Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) #76385920 válasza joey04 (#1549) üzenetére


#76385920
törölt tag

Szvsz az x mutatja az apple jövőbeli készülékeknek az irányát. Ha nem is jövőre, de pár éven belül mind ilyen lesz. Ahogy a Face id-t is mind megkapja előbb-utóbb.

(#1552) kchris78 válasza joey04 (#1549) üzenetére


kchris78
veterán

Annak lesz majd csak igazan durva ara :).

(#1553) Szormok


Szormok
csendes újonc

Na örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. :)

Nektek akik 8ast használtok mik a benyomások? nekem még mindig a portrémegvilágítás tanulmányozása zajlik, ha fogod a telefont, és magaról csinálsz képet a hátsó kamerával kartávolságban, akkor kb mindegyik fotó elég jó, de amit valami távolabbi dolgot akarsz fotózni, nekem nagyon szenvedős. :O Ha valaki már jártasabb a témában, ossze meg a tapasztalatait, pls :)

Egyébként én is a space grey színt választottam. Az aksit amúgy jobbnak érzem mint az i7plusnál. és talán a kijelző fényereje is erősebb. de ez lehet csak placebo effekt. :))

[ Szerkesztve ]

(#1554) Ricardo válasza Szormok (#1553) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez attól is függ mennyire távolabbi az amit le akarsz fotózni. Portré mód esetén nem szerencsés, ha az alany 2 méternél távolabb van.

(#1555) Szormok válasza Ricardo (#1554) üzenetére


Szormok
csendes újonc

Hát igen, pont ezt tapasztalom. de azért így sem rossz és tényleg különleges feature, más gyártók még a közelében sincsenek ennek.

(#1556) Ricardo válasza Szormok (#1555) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért van még egy két telefon ami egész jól használja a portré módot. Nézz be a mobil fotós topikba.

(#1557) Szormok válasza Ricardo (#1556) üzenetére


Szormok
csendes újonc

bocsi nem fogalmaztam pontosan. a portrémegvilágításra gondoltam elsősorban. a sima portrémód ott van a Note8nál is szépen megoldva. de azért benézek, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1558) MauroN


MauroN
tag

Mi annak az appnak a neve, amivel ha víz alá kerül a teló, akkor az úgy rezegteti meg a hangszórókat, hogy a víz kijöjjön belőle?

(#1559) Tibee86 válasza MauroN (#1558) üzenetére


Tibee86
veterán

Pl.: [link]

(#1560) joey04 válasza kchris78 (#1552) üzenetére


joey04
titán

nem hiszem.Már ha arra gondolsz, hogy a mostani X felett lesz. Idővel a X féle kialakítás lesz a sima iPhone, a nagy-tesója meg a Plus, ahogy eddig. Lehet nem azonnal jövőre, de hamar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1561) joey04 válasza joey04 (#1560) üzenetére


joey04
titán

[link]

na tessék, az első jel. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1562) Alex91 válasza joey04 (#1560) üzenetére


Alex91
félisten

Ez az arszint lesz, mert ha nem is jovore, de lesz majd egy iPhone es egy iPhone Pro. Imho jovore az X utodja a Pro fo kijonni, masik telo nem lesz, max meg egy Pro Plus meg dragabban. Szamomra meg kerdes, hogy az X marad-e a palettan valamivel olcsobban, vagy kivezeti. En az utobbira tippelek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1563) joey04 válasza Alex91 (#1562) üzenetére


joey04
titán

lehet, hogy lesz mostantól valami Pro, de a normál iphone lesz a X féle kialakítás szvsz 1-2 éven belül.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1564) Alex91 válasza joey04 (#1563) üzenetére


Alex91
félisten

Valoszinuleg majd lecsuszik, de par evig ez a Pro privigeliuma lehet. Bar ha a konkurenciat elnezzuk, lehet, hogy hamarabb le kell vinnie a keret nelkuliseget. Mar cikkeznek, hogy megy az ujlenyomat oldalra, hatulra, kepernyo ala...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1565) lugosi válasza Alex91 (#1562) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Pro Plus meg dragabban”
Szuper lenne, az x is túl olcsó lett, jó lenne ha kitalálnának valamit, amitől drágább lehet 🤔

