Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) kchris78 válasza Boss81 (#1300) üzenetére


kchris78
veterán

Mostmar en is ugy vagyok hogy inkabb vettem volna a paromnak Samu S6 helyett egy valamilyen iPhone-t tavaly...

[ Szerkesztve ]

(#1302) Boss81 válasza kchris78 (#1301) üzenetére


Boss81
senior tag

A feleségemnek egy sima iphone 5 volt , most vettem neki egy i6s készüléket , mert amire ő használja tökéletesen megfelel , sőtt , bőven túl is tesz rajta .
A helyedbe eladnám a Samut , kipótolnám , és hajrá egy iphone , és nem kell felsőkategória helyette , elég egy közepes . Arra még lesz támogatás is egy darabig az biztos .
Gyári garival , 32 gb tárral , gyári független , 150 volt , nyilván új .

[ Szerkesztve ]

(#1303) totopad válasza kchris78 (#1298) üzenetére


totopad
senior tag

Én a sima 6-osommal kb 5000 képet lőttem különböző utazások alkalmával a nálam eltöltött két éve alatt. Google photos-on tárolom a képeket és chromecast-ot használok tv-n, vagyis arra lövöm ki a képeket. 40-es TV-n gyönyörűen látszanak a képek. A 8 Plus-t még csak tesztüzemben használtam, de itt is látszik, hogy nagyban is teljesen szép képeket lő!

Nekem kivált a szifon egy kompakt fényképezőgépet!

(#1304) Parallaxis válasza Richard (#1277) üzenetére


Parallaxis
addikt

A X első szériáját én sem látom jó ötletnek megvenni, majd jövőre a következő generációt.

Az X jubileumi készülék, nem lesz következő generációja, max 10 év múlva :)

(#1305) Malachi válasza Parallaxis (#1304) üzenetére


Malachi
addikt

annyira nincs igazad, hogy mintha el is hangzott volna a keynote-on, hogy ez az irány a jövőben. én 2018-ban többféle méretű keret nélküli iPhone-ra számítok. egy ideig megmarad a mostani "normál" változat is nyilván. nem lenne kifogásom egy SE méretű X ellen két-három év múlva.

[ Szerkesztve ]

(#1306) madgie válasza Parallaxis (#1304) üzenetére


madgie
titán

Ilyen sz*rt remélem nem is ad ki még 10 évig az Apple :D

(#1307) Richard válasza Parallaxis (#1304) üzenetére


Richard
őstag

Ha figyeltél volna a keynote-ra, akkor tudnád, hogy ez az "új irányvonal". Tehát de, jövőre is érkezik ilyen keret nélküli telefon. Mégis mire gondoltál, hogy 2018-ban jön majd egy újabb i8/i8p formatervű készülék és ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#1308) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Telenorosokat kérdezném,hogy függetlenül kapták e a telefont?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1309) kchris78 válasza Malachi (#1305) üzenetére


kchris78
veterán

Nekem megy egy Plus méretű ellen :D. AMOLED is több lesz ahogy lesz új gyár.. A 8+ / 8 is erre fog továbblépni valószínű.

(#1310) hemaka válasza FIREBLADE78 (#1308) üzenetére


hemaka
nagyúr

Telenor HU Internet Ügyfélszolgálat
TelenorHUInternetUgyfelszolgalat@telenor.hu

...

Telenor Hello Data Start tarifacsomaghoz lehetőség van készülékvásárlásra, azonban felhívjuk szíves figyelmét, hogy készülékeinket hálózat korlátozással értékesítjük.

Tisztelettel,
Mentasti Mercédesz
Egyedi igénykezelési csoport

[ Szerkesztve ]

(#1311) joey04 válasza Malachi (#1305) üzenetére


joey04
titán

elbeszéltek egymás mellett. az x "utódja" valóban csak 10 év múlva jöhet, de ettől még lehet az új irány a keret nélküli 18:9-es kijelző.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1312) FIREBLADE78 válasza hemaka (#1310) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1313) buvartacsko válasza Richard (#1307) üzenetére


buvartacsko
addikt

"Mégis mire gondoltál, hogy 2018-ban jön majd egy újabb i8/i8p formatervű készülék és ennyi?"

