Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1700) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És? Jobb? Megérte a csere?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1702) Flickering válasza HarleyCustom (#1701) üzenetére


Flickering
aktív tag

És téged mi csábított vissza s8 rol?

(#1703) h1mpi válasza HarleyCustom (#1699) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor se volt hiba, amikor eladtad és most sincs :DDD Neked valami voodoozott iPhone-od volt. ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1704) nbukta77 válasza HarleyCustom (#1701) üzenetére


nbukta77
addikt

7 bol is volt sima meg plus. Az aksi meg a ram miatt valtottam. A nagy kijelzo nem vonz annyira. Kamera viszont a tele lencse miatt jobb.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1705) HarleyCustom válasza Flickering (#1702) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az iOS,meg az üzemidő.
Jó az S8,de ez jobb. Nekem. :)

h1mpi: Más helyen is olvastam ugyanezeket a hibákat,mint nálam.
Több wodoo is van. :D

nbukta77: ugyanez.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1706) hemaka válasza nbukta77 (#1694) üzenetére


hemaka
nagyúr

Biztos nem vennek olyan termeket, aminek a hibat beleirjak a garancias feltetelekbe, huzzanak a verbe akkor a szarjukkal. :D

(#1707) joey04 válasza OCTAMD (#1653) üzenetére


joey04
titán

De az Apple honlapján viszont fent van a MM, mint hivatalos értékesítési partner, így ha bemegy a számlával, amin rajta van, hogy az a telefon hiába külföldi, itthon vette hivatalos Apple partnertől, akkor úgy kell vele foglalkozni, mint a hazaival nem? Aztán a MM meg az Apple lezongorázzák egymást között, hogy többet ilyet ne. Én a helyében írnék az Apple-nek vagy bevinném egy iStyle-ba számlával, hogy ez akkor most mi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1708) nbukta77 válasza HarleyCustom (#1705) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem is volt s8 es note 8 kitero. Orultem, hogy megszabadultam toluk.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1709) Flickering válasza nbukta77 (#1708) üzenetére


Flickering
aktív tag

NOTE 8-ról miért jöttél el?
8 plus vs note 8 harc van bennem.

(#1710) OCTAMD válasza joey04 (#1707) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nem jó egy ilyenbe belefogni.

Nekem vannak ezzel tapasztalataim,nem kevés.

Volt olyan ,hogy bizonyos kereskedő cég a magyar importőrtől megvett egy nagyon minimális készüléket és ennek sokkal többszörösét máshonnan.Persze mindent ránk hárított egy ideig.Aztán szépen elkezdtünk javítás helyett szemét módon csak csereutalványokat osztogatni.Amivel az ügyfélen keresztül a céget is beszivattuk.

Volt ebből sok probléma és mai napig van is.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1711) Richard válasza Flickering (#1709) üzenetére


Richard
őstag

Én S8+ -ról jöttem, de a kijelző kivételével mindenben jobb szerintem az i8 Plus.

(#1712) joey04 válasza OCTAMD (#1710) üzenetére


joey04
titán

ennek fényében elég inkorrekt a hirdetés

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1713) hemaka válasza joey04 (#1712) üzenetére


hemaka
nagyúr

Foleg, hogy ennyiert megveszed a telekomtol is, ami szinten fuggetlen es magyar regios.

(#1714) FIREBLADE78 válasza hemaka (#1713) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Minden szifon független?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1715) -secret- válasza FIREBLADE78 (#1714) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

T-nél igen.

(#1716) nbukta77 válasza Flickering (#1709) üzenetére


nbukta77
addikt

Note 8 mint telefon jo lett volna. Gyonyoru. Viszont a minosege nem egy 330 ezres cucc. Nem volt egy hetes es a hatlapon karcok voltak. Az ujlenyomat olvaso olyan volt, mintha kovel karistoltak volna ossze. Pedig nekem minden telefonomon gyari bor tok es panzer glass van. A minosege kritikan aluli szamomra.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1717) hemaka válasza FIREBLADE78 (#1714) üzenetére


hemaka
nagyúr

trenel igen, telenornal nem, vodanal nem tudom

(#1718) apuc


apuc
őstag

Esti fotó a 8+ -al, nem rossz szerintem:

[ Szerkesztve ]

(#1719) adomok válasza hemaka (#1679) üzenetére


adomok
tag

Ennél picit bonyibb :-) A lényeg, hogy szavatosság címen, olyan hibákat lehet orvosoltatni, ami vélhetőleg már az eladáskor fenn állt, tehát klasszikusan ezek a gyártási tervezési hibákból eredő meghibásodások, pl LG G4 bootloop. Az első évben (vagy 6 hónapban, sajnos erre nem emlékszem pontosan) a vevőnek nem kell bizonyítani, hogy a hiba már az eladás előtt keletkezett, hanem a forgalmazónak/gyártónak kell az ellenkezőjét. De ez nem is lényeges, mert itt még van jótállás. Ezt követően (második évtől), viszont valóban a vevőnek kell bizonyítani, ha a forgalmazó/gyártó nem ismeri el a hibát.

