Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Keem1 válasza .Szaki. (#687) üzenetére


Keem1
addikt

Én általánosítok? Hiszen épp néhányan könyveltetek el szifontulajgyűlölőnek. :DDD
Nem, én a körülírt hívőket nem komázom. Aki nem olyan (mint pl. az említett csatorna tulaja), azok pont nem ebbe a kategóriába tartoznak.
A főnököm is szifon tulaj, de ha holnaptól S8-at kéne használnia, simán megoldaná. De vannak azok ("hívők"-ként már hivatkoztam rájuk), akik úgy viselkednének, mint egy csecsemő, akitől elvetted a cumisüveget.
De érdekes módon más rendszer/gyártó esetén jóval kevesebben vannak, vagy szolidabbak a hívők. Nincs ekkora felhajtás egy Samsung esetén, pedig már árban is az Apple nyomába ért

Ennyi. Nem kell a dolgok mögé többet gondolni, mint amik valójában. ;)

[ Szerkesztve ]

(#702) madgie válasza madgie (#675) üzenetére


madgie
titán

Eddig észre se vettem, de HDR tartalom alatt automatikusan HDR módra vált a tévé és csak három HDR képmód közül lehet váltani, finomhangolni. Egyik mód sem ér amúgy egy fabatkát sem, 1000 nitet a mesében sem hozott egyik Star Trek vagy Daredevil sem (ezeket tudtam a Netflixen megnézni), maga a kontraszt sem szembetűnő. Sötétnek sötét amúgy az alap HDR mód, de nem társul hozzá megfelelő világosság... ha pedig a beállításokban egy adott világosság felé húzom, akkor az egész panel elkezd "kimattulni", magyarul keményen a feketét kárára megy.

Továbbra is azt mondom (perszen nemtom, igazam van-e), hogy rendes HDR csak OLED-del lehet.

(#703) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok!

Esetleg aki a telenortól vásárolta a készüléket , függetlent kapott avagy telenor függőt?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#704) 7Heads Drago válasza szdavid8585 (#677) üzenetére


7Heads Drago
veterán

meg egy bivalyabb vas, amit majd csak 2-3 év múlva használsz ki, ezek talán nem lassulnak be úgy, mint a 5-6
Ezzel az a gond, hogy a kisebbiknek már most kevés a memória. Mi lesz később? A processzor erő az jó, de idővel a memória hiánya sokat fog rontani az összképen.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#705) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#704) üzenetére


Tibee86
veterán

A tesztelőn kívül én sehol nem hallottam ilyen problémáról, ráadásul én se tapasztaltam soha, hogy kevés lenne a 2gb. Az 1gb már régóta kevés az ios-nek, téptem is a hajam miatta sokszor amíg nem váltottam feljebb. Bár hozzátartozik, hogy nem próbáltam még az ios11-gyet, és jó darabig nem is fogom még.

(#706) joey04 válasza Tibee86 (#705) üzenetére


joey04
titán

Így van. iOS-en kb fele annyi memória tudja azt a teljesítményt mint droidon. Tehát az i8 kb addig lesz elég, mint a 4 gigás droidos készülékek. Ha szimplán csak a memóriát veszem alapul. Az A11-nek nagyobb előnye van. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#708) joey04 válasza #32839680 (#707) üzenetére


joey04
titán

Ja alapvetően ramból soha nem elég ez tény! Jó lenne több az biztos. De általánosan elmondható, hogy addig nem lesz gond, ameddig a 4 gb ramos droidos készülékek elmennek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#710) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Engem nem érdekel a Ram. Nekem frissítés kell,mert ez a 11 elég ratyi. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#711) NavySeal válasza HarleyCustom (#710) üzenetére


NavySeal
senior tag

Most jött a 11.0.2 :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#712) HarleyCustom válasza NavySeal (#711) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tényleg. Köszi :)
Már húzom is le.
Ma néztem délután,semmi.
Na.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#713) joey04 válasza NavySeal (#711) üzenetére


joey04
titán

Hát nem tűnik világmegváltónak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#714) HarleyCustom válasza joey04 (#713) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A lagg szűnjön meg,mert idegesít. :)

Az akku idő nagyon jó...nincs egy rossz szavam sem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#715) joey04 válasza HarleyCustom (#714) üzenetére


joey04
titán

iPadre megy már fel, telefonra csak holnap.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#716) kchris78 válasza joey04 (#706) üzenetére


kchris78
veterán

A gond hogy az, hogy mennyi memora van szuksege a telefonnak nem csak az ios11-en mulik hanem az app fejlesztokon is. A sajat boromon ereztem mikor fejlesztettem hogy milyen uton tudtam anno nagyobb adatot kezelni, vegul mivel cel programrol volt szo (szamlazo) befoglaltam tobbszaz MB-okat nem vacakoltam, de ha egy Facset irnak meg igy... Ahhoz kell a 3 (vagy tobb) GB! Foleg ha tobb ilyen fut egymas mellett.