Azok után hogy 2017-ben sem hittem, hogy jönni fog egy újabb iPhone 6 formatervű készülék, most már belefér. :)

(#1314) Malachi válasza joey04 (#1311) üzenetére


Malachi
addikt

gondolom tisztában vagy vele, hogy mire gondolt a 1277-es. és azt is tudod, hogy mostantól az X lesz az egyik irány - tehát ha nem is X-nek nevezik majd, lesz utódja. utód: káva nélküli, arcfelismerős iPhone. 5 napos a hír, hogy úgy néz ki már jövőre teljesen elhagyják az ujjlenyomatos azonosítást, sőt a következő iPadekben is arcfelismerés lesz. persze ez utóbbi ilyenkor még csak pletyka, de a DigitalTrends azért nem bulvárlap.

egy kb. biztos: az X egy folyamat első állomása és követi a többi hasonló készülék. tehát kapható lesz jövőre az "utódja".

(#1315) joey04 válasza Malachi (#1314) üzenetére


joey04
titán

utód: káva nélküli, arcfelismerős iPhone

szerintem nem. de mindegy is, ezen ne vesszünk össze. én értem mire gondolt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1316) QwErTy42 válasza joey04 (#1315) üzenetére


QwErTy42
addikt

Pedig én nagyon tudnék örülni egy 5 col körüli változatnak valamivel emészthetőbb áron jövőre.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1317) joey04 válasza QwErTy42 (#1316) üzenetére


joey04
titán

és ki mondta, hogy ez kizárt?

bár szerintem ezt a kisebb vonalat hanyagolni fogják. legutóbbi pletyka az volt, hogy lesz 2 oled modell jövőre, egy 5.8 körüli kisebb, meg egy 6 feletti nagyobb, meg egy hagyományos lcd, ami szintén 6" felett van, még nagyobb, mint a nagyobb oled.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1318) Ricardo válasza Malachi (#1314) üzenetére


Ricardo
félisten

Most az "arcfelismerés a jövő", de szerintem amint megtudják oldani a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasót visszakerül.
Aztán ki tudja. majd kiderül.

Tim Cook szerint Az iPhone X a következő tíz évre meghatározza majd az okostelefonok fejlődését, így érdekes lenne, ha nem lenne folytatása.

(#1319) Parallaxis válasza Ricardo (#1318) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tim Cook szerint Az iPhone X a következő tíz évre meghatározza majd az okostelefonok fejlődését, így érdekes lenne, ha nem lenne folytatása.

A TAM is meghatározta a későbbi Mac-ek fejlődését, de nem lett utódja :)

Az X is mutatja a jövő évi iPhone-ok fejlődését, de konkrétan ennek a készüléknek nem lesz utódja.

(#1320) Ed Parker válasza Boss81 (#1290) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez azért érdekes, mert ugyan te is azt mondod hogy nem pro felhasználásra vannak kihegyezve, de mégis a pro cuccokhoz hasonlítják.
Hagyd otthon a tükröst, mert a zsebedben van a fényképezőgép. :)

(#1321) hemaka válasza Ed Parker (#1320) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egy nyaralasra mar siman jo barmelyik top kategorias mobil is.
Persze nem ejszakai meg hosszu expos naplemetes kepekre, de az nem is atlagos nyaralasos foto.
Nappal meglovik azt ami eleg a tv-n visszanezni, esetleg kinyomtatni A4-be a falra.

Akik persze mast szeretnenek, portrezni, vadfotozni, sportfotozni, vagy a fentebb emlitett szinten tajfotozni, annak normalis gepre lesz szuksege, meg egy jo mastercardra. :DDD

(#1322) Pano


Pano
addikt

Hali!

Használja valamelyikőtök a gyári apple bőrtokot a telefonhoz? Mennyire éri meg ezt a nem kis összeget? :D

(#1323) -secret- válasza Pano (#1322) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kinek mi, én 2000 ft-nál többet nem adok tokért.

