Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Tibee86 válasza cigam (#5949) üzenetére


Tibee86
veterán

Ennyiért ez 2022 végén kész rablás, semmiképp ne vegyél márt alapból se 8-ast, inkább gyűjtögess még, ezt megvenni pénzkidobás lenne.
Használtan már 11-et ki lehet fogni ilyen árban.

[ Szerkesztve ]

(#5952) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Milyen márkájú kábelt érdemes venni, ami tartós is? Nem apple. KB SOS kéne, most küldtek el venni :DDD

(#5953) tibibi


tibibi
őstag

milyen vezeték nélküli töltőt érdemes venni? Akku cserénél tényleg nincs gyári akku a szervizes szerint mind utángyártott :U

(#5954) pcnet válasza tibibi (#5953) üzenetére


pcnet
addikt

Nekem IKEA-s van, kemény 1500 ft volt ha jól emlékszem. 5W-ot tud, bőven elég nekem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5955) Tibee86 válasza tibibi (#5953) üzenetére


Tibee86
veterán

"Akku cserénél tényleg nincs gyári akku a szervizes szerint mind utángyártott :U"
De van, az összes hivatalos szerviznek biztosít gyári akkumulátort az Apple. A nem hivatalos szervizeknek viszont nem, így az összes többi helyen csak valamilyen kérdéses minőségű utángyártott akkumulátort fognak belerakni.

(#5956) tibibi válasza Tibee86 (#5955) üzenetére


tibibi
őstag

Pont az ellenkezőjét állította egy gsm szerviz :R valahogy sejtettem,hogy kamu...

#5954pcnet köszi valami ilyen? [link]

[ Szerkesztve ]

(#5957) pcnet válasza tibibi (#5956) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, ugyan ilyen van nekem. :K

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5958) penge111


penge111
addikt

Sziasztok! Valaki tud olyan tokot ajánlani iphone 8-hoz, ami nyitható. Ha kinyitom, akkor automatikusan feloldja a telót. De inkább az lenne a fontosabb, hogy becsukáskor lezárja a képernyőt, így pl hiváskor ha az illető bezárja a tokot lerakja helyette a telót... Köszi előre is :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#5959) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok!
Egy olyan hibajelenség után érdeklődök amiben nem vagyok biztos. Van a kijelző és a kijelző közepén indulva kb egy 60% lefedettségű kis "téglalap" van. Amit konkrétan néha alig lehet észre venni. A kockában lévő színek egy minimálisan szürkébbek. Ez valószintű contact hiba?
Képet nem tudok készíteni nem látszik rajta.

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#5960) Krisztianby válasza Krisztianby (#5959) üzenetére


Krisztianby
tag

Javítom magam: Szóval ilyen négyzet alakba van egy csík viszont nincs a közepén színeváltozás.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#5961) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Sziasztok! :)

Szerintetek a 82% akku kapacitás mennyire vészes az iPhone 8 Plus esetében?

(#5962) pcnet válasza Balzsika47 (#5961) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Szerintem még nem gáz. Most adtam el egy 85%os akksis SE 2020at. Kicsit hamarabb merült már, de még bőven használható volt. Volt nálam egyszer egy 70%os i7, az már írta, hogy szerviz. Az már nagyon gáz volt. Csak elindítottam a kamerát és egyből esett 5%ot a töltöttség. De ahogy érzed. Vagy venni szeretnél ilyen akksival?

Viszont ha cseréltetni szeretnél (gyárira) akkor még februárban lépd meg, mert március 1től drágul az akksi csere.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5963) Balzsika47 válasza pcnet (#5962) üzenetére


Balzsika47
csendes tag

Igen, venni szeretnék és nagyon jó áron (45 ezer) venném meg a 8 Plus-t, itt Hardveraprón, csak kissé tartok ettől a 82%-tól.

(#5964) Krisztianby válasza Balzsika47 (#5963) üzenetére


Krisztianby
tag

Pár telefont vettem aminek az aksija 75-80% között mozgott. Esetek többségében mikor a töltöttség ilyen 40-50% között volt drasztikusan elkezdett merülni a telefon. Én 90% alatt nem vennék telefont.

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#5965) pcnet válasza Balzsika47 (#5963) üzenetére


pcnet
addikt

Ez esetbem, akkor akksi cserével 85e-ben fog megállni....

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5966) tibibi válasza pcnet (#5965) üzenetére


tibibi
őstag

40 ezer egy akksi csere?

