Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Tibee86 válasza syIex (#800) üzenetére


Tibee86
veterán

Bízzunk benne, hogy ez is olyan lesz mint anno a touch ID ls ők csinálják meg normálisan használhatónak, mert a Samsung megoldásai attól messze vannak egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#802) syIex válasza Tibee86 (#801) üzenetére


syIex
veterán

Ez így van. Nem rossz ez az Iris, de azért bőven van javítani való rajta! :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#803) adise válasza Tibee86 (#801) üzenetére


adise
őstag

Ugyanugy ujjlenyomat olvaso sem az 5s-ben volt eloszor. De az elso használhatót az apple csinalta. Mintahogy érintokijelzos telefon is volt az iphone elott

(#804) kchris78 válasza ToniSoprano (#798) üzenetére


kchris78
veterán

A hatterfrissites tiltasaval megjonnek az uzenetek ahhoz annak nem sok koze van. iOSen a hatterfrissites azt jelenti hogy elore toltoget Facebook stb tartalmakat (apptol fuggoen) hogy ne app indulaskor kelljen MBokat letoltenie. A push message-ek oprendszer altal vezerelten egy kozos csovon jonnek le a telefonra.

(#805) Tibee86 válasza adise (#803) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt írtam én is, vagy nem? :F

(#806) adise válasza Tibee86 (#805) üzenetére


adise
őstag

csak arra irtam, hogy már előre le van fikázva, közben senki nem is használta még

(#807) ToniSoprano válasza kchris78 (#804) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jaja detto mint droidon, ahol rendszer felugyeli a push üzeneteket 6.0 óta. Ezt a facebookon háttérben betöltögetést droidon nem csinálja alapból ott ez az app több mindent tud, jobban meg van írva, többet tud.

[ Szerkesztve ]

(#808) joey04 válasza syIex (#802) üzenetére


joey04
titán

Ennyi volt a note? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#809) talamasca válasza gergobox (#784) üzenetére


talamasca
senior tag

Én valahol azt olvastam, hogy mindegyik szolgáltatónál hálózatfüggetlen lesz...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#810) syIex válasza joey04 (#808) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon remélem, hogy holnap el tudom cserélni az asztali gépem egy Macbook Pro-ra, a mellé meg azért dukál egy iPhone, hogy teljes potenciálban ki tudjam használni! :C Szóval, ha össze jönne a csere akkor ennyi. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#811) .Szaki. válasza syIex (#800) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én is örülnék neki! :)

(#812) syIex válasza .Szaki. (#811) üzenetére


syIex
veterán

Hát, ha minden jól megy egy hónap és kiderül! :C

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#813) HUTCHDB válasza Szellem. (#787) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én napi szinten használom a messenger-t samsung s8-on. Az ég világon semmi hibát nem tapasztalok. (De az s8/s8+ topikban sem ír senki hibáról. :F )
Sőt, az aktív "chat fejjel" sokkal könnyebben kezelhető androidon, mint ios-en, ami ugye itt nincs.
Nem tudom nálad mi a gond a robotos rendszeren.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#814) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Akkor most már mégsem az i8+ a kamerák királya?
[link]

(#815) Burt1793 válasza Szellem. (#787) üzenetére


Burt1793
veterán

Tele van minden szeméttel, de s7esen tökéletesen fut. Nem mondom, többet fogyaszt a vibernél, de nem vészes. 3000es aksival simán használható, persze naponta töltéssel. 😃

(#816) Szellem. válasza HUTCHDB (#813) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Konkrétan nem láttam az animált matricákat, illetve ahol van animál hőesés, sziveskés elárasztás meg a többi anyámkínja, azok nem jelentek meg. S8+-nál is volt ilyen és verziófrissítés oldotta meg. Ilyen IOS alatt még nem volt.

(#817) ntomi0730 válasza talamasca (#809) üzenetére


ntomi0730
senior tag

A Telenor függő.

