Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) HarleyCustom válasza pampika (#1093) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hááát...ez van.
De ez majd változni fog,idővel kikopnak a megmondó emberek és csak,magát a telefont használók tapasztalatai lesznek olvashatóak. Időnként majd felbukkannak új “versenyzők” :D , de ha nem kapnak enni,tovább állnak. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1102) madgie válasza h1mpi (#1100) üzenetére


madgie
titán

Igen, ilyen iPhone 7-en is.

(#1103) elekreg válasza adise (#1089) üzenetére


elekreg
tag

Szomorú, de lehet, hogy tényleg így lesz.

(#1104) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Erről valaki valamit? Sehol se lehet kapni, nem? (Nem akarok venn, véletlenül futottam bele, de akkor is.)

Vagy ez. Novemberi szállítással!!!!

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1105) OCTAMD válasza Fryskitt (#1104) üzenetére


OCTAMD
őstag

Borzalmasan drága és még pár napig nem is lesz neki az tuti

385 körül reálisabb lenne

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1106) Fryskitt válasza OCTAMD (#1105) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerintem ez így megtévesztés. Nem fog tudni november elején szállítani. Akkor visszaadja a pénzt annak kamatostul, aki bedőlt neki? :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1107) 7Heads Drago válasza joey04 (#1090) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ne ígérgess hanem intézd már.
Nekem soha semmit se linkeltél, mindig csak a levegőbe ment a duma. Sajnos mással is ezt csinálod. :(((

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1108) MLA


MLA
tag

Sziasztok! Holnap érkezik a 8-asom, és egy kis segítség kellene. A régi 6S-ről hogy tudom a játék állásokat átvinni az új telefonra? Keresgéltem a neten, de eléggé ellentmondó infókhoz jutottam :(

(#1109) 7Heads Drago válasza MLA (#1108) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Milyen játék? A playstore elvileg a legtöbb játék állását menti neked. Amíg játszottam ezzel nem volt gond. Az első belépéskor megkérdezte, hogy újat kezdek vagy a régit rakja be. Persze nyilván előtte be kell jelentkezni és úgy.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1110) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#1109) üzenetére


Tibee86
veterán

A playstore? :DD

(#1111) MLA válasza 7Heads Drago (#1109) üzenetére


MLA
tag

Ha az AppStore-ra gondolsz, hát az nem mentett semmit, amikor 6-ról 6s-re váltottam :( Ezért érdeklődöm most, hogy mi a tuti megoldás.
Amúgy konkrétan a Cradle of Empires játékra gondolok.

(#1112) Totheground válasza Ed Parker (#1097) üzenetére


Totheground
addikt

Mégegyszer, utoljára. Az iPad toltojevel való töltés gyorsabb, mint a sima. De ha a MBP USB-C toltojet használod, az annál is sokkal gyorsabb. Nem egy külön brand-élt gyorstöltés, de sokkal gyorsabb, mint akar a saját, akar az iPad töltő.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1113) Ed Parker válasza Totheground (#1112) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ja hát olyan töltöm nincs nekem.
Nekem még a Classic magsafe-es MacBook pro van.

(#1114) galaxys80 válasza Tibee86 (#1110) üzenetére


galaxys80
veterán

Most már értem, hogy miért is ilyen aktív ebben a topikban. Lehet azt gondolja ez egy androidos topik. :DD

#1108) MLA

Visszatöltöd az iCloud mentésedet és minden ott folytatódik ahol a régi készüléken abbahagytad.
De mentés nélkül is megmaradhat a játékállásod, ha támogatja a Gamecenter.

[ Szerkesztve ]

(#1115) MLA válasza galaxys80 (#1114) üzenetére


MLA
tag

A 6s mentését nem gáz felrakni a 8-ra? Mármint gondolom technikai akadálya nincs, csak elég sok idő eltelt a két készülék között. Nem fog emiatt akadni vagy valami? Bocs ha láma a kérdés :B

(#1116) -secret- válasza MLA (#1115) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#1117) TheMarci válasza MLA (#1115) üzenetére


TheMarci
addikt

Én 5s mentését raktam rá, és teljesen jó. És meg volt 10 perc alatt, 8-as érzékelte a közelében levő 5s-t, egyből felajánlotta, hogy átrakja rá a mentést valahogy úgy, mint a képen látható.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#1118) MLA válasza -secret- (#1116) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm :R
TheMarci Ezzel csak az a gáz, hogy csak egy sim kártyám van. De majd kipróbálom, ha nem kapcsolom ki a 6s-t, és úgy veszem ki belőle a sim-et ahhoz mit szól. Köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#1119) -secret- válasza MLA (#1118) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt, hogy "nincs behelyezve sim".

Vedd ki nyugodtan belőle!

