, pátatlanságot hirdetve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1426) lugosi válasza S e t h (#1422) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Amellett, hogy ezt a frenetikus poént már elsütötted ebben a topikban, érdemes lenne áttekinteni a topikbeli munkásságod :) ha kölcsönözhetem ezt a kifejezést, és meggondolni, hogy ennek mi értelme van, és miért csinálod ezt.
Én úgy nézem, hogy ebben a topikban egy nagyon nagy troll vagy. Máshol nem tudom, de itt erősen. Szerintem ezt nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#1427) domerator válasza lugosi (#1426) üzenetére


domerator
veterán

Azigen... szep gyujtemeny, buszke lehet ra emberunk.

Seth is completely useless! Don't waste any time by reading...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1428) nbukta77


nbukta77
addikt

Na! Csak egy plus lett a vege. Ma megvettem magamnak a 8 plust. Asszony meg megkapta a sima 8- at. Fekete plus lett a vege. Meg furcsa. Fekete iphone-m meg sosem volt.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1429) koxkids válasza nbukta77 (#1428) üzenetére


koxkids
őstag

Grat!
Mérete mennyire szokható? :U

(#1430) realmadrid válasza nbukta77 (#1428) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Hol vetted, ha nem titok ?

A sas nem vadászik legyekre

(#1431) nbukta77 válasza koxkids (#1429) üzenetére


nbukta77
addikt

A sima 8 elott 7 plus-om volt. Igy nem ismeretlen a meret. Mondjuk a sima meretet en jobban szeretem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1432) Ricardo válasza nbukta77 (#1428) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó döntés. A plusz jobb választás. Ha gondolod hozz pár képet a mobil fotós topikba.
Szerintem mások is szívesen látnának iPhone 8 plusz képeket.

(#1433) nbukta77 válasza Ricardo (#1432) üzenetére


nbukta77
addikt

Kosz. Kivancsi leszek az x- re.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1434) hemaka válasza koxkids (#1429) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem kis kezem van, de mar megszoktam a tepsit. Inkabb a sulyat kellett szokni nalam. De iphone 4-em is volt azt imadtam, ez a 8-as szeria meg annak a mintajara keszult szerencsere. :)

[ Szerkesztve ]

(#1435) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Szerintetek eshet a 8 ára, amikor kijön a X ?

A sas nem vadászik legyekre

(#1436) Malachi válasza realmadrid (#1435) üzenetére


Malachi
addikt

a bejelentés óta tudjuk az X és a 8 árát is. ha esik is, az nem az új megjelenés miatt lesz, nem lesz hatással a két telefon ára egymásra.

(#1437) OCTAMD válasza realmadrid (#1435) üzenetére


OCTAMD
őstag

Már elég rendeset esett

Bár nem tudom,te hol nézed

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1438) talamasca válasza nbukta77 (#1428) üzenetére


talamasca
senior tag

Gratulálok!
A kamera miatt nem fogod megbánni!
👍🏼

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1439) kchris78 válasza realmadrid (#1435) üzenetére


kchris78
veterán

Amilyen a mostani ara tuti nem. Maximum lesznek hasznaltak is a piacon most meg 99% bontatlanok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1440) nbukta77 válasza realmadrid (#1430) üzenetére


nbukta77
addikt

Nemet saturn. Nem titok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1441) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok!
Érdeklődnek hogy mivel a Telekkom függetlenül árusítja a készüléket , honnan lehet a jövőben kideríteni hogy az a készülék amit itt az oldalon árulnak pl valóban független-e? Mert ugye így bárki megveszi részletre, eladja függetlenül, aztán ha később tiltják ott a gond. Honnan lehet lekérni ezt? Mert biztosan le lehet valahol, régen az Apple is megmondta, de most már tojnak az ember fejére.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A holnap mèg messze van!

(#1442) -secret- válasza Millerchris (#1441) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megbízható embertől kell vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#1443) Millerchris válasza -secret- (#1442) üzenetére


Millerchris
tag

Azért ez ekkora összegnél elég nagy lutri, nekem ennél többre lenne szükségem, és gondolom másnak is.

A holnap mèg messze van!

(#1444) TheMarci válasza Millerchris (#1443) üzenetére


TheMarci
addikt

Elkéred a számláját.

Do You Dream?

(#1445) 206 cc válasza Millerchris (#1443) üzenetére


206 cc
senior tag

Pedig ez ilyen egyszerű!...vagy megbízható embertől veszel vagy boltból!
Eleg nagy baj az,ha már senkiben nem bízol!...azért egy több száz értekeléssel bíró emberke akitől sokan csak elismeréssel nyilatkoznak számomra már a megbízható kategóriát jelenti. A használt cucc meg amúgy is lutri....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1446) OCTAMD válasza Millerchris (#1441) üzenetére


OCTAMD
őstag

Tök mindegy a tmobilos független akkor is ha nem fizetik.Mi a kérdés?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1447) Millerchris válasza OCTAMD (#1446) üzenetére


Millerchris
tag

Nem értitek . Egy Telekomos készülék amit esetleg le fognak tiltani egyértelmű hogy nem fog annyi pénzt érni mint egy függetlent és nem szívesen veszed meg a problémák miatt, mert problémát ki akar magának?. Ezzel mindneki egyetért szerintem, + en boltban dolgozom, honnan tudnám hogy ki a megbízható és ki nem? A lényeg hogy nekem az a weblap kellene, ahonnan mások lekérik ezeket a telefonokat, ez érdekelne hogy honnan csekkolják.

[ Szerkesztve ]

A holnap mèg messze van!

(#1448) lugosi válasza Millerchris (#1441) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"honnan lehet a jövőben kideríteni hogy az a készülék amit itt az oldalon árulnak pl valóban független-e?"

A legjobb módszer erre szerintem az, hogy beleteszel egymás után több szolgáltatótól kártyát, és ha felmegy velük a hálózatra, akkor független. :)

(#1449) kchris78 válasza Millerchris (#1447) üzenetére


kchris78
veterán

Azt a weblapot szerintem nem fogod megkapni. Eddig nem volt erteke a szamlanak onmagaban mert ha fuggetlen volt a telo lehetett tudni hogy nincs gond vele. Most mar nem lesz igy. A hardverapros telefonokat meg a megbizhatoakat alt mar most is szamlaval adjak pl apple storeos vagy masmilyen.. az en telefonom mellett is ott a szamla.

[ Szerkesztve ]

(#1450) #15419392 válasza Millerchris (#1447) üzenetére


#15419392
törölt tag

Írjatok egy adás-vételi szerződést és lesz bizonyíték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.