(#818) Scholes9 válasza Tibee86 (#790) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az lenne az igazi :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#819) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Remélem folyamatosan javítják a rendszert.
Frissítést akarok még-még
:)
Laggtenger!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#820) joey04 válasza HarleyCustom (#819) üzenetére


joey04
titán

Nekem csak a mail meg a safari megynyitása és a 3d touch akad.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#821) HarleyCustom válasza joey04 (#820) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ha lehúzom a lehúzni valót felülről és vissza,az is akad. Képernyő lezárás és vissza,az is... meg a többi.
Elemlámpa funkció bekapcsolása,2 mp. késés. Youtube nézése,közben hívnak és a háttérben megy a Youtube,nem áll le. Zenei aláfestéssel beszélgettem a másik féllel. :D
Szóval van gond.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#822) joey04 válasza HarleyCustom (#821) üzenetére


joey04
titán

Ha lehúzom a lehúzni valót felülről és vissza,az is akad. Képernyő lezárás és vissza,az is... meg a többi.

ezek nálam nincsenek.

Elemlámpa funkció bekapcsolása,2 mp. késés

most kipróbáltam, ez sincs.

Youtube nézése,közben hívnak és a háttérben megy a Youtube,nem áll le.

ezt nem volt lehetőségem még kipróbálni ezt passzolom.

btw a safari meg a mail animáción csiszoltak valamit, mert jobb, de nem iOS szint most sem. A 3d touch semmit nem változott sajna. mondjuk nem használom, csak zavar a tudat. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#823) syIex válasza joey04 (#822) üzenetére


syIex
veterán

Pedig szerintem a 3D Touch nagyon hasznos! :) Én amióta bejött folyamatosan használtam és most is az az egyik fő oka, hogy valószínű go back to iOS! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#824) Drp81 válasza joey04 (#820) üzenetére


Drp81
aktív tag

Valaki valamelyik topicban megmagyarázta, amikor felhoztam, hogy a 3d touch akadása az egy új feature... :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#825) syIex válasza Drp81 (#824) üzenetére


syIex
veterán

Azért az durva lenne, hogy direkt csinálták. Ez valószínű fanatikus hülyeség lesz, mert elég gáz lenne, ha tényleg úgy lenne! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#826) lugosi válasza syIex (#823) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is nagyon hasznos, naponta többször használom. Pl a gyorstárcsázó, kedvencek elérésére, vagy a beállításokon.

De az időjárás appon is meg lehet vele nézni a pillanatnyi időjárást az app elindítása nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#827) syIex válasza lugosi (#826) üzenetére


syIex
veterán

Így van. És már appokon belül is nagyon hasznos. Valamint amikor írok valamit, a kurzort mozgatni álom vele! :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#828) Drp81 válasza syIex (#825) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, aztán a vége az lett, hogy ki lettem nevetve, mert “meg akar javítani olyan hibát, ami nem is hiba, hanem ez a normál helyzet” :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#829) syIex válasza Drp81 (#828) üzenetére


syIex
veterán

Az ilyen elvakult idiótákkal én nem nagyon foglalkozok már. Egyik oldalon sem! :D Mindennek van határa. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#830) .Szaki. válasza HarleyCustom (#821) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez csak azért furcsa, mert nálam 11.0.2-n az 5S sem produkál ilyet, pedig ha elhisszük a szándékos belassítást, akkor használhatatlannak kéne lennie. De ilyeneket abszolút nem csinál. A 3D Touch-ról ugye nem tudok nyilatkozni, mert az 5S nem rendelkezik ilyen funkcióval. Nálam az e-mail-t hozza be lassabban (iOS 10-en rögtön bejött), illetve ha a három főoldal között váltok, na akkor szokott időnként megakadni, az látványos tud lenni sajnos. De a lámpát is, meg egyebeket is azonnal bekapcsolja, maga a cc is rögtön feljön. Ami még feltűnt, hogy Siri sokkal lassabb. Ha szólítom felébred, a feladatot is elvégzi, bár van, amikor arra is várni kell pár mp-t, és a feladat elvégzése után eltelik még 3-4 másodperc, mire válaszol, régen ahogy elvégezte rögtön válaszolt. Most nem tudom, hogy ez azért van, mert az 5S már nagyon fapados az újakhoz képest, vagy maga a rendszer bugos, mert ha a 8 is produkál olyanokat, amiket leírtál, akkor az inkább az utóbbira utal.

[ Szerkesztve ]

(#831) madgie válasza .Szaki. (#830) üzenetére


madgie
titán

A 3D Touch sajnos elég bugos lett iOS 11 alatt :(

(#832) kchris78 válasza madgie (#831) üzenetére


kchris78
veterán

En a lagolasra mar oda se figyelek, es szerencsere a szemem se tul erzekeny ra... Szerintem itt vannak olyanok akiknek a mozifilm es a tv 24/5 Hertzes kepfrissitese is lagos :)) . A 11beta elejen volt csak igazan bugos a 3D touch, akkor nyomas utan eltelt 1-2 tized mp mire elkezdett nyilni az ablak.. Na az gazos volt funkcionalitasban, a lagolas csak “gui”... lagolas esetben valoszinu futhat valami process a hatterben..