[ Szerkesztve ]

(#1120) MLA válasza -secret- (#1119) üzenetére


MLA
tag

:DDD :R

(#1121) joey04 válasza S e t h (#1092) üzenetére


joey04
titán

Vele a Sony kapcsán voltak először nézeteltéréseink, köze nem volt az almához. Vagyis sejthető, hogy nem én húztam fel magam, ám ennek ellenére többször hívtam a ring topikba megbeszélni, hogy ne a szakmai topikot offoljuk szét, de soha nem jelent meg. gondolom ott nem pörög úgy a komment számláló... Azóta megkértem, hogy skippeljük egymást a topikokban, én tartom magam hozzá.

btw:

Pedig a flagshipek között annyi különbség van mint a xar meg a fosh között

vs

[link]

Haver naponta rakja az iphoneja mellé, szinte sír a különbség miatt, már ami a kijelzőt illeti.

:D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1122) lugosi válasza MLA (#1108) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ha iCloud vagy iTunes mentést raksz vissza akkor a mentett játékot is átviszi. De hátha más jobban tudja.

(#1123) 7Heads Drago válasza Tibee86 (#1110) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jajj bocsesz ez apples topik ez kiment a fejemből. :)

MLA: A kollegák által javasolt icloud mentés teljesen jó. Jobb mint a droidosok. Van amihez értenek az applenál.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1124) S e t h válasza joey04 (#1121) üzenetére


S e t h
nagyúr

friss telefon vs 2 éves
további jó trollkodást

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1125) Sn00k válasza MLA (#1118) üzenetére


Sn00k
veterán

En is ugy koltoztem at a 7bol a 8ba ahogy Marci irta. Tok siman mukodik. A sim kartyat eloszor atraktam a 8ba majd visszakapcs a 7 es, majd az uj telefon kamerajat a regi keszulek kepernyoje fole kell vinni mikor a kozmikus vilagegyetem megjelenik es utana minden mgy mint a karikacsapas :DDD

3njoy the Lif3

(#1126) MLA


MLA
tag

Köszönöm mindenkinek. Holnap iCloud-ozok, aztán ha problem van úgy is sikítok :DD

(#1127) HarleyCustom válasza S e t h (#1092) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:)
Egyetértek.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1128) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok,

Tud valaki ajánlani olyan GMS boltot, vagy telefonos üzletet, ahol 8 Plus-ra lehet venni minőségi üvegfóliát, persze ésszerű keretek között és fel is teszik?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#1129) LoJoCi


LoJoCi
csendes tag

Sziasztok!

Elnézést, ha már más is kérdezte, de most sajnos nincs időm visszaolvasni.

Mitől lehet az, hogy iPhone 6S-ről készített iCloud-os biztonsági mentést próbálunk egy új iPhone 8-ra felrakni, és azt írja ki pár másodperc gondolkodás után, hogy a "biztonsági mentés visszaállítása sikertelen"?

Kontaktokat állította csak vissza, meg az időjárási dolgokat, de semmi mást.

Valaki találkozott már ilyennel? Mit lehet tenni ilyenkor?

Köszönöm előre is!

(#1130) joey04 válasza S e t h (#1124) üzenetére


joey04
titán

A konkrét telefon megnevezése nélkül ilyet leírni. Na az a trollkodás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1131) -secret- válasza Krisz0630 (#1128) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

IStyle, iCentre

(#1132) S e t h válasza joey04 (#1130) üzenetére


S e t h
nagyúr

Befejezhetnéd már amit művelsz, mert igen fárasztó, szomorú ha ezt te szórakoztatónak találod.
Ollózgatsz mindenhonnan, amelyik topikban feltűnsz ott igyekszel minél több felhasználót provokálni, belekötni.
Ha ezt csinálod a valóságban is akkor sajnállak, a hozzád hasonlók miatt is bír jelentőséggel a fórum prémium előfizetése.
Aztán szaladgálhatsz az általad hivatkozott ring vagy milyen nevű témába árnyékboxolni, aminek a létezéséről nem is tudtam és sokat elmond rólad, hogy te meg igen.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1133) .Szaki. válasza Krisz0630 (#1128) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem az 5S-en iGlass üvegfólia van, több, mint egy éve és tényleg minőségi, ismerőseim két 6S-én máshonnan való fólia már 1 hónapra rá felbuborékosodott. Szóval részemről abszolút megérte. Az Allee-ban a Log-On GSM-ben pedig fel is rakják Neked, ha Te is úgy tartasz a fólia felhelyezéstől, mint én. :D

(#1134) domos


domos
senior tag

Beszálltam én is egy fekete 8 Plus-szal, 6s Plus-ról váltottam. Néztem a Note8-at is, de élőben semmi extra nem volt az S8-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1135) HarleyCustom válasza domos (#1134) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gratula! Sok sikert hozzá. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1136) totopad


totopad
senior tag

Hali!
Használ valaki QI-s autós vezeték nélküli töltős tartót? 8 plus-hoz keresnék valamit, ami nem kínai gagyi és nincs az egekben az ára!

