Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Jeanne d'Arc válasza lugosi (#1448) üzenetére

Telekom gyári függetlenek árulja így ennek nincs sok értelme.
Elég sok boltos ismerősömtől hallom hogy ugyanez a probléma.
Adásvételi szerződés kb annyit ér mint halottnak a csók. Ha lopott a készülék max akkor ér valamit, mert tudod bizonyítani hogy nem orgazda vagy, hanem szimpla áldozat. Pénzt magánszemélyekol vissza szerezni magánszemélytol probléma esetén elég nehéz vissza szerezni saját tapasztalat.
Egyébként nagyobb cégek mint pl isamurai mind lekerik ezeket az adatokat vásárlás előtt, lehet őket kellene megkérdezni honnan szerzik be ezeket

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1452) OCTAMD válasza Millerchris (#1447) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sajna még mindig nem értem.

Ha félsz a telekomostól,akkor ne vegyél telekomost.Vedd a többit.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1453) kchris78 válasza Jeanne d'Arc (#1451) üzenetére


kchris78
veterán

Vagy, olyan helyrol szerzik be eleve akik BIZTOS fizetni fogjak. Mi is adtunk el par eve 1-2 ilyen telefont es egy mukodo cegnel ket evre azert lehet latni hogy addig fog mukodni, nem lesz tartozasa a T fele.

(#1454) lugosi válasza Jeanne d'Arc (#1451) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Telekom gyári függetlenek árulja így ennek nincs sok értelme.”

Nem értem. A kérdés az volt, hogy honnan lehet tudni, hogy biztosan független-e. Márpedig azt biztosan úgy lehet kipróbálni, hogy megy másik szolgáltató kártyájával. Vagy nem?

(#1455) galaxys80


galaxys80
veterán

Látom még mindig nem értitek, hogy mik a kolléga fenntartásai. :)

Egyébként mindenki nagyon bátor egészen addig amíg át nem verik egyszer.
Engem anno egy "nagyon megbízható" ph tag szívatott meg egy letiltott 5S-el. 60.000 volt a tanulópénz.
Én megfogadtam, hogy ilyen összegű eszközöket hivatalos boltba vagy szolgáltatónál veszek kizárólag.

(#1456) lugosi válasza galaxys80 (#1455) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én értem. Csak szerintem ha valaki kérdez, akkor legyen elvárás hogy tudja megfogalmazni, hogy mit kérdez. Én arra válaszoltam, amit kérdezett, mások meg arra, amit kérdezni szeretett volna akkor, ha rendesen meg tudta volna fogalmazni, hogy mit akar. ;)

(#1457) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Sajnos olyan dolgot kérdezett,amit nem igazán tudunk értelmezni.

Ugye ő kereskedő és fél attól nehogy megvegyen egy olyan telot amit letiltanak?

Vagy venne tmobilost is csak ugye olyat szeretne ami fizetve is lesz? :)

Igazából nem értem miért most lett ez probléma.

Eddig nem vett szolgáltatós iphonet???

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1458) galaxys80 válasza lugosi (#1456) üzenetére


galaxys80
veterán

Hát nem tudom. Számomra elsőre is teljesen érthető volt.
De ebből ne legyen vita. :)

(#1457) OCTAMD

Valóban nem érted még mindig. :)

[ Szerkesztve ]

(#1459) -secret- válasza galaxys80 (#1455) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felőlem származhat akárhonnan csak kapjak mellé egy papírt ami bizonyítja, hogy ki lett fizetve a telefon.

MM hitelre vett telefont is akármikor tilthatják...

(#1460) lugosi válasza galaxys80 (#1458) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor jó! Mert a kérdés ez volt:

"honnan lehet a jövőben kideríteni hogy az a készülék amit itt az oldalon árulnak pl valóban független-e?"