(#5967) pcnet válasza tibibi (#5966) üzenetére


pcnet
addikt

SE 2020ba 38e lett volna. És március 1től még drágul.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5968) Tibee86 válasza tibibi (#5966) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs annyi.

(#5969) pcnet válasza tibibi (#5966) üzenetére


pcnet
addikt

29.600 ft-ot ír iStyle weboldala a 8 Plus akksi cserére.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5970) tibibi válasza pcnet (#5969) üzenetére


tibibi
őstag

icentrum meg 16-ot :U

(#5971) pcnet válasza tibibi (#5970) üzenetére


pcnet
addikt

Hivatalos Apple szerviz partnerek? Mert ugye csak a hivatalosak tudnak gyári akksit beszerezni. Utángyártottról eddig nem sok jót hallottam.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5972) Zeth


Zeth
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy iPhone 8, ami melegszik használat közben . Vagyis amikor valamilyen appot használok . Ezek a következőek: EMAG, PS App, Használtautó, Facebook. Ezeknél nem rögtön jön elő hogy felmelegszik a telefon , hanem kb 10perc használat után . Viszont a Gmaps és a JW Alive ami gyakorlatilag fel forralja , és “szaggat” tőle a telefon . Az akku amúgy 88%-os, az iPhonet pedig 2020 januárjában vásároltam. Szerintetek mi lehet a probléma ? Előre is köszönöm a segítséget ! :)

[ Szerkesztve ]

(#5973) metalstorm


metalstorm
aktív tag

2023-ban (is)elolvastam a 8-as tesztjét. Mérete miatt még mindig vennék egyet, de ez a kocka/4:3 -as fényképméret egyszerüen érthetetlen számomra. Én fektetve fotózom, nem is értem hogy lehet állóban mivel a tv-k is 16:9-es igy visszanézni ugy van értelme. Emlékszem még első SE-nél az összes balatoni fotót vágnom kellett 16:9-re... És népszerü lett, ekkora ökörséggel :(

(#5974) metalstorm válasza pcnet (#5967) üzenetére


metalstorm
aktív tag

https://www.ionic.hu/

[ Szerkesztve ]

(#5975) Tibee86 válasza metalstorm (#5974) üzenetére


Tibee86
veterán

Hivatalos vs nem hivatalos szerviz, gyári akku vs utángyártott. Felesleges összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#5976) metalstorm válasza Tibee86 (#5975) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Szerintem elöbb nézd meg, van gyári akku és egyéb is... De persze nem kötelező normális áron megúszni :D

(#5977) pcnet válasza metalstorm (#5976) üzenetére


pcnet
addikt

Az oem minőségű nem egyenlő az oem-mel. Sajnos ők is utángyártott akksit adnak.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5978) metalstorm válasza pcnet (#5977) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ja oké, sorry :R

(#5979) tibibi


tibibi
őstag

Ha kikapcsolt állapotban is 0 lemerül az akksi akkor csere érett ? 78% ot ír :U

(#5980) Salamander válasza tibibi (#5979) üzenetére


Salamander
junior tag

A 78%-os akkut biztosan cserélni kell, vagy powerbankkal együtt hordod.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#5981) tibibi válasza Salamander (#5980) üzenetére


tibibi
őstag

Az én használatom mellett 2 napot simán bír persze ha hívás közben lemerül akkor gond lesz :)

(#5982) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok, nemrég lett egy iPhone 8-am. 100%-os eredeti akku van benne, a tulaj eladás előtt cseréltette. A gond az, hogy vettem mellé egy szintén eredeti USB-C - Lightning kábelt és egy 20W-os Apple USB-C adaptert, de a közelében sincs az igért 0-50%-hoz 30 perc alatt, legjobb esetben is 40% megy bele, de inkább 35% körül :( Egészen biztosan nem a hőmérséklet a baja, 25 fokos szobában rá irányított ventillátor mellett, tokból kivéve vannak ezek az értékek, valakinek ötlete, hogy mitől?

Van egy 18W-os régi Huawei USB-A adapterem meg egy csak egyik oldalával működő aftermarket kábelem, amivel 30% megy bele fél óra alatt. Nem volt valami nagy előrelépés..

[ Szerkesztve ]

(#5983) Zsolt,72 válasza FistXL (#5982) üzenetére

Szia!