(#1324) Boss81 válasza Ed Parker (#1320) üzenetére


Boss81
senior tag

Szerintem attól is függ hogy pl milyen alkalom van. Mert pl ha egy komolyabb akkor a telefon mellett elő kerül a rendes profi fényképezőgép is. De ez csak egy példa és vélemény..

(#1325) Ed Parker válasza hemaka (#1321) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kiegészítésként még annyit hogy kültéri fotókra és jó fényviszonyok közt jó,statikus témákra, de már beltéren a gyerekről sem könnyű éles fotót lőni, hiába f2.4 rekesz és a részletek is elvesznek.

A többire meg végképp alkalmatlan.
Egy nyaralásra azért egy nagyszenzoros csúcskompakt befér.

(#1326) Szellem. válasza Pano (#1322) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én csak a gyári tokokat veszem meg rá. Javaslom. nem olcsó, sőt, de nem jársz vele rosszul.

(#1327) Pano válasza Szellem. (#1326) üzenetére


Pano
addikt

Én csak amiatt gondolkozom benne, mert nem akarok úgy járni, hogy az alá kerülő por szarrá karcolja az üveg hátlapot. Láttam már pár olyan iphone-t, ami ótvarabb módon nézett ki tok levétele után, mint ha soha nem tartották volna tokban és össze vissza dobálják. Főleg a kamera környéke (mint ha késsel körbe karcolták volna masszívan).

(#1323) -secret- : Én se vettem még nagyon drága tokot, de kedvezménnyel megkapnám 8.000 Ft körül, ami még mindig sok, de mégse 17.000 :D De ugye a kérdés az, h megéri-e vagy csak felesleges flancolás.

[ Szerkesztve ]

(#1328) TheMarci válasza Pano (#1327) üzenetére


TheMarci
addikt

En egy tizesert vettem a tokot, annyit nekem megert. Volt kamu bor tokom korabban, na ez sokkal jobb annal, en legkozelebb is ilyet vennék.

Do You Dream?

(#1329) hemaka válasza Pano (#1327) üzenetére


hemaka
nagyúr

Attol hogy tok van rajta meg neha takaritani kell es nincs ilyesmi gond.
En csak Spigen tokokat veszek, azokat szeretem kinezetre is bejonnek es az aruk sem veszes.

Most amit rendeltem meg nem erkezett meg, mert itthon nem kaphato meg, USA-bol kellett rendelni, de a magyar posta mar 15-e ota ul rajta(ugy, hogy 4 nap latt ide er LA-bol...), nem is ok lennenek komolyan mondom.
Remelem nem nyultak be a parasztok, mert akkor varhatok egy masikra megint kozel 2 hetet. :DDD

(#1330) Szellem. válasza Pano (#1327) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A gyári tok pont emiatt jó, mert puha, szőrös a belseje és nem karcolja meg a tok alá bement por a telefont.
Amióta van iPhoneom azóta csak a gyárit vettem meg rá. Semmi karcom, sem mikrokarcom nem volt pl. az i7 JetBlack esetén.
Egyébként ezt is takarítani kell hetente, mert a széle alá akarva akaratlanul be megy a kosz!

[ Szerkesztve ]

(#1331) Pano válasza hemaka (#1329) üzenetére


Pano
addikt

Én is alternatívaként ezt a Spigen tokot tartom talonban. A Spigenekkel csak az a gondom, hogy brutál vastagítja a telefonokat (volt egyszer ilyen márkájú tokom, de nem szerettem, mert majdnem kétszer akkora volt benne a telefon, de legalább bitang jól védett).
Postát hagyjuk... már most elkezdtek hivatkozni a karácsonyra.

(#1328) TheMarci
(#1330) Plag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1332) hemaka válasza Pano (#1331) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pont ilyet rendeltem azt hiszem en is. :)

(#1333) Ed Parker válasza Pano (#1322) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én az i7-hez vettem, nagyon szerettem, szép, kényelmes és eltakarta azt az unalmas szürke házat.
Az árát nyilván nem éri meg, mert lehúzás az összes Apple tartozék, de kidolgozásában és minőségben kevés 3rd party gyártó tudja felvenni a versenyt.