Ha elkezdünk gondolatolvasni, akkor bizony sokmindent beleérthetünk, csak éppen azt nem, amit leírt? :D

(#1461) hemaka


hemaka
nagyúr

Megjott a spigen liquid air armor. A posta csak 10 napot ult rajta, de az mellekes mar.
Maga a tok jo, nem sokkal vastagit, a kamera lencse fele er, igy azt is vedi. A fogasa is jo, nem csuszos es a gombok is ugy mukodnek, mintha nem lenne rajta tok, a kivagasok is precizek, jo helyen vannak, sorja nincs.
Rafeszul teljesen a telefonra, a por nehezen megy ala, ha egyaltalan ala tud.
Batran ajanlom mindenkinek, akinek tetszik es gondolkodott esetleg rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1462) Beppe91 válasza Millerchris (#1441) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Normális apple üzletben most is megmondják imei alapján, hogy független-e vagy sem. Pont a héten voltam bent megkérdezni egyet. De ha beleteszel két különböző szolgáltató sim-et egyből ki fogja dobni ha függő.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#1463) kchris78 válasza galaxys80 (#1455) üzenetére


kchris78
veterán

utólag letiltották?

(#1464) galaxys80 válasza kchris78 (#1463) üzenetére


galaxys80
veterán

Így van.

(#1465) Jeanne d'Arc válasza Beppe91 (#1462) üzenetére

A probléma az, hogy hiába tesz bele, ugyanis a Telekom nem zárja le őket, innentől kezdve ha te veszel egy bontatlan iphone készüléket aminek az oldalon árult készülékek zöme számla nélküli, nem tudhatod mit sóznak rád, lehet az megbízható, vagy nem megbízható eladó, 200 ezer forint felett én pl nem orosz ruletteznek hogy most úgy független hogy a Telekomnál megvette Nagy Józsi és azt fogja élete végéig fizetni, vagy azért hozta ki, mert tudja hogy nem lesz fizetve, tudja hogy függetlenül adják el őket és átver vele valakit. A hab a tortán, hogy hűségidőtől függetlenül függetlenít a Telekom meglévő készülék esetén. Volt olyan ismerős akinek az utolsó 4 hónapban lőtték ki az 5c készülékét mert nem fizetette valaki a számlát.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1466) totopad


totopad
senior tag

Itt is lehet ilyen infót kérni.

https://iphoneimei.info/

(#1467) kchris78 válasza Jeanne d'Arc (#1465) üzenetére


kchris78
veterán

Én csak ilyenektől vettem telefont. Sorolom:
nemtudomki zugloban: 6s Plus
MitoGabor: 7 Plus
Egy GSM bolt, az AlmaGyár, itt Telekomosat vettem.
Egy srác rögtön Londonból mert nagyon kellett a 7.

MitoGabor adott számlát valami JamilaGSMtől, Londonból volt Storeos számla..
Eddig semmi gond nem volt.. Mostantól szerintem aki külföldről hozza hozza mellé a számlát (aki csak KICSIT is figyelt a dologra hogy eladja annak megvan most is). A normálisabb boltok akik régóta a piacon vannak (pl az Almagyár, Part Nero, stb..) NEM fognak belemenni ilyen dolgokba mert sokkal többet veszíthetnek egy-két ilyen letiltással, ha fácsén vagy máshol elterül... Az "okos" áras iPhone-ok nem is igen itthonról vannak hanem külföldről hogy az okos árat ki lehessen hozni, Telekomos telefonnal ez nem megoldható szerintem.

(#1468) Millerchris válasza kchris78 (#1467) üzenetére


Millerchris
tag

Ezt viszont így elég nehéz úgy megoldani , hogy boltba behoz valaki egy telót számla nélkül és ebből találjam ki hol vette. Idáig is 10/7 telefon így lett leellenőrizve hogy más szolgáltató kártyája belekerült és rögön kiderült mi a helyzet. Ez megszűnik mostantól és ez elég komoly gond olyan, mert súlyos 100 ezrek mehetnek a levesbe egy hónap alatt. Elég csak 2-3 ilyen telefon.
Ismerősnek kellett i8 6 helyen érdeklődtem hogy megvan-e a számla melle, sehol nem volt. Pont nem fogja oda adni ha hozza kintről hozza, hogy ne lásd mennyi a haszon.

[ Szerkesztve ]

A holnap mèg messze van!

(#1469) OCTAMD válasza Jeanne d'Arc (#1465) üzenetére


OCTAMD
őstag

Rengeteg telekomos telenoros iphonet árul sok ember hardveraprón is.Úgy tudom te is.Ott miért nem probléma ez ???