(#717) kchris78 válasza joey04 (#713) üzenetére


kchris78
veterán

Szerintem ezek miatt nem adtak volna ki javitast, szerintem tobb minden van a hatterben. NYILVAN nem fogjak bevallani hogy egy beragado process szarsagot javitanak.

(#718) joey04 válasza joey04 (#715) üzenetére


joey04
titán

Na fent.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#719) HarleyCustom válasza joey04 (#715) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem most frissített.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#720) vicze válasza madgie (#675) üzenetére


vicze
félisten

Mindegyik forrás kizárólagosan az adott appból tudja. Nekem ott az opció ha HDR-nek rakom a Shilden, de megjelenítőm nincs hozzá. Az adott tvken a tv-n futó appból ered el csak, külön API kulcs kell hozzá.

Ez az 1000not honnan jön? Legjobb tudomásom szerint talán csak a Batman vs. Superman van 1000nit-re masterelve és talán 2 TV tudja és 1 telefon.

(#721) madgie válasza vicze (#720) üzenetére


madgie
titán

Csak hasraütöttem, a lényeg, hogy semmit nem dobott a peak brightnessen.

(#722) joey04 válasza HarleyCustom (#719) üzenetére


joey04
titán

Üzemidő érezhetően sokkal jobb. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#723) syIex válasza joey04 (#722) üzenetére


syIex
veterán

Szólok havernak is, neki az i7-et nagyon eszi hátha segít neki! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#724) HarleyCustom válasza joey04 (#722) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:)
Hát ezzel még nem tudom,de amúgy jó volt. Biztos nem romlott.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#725) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma túlvagyok egy teljes i8 Plus napon eddig teljesen hibamentes minden, elégedett vagyok :K
Egész napos nyomkodás után most 41%-on van az akku elég durva a 6S után, aztmár rég töltenem kellett volna

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#726) Krisz0630 válasza h1mpi (#725) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Igen nekem is durva a különbség, én is 6S Plusról váltottam. Neked 2 munkanapot kibírt és még volt rajta 35%.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#727) NavySeal válasza h1mpi (#725) üzenetére


NavySeal
senior tag

:) Szuper! Azt hiszem meg kell barátkoznom a gondolattal, hogy a 6s váltója nekem is 8+ lesz ;)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#728) HarleyCustom válasza h1mpi (#725) üzenetére


HarleyCustom
veterán

7 plusom üzemideje is brutál volt. Az én használatommal 2 naponta töltöttem.
Komoly.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#729) h1mpi válasza HarleyCustom (#728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ha nem fotóztam volna körbe a portré móddal a fél céget még ennyire se merült volna le :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#730) HarleyCustom válasza h1mpi (#729) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#731) joey04 válasza joey04 (#718) üzenetére


joey04
titán

Na kijelenthető, hogy ami eddig zavart az ios 11-ben, azt ebben nem javították. A mail és safari inditásakor megröccen az animáció most is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#732) HarleyCustom válasza joey04 (#731) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem csak ott szaggat ... sajnos.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#733) kakas93 válasza vulnrea (#415) üzenetére


kakas93
csendes tag

Macbookon nem működik, az iTunes friss, szval az nem lehet gond...

Telefonon egyszerűbb: 06304499394, általában felveszem, ha mégsem, akkor annak oka van :)

(#734) kakas93 válasza vulnrea (#415) üzenetére


kakas93
csendes tag

Utánanéztem az Apple oldalán, ott csak az iPhone 8-hoz írják, hogy tudja a FLAC-et.
Itt írják

Telefonon egyszerűbb: 06304499394, általában felveszem, ha mégsem, akkor annak oka van :)

(#735) lupus_l válasza joey04 (#713) üzenetére


lupus_l
aktív tag

De legalább megszűnt a telefonhívás közbeni recsegő hang.
Néhány készülékbe az enyém is beletartozott :DD

(#736) talamasca válasza kakas93 (#734) üzenetére


talamasca
senior tag

Én már próbáltam, de nem a lejátszással van a probléma, hanem natívan nem tudod rátenni.
Files appban meg nem játssza le...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#737) ToniSoprano válasza NavySeal (#727) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Előbb-utóbb mindenki eljut oda, hogy azért csak jobb a nagyobb kijelző és azért csak sokkal jobban teljesít a nagyobb akku ami a plusz verzióban van.