(#1334) lugosi válasza Pano (#1322) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem éri meg, de nem vennék mást.

(#1335) lugosi válasza hemaka (#1321) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De egy nyaralás az nem pro felhasználás azért.
Amúgy arra az én véleményem határeset a telefon, ha ügyes vagy még beleférhet, de sokminden is lehet amiről lemaradsz. Engem nagyon elkényelmesített a telefon, rengetegszer vinnem kéne magammal rendes fényképezőgépet de nem viszek és elkattintom a telefonnal.
Amúgy az átlag, de még a közepes-jobb kompakthoz képest is van egy előnye a telefonnal fotózásnak nálam: hogy geotageli a képeket.

(#1336) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok

Még nem sikerült tokot vennem a készülékre , csak kijelzővédő lett rárakva .
Tokból ki milyet ajánlana , lehetőleg olyan ami véd is és nem csak esztétika miatt van rajt . Nem fogok kintről rendelni most , hanem itthon belföldön veszek , mert nem akarok hosszú heteket várni .

(#1337) h1mpi válasza Boss81 (#1336) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én vettem az ázsia centerben 1K-ért egy átlátszó szilikon tokot, ameddig nem jön meg a kinti rendelés.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1338) Ed Parker válasza Boss81 (#1336) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Apple bőrtok? :D

(#1339) Boss81 válasza h1mpi (#1337) üzenetére


Boss81
senior tag

Kintről milyet rendeltél ?

(#1338) Ed Parker

Més a 6s Plus-hoz volt gyári bőrtokom , de nekem nem jött be :(

[ Szerkesztve ]

(#1340) -secret- válasza Boss81 (#1339) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kényes...

(#1341) Boss81 válasza -secret- (#1340) üzenetére


Boss81
senior tag

Pontosan , egyedül azért nem nyerte el a tetszésemet , a kinézetével nem volt gondom...

(#1342) Pano válasza lugosi (#1334) üzenetére


Pano
addikt

Rövid és tömör válasz, köszi :D

(#1340) -secret-: Mit értetek kényes alatt?

(#1343) lugosi válasza Pano (#1342) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Mit értetek kényes alatt?”

Vannak, akik nincsenek teljesen tisztában a természetes bőr tulajdonságaival, és azt hiszik, hogy a bőr úgy viselkedik, mint a műanyag, amihez hozzászoktak. Valójában nem olyan. Ezért nem műanyag, hanem bőr.

(#1344) -secret- válasza Pano (#1342) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kopik, minden megfogja stb.

(#1345) Boss81 válasza lugosi (#1343) üzenetére


Boss81
senior tag

Maximálisan egyetértek , szép , jó a tapintása , de nagyon kell rá vigyázni , ja és elég drága .
Azon az áron kapni olyat is ami szintén jól néz ki , jobban véd , de közel nem olyan kényes , ezzel nem azt akarom természetesen mondani , hogy arra nem kell vigyázni .

(#1346) hemaka válasza Pano (#1342) üzenetére


hemaka
nagyúr

[link]

Igy nez ki par honap utan, persze ez termeszetes, mert a bor ilyen, de szerintem ez gusztustalanul nez ki. :D

(#1347) adise válasza Boss81 (#1339) üzenetére


adise
őstag

Szerintem a bőr sokkal jobb. Nekem meg a gyári szilikon nem jön be, hogy kb a zsebemből nemtudom kivenni ugy ragad bele a telefon

(#1348) Tibee86 válasza adise (#1347) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem is klaszisokkal jobb a bőr (mondjuk csak a fekete), mint a szilikon.

(#1349) h1mpi válasza Boss81 (#1339) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Spigen Neo Hybrid Herringbone ezüstben

Én szeretem ezt a márkát, jól védi a telefont.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1350) Boss81 válasza adise (#1347) üzenetére


Boss81
senior tag

Nem szilikonra gondoltam konkrétan , azért én sem rajongok , pontosan azért amit mondtál .

(#1349) h1mpi Ez mondjuk nem rossz :K

A 7 pluson nekem ilyen volt , ezzel elégedett voltam . Rendes karbonszálas :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.