(#1566) h1mpi válasza lugosi (#1565) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ameddig megveszik... kereslet-kínálat :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1567) Alex91 válasza lugosi (#1565) üzenetére


Alex91
félisten

Nezd, ha 2 db telefont elad mondjuk darabjat 500 dollarert, haszon legyen a ketton 500 dollar. Addig mondjuk elad 1 telot 1000 dollaret, szinten 500 dollar haszonnal. Te melyiket valasztanad, ha igyis mar nehezen tudod kielegiteni az igenyeket? Nekik a profit szamit, es nem az, hogy mindenkinek iPhone-ja legyen. Most mar telitodott a piac, mas strategiat kell kitalalni. Nem tud akkora fejleszteseket se lassan bedobni, ami miatt az ember kenyszeresen valt. A felmillioba kerulo szamitogepet se evente cserei az ember, majd a telot se dobjuk ki 1 ev utan... Es ahogy gepet se csak az ara miatt nem cserelsz, mert nincs az ujban anyi, ami miatt cserelnel. Ugyanez lesz a telonal is.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1568) Alex91 válasza Alex91 (#1567) üzenetére


Alex91
félisten

[link], es ezt is erdemes elolvasni, van benne racio...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1569) lugosi válasza Alex91 (#1567) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezzel tisztában vagyok, csak nem helyeslem.

(#1570) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok. :)

8plus. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1571) -secret- válasza HarleyCustom (#1570) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:F

(#1572) hemaka válasza -secret- (#1571) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vaganykodas lvl 9000 :DDD

De akkor en is: Kertem refundot egy appra, ami $4.99 volt, de mivel nem valaszoltak 48 oran belul, egyel tovabb jutott az ugy es kaptam +10 dodot karpotlaskent, ingyen penz. :D

[ Szerkesztve ]

(#1573) Richard válasza HarleyCustom (#1570) üzenetére


Richard
őstag

Mesélj kérlek...

(#1574) Szormok


Szormok
csendes újonc

Már több napja nyúzom az i8 Plussom és ha valakit érdekel ezek a tapasztalataim:
-Az aksi idővel baromira meg vagyok elégedve. I7 plusról jövök és pontosan nem hasonlítottam össze a kettő üzemidejét, de érezhetően jobb az I8 Plus.
- Design: a space grey mellett döntöttem, noha szerintem idén az ezüst is gyönyörű. azért lett a sötét verzió, mert ugye a fekete slankít :D elég nagy ugye a készülékház és optikailag nagyon jót tesz neki a sötét szín. egyébként matt fekete iphoneról tértem át, ami nagyon szép volt és így eléggé nagy elvárasaim voltak a színnel, de az i8 plus designja ezt megugrotta. nyilván gyűjti az üveg hátlap az ujjlenyomatokat de egyáltalán nem tragikus és az oldalkeret acélszürke színe baromi szép. ez is így előny az Xszel szemben, nekem az a fényes szél az X-nél egyáltalan nem tetszik.
-Kijelző: Itt megint csak szkeptikus voltam, irták ugyan, hogy javult a kijelző stb stb de azt hittem ugyanaz lesz a kijelző mint 7es szériánál. de nem volt igazam, szebb a 8asok kijelzője. hogy pontosan miért, azt nehéz megmondani, szerintem a fényerőt tolták fel. egyszerűen jobb ránézni.
-A kameránál a portrémegvilágítás egy tényleg nagyon szórakoztató játék, szintén nagy pozitívum a Plusnál!