(#1724) hemaka válasza adomok (#1719) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nesze semmi, fogd meg jol tipikus esete. Mindegy, mindig is 1 ev garirol tudtam, marad is ez a gondolat, az a biztos. :D

(#1725) Ricardo válasza apuc (#1718) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez jól sikerült. :K

(#1726) Dzsuri89 válasza nitro16 (#1722) üzenetére


Dzsuri89
őstag

3 hete használom a 8 PLUS-t, szintén 6S Plusról tértem át, egyáltalán nem bántam meg, pedig többet kellett költenem, mint 70.000 Ft-ot a váltásra. Bátran vágj bele!

(#1727) kchris78 válasza Dzsuri89 (#1726) üzenetére


kchris78
veterán

Mennyiért vették meg a 6S Plus-odat? Most néztem a HA-n 7Plusból már 7x van eladó ezt én soknak találom, beindult a cserebere szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#1728) Dzsuri89 válasza kchris78 (#1727) üzenetére


Dzsuri89
őstag

64 GB-os Plust, ami november közepén lesz 2 éves 115.000 Ft-ba ment el.

(#1729) apuc válasza Ricardo (#1725) üzenetére


apuc
őstag

Köszi. :) Ilyet is tud a 8+

(#1730) misi021


misi021
tag

Sziasztok szép estét.
Szeretnék venni iPhone 8 Plus telefont, és előre meg akarom venni hozzá az üvegfóliát és a tokot.
Üvegfóliát már néztem hozzá : [link]

Viszont tokot nem tudom kiválasztani melyik lenne alkalmas nekem, a lényeg hogy ne törjön be a hátlapi üveg és tokon keresztül lehessen tölteni, bár ezt nem hiszem fogom használni.
Néztem egy fekete tokot, de nem tűnik biztatónak : [link]
Megvédené az üveget ha esetleg leejteném véletlenül ?
Munkában is sok szerepe lenne ha a tok strapabíró lenne mivel targoncás vagyok, nem akarom hogy megnyomódjon a telefon ezáltal betörne.

Aki tudna ebben a dologban segíteni annak nagyon szépen köszönöm. :)

(#1731) ateszapa748 válasza Flickering (#1709) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Én is ezen töprengek :F

(#1732) Dzsuri89 válasza misi021 (#1730) üzenetére


Dzsuri89
őstag

20.000 Ft-ot te képes lennél kiadni egy üvegfóliáért? Drágább, mint az eredeti bőrtok, amit ráraknál a telóra. :D
Viccen kívül vegyél rá Nillkin 3D CP+ MAX üveget, mert az iGlass árából kb 5 darab ilyen fólia kijön és hibátlan. Ha végigolvasod ezt a topikot vagy az iPhone 7-eset, akkor megtudod, hogy aki 3D-ben utazik ezt rakta fel.
Szintén fekete gyári bőrtokot használok, én imádom, volt már szilikon is gyáriból, igaz hogy jobban kilóg a kijelzőre, de ha zsebben hordod a telót az idegeidnek annyi. Beragad a zsebbe, állandóan gyűjti a port és idővel kilyukad a nadrágzsebed is :D A bőrtok legalább finom tapintású és becsúszik a zsebbe, nem kell szenvedni, ha elrakod, ezt az amúgy se kis méretű készüléket. Gondolom észrevetted, hogy alul nyitott a tok, ez az egyetlen gyenge pontja, amit nem annyira szeretek benne. Barátnőmnek szilikon van az iphone 7-jén, lakásban véletlen kiesett a kezéből éjjel a járólapra és sikeresen úgy esett, hogy a tok alsó része kicsit megtört, ezzel együtt a hangszóró rácsa is lehorzsolódott.
Ha te biztosra akarsz menni, szerintem egy jó SPIGEN vagy SPECK márkájú bumszli hátlapvédőt válasszál, de azok nem kompatibilisek a 3D fóliával és érdemes a hátlapot is ezeknél a tokonál lefóliázni, hogy ne karcolódjon a tok és telefon közé kerülő portól/homoktól.

