Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Braddock válasza lugosi (#1196) üzenetére


Braddock
őstag

Most épp szabadságon van...
De ennek ellenére szán rá időt, hogy ne maradjunk videók nélkül.

(#1202) lugosi válasza Braddock (#1201) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egész elérzékenyülök.

(#1203) hemaka válasza lugosi (#1202) üzenetére


hemaka
nagyúr

:DDD

(#1204) Braddock válasza lugosi (#1202) üzenetére


Braddock
őstag

A sok idegeskedés után nem is árt.

(#1205) Ed Parker válasza Richard (#1197) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ugye?
Megfingatná a 10-est :D

Lugosi: sztem annyira nem vészes a csávó, én leginkább azt értékelem benne, hogy sok hasznos dolgot vitt véghez, szóval, az ő tevékenysége nem destruktív.
Persze megértelek, ha nem kedveled, van rengeteg tech blogger a neten.

[ Szerkesztve ]

(#1206) VirsLee válasza lugosi (#1202) üzenetére


VirsLee
őstag

Dőlj hanyatt a kanapén és mond el mi bánt. Beszéld ki magadból :)
Amúgy én bírom a videóit.

(#1207) lugosi válasza VirsLee (#1206) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elmondtam. Nincs ezen mit többet mondani. Nem tudom mit vársz még.

(#1208) OCTAMD válasza VirsLee (#1206) üzenetére


OCTAMD
őstag

Rengeteg embernek nem jön be pedig.Nekem sem

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1209) S e t h válasza Ed Parker (#1185) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az egyik legjobb magyar blogger, hivatkozási alap sok fórumon, itt is megy a munkásságán a polemizálás, kell ennél több?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1210) Amarton


Amarton
tag

Sima 8 vagy 8 plus nagy dilemma.
5.5 colos Nexus 5X-ről váltottam 6s-re.
A 6s mérete nekem annyira kényelmes, hogy nem szívesen állnék vissza 5.5 colra.
Csak hát a 3GB ram és a jobb kamera, ami miatt mégis vacilálok.
Miért nem lehet a sima 8-ba bele rakni a jobb kamerát és a nagyobb ramot?
Mindig csak a kompromisszumok....

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#1211) h1mpi válasza Amarton (#1210) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd a 8S-be beleteszik :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1212) totopad válasza Amarton (#1210) üzenetére


totopad
senior tag

Plus most a legjobb választás egyértelműen. Én sima 6-ról váltottam és fostam a méret miatt, de nem zavaró viszont villámgyors és a kamerája fényévekkel jobb, pedig már a 6-é is jó volt a maga visznylatában.

(#1213) Tibee86 válasza Amarton (#1210) üzenetére


Tibee86
veterán

"Miért nem lehet a sima 8-ba bele rakni a jobb kamerát és a nagyobb ramot?"
Pofon egyszerű, akkor jóval kevesebben vennék a nagyobb testvért.
A fő kamera tudtommal ugyanaz, a második kamera funkciói miatt jobb a + verzióé, persze ha egyáltalán kihasználod azokat.
A ram az egy fájó dolog, de mivel idén is képesek voltak még 2gb-tal kiadni telefont, így remélhetőleg pár évig még nem lesz érezhető a hiánya.
Én ezeket a + verziókat akkor se venném meg, ha 10 ezer lenne a különbség a két verzió között, egyszerűen túlontúl nagy az a ház.

[ Szerkesztve ]

(#1214) talamasca válasza Amarton (#1210) üzenetére


talamasca
senior tag

6s-ről sima 8-ra teljesen felesleges váltani.
Én 6s-ről a 8 plusra váltottam, de a napi életben (főleg, ha valakinek a kamera nem a legfontosabb dolog) nem érezhető eget rengető különbség.
Én nem bántam meg, a kamera, a RAM és a nagyobb kijelző miatt.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1215) Ed Parker válasza Tibee86 (#1213) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ezt úgy jelented ki hogy hasznaltál legalább egy hétig plust vagy csak fogtad egyszer?