Összeségében nekem megérte a váltás. :) és ugye már jönnek ki az első tesztek az Xről, amit feldobott a youtube megnéztem és továbbra is tartom, hogy jó és racionális döntés volt a 8 Plust választani. A touch id igenis hatékonyabb gyorsabb megoldás feloldani a készüléket, kocsiban ez százszorosan igaz!!! az alkalmazások közti váltásnál is jobb szerintem a dupla nyomás a gombra mintsem a gesztusvezérlés. és tényleg ne felejtsük el, hogy az I8plus a legnagyobb hasznos kijelzőterülettel rendelkező legmodernebb, tehát legidőtállóbbb iphone!

Bocsi a hosszú kommentért, csak nagyon beleestem a kis 8plussomba :))

(#1575) kchris78 válasza Szormok (#1574) üzenetére


kchris78
veterán

ezt a kocsis feloldast nem ertem. tartoban valami fut a telefonon nincs szukseg feloldasra csak odapillantasra. ha meg megis azt szerintem nem vezetes alatt kell intezni...

(#1576) Szormok válasza kchris78 (#1575) üzenetére


Szormok
csendes újonc

pl: Bent van a tartóban. fel akarsz hívni valakit. touch idra csak simán rányomsz feloldódik rögtön. face idhoz meg simán lehet hogy be kell hajolni a telefon elé. macerásabb. Nyilván van olyan olyan műszerfal meg tartó ahol ez egyszerűbb, de nálam mondjuk be kellene hajolni elé az tuti.
és lehet még többféle eset.

Nem szidni akarom a tizet egyébként. Klassz teló. de ez kb ezer helyen le van írvan. az i8plus előnyeiről viszont sokkal kevesebben beszélnek. Én egy hete még ezen kattogtam, hogy hosszútávra veszek egy telefont magamnak, melyik legyen. és nekem pont az ilyen információk -- valódi hasznos kijelzőméret, segítettek dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#1577) kchris78 válasza kchris78 (#1575) üzenetére


kchris78
veterán

ebben nem vagyok biztos de mintha szimplan toltes alatt sem lenne szukseg feloldasra.

(#1578) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Iphone 8 Plus-on fent van a legújabb 11.1 verziószámú iOS, viszont produkál egy érdekes jelenséget.
Amikor feloldom a kijelzőt, akkor a feloldó animáció vége dadog egy picit, nagyon random a jelenség, hogy mikor csinálja. Ti nem tapasztaltatok ilyet?
A 11.0.3-as verziónál meg olyat produkált, hogy feloldottam a kijelzőt és minden animáció laggolt, amíg nem zártam le a képernyőt, majd nyitottam újra fel, napi 1x tuti megjelent anno. Az új frissítés óta ez eltűnt, megjelent a fentebb írt laggolás.

Ezt leszámítva nálam hibátlan a rendszer, zavaró dolgokat nem veszek észre, (számológép hiba tudjuk a következő javítással jön), megszűnt a 3D Touch alatti laggolás, aksi idő ugyan olyan fantasztikus, meg vagyok elégedve 99%-ban. :)

(#1579) Richard válasza Dzsuri89 (#1578) üzenetére


Richard
őstag

Pontosan így van/volt nálam is minden ahogy leírod! Tehát nem egyedi :)

(#1580) Dzsuri89 válasza Richard (#1579) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor megnyugodtam, hogy nem az én telefonomban van a hiba. :D

Vicces, mert ismerősöm 7 Plus-án meg nincs ilyen. :D

(#1581) lugosi válasza kchris78 (#1577) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Fura lenne, akkor egy töltőre dugva megkerülhető lenne a telefon védelme? :/

(#1582) zsistvan


zsistvan
tag

Sziasztok!

Használja valaki úgy az i8-at, hogy indukciós töltővel tölti és gyári bőrtok van a készüléken?
Lehet így tölteni, vagy le kell venni töltés közben a tokot?

(#1583) -secret- válasza zsistvan (#1582) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Indukciós töltő alatt a vezeték nélkülire gondolsz? Mert akkor nem.