(#833) Ed Parker válasza lugosi (#826) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem a mai napig egy olyan fícsör amit ha nem adnának bele, netán olcsóbb lenne, nem kérném.
Talán a szokás, hogy ezeket nem kell erősen nyomni, mert úgy is reagál a kijelző, ezért mindig feledésbe merül.

Az időjárás app pont egy érdekes dolog.
Ugye így is úgyis kattintasz az ikonra, ugyanannyi idő alatt nyílik a teljes ablak, szvsz ezzel időt nem spórolsz, max annyi hogy kinek mi jön be.

(#834) h1mpi válasza madgie (#831) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem semmi nem akad, tök sima minden :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#835) h1mpi válasza h1mpi (#834) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ami még vicces is, hogy pl. az Angry Birds2 annyira gyors lett, hogy egy-két esetben azt érzem, hogy még nem optimalizálták erre a procira, kicsit lassítani kellene rajta :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#836) Drp81 válasza h1mpi (#835) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szegény... hogy birod ezt elviselni??? :D

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#837) #40359168 válasza Drp81 (#836) üzenetére


#40359168
törölt tag

Speeddel. Sok speeddel. :))

(#838) HarleyCustom válasza joey04 (#822) üzenetére


HarleyCustom
veterán

.Szaki.

A “Siri” és a “mail”...,nálam meg ezekkel nincs gond. :D

Ez mi? Nem egyformán “rosszak”. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#839) HarleyCustom válasza kchris78 (#832) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...A 11beta elejen volt csak igazan bugos a 3D touch, ...”

Sajnos még mindig. Nem csak az elején.

Majd javítják. Ha nem,visszatérek a “butafon”-ra. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#840) jazzkifli


jazzkifli
tag

Nekem jól működik a 3D Touch.

Aláírás

(#841) joey04 válasza Drp81 (#824) üzenetére


joey04
titán

Igen, tudom mire gondol egyébként. A control centerben vaj sima a 3d touch animáció, csak "megugrik". Nem beakad, hanem "pattan"egyet. az kurva jól néz ki és valóban feature. de a sima ikonoknál akadás van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#842) totopad


totopad
senior tag

Nálam 8 Plus-nál nem is megy a 3D Touch. Egyelőre nem tudtam full restore-t csinálni, csak a telón, de meg sem jelenik. Azért nem vagyok 100% biztos, hogy hardveres hiba, mert amikor rányomok egy ikonra akkor magának az ikonnak a háttere picit változik, de nem jön elő semmilyen extra menü sem.

(#843) Drp81 válasza joey04 (#841) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, tudom. Nálam is a főképernyőn van akadás, arra gondoltam én is. Youtube link is volt. Erre jött az a válasz, hogy az direkt ilyen...
Amúgy a safariban is szép folyamatos a 3d touch, máshol sem nagyon vettem észre, csak a főképernyőn.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#844) Drp81 válasza totopad (#842) üzenetére


Drp81
aktív tag

Gondolom engedélyezted a beállításokban. Ugye?

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#845) totopad válasza Drp81 (#844) üzenetére


totopad
senior tag

Persze, sőt még az erősséggel is játszottam! A kijelzővel magával amúgy minden rendben, mindenre reagál!

(#846) Brett Shaw2


Brett Shaw2
csendes tag

(#847) #15419392 válasza Brett Shaw2 (#846) üzenetére


#15419392
törölt tag

Még ha lenne valami komolyanvehető forrása a cikknek... ilyen clickbait szarokat minek kell belinkelni?

(#848) joey04 válasza #15419392 (#847) üzenetére


joey04
titán

Egyre több helyről jön a hír, hogy késni fog.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#849) HarleyCustom válasza joey04 (#848) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A kamera fókuszebessége botrányos. :)
Olyan lassú,hogy elé rakom a kezem,majd elveszem és 3-4 mp. mire ismét éles.
Komoly szoftveres gondom van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#850) joey04 válasza HarleyCustom (#849) üzenetére


joey04
titán

Csinálj tiszta telepítést, ha az sem segít, akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.