(#738) vulnrea válasza talamasca (#736) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Igen, feltűnt nekem is, hogy nem kompatibilis. Félreértettem, azt hittem, hogy már kezeli az iTunes :DDD Mostanában music-ot használok, régebben vásároltam rengeteg albumot FLAC/ALAC minőségben egyaránt, azóta nem foglalkoztam ezekkel a dolgokkal. :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#739) #40359168 válasza ToniSoprano (#737) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha nagyobb kijelző kell, előveszem az iPadet. Telefonból - ameddig csak lehet - emberi méretűt használok, szóval mindenki -1.

(#740) Gempas 70 válasza #40359168 (#739) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Ja... ameddig kényelmesen látod a kijelzöt.. :) Én 48 vagyok és csak azért nem veszek fel állandóra szemüveget hogy skubizzak. Persze lehet a méretet növelni de nekem valahogy nem adja ki.. tehát nagyobb teló. :))

(#741) kchris78


kchris78
veterán

Szerintetek Pentile matrixos lesz a kijelzo? HWSWben vetettek fel azt a dolgot, es ha igen akkor a fizikai felbontas nem lesz igazabol jobb mint a sima 8-e... Plusz kerdes hogy a fenyero vezerles az vajon PWM lesz-e vagy sem? A Samu S4tol felfele az van azokban az AMOLED-ekben...

(#742) #40359168 válasza Gempas 70 (#740) üzenetére


#40359168
törölt tag

37 éve vagyok szemüveges, a kezem meg úgy 22 éve nem nőtt. :DDD

(#743) HarleyCustom válasza HarleyCustom (#732) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Például kijelzőt felébresztettem és a megjelenítés laggol,de utána már jó,akárhányszor ismétlem. Ha hosszabb ideig van lezárva a kijelző,akkor csinálja.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#744) D4ni


D4ni
őstag

Nemrég felraktam ipadre a 11.1 betat, na azzal viszont eddig tökéletes.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#745) h1mpi válasza #40359168 (#739) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja csak a tabletem általában otthon van a telóm meg mindig nálam. Nekem sose volt még Plusom sőt a 6S sima volt a legnagyobb kijelzős, de már sose váltanék vissza. :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#746) syIex válasza Gempas 70 (#740) üzenetére


syIex
veterán

Ezt teljesen embere válogatja. Kinek mi a még elfogadható! :) Persze hozzá lehet szokni a dolgokhoz, de azért a kényelem és a megszokás más! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#747) #40359168 válasza h1mpi (#745) üzenetére


#40359168
törölt tag

A mindighez, amikor csak a telefon van nálam, bőven elég a kis kijelző. Csak arra akartam kilyukadni, hogy az "előbb-utóbb mindenki rájön" kijelentés erős túlzás, általánosítás és csúsztatás.

(#748) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Most jött ki Magyarósi Csaba legújabb videója, kapott egy hétre az iCentre-től egy arany iPhone 8 Plus-t (64GB), valamint egy Apple Watch 3-at, szóval hamarosan tőle is számíthatunk egy beszámolóra. :)

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy külön piros pontot érdemel az, hogy a háttérzene Tom Petty, de ez persze nagyon nem ide tartozik.)

[ Szerkesztve ]

(#749) D4ni válasza .Szaki. (#748) üzenetére


D4ni
őstag

Na erre kíváncsi leszek :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#750) .Szaki. válasza D4ni (#749) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én is, én nagyon nem szoktam ilyen vloggereket követni, egyedül még Zsíros László Róbertet kedvelem, de Csaba nagy kedvencem már jó ideje, tetszik, hogy reálisan látja a dolgokat, ha valami sz*r, akkor azt kimondja, hiába a kedvenc márkájáról van szó, ezért én nagyon adok a véleményére. Emellett pedig mindig feldobnak a videói.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.