(#1584) jeromosi válasza -secret- (#1583) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Elvileg 3 mm vastag toknál már nem megy a töltés.
De ez nem biztos, csak mintha ez rémlene.
A bőrtokkal elég nagy az esélye, hogy működni fog, mert apple gyári kiegészítő az i8-hoz.

(#1585) zsistvan válasza -secret- (#1583) üzenetére


zsistvan
tag

Igen arra gondoltam.
Másik telefonnál megy a töltés gyári tokkal, de itt is jó lenne egy megerősítés.
Ha ennél is működik, akkor megérné az i8, ellenkező esetben jó az i7 is.

[ Szerkesztve ]

(#1586) nbukta77 válasza zsistvan (#1585) üzenetére


nbukta77
addikt

Megy gyari bortokkal i8 nal is meg plusnal is.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1587) Checco


Checco
csendes tag

Sziasztok!

Újítottam egy 8 Plusra, HTC One M8-am volt előtte,ez az első iOS készülékem.
Egy hete van meg a teló és azt kell mondjam, nagyon elégedett vagyok eddig minden téren, pedig kicsit tartottam tőle, hogy nehézkes lesz az átállás. A HTC-t nagyon szerettem főleg a Sense miatt is, remélem ezzel is is hasonlóan jó véleménnyel leszek majd pár év múlva is (eddig jó úton van :) )

Lenne egy kérdésem, valószínű alap dolog, de ez még nem tiszta számomra. Az iCloudra való képfeltöltés hogy működik? Ha megnyitom a fájlkezelőt, nem találok egy képet sem, és azt írja nincs fájl, viszont ha az iCloud tárhelyet nézem a beállításokban, kiírja hogy x mb használatban az 5gb-ból (fotókat beleértve.)

Valamint egy másik dolog, van olyan lehetőség a fotók beaállításánál, ami alapból ki van pipálva, az Iphone tárhely optimalizálása. Ez maradhat kipipálva, és tényleg csak akkor optimalizál ha kevés a tárhely, vagy ilyenkor is már valami lebutított verziót tart meg. (Nemtudom egyáltalán mennyire szükéges ez a lehetőség). Valamennyire ebből következik az utolsó kérdésem; hol lehet megnézni a képek felbontását kiterjsztését stb? Honnan tudom, hogy a teljes verzió van a telefonomon?

Köszönöm előre is!

HTC One X

(#1588) juhasz.p válasza Checco (#1587) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Használ valaki vezeték nélküli töltőt?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#1589) hemaka válasza juhasz.p (#1588) üzenetére


hemaka
nagyúr

En, 5k-s kinait. :D

(#1590) apuc válasza juhasz.p (#1588) üzenetére


apuc
őstag

A fiam is szintén.5 ezres cucc, jobb fajta.Semmi gond vele.

(#1591) juhasz.p válasza hemaka (#1589) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Tudsz típust vagy linket adni?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#1592) juhasz.p válasza apuc (#1590) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Milyen?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#1593) TheMarci válasza juhasz.p (#1588) üzenetére


TheMarci
addikt

(#1594) hemaka válasza juhasz.p (#1591) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#1595) lupus_l válasza juhasz.p (#1588) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én ezt ajánlom, használom:
NILLKIN MAGIC DISK 4 - gyártó oldalán van kép is.

Illetve még ezt:
Varta Wireless Charger Generation 2

Mindkettő ajánlott.

(#1596) juhasz.p


juhasz.p
aktív tag

Köszönöm mindenkinek az információt.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#1597) apuc válasza juhasz.p (#1592) üzenetére


apuc
őstag

Fantasy Qi Wireless

(OFF)[link](/OFF)

(OFF)Nekünk kiválóan tölt. :) (4 ezer volt)(/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#1598) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki korábban nagyon hypeolta a Pixel2-t.. nagyon jól sikerült az is... :C

[link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1599) joey04 válasza h1mpi (#1598) üzenetére


joey04
titán

Így garantáltan bugmentes a készülék viszont.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1600) hemaka válasza h1mpi (#1598) üzenetére


hemaka
nagyúr

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.