Én a sima 6+nál így voltam, 6S+nál is, 7-nél mondom adok egy esélyt, semmi esetre sem váltanék vissza a sima 7 vagy 8-ra.
Egyszerűen a nagy kijelző és a többi fícsör bőven megéri a felárat.

(#1216) Tibee86 válasza Ed Parker (#1215) üzenetére


Tibee86
veterán

Az első + verzió megjelenése óta van ilyen méretű készülék itthon (a tulajdonosa se firtatta soha, hogy nem egy zsebbe való telefon).
Nem, nem használtam és nem is akarom mert a zsebembe alig fér bele. Kocsiba ötletem sincs, hogy szedném ki a zsebemből ha éppen kell. Tök jó rajta netezni, meg az akkuja is sokkal jobb, de hordózhatóság/tárolás szempontjából nagyon gáz. És ugye ez egy telefonnál annyira azért nem mellékes szempont.
De nem értem, hogy ha valakinek ez a véleménye róla akkor mint valami megsértett gyerekek jönnek a tiédhez hasonló kommentek ahelyett, hogy elfogadnátok más véleményét, ahogy én is elfogadom, hogy sok embernek ez a normális méret. Azokon a kommenteken, hogy kényelmesen hordható zsebben, meg leülni se gond vele inkább csak kacagok. ;]
A nagy kijelzővel nincs bajom, bár már kisebb verzión is van olyan néha, hogy nyújtózkodni kell, a ház méretével van a baj, ami a kijelzőhöz képest túl nagy.

[ Szerkesztve ]

(#1217) lugosi válasza Tibee86 (#1216) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem csak neked, hanem inkább neked IS írom.

Srácok ne hordjátok nadrágzsebben a telefont! Igaz, hogy nem nagy mértékű a sugárzása, de olyan közel a herékhez nem tesz jót!

(#1218) hemaka válasza Amarton (#1210) üzenetére


hemaka
nagyúr

En a 8 plus mellett dontotem, nem bantam meg, foleg az uzemideje miatt, igaz sulya, az van. :DDD

(#1219) nbukta77 válasza hemaka (#1218) üzenetére


nbukta77
addikt

En meg pont 7 plusrol valtottam vissza sima 8- ra.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1220) Šolaire válasza Amarton (#1210) üzenetére


Šolaire
veterán

5x 5.2 colos. Egyébként 6s,8 mérete nagyon kényelmes ebben igazad van.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1221) Sn00k válasza Tibee86 (#1216) üzenetére


Sn00k
veterán

En is tudok azonosulni a mondandoddal. En sem hasznaltam meg de tobbszor megneztem, kezbe vettem szerintem is hatalmas es melle eleg sulyos is a + verzio. A haz meg melle az orias kavakkal megnagyobba varazsolja. Nekem nem er annyival tobbet hogy szenvdjek a hordozhatosagaval. Foleg nyaron. Nemhordok hasi-tasit meg taskakat sem ahova betudnam tenni.

Lugosi: ezt en is hallottam en nem is teszem kozvetlenul a zsebembe ahol veszelyben lehetnek a balls-ok😌

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#1222) realmadrid válasza lugosi (#1217) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Oldalzsebes gatyát kell venni ;]

A sas nem vadászik legyekre

(#1223) Ed Parker válasza Tibee86 (#1216) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Úgy alkotsz véleményt valamiről hogy nem is használtad? :)
Hiteles.
Nincs itt semmi sértődés, én használom és úgy alkotok véleményt róla.
Nem S-s nacit kellene hordani és akkor belefér ;)

(#1224) Flickering válasza Ed Parker (#1223) üzenetére


Flickering
aktív tag

Akkor akinek S-es a mérete, annak nem is lehet ilyen telefonja ugye? :)