Idézet a MA-tesztjéből ( [link] ):

Jelenleg, a gyári megoldással 30 000 forintos extra költséget jelent az USB-C-s adapter és az ehhez tartozó Lightning kábel. Ha ez megvan, 30 perc alatt akár 50%-os töltést is elérhetünk.

Az ördög a részletekben bújik meg. Nagyon fontos az „akár” szó használata, hiszen ez semmiképpen sem tekinthető konkrét ígéretnek, azaz csak egy lehetőség. Nem véletlen, hogy maga a gyártó is pontosan ugyanígy fogalmaz a honlapján…

 iPhone 15

(#5984) FistXL válasza Zsolt,72 (#5983) üzenetére


FistXL
aktív tag

Olvastam, de ekkora különbség az ígértekhez képest még az akár szót használva is gyanús. Nézegettem, hogy konkrétan hány Watt teljesítménnyel képes tölteni a telefon, mert lehet hogy nem ez a töltő kellett volna, de egyik oldalon 20-at, másikon 18-at, harmadikon 12W-ot írnak és fogalmam sincs melyik igaz, Euronicsban ahol vettm a töltőt mondták hogy jó hozzá a 20-as, de franc se tudja. Mind1, ha ez ennyit tud, nem halok bele.

[ Szerkesztve ]

(#5985) Zsolt,72

Elérhető az iOS 16.7.2-es frissítés.

 iPhone 15

(#5986) sherlock82


sherlock82
senior tag

Most tervezek, egy ilyen telefont venni. Nektek mi a véleményetek, mennyi ideig lehet még "biztonságosan" használni ezt a telefont?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#5987) Zsolt,72 válasza sherlock82 (#5986) üzenetére

Abból kiindulva, hogy még a 6s is megkapta a 16.7.2 biztonsági frissítést, pedig már nem mai darab, szerintem 2 évig még simán biztonságosnak lesz tekinthető a 8/8Plus is.

 iPhone 15

(#5988) sherlock82 válasza Zsolt,72 (#5987) üzenetére


sherlock82
senior tag

Ez megnyugtatóan hangzik, köszönöm. :R

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#5989) Zsolt,72 válasza sherlock82 (#5988) üzenetére

Szívesen. :)

 iPhone 15

(#5990) sherlock82 válasza Zsolt,72 (#5989) üzenetére


sherlock82
senior tag

Annyi kérdésem lenne még, hogy véleményed szerint 2020 SE vel összehasonlítva mi lehet az érezhető különbség egy átlagos, hétköznapi felhasználó számára?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#5991) Zsolt,72 válasza sherlock82 (#5990) üzenetére

Sajnos, ezt nem tudom megmondani.

Viszont érdemes lenne feltenni a kérdést az iPhone-topikban: [link]

 iPhone 15

(#5992) Zsolt,72

Publikus az iOS 16.7.3 verzió.

 iPhone 15

(#5993) sherlock82 válasza Zsolt,72 (#5992) üzenetére


sherlock82
senior tag

Jövő kedden megyek a telefonért. Bízom benne beválik! : )

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#5994) Zsolt,72 válasza sherlock82 (#5993) üzenetére

Én is remélem, hogy nem lesz rossz döntés. :)

 iPhone 15

(#5995) zoltanz válasza sherlock82 (#5990) üzenetére


zoltanz
nagyúr

2020 Se már ac -s wifi szabványt is, ismeri, időtállóbb hardver

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5996) sherlock82 válasza zoltanz (#5995) üzenetére


sherlock82
senior tag

Mai naptól boldogan használom a telefont, remélem tartós lesz és tudok rá vigyázni.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#5997) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, telóm elérte a 77%os akkukapacitást. Hivatalosan Apple-nél 79€-ért raknak bele újat. A telóval jól megvagyok, tudom már elvileg nem támogatott, de lehet valahonnan tudni mikortól fognak az appok is vacakolni, hogy nem mennek fel rá? pl gmail, whatsapp, messenger, apple watch kapcsolat. Mert ha még 1-2 évig nem lesz gondom ikyenekkel akkor nekem megérne ennyit egy új akku.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5998) Zsolt,72 válasza ooooobi (#5997) üzenetére

Szia,
én úgy gondolom, hogy az 1-2 év simán meglesz (van egy iPhone 6s-em, azon is fut még sok App), de inkább még több.

 iPhone 15

(#5999) Zsolt,72

Megérkezett az iOS 16.7.5 verzió.

 iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.