:)

Ugye a vodástól legtöbben félnek,ezért azt kerüli 10emberből 8.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1470) kchris78 válasza Millerchris (#1468) üzenetére


kchris78
veterán

Abban hogy egy bolt úgy veszi át a telefont és majd neked adja tovább számla nélkül az igaz.. De talán mostantól inkább ha nincs számla akkor vagy a bolt nem fogja átvenni, vagy ha átveszi is talán... visszaveszi a telefont ha gáz lesz a telefonnal (ezekben az esetekben valszeg viszont jó keveset fog adni a bolt..)
Azt hogy azért ne mutassa senki a számlát mert hogy mennyi neki a haszon annál szerintem fontosabb lesz hogy megmutassa hogy VAN számla, és nem itthoni Telekom/etc-től :) és könnyebben veszik majd meg tőle a telefont. Meg akárhol veszem a telefont nagyjából úgyis lehet tudni hogy mennyiért adják... Hoz valaki USA-ból egyet az nyilván nagyon olcsó de annyiér adja el amennyiér akarja, ő ment oda valamiért, vett repjegyet/stb..

De hát majd meglássuk ezt is hogy hogyan lesz.

(#1471) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Srácok szerintem ez nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik. Megbízható helyen kell venni, esetenként valószínűleg drágábban. A nyugalmat, biztonságot meg kell fizetni. Aki ilyenkor kockáztat 30-40-50 ezerért, az vállalja érte a felelősséget. Vagy bejön, vagy nem.

(#1472) OCTAMD válasza lugosi (#1471) üzenetére


OCTAMD
őstag

Igazából semmi új nincs ebben,mert pl a UPC eddig is függetlent adott(ugyanazt mint a Media Markt vagy bármelyik drága cég)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1473) hemaka válasza lugosi (#1471) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pontosan, en tuti nem vennek hasznaltan semmilyen mobilt manapsag ennyi fraud ugyfellel, foleg nem iphonet.

Aztan a biztositassal kicserelt (lopottnak hazudott) es a regi letiltassal buheralok ellen hiaba lobalod majd a tanu nelkuli vagy akar tanus adasvetelit, az ugyfsz korbe fog rohogni, a biztosito meg hozzad sem szagol. Es orulhetsz ha nem nyomnak fel, hogy mit keres nalad egy lopott mobil.

[ Szerkesztve ]

(#1474) natë


natë
nagyúr

(#1475) hemaka válasza natë (#1474) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hot kamu, 24.hu, 0 forras, 0 szinvonal.

(#1476) natë válasza hemaka (#1475) üzenetére


natë
nagyúr

Ámen!

(#1477) joey04 válasza natë (#1474) üzenetére


joey04
titán

csökkentsék a Face ID biometrikus azonosító rendszer pontosságát annak érdekében, hogy felgyorsulhasson a gyártás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1478) Jeanne d'Arc válasza OCTAMD (#1469) üzenetére

Ennek okát már akkor tudtad amikor ez a komment megszületett. :R
Sok a szerencsejátékos ebben az üzletágban, én inkább próbálok olyantól venni akit ismerek.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1479) OCTAMD válasza Jeanne d'Arc (#1478) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ahogy a függő iphoneok nem lettek tiltva,ha ügyin csináltad,úgy ezek sem lesznek.

Én még a vodást is bevállalom :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1480) hemaka


hemaka
nagyúr

Vettem egy kinai qi toltot, elvileg a gyorstoltest is tudja, bar ugye az apple meg tokol vele, szoval ez meg varat magara.
Bar szerintem 5 rongyert megeri a kenyelem, amit nyujt, foleg, hogy a tokkal egyutt is tolti. Igy kb. annyi ido alatt tolti fel, mint a gyari toltoje.

keken vilagit, ha ready
zolden, ha tolti
keken villog ha bena voltal es csalen raktad ra a mobil

(#1481) Jeanne d'Arc válasza OCTAMD (#1479) üzenetére

Nem vagy ezek szerint az a félős fajta. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1482) -secret- válasza hemaka (#1480) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát lehet nem merném bedugva hagyni.