(#1225) h1mpi válasza Ed Parker (#1223) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is befér minden nadrágomba a plus, pedig öltönyt is hordok nem csak farmert

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1226) Drp81 válasza Tibee86 (#1216) üzenetére


Drp81
aktív tag

Én a 8210-esemet hordtam utoljára zsebben, mert az az a méret, ami még kényelmes (volt)... Nekem így a zsebbenhordás az nem szempont, sosem hordom úgy. Ősz-tél-tavasz dzseki/kabát belső zsebe, nyár rövidnadrág oldalzsebe/övtáska :).
Én sem váltanék már amúgy kisebbre az 5.5-nél. De nagyobbra sem (egyelőre :) )

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1227) Tibee86 válasza Ed Parker (#1223) üzenetére


Tibee86
veterán

Na látod pont erről beszéltem. :C
A kedvedért majd kidobok 300 ezer forintot, csak hogy a saját tulajdonomban legyen egy ilyen készülék és úgy talán lehet róla véleményem. Az biztos kisebb lesz. :R
Egyébként mennyi ideig kell használom, hogy lehessen saját véleményem róla?
De elengedem a témát, nehogy rosszul induljon a napod, hogy valakinek más véleménye van a kis drágaságodról.

(#1228) lugosi válasza Tibee86 (#1227) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A telefon zsebben hordásával kapcsolatban azért akkor lehet leginkább hiteles véleményed, ha megtapasztalod, és nem csak elképzeled. Ebben nincs semmi támadó az irányodban szerintem. Sokmindent az ember egészen másképp gondol, míg napi szinten nem találkozik vele.

(#1229) hemaka


hemaka
nagyúr

Safari hasznalat kozben eddig sem lehetett alulrol felhuzni a CC-t? Vagy csak rosszul emlekszem, hogy mukodott...
11.1b3

Szerk.: koszi, akkor megsem kell cavinton. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1230) lugosi válasza hemaka (#1229) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most nálam fel lehet (11.0.3).

(#1231) hemaka válasza hemaka (#1229) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mukodik az, csak a CC beallitasokban kikapcsolodott a frissites kozben.

(#1232) Tibee86 válasza lugosi (#1228) üzenetére


Tibee86
veterán

Azzal kezdtem, hogy az első + megjelenése óta van itthon ilyen méretű telefon, nem csak képen láttam...
Próbálgattan eleget hidd el, ormótlan és SZERINTEM használhatatlan méretű.

(#1233) Richard válasza Tibee86 (#1232) üzenetére


Richard
őstag

Hát nézd, kinek mi a kényelmes. Én két nap alatt megszoktam és már a sima 7-esem tűnik mellette játéktelefonnak.

(#1234) elekreg válasza lugosi (#1228) üzenetére


elekreg
tag

Még akkor sem, mert még úgy is embere és egyéb tényezője válogatja.

El is kelt a 8 Plus-szom, de időről időre ránézek majd azért az ismerősöknél (csak nem adja el mindenki), hátha minél hamarabb faragnak a szoftveren.

(#1235) h1mpi válasza Richard (#1233) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ugyanezt érzem, a 6S maradt a páromnál és amikor a kezembe került elmosolyodom, hogy úristen ezt használtam 2 évig (előtte meg 4 évig az 5 és 5S-t) :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1236) norbi2010 válasza elekreg (#1234) üzenetére


norbi2010
őstag

Melyik iOS-szel használtad utóljára?

(#1237) elekreg válasza norbi2010 (#1236) üzenetére


elekreg
tag

11.0.3

(#1238) h1mpi válasza elekreg (#1237) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komolyan nem értem mi lehet pl. Nálad is. Nekem 99%-ban hibamentesen megy az IOS. Egyedül az sms progi vacakol, de az annyira nem zavar, mert van, hogy napokig jó.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1239) syIex válasza h1mpi (#1238) üzenetére


syIex
veterán

Nekem is így van. Meg a kedvenceknél van még néha kis bug amikor 3D Toucht használok néha bevillan előtte is. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1240) hemaka válasza h1mpi (#1238) üzenetére


hemaka
nagyúr

En sem ertem, egyesek ugy csinalnak, mintha hasznalhatatlan lenne a telefon, holott semmi baja nincs. En meg semmilyen hibaba nem futottam bele.