(#1137) joey04 válasza S e t h (#1132) üzenetére


joey04
titán

látom nem maradt érv. tipikus bort iszik, vizet prédikál eset voltál most.

Ha ezt csinálod a valóságban is akkor sajnállak, a hozzád hasonlók miatt is bír jelentőséggel a fórum prémium előfizetése.

Én ezt megoldottam prémium nélkül is. Aki nem érdekel, azt átugrom. Ha neked nem megy, fizess elő, már beszéltük ezt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1138) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Helló, aki 7+-ról váltott sima 8-ra, fényképek szempontjából melyik a győztes ? Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#1139) Sn00k válasza realmadrid (#1138) üzenetére


Sn00k
veterán

hi,

Nekem sima 7em volt, a 8 jobb kepeket keszit es gyorsabb az auto focus is. Video is szerintem korrektebb. Erezhetoen szebb videot keszit mint a 7.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1140) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Esetleg valaki tud arról valamit hogy Telekom boltokban, lehet már kapni személyesen 8 plust?

(#1141) HarleyCustom válasza realmadrid (#1138) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem veszek észre akkora különbséget.
Az i8 fókuszsebessége lassabb,mint az i7-é.,de ez a iOS miatt van.
A 10.3.3 jobb,mint a 11.0.3 jelen pillanatban.

(Én i7-ről és i7 plus-ról váltottam.)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1142) MLA


MLA
tag

Valóban átvitte a játékokat az iCloud-al. A dolog szépséghibája, hogy az egyik játék mindkét oldalán vastag fekete csík van. Mintha egy széles képernyős tévén 4:3 arányban néznék egy 16:9 filmet. Ezzel lehet valamit kezdeni? A másik gondom, hogy a fotóim és a zenéim eltűntek. A fotóknál azt írja ki : frissítés aztán tekeri a karikáját, amíg ki nem lépek. A zenéknél azt írja : itt jelennek meg az iTunes-ban vásárolt zenéim. Csakhogy én a saját zenéimet keresem, amiket a PC-ről raktam rá. Ezzel mit lehet kezdeni? Amúgy csak érdekességképpen mondom, hogy a 6s tok cuppra jó rá, csak a fényképező lencse van kicsit odébb, de azt ideiglenesen megoldottam egy kis ollóval míg megjön a 8-ra való ;]

(#1143) lugosi válasza MLA (#1142) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Csakhogy én a saját zenéimet keresem, amiket a PC-ről raktam rá. Ezzel mit lehet kezdeni?”

Szerintem pl ugyanúgy tedd fel pc-ről.

(#1144) MLA válasza lugosi (#1143) üzenetére


MLA
tag

Én is gondoltam rá, csak annyira utálom a iTunes-t, hogy előbb inkább kérdezek, hátha van más megoldás :DDD

(#1145) HarleyCustom válasza MLA (#1144) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem jó az iTunes.
Zenét,filmet felpattintom vele és kész. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1146) MLA válasza HarleyCustom (#1145) üzenetére


MLA
tag

Mivel semmi jobb ötletem nem volt, kénytelen voltam az iTunes-hoz nyúlni. Először is onnan is eltűntek a zenéim. Újra bele kellett rakni, aztán rákötöttem a telefont, és szinkronizáltam. Erre eltűntek a csengőhangjaim, amit már az iCloud felrakott. Gondoltam semmi gond, azokat is berakom és újra szinkronizálom. És akkor kijelenti az iTunes, hogy sajnos nem tudja felrakni őket mert túl hosszúak. Azok a csengőhangok, amik pár perccel előtte még a telefonon voltak, sőt az iTunes-al raktam fel a 6s-re. :W Hát persze, hogy remek az iTunes. :O

(#1147) HarleyCustom válasza MLA (#1146) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Bocs,ez tényleg szívás. Ilyen ez a “popszakma...”
Relax,no stress.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1148) kchris78


kchris78
veterán

Na most lattam i8+ t eloben! (Tudom jokor) de sebessegre nem erzek semmi difit... boltban megnyomkodassal szerintem keptelenseg ugy megnyomkodni hogy erzheto legyen valami. Lehet hogy oregszem de nem mozgatott meg hogy valtsak pedig 6-6s-6s+ -7 - 7+ -t vegigvaltottam :)

[ Szerkesztve ]

(#1149) HarleyCustom válasza kchris78 (#1148) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jövőre lehet nagyobb lesz a változás. 7-ről nem érdemes 8-ra váltani,szerintem. Korábbiakról viszont igen. Már megbántam,de marad. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1150) h1mpi válasza HarleyCustom (#1149) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy gen-t sose érdemes váltani Nekem is kimaradt a 7, és lett 7S :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.