(#1483) totopad válasza hemaka (#1480) üzenetére


totopad
senior tag

Én autóba nézegettem ilyet, de annyira feleslegesnek tartom, hogy inkább dobtam. Egyszerűen nem látok olyan helyzetet a saját életemben, amikor ezt a funkciót hasznosnak érezném.

(#1484) hemaka válasza -secret- (#1482) üzenetére


hemaka
nagyúr

Haha, mert? :D

(#1485) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok,

vezeték nélküli töltéssel mennyire van tapasztalat? Itthon egyelőre csak egy Tronsmart chocolate töltő van, ami ugyan szépen tölti, csak mondjuk az S7 esetében, ha teljesen feltöltött a telefon, akkor a zöld led mellett a kék is világított jelezvén, hogy fel van töltve a teló.

Amikor először töltöttem az iPhonet meg mertem volna esküdni, hogy akkor is jelezte a 100%-ot, de ezt többet nem láttam. Ez is egy feature lenne, amit nem tud az iPhone és elsőre csak simán benéztem?

Let's begin, de gozaimasu!

(#1486) TheMarci válasza _ak_ (#1485) üzenetére


TheMarci
addikt

Anker töltőm nem jelzi, hogy fel van -e töltve a telefon, kék a led, ha rajtavan jól, azaz tölt, piros, ha nem érzékeli a telefont.

Do You Dream?

(#1487) _ak_ válasza TheMarci (#1486) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi! Hétfőn meg tudom nézni a Samsung gyorstöltővel, azon is külön van led az állapotoknak.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1488) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Durva ez a Plus akku. Pénteken reggel 7-kor vettem le a töltőről, azóta megy. Most 40%-on van :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1489) koxkids válasza h1mpi (#1488) üzenetére


koxkids
őstag

Az szép. :)
Elégedett vagy amúgy a gépezettel? :B

(#1490) h1mpi válasza koxkids (#1489) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, olyan, amilyennek lennie kell :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1491) Lall válasza h1mpi (#1488) üzenetére


Lall
veterán

Durva ez az i8 energiakezelés. 6s az iOS 11-től mint a Titanic. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1492) h1mpi válasza Lall (#1491) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a meglepő hogy kellett 2-3 hét mire beállt. Egyszer csak észrevettem, hogy napi ugyanannyi nyomkodás mellett nem 40-50% estére, hanem 70%...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1493) Szellem. válasza h1mpi (#1488) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezek szép eredmények nagyon! Én az i7Plust emiatt szerettem, mert jó időket ki lehetett hozni belőle. Ahogy látom, ez most még jobb lett a 8 esetében.

(#1494) Boss81


Boss81
senior tag

Meglepődtem én is. Nem kímélem pedig a telefont.

(#1495) talamasca


talamasca
senior tag

Nekem is egy álom az akksi idő. Van, hogy 70-80%-kal teszem este toltőre (reggel szoktam levenni a vez.nélküli töltőről).
Csak a régi beidegződések (6s volt előtte) miatt teszem mindig töltőre, pedig simán bírná a két napot. :))

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1496) h1mpi válasza talamasca (#1495) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én most szokok át a 2 napra, az akkut is kíméli szerintem

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1497) talamasca válasza h1mpi (#1496) üzenetére


talamasca
senior tag

Majd azt csinálom, hogy munkahelyre viszem a töltőt, aztán ha mégse bírná, akkor rátöltök.
Az akksinak egyébként nem tesz rosszat, hogy nincs teljesen lemerítve. Sőt!

“Black as midnight on a moonless night.”

(#1498) totopad


totopad
senior tag

A 8 Plus aksija nálam is messze a legjobb aksi időt produkálja at all, pedig 9 éve gyűröm a szifonokat.
90/85%-os aksi töltöttséggel szoktam haza menni egy 8 órás munkanap után. És akkor még nem jelent meg az ios 11.1

(#1499) domerator válasza totopad (#1498) üzenetére


domerator
veterán

Az iOS 11.1 beta 5 nalam i7-en is messze az eddigi legjobb akkuidot hozza... ujkoraban se volt ilyen, sot az SE sem! :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1500) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Én pl egy ilyen tokot vettem.
[link]
Szerintem nagyon jó, jól védi, csak egy kicsit vastagítja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.