Nem mint androidon, ahol egyik naprol a masikra minden ekezetes betu felkover lett. :DDD

(#1241) Ed Parker válasza Flickering (#1224) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Természetesen nem, ez csak a humor része volt :D
Túl van ez a méret picit lihegve.
Csak magamat ismétlen én 2 évig péklapátnak néztem, azt idén májusban vettem és nagyon könnyen meg lehet szokni a méretet.
Nyilván a kiskezüeknek okoz némi gondot a fogása először, de ez is szokható.

(#1242) elekreg válasza h1mpi (#1238) üzenetére


elekreg
tag

Én sem, és tényleg mindent megtettem a problémák elhárítása érdekében (DFU restore, korábbi mentést nem visszaállítva, utólag semmilyen alkalmazást nem telepítve, illetve másik 8 Plus-t is azonos módon kipróbálva és ott is jelentkeztek a hibák, tehát még a hardveres hiba sem valószínű az én készülékemen).
Apróbb hibák a korábbi iPhone típusok kiadásakor is jelentkeztek, azokat elviseltem a 7 Plus és a 6s Plus estén is, idővel javítgatták is többnyire, de most túl sok volt egyszerre a probléma, viszont ahogy korábban írta valaki, a 11.1 talán jobban rendben lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#1243) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nincs egy hetes a 8+-om, de most vettem észre, hogy a képernyő jobb felső sarkát ha enyhén megnyomom halk kattanást hallok. Most vagy gányul szerelték össze vagy itt is az aksi kezd puffadni. Szerintetek ha visszaviszem kicserélik vagy várjam meg míg látható lesz? :F

Romanes eunt domus

(#1244) totopad válasza FіkuszKukіsz (#1243) üzenetére


totopad
senior tag

Szerintem várj vele, gyári hibának tűnik ha nem fog tovább lazulni, várj vele 1 évet és a gari lejárta előtt vidd vissza egy újért...

(#1245) h1mpi válasza totopad (#1244) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És egy évig élvezze a prémium termék gagyiságát...? Az ilyenek miatt szigorított az Apple a gari feltételek miatt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1246) Tempes


Tempes
tag

Egyedi bugok vannak, mint nálam is, hogy a böngészőből a PDF-et mindenáron az nplayerrel akarja megnyitni és sehogy nem tudom társítani az iBookhoz. De ez a 10es IOS-nál is megvolt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1247) galaxys80 válasza h1mpi (#1245) üzenetére


galaxys80
veterán

Mi azzal a probléma, hogy egy egyértelműen gyártási hibából fakadó problémával nem 1 hónaposan hanem 11 hónaposan viszi vissza valaki? :U

(#1248) Ricardo válasza galaxys80 (#1247) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert nagyon hihető, hogy 11 hónapig nem zavarta, és a garancia lejárta előtt nem sokkal hirtelen nagyon zavaró a probléma. :U

(#1249) galaxys80 válasza Ricardo (#1248) üzenetére


galaxys80
veterán

És kit érdekel, hogy hihető-e vagy nem? Garanciális probléma? Igen.
Akkor meg senkinek semmi köze hozzá, hogy miért 11 hónap múlva vitte vissza. Ráadásul ki mondja meg, hogy 1 napja vagy 11 hónapja jelentkezett a probléma.

Csinálják meg úgy, hogy ne kelljen ilyenekkel foglalkozni. :((

[ Szerkesztve ]

(#1250) hemaka válasza FіkuszKukіsz (#1243) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az pedig i6 kin volt regebben. Az enyem szerencsere nem csinalja, vagy csak meg nem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.