[ Szerkesztve ]

(#1733) Pőze válasza misi021 (#1730) üzenetére


Pőze
aktív tag

Szia. Én ezt választottam már az előző telefonorma is. Nézz róla pár tesztet YT-on, nagyon komoly eséseket kibír. Brutális jó minőségű és nem megy be a por és kosz alá mert olyan szűk ha egyszer beleraktad kivenni is alig lehet. ;] Valahol a TPU es műanyag tok között van de meg ez előtt nem találkoztam ilyennel. Én ugyan innen rendeltem a 3D üveget is és brutális kombináció a tokkal együtt. Teljes passzolás. Ha kell csinálok róla képeket. :) Én más tokot nem is vennék rá :)

Ja és Franciaországból küldik az eu rendeléseket szóval nincs vám meg se semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#1734) hemaka válasza misi021 (#1730) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az a folia kamu, amit ajanlottak elottem boven jo ra. Egy strapa Spigen rugged armor extra tok jo lehet, bar bazi nagy lesz az amugy sem apro mobil. Szerintem szolidabb Spigen neo hybrid is megteszi.
En speciel Spigen liquid air armort hasznalok, meg vagyok vele elegedve, igaz nem dolgozok olyat, mint te, nem nyomodhat meg igazan a mobil.

(#1735) Boss81


Boss81
senior tag

Személy szerint én a 6s+ a 7+ , és a 8+ telefonomra is az xProtector üvegfóliáit használtam , ja és a felségem 6s telefonjára is .
Szerintem tökéletesen megfelelő és jól véd , és megfizethető .
Az iGlass is jó , de szerintem mivel ott marha jó volt a marketinges azért lett ennyire felkapott és drága . :R

(#1736) hemaka válasza Boss81 (#1735) üzenetére


hemaka
nagyúr

Meg mert a Magyarosi is vett beloluk, aztan jah... a sok birka meg szereti kovetni a tobbit. :D

(#1737) -secret- válasza hemaka (#1736) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Véletlen sem volt szponzor blokk.

Én 300 ft-os eBay-es fóliákat használok és némelyik különb mint a drágábbak.

(#1738) hemaka válasza -secret- (#1737) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is valami kinai olcsot hasznalok, van belole vagy 5db, ha karcos lesz vagy elkezd feljonni, kib*szom azt felteszek egy masikat.

Amikor meg a telekomnal dolgoztam, kiprobaltam a 6S-en egy jo parat, nem igazan volt kulonbseg a 10ezres meg a 2 ezres kozott... Nyilvan nem azoknal amelyik ilyen csillamos lof*sszal volt meg bevonva, mert azt ki sem probaltam. :DDD

(#1739) Boss81 válasza hemaka (#1736) üzenetére


Boss81
senior tag

Na igen , az ilyen az hatalmas reklám egy ilyen cégnek :K

(#1740) HarleyCustom válasza apuc (#1718) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tetszik a portré mód. Hétvégén csináltam.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1741) Ricardo válasza HarleyCustom (#1740) üzenetére


Ricardo
félisten

Jók lettek.

Nekem is tetszik a prtré mód, igaz én egy Xiaomi Mi A1-en ismerkedek vele.

(#1742) Tibee86 válasza HarleyCustom (#1740) üzenetére


Tibee86
veterán

Nagyon jók lettek. Remélem jövőre a kicsik is kapnak dupla kamerát.

(#1743) HarleyCustom válasza Ricardo (#1741) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszi.
És milyen a Xiaomi ezen képessége?

Tibee86:
Köszi

Ezért (is) váltottam "sima" 8-ról

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1744) #76385920 válasza Tibee86 (#1742) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nem hinném. Szerintem ugyanúgy lesz minden, csak oled kijelzővel face id-vel. (De azért én is szeretném a "kicsibe" a duplakamerát. :) )

(#1745) Ricardo válasza HarleyCustom (#1743) üzenetére


Ricardo
félisten

Egész jó a mobil fotós topikba raktam egyet kettőt

[link]

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#1746) HarleyCustom válasza Ricardo (#1745) üzenetére


HarleyCustom
veterán

😮 Jóóó! 🙂

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1747) kchris78 válasza HarleyCustom (#1740) üzenetére


kchris78
veterán

most lehet én leszek a hülye de nekem a fekete háttér nagyon nem tetszik... nem teljesen értem hogy mire fel akkora dolog ez a legyen fekete háttér a normál helyett, a másik az jó :).

(#1748) HarleyCustom válasza kchris78 (#1747) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kinek mi. :)
“Színpadi” effekt.

Nekem tetszik. Ez még nem jelenti azt,hogy minden fotó így készül...
Ez is egy lehetőség.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1749) misi021 válasza Dzsuri89 (#1732) üzenetére


misi021
tag

Naná :D
A legjobb minőségű üvegfólia.
Tokból meg az Eredeti fekete bőrtokot veszem :D
Engem nem nagyon zavar mi mennyibe kerül csak legyen jó minőségű.

(#1750) Dzsuri89 válasza misi021 (#1749) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem kötekedésből mondom, de annál a Nillkinnél nem hinném, hogy jobb lenne, mert az is magasan kitűnik a többi üvegfólia közül. :)
Túlárazott termék, de ha kiszeretnél dobni rá annyit felőlem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.